Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,396. až 1,410. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872019
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak konečně k nám už od rána dorazilo to slibované slunce. Bylo opravdu úžasně teplo. S kočárkem jsem dnes, místo do lesa, jela do okolních ulic mezi RD. Potkala jsem spoustu sousedů. Je to tak každé jaro – přes zimu jsou všichni zalezlí a pak na jaře začnou sousedá pracovat na zahradách, chodit na procházky s dětmi i bez nich. Mluvila jsem s jednou moc milou sousedkou. A zrovna jsem si dnes přála, abych jí potkala 🙂

    N. je dnes první den docela dobře – je bledý, ale už nemá teplotu. Jen hroznou nudli. Tedy ty 4 horní zuby nám dali zabrat. Včera jsem musela dávat paralenové čípky přes den i na noc kvůli horečce, N. měl strašnou rýmu, kašel a ještě se 3x pozvracel… Bylo to šílené. Tak už je to za námi. Mám zkušenost, že ty horní zoubky jsou nejhorší a mají největší vliv na rýmu.

    Děti jsme dnes dali ke druhé babičce. Musím se přes víkend vzpamatovat. Jsem totiž úplně vyřízená. Nebýt sluníčka, asi bych měla depresi jako blázen… Takhle to na mne padlo až teď.

    Jogo, to máš dobré golfky 🙂 Jaký typ jsi si vybrala?

    Seminář celý víkend – musí to být náročné, ale i fajn, že je člověk na chvíli z domu… Pro mne zatím nedostižný sen. Tento týden N. opět odmítal příkrmy – takže je opět plně kojen – umí si to zařídit 🙂

    Přeji krásný víkend 😀

    #872020
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Leni,tak jsme převzali štafetu – rýma,trochu kašel,teplota a samozřejmě špatná nálada 🙁 doufám,že se nám brzo vyklubou…jak jsi psala,nebýt toho slunce..,
    Ale bylo opravdu krásně. je zábava pozorovat,jak všichni vylezli 🙂
    Přes víkend jsem sama doma. Část utekla na 2dny do lesa a druhá do Prahy. Jsem ráda,že mám klídek a kolem jen Matyho. Luxus 🙂
    Holky,užijte si víkend co nejlépe
    Jo a golfky jsem zatím vzdala,je jich tolik,že to nechám náhodě,až mi prostě nějaký padnou do oka. Ale děkuju za typ.
    AHOOOJ

    #872021
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jsem ráda, že jsi napsala 🙂 To máš také luxusní víkend! Být sama doma jen s Matym 🙂 Ať to máte se zoubky lepší pořízení…

    U nás bylo dnes nádherné. Manžel se od rána staral o N. Byla jsem tak strašně přetažená. Šli jsme na oběd do restaurace. Cestou jsme něco dokupovali – vůbec jsem na to neměla mentální energii – všechno co se dělo kolem mne mne úplně rozhazovalo. Pomohlo mi až to, že jsem se v klidu naobědvala (dala jsem si rybu) a po obědě jsem několik hodin spala. Teprve vpodvečer jsem „rozmrzla“.

    Pak jsem si udělala radost – cestou z oběda jsem koupila macešky a oranžové petrklíče, zeminu. Po své vyspání jsem vše zasadila do šesti truhlíků a dala na terasu. Konečně jsem mohla sama, v klidu, nerušeně něco dělat. A dělat pro radost 🙂 Manžel zatím s N. napouštěl olejem (nebo čím) zahradní nábytek. Když začal N. fňukat, uvázala jsem mu ho do šátku na záda 🙂 Asi dám foto na FB…

    Jinak N. má dnes 9 měsíců 🙂

    Ty golfky jsem teď také dala k ledu. Začnu tím, že pomalu přesedláme na sporťák, až bude tepleji…

    Mějte se krásně a piště, co je nového

    #872022
    Anonym
    Host

    Ahojky
    ja mela golfky koupene kvuli letadlu vzala sem ty stredne cenove a pripadaji mi super.Byli od 3mesicu.Daji se polohovat,ale ne uplne do lehu.
    Jiank mam stafetu dnes sem odpadla ja bolest v krku,kasel jemny,bolest hlavy maly od vcera rymu ale jak pise lenik ten to ma asi k zoubkum,protoze mi mame stale jen 2dole,stavi se k de muze,ted spi tak vyuzivam minuty.Jiank vykend byl super,ale opravdu narocny intensivni uceni,a nemluvim o okolu co mi ted dosel vypracovat 20otazek ten mi bude trvat tak 14dni,a pak chod na pocitac, i pres den na pocitac nemuzu jsme stale venku,protoze doma maleho zajima jen kde vlezt ,pracka kos a ruzne zajimavosti
    at jsme tedy vsichni zdravi a uzivejte holky slunicka ozvu se az odezenu bacily pappapap kurz konci v rijnu to mne tu pak mate casteji ha ha Skubino jak casto mas poslat ci vypracovat naky ukol mi tak 3*do mesice prakticky dodelat ten kurz znamena se tomu venovat aspon 20h tydne no kde je brat ze!!a s bacily nic moc jdu se lecit pappa a venkovni bazen v kvetnu za rozkem jupi

    #872023
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    posílám jarní pozdrav 😀 .

    Jogo, ať se brzy uzdravíš. A Josephovi ať je také brzy dobře! Jsem ráda, že jsi napsala, i když jsi nemocná. Golfky do letadla . Květen a bazének tu budou coby dup 🙂

    Škubino, jak se daří tobě? Co zoubky?

    O víkendu jsem se konečně vzpamatovala. Manžel se i v neděli staral o malého. Jela jsem do lesa na kole – dala jsem 9 km – na začátek to stačí 🙂 Včera (v pondělí) jsem byla poprvé od porodu na spinningu – byl úžasný. Bála jsem se, že dnes nebudu chodit, ale asi jsme se dobře protáhli, protože mne nic nebolí. Příší týden půjdu zase.

    Dnes jsem měla step AE – hlídal manžel. Ten si chodí s N. zaběhat do lesa (s kočárkem). Po obědě jsem jela s N. na procházku do lesa. Bylo tam tak nádherně. Ve 12. hodin bylo ještě trochu chladněji, ale přesto to bylo báječné. Už jsem tak ráda, že přišlo jaro. Těším se, že bude stále tepleji.

    N. se dnes sám postavil (v síťované postýlce), přitom se v ní nemá kde pořádně chytnout. Ale nemám z toho moc radost, protože zatím neleze – jen se plazí. Lezení je nejlepší prevencí všech školních dys… poruch.

    Mějte se dobře. Krásné jarní dny 🙂 .

    #872024
    Anonym
    Host

    Leniky jen uzivej cviceni,prochazek,koukam ze manzel pomaha tak to ma byt.
    Maly ti stoji u nas uz stoji od Valentyna a zdolava kazdym dnem nove prekazky,kde se vcera napostavil zvladne zitra takze prakticky uz v leze vsude,totalne co mne netesi mame choditko a dnes prvne z neho lezl ven nic moc..je moc sikovny ale akcni….
    se nemuzu divit ze sem nemocna cely den s malym beham za nim,po vecerech lezim v knizkach,necekala sem ze ten kurz bude tak narocny.Ale dala sem se na boj tak musim bojovat.Jen do rijna a pak zamluvime nake more na odreagovani.a jestli toho bude na mne hodne dame dovcu koncem zari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Protoze v tom stavu co sem ted kasel,krk no fakt bacily pryc,pryc dnes sem delala ukol na pocitaci takze tu ciham,ale pak prijdou ukoly co se jen hrabu v knihach,no nic ozvu se az se vylecim,a co ty Skubino jka se dari??

    #872025
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Tak já už jsem taky na rozsypání. rýma,bolest v krku,hlava jak střep…ach jo. Navíc zítra škola a v sobotu taky a to od rána do večera. Dvě zkoušky k tomu. Jak jsi Jogo psala,daly jsme se na boj,tak musíme bojovat 🙂
    Malej má stále plný nos,tak podle toho vypadají naše spaní. Bohužel horní zoubky jsou pořád schovaný. Ale je fakt,že to krásný počasí všechno vykompenzuje!
    Leník si užívá přírody a manžel si užívá malýho krásný jaro.
    Dnes jsem koupila botičky a odpo dám ven chodítko a malej i pes budou mít zábavu 😀 taky jsem zjistila, že dělají i takhle malý holinky,tak na léto se vybavíme. pod stan budou třeba 🙂
    Holky,jsem tak ráda,že už tu máme teplo. Nikdy jsme se na teplo takhle netěšila…hurá hurá
    Připadám si jak za mlada 😀
    Holky,mějte se krásně,ať jste zdraví,dětičky bez boulí a Jogo,pošli mi trochu tvojí paměti,mě jaksi opustila 🙂
    Ahoooj

    #872026
    Anonym
    Host

    Tak ja uz sem druhy den doma za pul hodky jdu k doktorce boli mne na hrudi jak porad kaslu,tak uvidim co mi povi chytreho,den jsme ztravily tez s choditkem na zahrade az na to,ze maly z neho zacina vystupovat chapete to uz ani v choditku za chvili nebude takze pak uz jedine ta ohradka!!!!!!!!!!!!!
    Ty jo zkouzky a k tomu se citis blbe tak at ti to dobre dopadne a mas to brzy zasebou ty 2dlouhe dny.Ja zavolala do prace ze nejdu mozna v nedeli!!
    Jinak pamet nevim ci mam spis tu fotogenickou jak Roden v basnikach si to oofotil,ale nechapal poradne veci no on krevni obeh nic moc mnohem radsi mam nazvy kosti,pater a svaly!!!
    Ja tu ted tvrdnu u jednoho ukolu na pocitaci to mne tedy zbrzduje no hruza jestli sem v necem dobra tak v organizaci nesnasim veci na posledni chvili,napr ukoly posilam tak 2-3tydny drive.A jeste ze tak pak onemocni dite ci prijde spatna noc a je po uceni.Az se uzdravim tak budu zase poletovat s malym s kocarkem venku tak budete vedet ze je mi hej a ne ouvej co lenik jak se ma to koukate jak casto pisi ha ha optrujte se a zazraky

    #872027
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    to mne mrzí, že jste obě nemocné. Ať je vám brzy lépe! Jogo, jak jsi dopadla u doktora? Máte to náročné s tím učením…

    Dnes jsem byla se sousedkou na procházce v lese – má trochu ustarší holčičku… Je super popovídat si s někým v podobné situaci… Jen N. mi bojkotoval spaní a v kočárku začal plakat, tak jsem ho měla celou dobu v šátku (1,5 hodiny).

    V noci se N. doklubával horní zub (dvojka). Dost plakal, pořád jsem kojila a kojila… To ho naštěstí uklidní a usne. Ráno mne nechal manžel dospat. V 6. si vzal N., postaral se o starší děti a přinesl mi ho až v 8. hodin, když děti vezl do školy.

    Dnes mám auto v servisu… Mělo být opravené večer, ale bude až zítra… Tak odpoledne vyzvedne děti ze školy manžel… A zítra jsem chtěla jet do Ikey. Tak budu muset počkat do příštího týdne…

    Mějte se hezky, rychle se uzdravte, ať se vám dobře učí a děti jsou hodné (nelezou z chodítek) 🙂

    #872028
    Anonym
    Host

    Dnes sem mela byt v praci ale tak vam aspon pisi stale resim ten ukol shanim shanim k tomu podklady no a k tomu stale kasel a kasel.
    K doktorovi sem to neztihla manzel uvizl v zacpe a tady se k doktoru ani nevyjadrovat dnes rano sem ji volala misto uz proste nemeli tak uvidim jak se budu citit rano ale ten kasel mne uz trapi od utery jinak bych se mela fantasticky!!
    dnes sem byla uz dopo venku doma se to neda vydrzet je krasne..leniku super ze ti manzel pomaha ma sefova ma holcicku jen o 6rydnu mladsi tak je to super mit nekoho jak rikas a ja navic v praci.Bezim se ucit manzel uklada zatim neuspesne ale to zmaknout tak uz vam chci napsat plna energie tento tyden sem nesla na yogu,na bazen no doma je nuda uz aby ty bacily odtahli pryc ha ha ha
    Uzivejte jara a uzliky

    #872029
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Jogo,vidím,že jsme na tom bohužel podobně. Ale doma se být prostě nedá,když je venku tak krásně. O víkendu bacily určitě utečou 🙂
    Leni,malej mi v kočárku už taky nechce vůbec spát. Už se o to ani nepokouším. Když sedí,tak je maximálně spokojený a vyřvává na celé kolo. Vždyť kolem je takových nových věcí 😀
    O víkendu budeme mít na starosti všechny děti a navíc přijede dcerka od sestřenice,je jí 16 a jsou s Kubou narozený stejně,viděli se vlastně denně a tak spolu vyrůstali jak bratr se sestrou. Jsem ráda,že zatím jim ten pěkný vztah vydržel.
    No..pět dětí v chalupě a já prchám do školy 😀
    Holky,užijte si víkend s rodinama,ahoooj

    #872030
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    to mne mrzí, že se vás ten kašel tak drží! Jak píše Škubina, doufám, že od vás brzy prchne. U nás je teď krásně teplo, tak věřím, že ti bude Škubino rychle lépe. Jogo, jak je u vás (tady bylo 19 stupňů – na březen úplné vedro)? A do toho se máte ještě učit… to je asi náročné, co?

    Ráno jsme se s manželem trochu pohádali – o cyklistické helmy děti. Ale za chvíli přijela z Prahy, do sousedství na chatu, moje kamarádka, co má o hodinu staršího Natánka. Šly jsme na 2 hodiny do lesa s kočárky na procházku. Všechno to spolu probraly. Prý se také s manželem chytli (nazvala to syndrom sobotního rána). A mně se strašně ulevilo. Takhle supr procházku (a tak dlouhou) jsem ještě nezažila 🙂 Jejich děti (mají 2 starší) zůstaly u nás, můj choť natíral zahradní teakový nábytek, pak jim uvařil oběd. Soused zatím spal – až do 14. hodin. S kamarádkou jsme se u nás naobědvaly. Všechny děti se pak střídavě přesouvaly mezi naším domem a jejich chatou… A na večeři jsme zas byli pozvaní k nim na večeři…

    Bylo to super. Spíše jsem měla pocit, že jsou už letní prázdniny než že je jarní dopoledne 🙂

    Jogo, je super, že i v práci si můžeš popovídat o dětech 🙂 Škubino, věřím, že malý ti už v kočárku nechce ležet, když kolem je tolik zajímavých věcí 🙂

    Mějte se jarně a sluníčkově 🙂

    #872031
    Anonym
    Host

    Ahoj holky 🙂
    Zdravím po dlouhé době. Něco málo napíšu a potom pročtu jak se máte, ale jak vidím, tak jarně a snad dobře. Jen ty nemoci, kdyby nebyly. Bártík taky nudlal, ale už je v poho.
    U nás byly před týdnem jarní prázdniny (teprve), takže na horách už sníh nic moc. Měli jsme objednaný penzion, jeli jsme tři rodiny s dětma, tak to bylo fajn. Počasí sice nic moc, ale na lyžovačku to ještě bylo, tak se děti vyřádily. Bártík většinu času venku prospal a pak řádil na chalupě:)
    Bártík byl děsný lenoch, ještě před třema nedělema se jen koulel a ani neseděl, takový buchťák. Až jsem si říkala, jestli to je normální. Mno během měsíce to teď všechno dohnal. Zjistil, že nejen válením sudů, ale i plazením se dá dostat tam kam potřebuje, tak to začal pilovat. Přitom se začal houpat na kolínkách a teď třetí den leze po kolenou jako drak:) Přišel i na to jak si sám sednout a tak v sedě i usíná v postýlce:D Včera se postavil u sedačky a řičel radostí i když se mu nohy vyklali a hned zbuchnul. No a zuby stále kdenic tunic, a dneska jsem našla dva dolní a dva horní. Takové špičičky co mu lezou, tak kouše jak vzteklý co mu přijde pod ruku. I moje prsa při kojení, což není moc příjemné. Každý den přijde na něco nového, jen zírám jak to všechno dohnal.
    Je super jak je venku nádherně, celý víkendík jsme strávili venku procházkama nebo na zahradě. Takovéhle jaro mám moc ráda.
    Taky jsme měli pár oslav. Můj druhý syn měl 18. neuvěřitelný!:D Prvorozenému bude za pár měsíců 20. A já si pořád připadám jak puberťačka:) .
    No holky, mějte se bájo, já ještě trochu přečtu jak se máte a půjdu žehlit:P
    papa

    #872032
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Zdravím vás po krásném víkendu. To bylo počasíčko,co…? 🙂
    Strávili jsme to převážně na zahradě,dokonce jsem utekla v sobotu i ze školy dřív,protože až do večera bych to prostě nedala. Děti byly zlatí,v sobotu večer proběhla i diskotéka,tak byly spokojený.
    Akorát malej pořád nudlá,stále odsáváme,až se divím,kde se mu ta rýma pořád bere. Chudáček.
    Leni,občasné domácí přeháňky jsou taky potřeba,hlavně,když jste se na sebe s manželem nemračili dlouho. A výlet s kamarádkou je skvělý lék
    Zdravím Vondíka, jsem ráda,že se máte dobře. Ten věk dětí je děs,viď. trochu nám stárnou 😀
    Já to mám taky tak, až když si uvědomím,kolik je staršímu synovi,tak zjistím,kolik je mně 🙂 Ale hlavní je cítit se dobře,ne? Jestli se nepletu,máš ještě princeznu,kolik té je let?
    Joga se pilně učí a snad už bez bacilů..
    Holky zatím se mějte krásně a užívejte sluníčka.
    jo a ještě novinky u malýho – už se pouští do prostoru a dva tři krůčky mu už jdou,je to zlato

    #872033
    Anonym
    Host

    Super Vondiku ze si se ozvala ono je to presne tak kazdy den prijdou na neco noveho,tak ten muj proste leze s choditka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    v praci vcera v poho aspon den utekl,protoze kasel mam stale uz tyden tak snad uz ne dlouhoooo,uz opravdu stacilo,skolu delam tak ukoly a z toho se proste nevyvlecu.
    Leniku tady je taky krasne,a obcas vymena nazoru je u vsech partneru,s komaskama to probrat je super.
    maly je ted s tatkou na prochazce tak jdu neco porobit a odhanet posledni bacily smejdi se mne fakt drzi a drzi
    tak at jste zdravi hodne spanku a zlaticka delaji prvni krucky teda Skubino on ti bude brzy chodit sikulak!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,396. až 1,410. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist