Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872004
    Anonym
    Host

    Holky myslim na vas ctu vas ale skola mi zabyra vsechen cas mam ji do rijna a pak mne tu mate zpatky.
    Maly se mi vcera postavil v postylce dobry frajer dnes ma 8mesicu,takze za chvili bude ohradka jista.Dnes joga bazenek chodim stredu a utery!!Skubine se blizi dovca a lenik byl v liberci super uzivejte bliziciho jara ja sem cely dny venku a vecer v knizkach ale prisly mi ted vysledky ukolu celkem dobry ohlas takze mne to nakoplo,ze musim fakt zabrat do rijna neni daleko k tomu sem cely den S Joseph tak se uzivame musim bezet myslim na vas a opatrujte se!!!

    #872005
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsme se dočkali března. Sláva 😀 . Chodím teď s N. každé dopoledne na procházky do lesa. Je to úžasné – N. asi po 15-ti minutách usne – předtím se dívá v klidu na stromy a oblohu. Chodím asi na hodinovou procházku – tak jsme si to vždy představovala 🙂 . Ale v létě a na podzim se N. v kočárku nelíbilo, takže teď si to vynahrazuji…

    V pondělí jsem byla s N. v poradně. Má 75 cm a 9,14 kg. Už asi 14 dní brečí, když se nad ním skloní někdo cizí nebo se nakloní do kočárku. Takže u paní doktorky pěkně bekal a strkal mi při vyšetřování hlavu do podpaží a snažil se odlézt pryč… Je to moje „šmudlinka“. A to neměl očkování…

    V úterý přišla slečna na hlídání. Dala jsem na Jogu a zkusila to. N. fňukal asi 5 vteřin a pak to bylo dobré – jen mne nesměl vidět. Měla jsem kadeřnici a step AE. Bylo to super!

    N. rostou najednou 3 zuby nahoře – mám pocit, že jeden se už prořízl. Tak se N. cítí dost špatně. Ráno to ještě jde, ale pak dost fňuká, chce pořád chovat, při kojení mne zas strašně kouše a odmítá příkrmy – chce jen kojit – ve dne v noci. Počkám, až se ty potvůrky prořežou a pak se vrátíme k přikrmování a také nastoupí tatínek na víkendové noci a odbouráme noční kojení – doufám!

    N. se pobybuje stylem divoké šelmy – něco mezi plazením a lezením 🙂

    Přemýšlím, jaké pořídit golfky… Máte nějaké?

    Škubina si asi relaxuje na sluníčku a koupe se v moři . Už se těším na zprávy z dovolené 🙂 A fotky na FB 🙂

    Jogo, vidím, že se snažíš svědomitě učit… A také cvičit a plavat . Joseph je šikula 🙂

    Mějte se krásně. Těším se na nové zprávy!

    #872006
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Ještě jsem na Moravě,zítra ráno přejíždím ku Praze a v noci letíme. Mám nervy na pochodu…
    Jogo,jsi fakt dobrá, že se tak učíš,můžu jen závidět. Já to zatím flákám,ale budu muset zase přidat,protože jsem stále pozadu a pozadu..
    Leni,je fajn,že si užíváš procházky. Já vlastně dopo taky,je to taková vzpruha,viď. Člověk si vyčistí hlavu a je tak nějak sám se sebou ( i když máme ty zlatíčka v kočárku ) Tak to teda cítím já.
    Zoubky zlobí i u nás,někdy bych mu ty dásničky úplně podrbala,abych mu pomohla.
    Tak holky,opatrujte se a když to bude možný,ozvu se z Egypta.
    AHOOOJ 🙂

    #872007
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    Škubino, to jsem tě poslala brzy na dovolenou! Jak jsem časově neorientovaná, myslela jsem, že už jsi tento týden u moře.

    Příští noc letíte? Tak ať se v klidu přesunete do Prahy a máte pohodový let. Určitě to bude stát za to 🙂 Trocha nervozity je normální 🙂 Až si sedneš do letadla, budeš už jen relaxovat a těšit se na moře 🙂 . Tak kráááásnou dovolenou. A napiš nám – půjde-li to 🙂 .

    S tou dopolední procházkou to mám stejně – člověk si pročistí hlavu a může si myslet na své věci (když zlatíčko spinká v kočárku nebo je alespoň klidné). A že to potřebujeme… Také se mi během chůze vyplaví pár endorfinů a hned se cítím lépe…

    Klidnou noc!

    #872008
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jak se máte?

    Joga si určitě užívá bazénku a Škubina moře 🙂 .

    Dnes má radost, že svítí sluníčko a má být 9 stupňů 😀 . Mám za sebou 5-ti kilometrovou procházku jarním lesem. Chtěla bych jít večer na spinning – uvidím jestli bude místo…

    Přeji krásný den 😀 .

    #872009
    Anonym
    Host

    manzel hlida jinak bych vam dnes nenapsala.
    Skubina u more super a Lenik vychazky kadernice paradicka.
    U nas byl dnes vitr jak blazen..maly uz zacina taky potrabovat extra pozornost,minule v jeslickach plakal prvne od te doby co ho tam davam.
    Jiank stoji mi v postylce vsechny bariery a posuny nabytku uz skoncily,takze nastoupila ohradka ale tu pouzivame obcas ale sem moc rada ze ji mam.
    Skubina v te nasi skole musim tak 3*do mesice odeslat naky ukol,takze to neni jen zkouskove ktere je tusim v Cz leden a cerven ci jak to mas se zkouskami ja mam ukoly furd,hlavne v kvetnu je test s anatomie jen svalu je 600kosti aspon 206po kvetnu tedy po teorii se budu venovat uz jen praxi coz bude taky uceni ale zase z jineho soudku.No myslim na vas bezim Aji

    #872010
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, super, že manžel hlídá.

    Holky, obdivuji, že se dokážete vůbec učit!!! A 600 kůstek k tomu 🙂

    Myslím, že jsem normálně studijní typ, ale teď bych si nezapamatovala vůbec nic. Jogo, tak ať ti to jde dobře do hlavy. A ať vám méně fouká 🙂

    N. se prořezávají další zoubky. Už má 4 a další 2 se klubou. Dneska se cítil opravdu špatně. Hodně času jsem ho nosila v šátku nebo chovala. Fňukal, když jsem nebyla u něj… Ještě, že jsme dala tu ranní procházku.

    Držte se!

    #872011
    Anonym
    Host

    Tak mam pauzu od uceni nervovy system,dychaci anatomie je kveten takze pak bude volneji.
    Leniku malemu take prorezavaji zoubky,mel cervene tvaricky co slecna na hlidani jak casto hlida.
    Manzel hlida na vybornou a babicka tak 1-2do mesice max,ale to staci manzel se ujal hlidani tak si nemuzu ztezovat.Dnes v praci 4,5h pohoda jdu nedeli to je delsi den kavicky pokecat s lidmi parada.
    Co Skubino napis jak bylo leniku co prochazky chodis!!Super napad krasny vykend holky

    #872012
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, šprtáš pěkně:) . Jak to malý zvládá, že mu rostou zoubky? Jsem ráda, že ti manžel vstřícně hlídá! Zajít občas do práce je super!

    Doufám, že nám Škubina brzy napíše novinky z dovolené 🙂

    Děti máme na víkend u tchýně – nejprve jsem to nechtěla – vždy to byla katastrofa. Ale nakonec jsem ráda. Už jsem byla K.O.
    Procházky mám dopoledne – jsou super. N. spí ještě 2x za den. Slečna chodí 1x za týden. Spaní v noci je zas lepší – N. se budí po cca 4 hodinách. To je únosné 🙂

    Přeji krásnou neděli 🙂

    #872013
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak se vám hlásím opět z ČR. Dovolená dopadla skvěle-koupání v moři,bazénu,sluníčko,relax-co víc si přát. To moje zlatíčko to zvládlo na jedničku. Mojí mámě patří velký dík a poklona za to,jak to zvládla . Myslím,že víc se Matymu bude stýskat teď po babičce než předtím po nás. Ale když jsme přijeli v noci,pěkně jsme se spolu poňuchlali. ke konci dovči už jsem pokukovala po dětech kolem a myslela jen na něho 🙂 . No,je to úspěšně za náma a tady už je jarní vzduch,takže paráda!!!
    Jinak malej mi spí taky ještě 2x denně a v noci krmíme taky 2x. Každopádně už se to zlepšilo. Co Leni už baštíte? Joseph ten už papá jak velký kluk, Matouš najel po čase mý nepřítomnosti na lososa a spoustu masíčka,tak začínám vařit…
    Jogo,ať ti to učení jde,pro mě učení mučení,ale teď už to nechci vzdávat.
    Leni,procházky super,už se na ně taky těším. A co s Velikonocemi,už něco plánujete na volný čas? My zřejmě opět chalupu v jižních Čechách,pokud nebudou padat trakaře 🙂
    Holky,užívejte začátek jara a ty naše zubatý sluníčka 😀

    #872014
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, tak tě vítám po dovolené 😀 😀 😀 . Jsem moc ráda, že všechno u vás dopadlo na jedničku. Dovča, moře, sluníčko i hlídání od babičky. Tak už to máš za sebou 🙂 Věřím, že jsi se na malého už moc těšila… Těším se na fotky na FB!

    Velikonoce na chalupě budou super! Také něco plánujeme s dalšími rodinkami. Tak uvidím, jak to dopadne… U nás nikdy nevím…

    Zrovna na lososa jsem se o víkendu dívala na netu, jestli ho už můžem. Tak vidím, že babička Matymu skvostně vyvařovala… Tak ho také brzy přidám…

    Nás trápí už 2 dny zoubky. V neděli byl N. úplně zdravý a veselý… Teď se mu proklubaly všechny 4. zuby nahoře. Od pondělí má teplotu, nudli jako blázen a kašel, v noci se pořád budí… Ach jo. Doufám, že tato noc už bude lepší… Místo procházek se pokouším dospat noci, ale moc se mi to nedaří, N. se dost budí i přes den.

    Ale těším se na skoro letní počasí koncem týdne. Zatím si to nedovedu představit… Jestli bude opravdu tak teplo, zkusím vzít N. do cyklosedačky a trochu se s ním projet…

    Mějte se hezky!

    #872015
    Anonym
    Host

    Ahoj holky 🙂
    Taky se už těším na víkend,počasí snad vyjde a my si uděláme taky pořádnou procházku.
    Zoubky nás taky trápí,malej má zatím jen 4 dole,ale v noci spal neklidně a dnes si cpe ruku pořád do pusinky,k tomu trochu teplota. Myslím,že brzo přibudou i nahoře. Leni,čtyři zoubky najednou,chudáček malej….:O
    Holky,chtěla jsem se zeptat,jestli dáváte klukům na nohy už nějaký botičky? já zatím pouze ponožky s protizkluzem,ale i ty mu kloužou,tak přemýšlím,jestli dát aspoň nějaký bačkůrky. Malej stojí už bez držení,ale pak se mu ty nožičky v těch ponožkách vždycky rozutečou 🙂
    Taky začínám přemýšlet o nějakých golfkách,tak kdyby jste měly nějaký typy,sem s nima 🙂
    To je větší autosedačka,krosnička na záda,golfky,sedačka na kolo (nebo vozík za kolo,ještě nevím),je toho nějak moc… 🙂
    Tak holky,opatrujte se a ať zoubky nezlobí 🙂

    #872016
    Anonym
    Host

    Ahoj holky 😀 ,

    tak noc už byla lepší… Před spaním jsem dala N. paralenový čípek a vzala si ho k nám do postele – tam spí nejlépe. Dnes se cítí lépe, ale pořád má teplotu, rýmu a kašel.

    Cyklosedačku máme Hamax polohovací (sklopí se trochu dozadu), autosedačku maxi cosi po A. Ale golfky řeším – nikdy jsem je neměla… Zatím jsem žádné „dokonalé“ nenašla. Líbí se mi maclaren, zapp ty otočné. Co vám?

    Jinak to plánované sluníčko se tu neukázalo 🙁 …

    #872017
    Anonym
    Host

    … to je škoda, že vám protiskluzové ponožky „nefungují“… Dětem jsem botičky dávala až později – bylo mi líto dávat jim botičky na jejich tlapinky. Také pak nemohly dobře lézt nebo sedět. N. zatím jen leze, tam to neřeším – botičky mu dávám jen do sedačky, když má kalhoty, aby to dobře vypadalo a bylo mu teplo 🙂 Ale podobné jsme viděla u holčičky sousedky, která je trochu starší a už stojí a chodí . Měla na nohou botičky do kočárku ne ty klasické pevné…

    …s těmi zoubky… Vidím, že každému rostou jak chtějí 🙂 Vůbec ne předpisově, dva dole, pak dva nahoře… a tak dále. Tak ať to, Škubino, dobře zvládáte 🙂 Jak si zvykáš doma?

    …zdá se, že Joga má také dovolenou, ale od internetu 🙂 Doufám, že se brzy ozve 🙂

    #872018
    Anonym
    Host

    Ahoj uz sem tady sem vas docetla Skubina si uzial dovci super a planujeste neco i s malym v lete ci zari?Ja boticky davam prave jen do golfky-mam prave Macleren vsicni mi ho tu doporucily,
    sedacku sem vyzvedla v pondeli maxi cosi-Tobi
    Leniku doufam ze se brzy vyspis,u nas ma maly jen 2zuby dole..dnes sem koukala na horu a nic se neklube za to porad stoji a chyta se uz i topeni,dnes sem se rano malovala na zemi sedim a ten muj skritek si stoupa i na mne,proste stat je zabavne,lezeme taky jak dablove.
    Dnes sem byal v knihovne delaji tam kazdy cvrtek pisnicky pro deti,no zadne prsi prsi musim se naucit ty jejich,ale nake uz i znam.
    Ale delame ted berany,berany duc maly to miluje.
    O vykendu mam ted yoga kurs cely den so,ne 10.00-18.00plus cesta trva hodinu,Skubino ja mam ted tu anatomie a te se fakt bojim velka zkouska je v kvetnu pak to uz bude pohodicka,jen prakticke cviceni.
    Nastesti maly ma spoustu obleceni takze nemusim resit zadne nakupy,jen stale dokupuji body!!!Akorat se chystam vyradit komplet 6-9ale jeste tak 14dni a komplet 9-12ne ne ne holky rostou jak s vody ha ha ha jinka v lete budu na chate o velikonocich joga bazen nikam se nechystame manzel dela holky opatrujte se manzel vola maly se jdu koupat bezim

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist