Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #870744
    Anonym
    Host

    Ahoj holky jak se dnes máte a jak zvládáte těhoobtíže?
    Anette neztráej naději ono se zadaří. Já jsem živoucí příklad po sterilizaci 2x těhotná a teď doufám že budu zas. Baru máš moc hezké jména. Já když čekala dceru tak jsme se hádaly pořád. Manžel chtěl Karolínku ale vzhledem k našemu příjmení to holt nešlo. Tak máme Anetku

    #870745
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky. Any, taky je mi to moc líto. Třeba se to ještě obrátí v pondělí. Když ne, budem rády když sem za námi zajdeš na pokec když budeš chtít.

    Baruš, co u doktora? Já už se zítra těším. Folly držím taky na zítřek palce! Já si dnes udělala ještě ten poslední test co mi zbyl, jsou tam krásné výrzné 2 čárky tak snad to bude OK 🙂

    Ty jména, doma už máme Lucinku, teď asi Monika/David/Václav/… tak něco. Asi se necháme s pohlavím překvapit.

    Jdu si konečně zacvičit už fakt musím začít. Doufám, že se mi podaří udělat z toho rutinu a pak to nebude tak těžké… cvičím tuhle metodu, kdybyste se chtěly mrknout: http://www.cantienica.cz/ tak zatím ahoj holky!

    #870746
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Janebug, jak jsi dopadla s cvičením? Doufám, že už ti tvůj úmysl nikdo nepřekazil 🙂

    Any, to je mi moc líto… Také doufám, že v pondělí se vše v dobré obrátí

    Holky, co čekáte první mimčo… Hezky si to užijte. Je to krásný čas, kdy máte opravdu dost času na sebe i budoucí miminko. Při druhém to už takové nebude 🙂

    Pokud jdo o zdravou výživu, docela se ji snažím držet i normálně. Někdy si zajdu na oběd do bio restaurace Country Life nebo si tam koupím něco v obchůdku. Ale mám zkušenost z prvního těhotenství, kdy jsem tam chodila na obědy (už před otěhotněním – bylo to blízko práce), že mi pak bylo po té zelenině a všem tak strašně špatně, že jsem musela přestat 🙂 Trochu paradox, co?

    Spíš preferuji cvičení… Tedy není to na mně moc vidět, ale dělá mi radost… Jsem zatím v 5. týdnu tak mi zatím při cvičení nic nepřekáží. Chodím každý den. Na step AE, pilates, power jogu, trampolínky a spinning… Ale myslím, že brzy už mi zůstane je AE a spinning. Na spinning se může chodit až do porodu. Naše cvičitelka, co teď má čerstvé mimčo předcvičovala až do konce těhotenství. Jak už jsem psala, při cvičení mne přejdou ty nevolnosti a připadám si zas jako „normální“ člověk.

    Mám už 3 děti a tohle čtvrté těhotenství mne trochu zaskočilo… Dětičky jsem vloni učila doma (1., 2. třída a předškoláček) a letos jsem je dala do školy, abych mohla trochu pracovat na sobě… Učit se anglicky, italsky a vrátit se do práce… Ach jo. Někdy se na mimčo těším a někdy je mi líto, že se ani po 9. letech na mateřské do práce nedostanu…

    Vidím, že je to hrozný paradox. Někdo si miminko moc přeje a musí dlouho čekat a podstoupit různé procedury… A mně stačí, když kolem mne manžel projde a už jsem těhotná… I když teď se nám podařilo 6 let neotěhotnět, a to je docela úspěch. Předchozí 3 děti máme za sebou nejprve 1 a 3/4 a pak 1 a 1/2 roku…

    Mějte se krásně. Ať vám miminka hezky rostou.

    #870747
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Leniku díky 🙂

    tak jak jste dneska dopadly??

    Anette, to mě moc mrzí, že to takhle dopadlo. Držím palečky do budoucna 🙂

    Chtěla jsem se zeptat, jedna z vás má doma ten automatický vysavač, co si vysává sám. Už nevím, u které jsem to četla. Jak si s ním spokojená? Máme totiž 2 kocoury, takže se nám po bytě nustále válí chlupy jak na divokém západě a stírat bych mohla každý den. Tohle se mi zdálo jako docela rozumný řešení, hlavně až budeme mít malé.

    #870748
    b barunka-g
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    vcera jsem byla u doktora a vse je v poradku.
    Byla to sice jen takova rychlovka, udelal mi ultrazvuk, odebral krev, dal nejake informacni materialy… Ale stejne jsem z toho vseho byla nadsena, i fotecku mam.
    Dalsi termin mam na 02.11., kdy vsechno v klidu probereme
    Zacinam byt trosku naladova a uz mi je i trosku nevolno, ale zatim to jde.
    Nejhorsi je udrzet v praci koncetraci, porad musim na to miminko myslet…

    Co se toho vysavace tyce, neznam nikoho kdo by ho mel. Moje mamka nad tim taky premyslela, protoze maji docela veliky byt. Ja ho zatim nepotrebuju, vysava predevsim manzel 😀

    Tak zatim pa

    #870749
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Tak to gratuluju Barunko 🙂 Jsem rada, ze ti to dobre dopadlo.

    Ja mam dojem, ze ten vysavac ma Folly?.. nejsem si jista. Uvidime, kdo se mi ozve. 🙂

    #870750
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky!

    Kontrola u doktorky ukázala že jsem fakt V TOM <:o) ale zatím asi jen v pátém týdnu, znova jdu 19.10. – to mi vezme krev a podíváme se na srdeční akci. Ta ještě dneska vidět nebyla, jen taková malá kulička.

    Co ty Folly, jak to šlo??

    Baruško, vysavač mám já, je to celkem dobrý, my máme pejska, má polodlouhou černou srst. Takže s tím divokým západem Ti rozumím. Znám to. Celkem se nám vysavač osvědčil, je potřeba ho pouštět denně a vždy pak vyčistit. Záleží ještě jaké máš podlahy a jestli máš prahy. Na koberci nic moc. Jinak doporučuji! Ušetří Tvoji /manželovu/ energii, a ta bude potřeba!

    Cvičení: jo, trochu jsem si zacvičila. Musím se zase do toho dostat, a najet na pravidelné cvičení. Je to fakt potřeba, chci být fit!

    #870751
    f Follah
    Registrovaný uživatel

    Ahoj všem vespolek,
    U nás dnes kontrola neproběhla nic moc. Embrio je moc malé, mělo by být už o týden větší, takže z toho asi brzy bude další zamlklé těhu:'( no na další kontrolu jdu 18.10. tak se uvidí jestli se třeba nestane nějaký zázrak. Nesnáším tohle čekání a nejistotu. To zas bude dlouhých 10 dní…..

    #870752
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    moc děkuju za podporu. Když to nevyjde teď, vyjde to později. V nejhorším půjdeme do dalšího IVF. Máme čas a už máme zdravou holčičku 🙂

    Follah, vydrž! U mého prvního těhotenství to tak taky vypadalo, doktor plašil, když v 6.tt neviděl srdíčko. Na další kontole to bylo v pohodě. Držím Ti pěsti, bude to dobré, uvidíš.

    #870753
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Folly, třeba to bude OK! Cítím s Tebou, musí to být hrozné, nevědět, zvlášť potom co už to člověk jednou zažil. Doufám že to bude dobrý a na další kontrole uvidíte srdíčko! Zatím ahoj!

    #870754
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Kdo chce, ať se mrkne na naše fotky

    http://www.babyweb.cz/Fotogalerie/f544-Lucinka.aspx

    :O 😀

    #870755
    b bajcurka
    Registrovaný uživatel

    Folly taky ti moooooc drzim palecky. Nemas nejake fotky rodinky co nam muzes ukazat?

    Jito, dekuju za info o tom vysavaci. Na to jsem se ptala ja. My prave mame doma ty dva kocoury a plovoucky, takze kdyz se nam to tady nahromadi, tak jsou tu uplne chuchvalce.
    Jinak mas moc peknou rodinku a dcerka je nadherna 🙂

    #870756
    b barunka-g
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    Jitko, mala je opravdu nadherna.
    Ja doufam, ze se nam taky podarila holcicka.

    Preju hezky vecer

    #870757
    j Jíťa
    Registrovaný uživatel

    Díky holky :$ napadlo mě že s fotkama se líp poznáme, aspoň už si můžem představit s kým si to každý den píšeme 😀 Budu ráda když nám taky nějaké fotečky ukážete, pokud budete chtít.

    Barčo, na Tvojí fotce Ti to moc sluší! A to moře hmmm… 8-| hned bych se aspoň na hodinku teleportovala na pláž a chvilku se vyhřívala.

    Já už se teď chystám na kutě, jsem úplně K.O., a zítra dopoledne mě čeká plavání (s malou) tak se musím trochu vyspat. Dobrou noc a zase zítra ahoj!

    http://lilypie.com]http://lmtf.lilypie.com/fyLip2.png

    #870758
    b barunka-g
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    Jitko dik.. Ta fotka je z cervna z nasi svatebni cesty. Kdyz s miminkem bude vse probihat jak ma, mohlo by se nam dokonce narodit na prvni vyroci = 5.6. Bylo by to super. A jestli se opozdi, tak mam 9.6. narozeniny, takze si baby muze vybrat.

    Jinak jsem se vas chtela zeptat, jestli ma nekdo podobny problem jak ja, me totiz zacaly hrozne padat vlasy. Je to uplne sileny a nevim co s tim… Uz jsem zacala premyslet nad kratsim sestrihem, ale moc se mi do toho nechce. Nemate nekdo nejaky typ?

    Tak zatim pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist