Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,336. až 1,350. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871959
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Jogo,školu určitě zvládneš,zatím si užívej rodinu a kámošky. I když chápu, že člověk když přijede po tak dlouhé době,ani se mu nechce lítat z návštěvy na návštěvu. Já vždycky naplánuju takových návštěv a nakonec jsem ráda, že mám doma doma klídek.
    Leníku, obdivuju tě, jak to všechno zvládáš. Naši kluci už jsou přece jenom samostatnější, i když zase jsou to puberťáci,tak je to víc nápor na nervovou soustavu 😀
    Holky, s dovolenou to zatím vypadá tak, že by jsme měli jet začátkem března směr Egypt. A jsem stále bezradná!Místo,abych si to užila,spíš s tím mám problém 🙁
    Jo a doma jsem navrhla odvykání nočního krmení..zatím to vypadá nadějně…..:)
    Opatrujte se

    #871960
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Tak jak jsi Leni psala o tom „tabulkovým“ spaní našich zlatíček – to je pro nás sci-fi 🙁 dnešní noc byla úplná katastrofa! ale už to není o hladu,ale jen o cumlání. Ale každou hodinu už nejsem ochotná vstávat,tak jdu hledat nějaké zaručené rady 🙂 popř. ukončím kojení….
    Jakou noc jste měly holky vy?

    #871961
    Anonym
    Host

    Taky koukam ze mas Leniku frmol,tak at vam broucci aspon spinakji,u nas vcera vecer papal v 23,ooto krmila bbaicka ja prisla o pulnoci to chrnel a ja krmila v 5.30a spali jsme do 9.30no proste ok,jinak venku prsi Skubino navstevy uz mne tak neberou jak pred lety,lae nastesti lidi jezdi i zamnou,tak nemusim nikde litat,ale v unoru se fakt tesim bazenky,joga a maly do jeslicek.
    Skubino a Egypt i s malym?
    Tak jeste tyden dny se krati jogu sem vcera vynechala,ale ztihla sem 3kamosky,takze to mam ted klidnejsi a jogu dam v cvrtek.Bbaicka si uziva ale je ted v praci na odpoledni,takze prijde az 18.30ja skocim na kavco do cukrarny s moji tridni ucitelkou se zakladky,ten sraz jsme domlouvali 3roky ha ha holky klidne spani myslim na vas

    #871962
    Anonym
    Host

    Milé dámy,

    co je u vás dnes nového?

    Jogo, vidím, že si užíváš setkání a povídání plnými doušky :). Ten sraz s třídní mne zaujal, ještě tak dlouho připravovaný 🙂 Jaké to bylo?

    Škubino, mrzí mne, že máš tak krušné noci, že uvažuješ o ukončení kojení. Asi se musíš cítit opravdu hrozně. Kolik je teď tvým starším klukům? Vidím, že dovču jste už vymysleli 🙂 Ať vše dobře promyslíte! Co ty bys chtěla nejvíce?

    U nás to je nějaké náročné. Včera J. skládal zkoušky v teakwondu. Povedlo se mu to, byl moc dobrý. Jen jsem tam byla i s N. a trochu mne to vyčerpalo. Babička zase začala zlobit, je protivná a o vše se musím doprošovat. Včera jsem měla kadeřnici. Hlídal manžel. Byl to úžasný zážitek. Kadeřnice je mladá, ale strašně milá a příjemná. Moc jsem si u ní odpočinula.

    Natánek předevčírem odmítal příkrm, pak se dost kroutil. Dala jsem si na 2 dny od přikrmování pauzu. Nevím, jestli to bylo tím jídlem, ale necítil se dobře.

    Od včera mám „své dny“. Po cca 6-ti měsících si asi vše vynahrazují. Mohla bych pobývat celý den na oné místnosti… Možná to mělo vliv i na Natánka a jeho zažívání… Včera a dnes mi ale pil dobře, kdybych ještě s tím měla potíže, asi bych se zbláznila.

    Spaní u nás za moc nestojí. Tuto noc jsem kojila tak po hodině a ještě mezi tím lítala na toaletu. Ale byla jsem šťastná, že N. baštil. Na konci šestinedělí jsem to také dostala a to byla katastrofa, protože N. pít odmítal. Skoro 2 dny. Z toho jsem se tenkrát málem sesypala 🙂

    Dnes po obědě jsem si k N. lehla asi na 45 minut. Mám pocit, že to dospání přes den mi pomáhá dohánět spánkový deficit.

    Škubino, jsem ráda, že ti přítel přislíbil pomoc. Ono mu to nic neudělá, když bude 2 noci méně spát 🙂 A zachová se jako rytíř 🙂 Já se už na víkend také moc těším. Chtěla jsem dát děti k babičce, abychom měli více klidu a manžel se přes den mohl dospat, ale za současné situace mám smůlu…

    Holky, mějte se co nejlépe. Přeji hezké odpoledne.

    PS: Škubino, přišlo by mi škoda, aby malý přišel o kojení (a ty také 🙂 ). Třeba se to o víkendu poddá 🙂

    #871963
    Anonym
    Host

    aHOJKY
    sRAZ S TRIDNI BYL SUPER,ALE MELA CAS JEN PRES HODKU,MELA PAK KONCERT VNOUCKA,TAKZE SE JESTE SEJDEME SNAD V LETE,CI SNAD DRIVE NEZLI 3ROKY HA HA…
    a ktera babicka te Leniku zlobi??
    MALY SE VESELE KUTALI holky uz vam sedi?muj se zacina pomalu ale jiste plazit….
    papa jak dospelak….uzel uzlovanej sem z nej vedle ha ha.manzel nam vola a moc se na nas tesi,krati se to….
    ja mam zase skolu v pulce unora po Valentynu cely vykend hlidat bude manzel a jeho rodice tak doufam,ze to bude v poho,oni jsou zlati..ale moje mamca je moje mamca…ta tu kolem nas lita…v lete bude babicce 60 koupime ji zajezd do Paris…
    pekny vykend a piste snad se sejdem nekdy nekde v parku…s detmi klidne spani Aji

    #871964
    Anonym
    Host

    Ahojda holky,
    nějak jsem se vytratila, ale to bych nerada a tak se zas hlásím 🙂
    Trochu jsem pročetla jak se máte, co děláte, jak rostou zlatíčka.
    Joga si užívá v Praze, yoguje, kafíčkuje 🙂 skoro závidím.
    Škubina studuje a studuje, klobouk dolů… ani nevím, jakou školu děláš? A nevím, jak to máš s tím pendlováním Praha, Morava – to mi nějak uniklo 😀 Taky zírám, jakého máš malého čiperu, že se ti už staví u nábytku. Bártík je lenoch, my jsme zatím u koulení se 🙂 Ani neleze a sedí velmi nejistě, on je takovej pohodář a všude se nechá donýst, natáhne ručičky a pojďte si pro mě:)
    Leniku u Tebe s Natánkem koukám moc změna není ve spinkání. Ono se to ale určitě zlomí a bude spinkat celou noc. V tomhle je Bártík zlatej, o půl sedmé vykoupem, nakojím a v sedm zazpíváme, šupnu ho do pelíšku a on hned usne. Budí se kolem půl druhé, napije se a zas hned usne, vstává kolem šesté, půl sedmé. Přes den spinká dopoledne půl hopdinky až hodinku a odpolko tak hodinku.
    Pobavilo mě, jak ti děti vyjedly přesnídávky 🙂
    My teď měli zdravotní problémy. 17letý syn si při tělocviku zlomil kost v zápěstí, tak jsem s ním běhala po doktorech, nakonec mu to operovali a má tam šroub.
    K tomu začal nemocnět i Bártík, v pátek měl teploty od rána 38, tak jsem volala doktorce, ta mi řekla, ať vydržíme přes víkend a uvidíme, tak jsme vydrželi do večera a s 39,5 jsme jeli na pohotovost. Poslali nás dom, že na něm zatím není nic vidět, ať dáváme čípky. V sobotu žádná změna, večer jsme jeli znovu na pohotovost se 40,5. To už si nás nechali v nemocnici, pustili nás včera, bez teplot, zato osypaný, diagnoza šestá nemoc. V nemocnici jsem ho pronosila, malej byl úplně hotový. Snad už si to vybral a už bude pohodový rok:)
    Holky mějte se mooooc hezky a opatrujte se. papa
    Petra

    #871965
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Tak dnešní noc opět nic moc. S tím kojením Leni už jsem tak nějak rozhodnutá. Do měsíce bych to chtěla stopnout. Jsem už z toho opravdu vyčerpaná,hubená a nějak mě to přestává těšit. A jestli dopadne ta dovolená,stejně by byl malý na umělé. Jak ses ptala,co bych chtěla já,tak pro mě by bylo ideální nejet vůbec. Bohužel to asi nedopadne. Když si vezme chlap něco do hlavy…..Malýho do Egypta brát nechci,bojím se průjmů. Jenže představa týdnu bez něj je pro mě taky dost hrozná 🙁 prostě to je pro mě celý za trest!
    Mrzí mě, že babička nefunguje,trochu to znám. Dlouho snad trucovat nevydrží 🙂
    Nás čeká o víkendu dlouho očekávaný ples,hlídat bude tchýně,bohužel moje mamka taky slíbila hlídání a nepřijede. Budu jak na drátkách..a příští týden hory,tam oslaví Kuba 16.narozeniny,tak si uděláme aspoň rodinnou oslavu 🙂 mladšímu je 14,5 a dalšímu 10 – ten s námi sice nebydlí,ale tráví s námi spoustu času,veškeré výlety a dovolené. I toho psa máme kluka 😀
    Jogo,už se určitě těšíš zpátky do svýho a na manžela. Zlatíčka jsou opravdu k sežrání,je s nima sranda 🙂 A ten sraz určitě zvládneme nejsme přece žádný baby 🙂
    Vondíku,jsi hodná, že jsi se ozvala. Nemoci jste si už snad vybrali…ono to počasí těm virům jde taky pěkně naproti. Snad už budete v pořádku.
    S tím pendlováním to mám tak,že máme dvě domácnosti. Domeček u Prahy (tam jsem ještě před rokem a půl bydlella a dojížděla na Moravu) a bydlení u Olomouce (tam jsem teď a dojíždím druhým směrem) 🙂
    Holky opatrujte se. Leni,držím pěsti,ať se vám o víkendu povede malýho zvládnout. Dej vědět,jak jste dopadli,jsem hrozně zvědavá 🙂
    Jogo,užij si poslední dny v Praze a Vondíku,ať jste zdraví a buď ráda,že je malej takovej pohodář. Co bych za to někdy dala 😀
    AHOOOJ

    #871966
    Anonym
    Host

    je tady sou romany,
    Vodniku super ze mas pohodare a nemoci na ustupu..Skubina ta pendluje a po Praze se ji styska,ja pendluji tez,ale nastesti uz sem usazena v Uk,16let uz holky,ale ani mi to neprijde,za chvili prochazka,vecer yoga a dalsi moccito jdu s brachou a jeho holkou,v sobotu nas zve braska na obed z prvni vyplaty,a v stredu odletam,jeste zitra dorazi kamoska,kavicka v nedeli a ja se hlavne nemuzu dockat az se nalozim do bazenu,chystam se od unora 3-4tydne……
    Skubino s kojenim udelej jak se citis…..
    krasny vykend a klidne spani

    #871967
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    je skvělé že píšete .

    Vondíku, jsem ráda, že jsi se ozvala. To musí být radost, mít tak hezky spinkající miminko 🙂 . Máte krásně nastavený rytmus. Když jsem četla, jak Bártíkovi stoupala teplota a lékaři se tvářili málo zúčastněně, úplně jsem trnula… Ještě, že už vás pustili z nemocnice domů. Nemluvě o starším synovi. To jste si asi všichni užili… Hlavně, ať mu to dobře sroste!

    Škubino, to mne mrzí s tou dovolenou… Moc bych ti přála, abys měla možnost více prosadit své přání. Ale úplně ti rozumím, že chceš vyhovět příteli a vše zařídit, aby to dopadlo co nejlépe…

    Nedávno jsem četla, že nejvíce rozchodů je právě po společné dovolené. Někdy to bývá náročné. S manželem jsme je měli docel dobré. Jen před cca 3 lety si manžel umínil, že pojedeme autem na Korsiku. J. a E. byli na skautském táboře a A. jsme nakonec vzali sebou. Ale byl to horor. Manžel chtěl projet celý ostrov, tak jsme spali každý den v jiném penzionu, každý den sháněli ubytování s A. Denně
    seděli několik hodin v autě, ještě se nám rozbila klimatizace (auto bylo před cestou v servisu právě s k.). Já bych raději byla chvíli na jednom místě, místo sezení v autě se procházela v horách nebo na pláži, spala max. ve dvou penzionech i kvůli malé…

    Tak vám přeji, ať se vám podaří vymyslet a zrealizovat dovolenou, kde se každý z vás bude cítit dobře 🙂 Vidím, že máš opravdu plný dům (vlastně dva domy) plné malých a velkých mužských. To máš asi plné ruce práce… A třeba o tebe na oplátku hezky pečují. Mrzí mne, že ti máma nakonec nepřijede pohlídat malého. Tak ať to zvládne tchýně… Oslava na horách je super 🙂 … U nás je to těžké. Tchýně je naprosto nepoužitelná. Říkáme jí „vítr z hor“. Je velice hyperaktivní a do všeho vstupující. Ani děti jí nemusí… Moje máma se bohužel dovede dobře kousnout. Občas mi pomůže a pak zas měsíce (roky) nic… No uvidím… Právě proto mám slečnu na hlídání, co chodí cca 1x týdně. S ní se dá dobře domluvit 🙂

    Jogo, to je dobré, tak dlouho plánovaný sraz a jen tak málo času 🙂 Věřím, že už se těšíš do „svého“ a za manželem 🙂 Babička musí být zlatá 😀 . Ať si užiješ poslední hezké dny v Praze. Malý je šikula, že už se plazí 🙂

    #871968
    Anonym
    Host

    …nějak jsem nenapsala co se děje u nás…

    Pokud jde o krmení – opět plně kojím. Ale zítra se už chysám v poledne vytáhnout skleničku. Dokoupila jsem si zásoby a poučila rodinu! Dokonce jsem dětem dala přesnídávky do školy (tedy levnější než hipp). Jáchym řekl, že se mu děti smály, ať mu je tam nedávám a šel si jednu sníst. Doma prý může 🙂 A nakoupila jsem jim tolik 1/2 litrových přesnídávek (stojí stejně jako jedna mrňavá pro N.), že se jich nabažili a ani je už dnes nechtěli.

    Noc za moc nestála. Kojila jsem po 2 h., manžel celkem 3 hodiny dělal N. aktivní podložku na spaní. Má jedinou nevýhodu – moc hřeje – N. je spocený a žíznivý…

    Pokud jde o pohyb, je N. pohodář (taková buchtička a koblížka). Rotuje kolem své osy na bříšku, ale zatím se neplazí. Také na všech 4 dělá „píďalku“ – houpe se vpřed a vzad. Je dobré, že mi zatím nikam neuteče. Koukám, že ostatní jsou větší „sportovci“. N. by si rozumněl asi nejvíc s Bártíkem 🙂

    Dnes jsem jela do OC Chodov. Koupila jsem tam Antice černé balerínky jako předepsané přezůvky do školy. Zjistila jsem, že v těch původních má díru. Hodila jsem je do koše a v H&M koupila nové. Bohužel byly Anitce těsné. Dnes odpo jsem tam jela pro jistotu s A. (N. a E.), abych jí je vyměnila za o číslo větší. Ty jí zas byly moc velké. Takže jsem je nakonec šla vrátit. A místo peněz mi dali poukázku na další nákup v dané hodnotě. Byla jsem naštvaná! Např. v nextu vrací peníze (i v jiných obchodech). Takže jsem si řekla, že už tam dětem NIKDY nekoupím nic bez zkoušení, když mají takové praktiky. Tu poukázku samozřejmě brzy použiji, ale ten princip mi prostě nesedí…

    Přeji pokojnou noc, dostatek mléka a pevné zdraví.

    #871969
    Anonym
    Host

    Ahojky co Leniku tak poukazky taky neznam taky davaji penize u nas,ale v nakem soukromem butiku jen poukazky,
    rozchody po dovolene tezko rict,spise ze dovca muze byt pohoda a pak ten navrat do reality sok,u nas s dovcama pohoda,pokud byl nekdy problem tak nasteva Cz….co se tyce ciziny tak tam relaxujem….
    nasteva Cz muze byt hekticka,nevim jak to ma Skubina,ale ja davam prednost ted memu sport centru,kde delam jogu a bazen,a tam dame pak cas na kavco….jinak tady v Praze pohoda,ale nastevy uz mi stacily ha ha….
    na vykend se tesim bude rodiinny prece jen pak prijedu az v lete,
    dale maly ma stale rymu a maji uderit mrazy..stale se plazi je to sranda…papa ze snad s ni i mne ha ha
    uzivejte vykend ja uz striham metru odletam v stredu a hned v cvrtek bych rada bazen,no patek to jisti a pak steam room je ten relax…..jupi…

    #871970
    Anonym
    Host

    Jo mam tu treba priklad znama jede zitra na hory vyjizdeji v 7.00rano a lyzovat chteji jen pul dne….ja bych jela bud na vykend a ma kamoska by jela treba az kolem 9.ooa lyyovat od 11-16.oostaci az nad hlavu,pritel je ale nazoru byt prvni na sjezdovce..omyl ja byla ted v lednu a odpoledne byli sjezdy tez upravene a lidi malo….ja bych treba v dnesni dobe na hory v 6.00nestavala sem pohodlna…..driv ano…..ale mam rada klid a nehonit se,naopak s dovcou mne to naucil manzel driv sem se hrnula k vychodu letadla stresovala at letadlo ztihnem dnes…nic neresim letadlo mi jeste neuletelo a i kdyby poleti dalsi…a v letadle zasadne nestavam taky proc lidi stoji 10minut a palubni dvere ani neotevrou a pak jak silenci bezi ke dverim…jen sem chtela rict ze mne zivot v cizine dost zklidnil,prijde mi ze v Cz leti cas krta rychle

    #871971
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Leni, s tou poukázkou za vrácený zboží jsou teda „frajeři“. To by se mi určitě nelíbilo!
    Doufám,že jste o víkendu zvládli spaní a malej už chrupká jak medvídek 🙂
    Jogo,přeju dobrou a rychlou cestu domů a honem honem do bazénu,už ti musí strašně chybět…
    S tou dovolenou holky to já mám tak, že pro mě to určitý stres je. Většinou ale jen před cestou – to balení fakt nesnáším. Ale pak se většinou hodím do klidu a snažím si to užít. Je ale pravda, že občas potřebujeme s přítelem chvilku jen pro sebe. Přece jenom člověk není normálně 24 hodin spolu…
    A velká novinka,holky. Máme první zoubek 🙂 ale jsem realistka a myslím,že spaní se nám tím nezlepší. Od té doby,co malej přišel na to,jaký je výhled když stojí,stojí vlastně pořád. Ve dne v noci! Nechci myslet na to,co bude dělat v noci,až bude chodit 😀
    Opatrujte se a ozvěte se 🙂

    #871972
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem zas četla, že pro dobrý vztah je ideální jezdit 2x ročně na dovolenou 🙂

    Škubino, gratuluji k 1. zoubku! Co spaní u vás?

    Jogo, můj manžel chtěl být také první na sjezdovce… Ale co máme děti, tak nestíháme 🙂 Věřím, že už se těšíš na svůj bazének a jógu 🙂

    Manžel dnes našel N. 2. zub. Chytila jsem od A. chřipku jako prase. Už 3. den ležím. Měla jsem horečky, na jejichž sražení jsem potřobovala 2 paraleny 500 po 4 hodinách. To jsem ještě nezažila… Teď už mi poprvé stačil jen jeden… Manžel mi nosí N. jen na kojení (proto našel ten zub). Ale i když mi je zle, je to luxus… Už 3. den ležet v posteli. V noci spali manžel a N. spolu a kojila jsem jen 2x. Jinak odvykání od nočního kojení jsme přesunuli na příští noc z pátku na sobotu a že soboty na neděli. Manžel se na to nestihl připravit…

    #871973
    Anonym
    Host

    ahojky
    tak Leniku ta jsi brzy zdrava jak ripa,
    Skubino a kdy ze to jedete do toho Egypta zoubek krasny a on ti maly uz stoji???
    ja zitra jedu do banky na Budejovickou vecer posledni joga v Praze a v stredu vecerni odlet leti mi to 20.05 v cvrtek bych hned dala bazen pokud budu stihat v nedeli do prace a zacit skolu dohanet nakonec mesic tu byl opravdu v pohode sletelo to jak voda a priletim zase 19.7na 3tydny takze takhle ten cas poleti dvojnasob…s temi lety je to pestre a stale se neco deje
    maly ma stale rymu maly kasel a o vykendu hlasi mrazy tak sem rada ze se nas to vyhne pisnu po priletu pappapa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,336. až 1,350. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist