Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872034
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Hlásím se stále s bacilama,ještěže to není přes PC přenosný 🙂 ( no,možná si to s Jogou předáváme) pořád odsouvám doktora a doufám, že už to musí přece ustoupit…
    Přes Aukro jsem koupila cestovní postýlku a nemůžu se dočkat,až dorazí. Je rozepínací i z boku,tak se tam malýmu bude líbit. Teda,jestli dorazí. Pán se mi vůbec neozval a peníze už má od pondělí na účtě. Je to vždycky trochu kovbojka.
    Holky,co autosedačku,už jste kupovaly větší?
    Mějte se,opatrujte se a hlavně buďte zdraví 🙂

    #872035
    Anonym
    Host

    ahojky ja mam autosedacku vetsi tu maxicosi-tobi ale stale pouzivam vajicko,minule v te vetsi mi usnul po ceste a uplne se sesunul,ze sem musela zastavit sedel s pateri uplne hlava dole,a to je ta sedacka polohovaci,ale ten uhel jak vajicko nema,mi mame same jobovky.
    bacily hlasim take stale se mne drzi kasel,a kasel uz je to opruz a do toho maly od 4.00rana zvraci uz 3*hrozne stavy,ted uz nema co.Ranni jogurt v 8.00rano sel hned ven,mel jen susi a caj sem hotova s takhle malym miminem co mu dat holky k jidlo,mliko mi zvracel vecer…no snad bude brzy lepe pocasi je super ozvu se

    #872036
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Jogo,co ten malej,doufám, že už jste v pořádku.Musela jsi být vyděšená! Vůbec nevím,co bych dělala….
    Dnes jsem se konečně dokopala k doktorce,protože prskám na celou rodinu a bojím se,že malej začíná taky,ach jo 🙁
    Tady je už druhý den velký vítr,ale zatím ještě teplo,takže procházky nejsou naštěstí ohrožený.
    Malej usnul,tak se jdu v klidu aspoň najíst a pak hurá do školy.
    Holky,opatrujte se 🙂

    #872037
    Anonym
    Host

    maly mel vecer 38.5ale nastesti po mlicku na noc nezvracel ja take stale nejsem 100%akorat doletela kamoska ze slovenska tak se mi ozvala kdy pujdem s detmi ma o mesic starsiho tak snad se dame do pondelka do kupy,ja jsem v praci zitra a pozitri tak vykend utece jak se tesim byt zase v normale.at jste zdravi a hlkidne spani
    muj spal dnes do 11.00dopo je hotovka

    #872038
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    nějak nestíhám… Zdravím Vondíka 😀 . Těším se na další zprávičky!

    Jogo, jsem ráda, že je u vás lépe!

    Škubino, udělala jsi dobře, že jsi si užila hezkého počasí na úkor školy. Ať vám bacily brzy zmizí…

    Sedačku jsem zkusila větší – maxi cosi priori. Ale dala jsem jí dozadu do auta (vajíčko vozím na místě spolujezdce). To se N. moc nelíbilo a ani jsem na něj nedosáhla. Tak jsem se k vajíčku vrátila – je praktičtější když jdu do obchodu nebo pro děti. A uvažuji, že tu větší sedačku budu také vozit vedle sebe. Kde ji máte vy?

    Dnes mi přišla miska pro N. s „přícuckou“ na dně. Psali, že děťátko ji nemůže odtrhnout… No N. na to stačily 2 sekundy, misku „utrhl“ a tu přícucku si pak strčily do pusy. Takže jsem mu ji hned sebrala. Naštěstí jsem také objednala „misku s kouzelnou podložkou“ od tommee tippee. Ta miska je položená volně, ale díky té podložce je trochu stabilnější a neletí tak rychle na zem. N. (jako všechny děti) nechávám jíst v krmící židličce samotného. Co vy?

    Přeji klidnou noc a také ať se nám brzy vrátí sluníčko a teplo!

    #872039
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak jsem si večer přečetla návod k té misce od tt a zjistila jsem, že jsem tu podložku dávala obráceně. Když jsem ji otočila, miska se skvěle „přicucla“ a nejde odtrhnout od podložky. Udělalo mi to radost 🙂 Doufám, že včera jsem naposledy uklízela kuchyň a podlahu ohozenou přesnídavkou 🙂

    Mějte se hezky.

    #872040
    Anonym
    Host

    Ja take stale pouzivam vajicko je to praktictejsi maly hodne usina v aute tak vajicko necham do roka urcite a tu vetsi sedacku mam vzadu,ale ne za ridicem krizmo abych na nej videla.
    Maly uz je snad v klidu ja stale kasel to je k zblazneni ale je mi mnohem lepe nezli minuly tyden,uz sem byla i na bazene vcera doma uz fakt mne to neba,takze kasel musi odeznit,v nedeli do prace a zpatky na yoga cviceni v utery a zase honit ukoly pekny vykend!!!!

    #872041
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    děkuju za typy k autosedačce. Dnes jedu do krámu a zkusím nějakou vybrat. Mám pocit,že už je to vajíčko pro malýho spíš nebezpečný. Ve středu odpo se chystám ku Praze,tak bych ho chtěla vezt už v novým 🙂 Vzhledem k počasí jižní Čechy padly,tak jedeme aspoň za babi a dědou.
    Leni,s tím krmením si to vůbec nedokážu představit,protože malej do jídla šahá rukama a nevím,jak by jedl takový jogurt nebo třeba kaši. Možná,že jsem to špatně pochopila a nebo máš prostě šikulu. A poslední možnost je,že máš na to nervy 😀 každopádně misku si seženu,to je super!
    Jogo,co bacily? Ode mě se jim pořád nechce,už jsem z toho dost unavená. Takhle dlouho být nemocná,to neznám.
    Začíná se nám klubat zoubek nahoře,ale vypadá to na dvojku,tak to bude Matouš fakt fešák 😀
    A co spaní,holky, Joga chrupká jak princezna a u Leníka se to už snad taky trochu zlepšilo…
    Opatrujte se a zatím ahoooj

    #872042
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    to mne mrzí, že se vás ty bacily stále drží. Ať už vám brzy dají pokoj!

    Škubino, napiš, jak jsi pořídila se sedačkou a co na ni říkal tvůj chlapeček 🙂 S tím jídle to je různé – bio sušenky od 6. měsíců, chleba s máslem jí N. docela „kultivovaně“. Přesnídávky se někdy snaží jíst hezky lžičkou, ale dnes mi ji jednu rozstříkal po kuchyni…

    Co už dětem dávate za jídla?

    Jogo, je pravda, že vajíčko z hlediska bezpečnosti doporučují co nejdéle. Sousedka má opravdu drobnou holčičku – váží stejně jako N. a je jí cca 1,5 roku a ve vajíčku ji stále vozí – jednak se tam vejde a také jí zatím nevadí, že nevidí co se děje venku…

    Také jste měly 1.4. ráno za okny sníh? Byl to dobrý apríl 🙂 Musela jsem sundat rozkvetlé truhlíky z terasy. Doufám, že je co nejdříve odnesu zpátky…

    Dnes od 19. h. jsem byla na spinnigu (už potřetí). Zítra mne čeká step AE. Ještě bych si chtěla zacvičit ve Čt. Tak uvidím, jak to dopadne.

    Opatrujte se a spěte co nejlépe. U nás to teď za moc nestojí…

    #872043
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    dnešních 18 stupňů a sluníčko si opravdu užívám. Alespoň se na chvíli zahřejeme 🙂

    #872044
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Dneska bylo opravdu krááásně!
    Autosedačku jsme nakonec koupili Cybex 9-36 kg,má místo pásů takový ten pultík. Co se týče bezpečnosti,je jedna z nejlepších. Snad se tam malýmu bude líbit.
    Leni, já dávám malýmu maso,polívky,zeleninu,je dobrý strávník,tak je to pohoda 🙂
    Taky jsme pořídili nočník a pomalu ho začínám zvykat. Bohužel mi trochu utíká :-)))
    Včera se malej rozeběhnul a dobrých 5 metrů si to pelášil . Koukala jsem jak vyvoraná. Zkouší chodit každou chvilku,tak myslím, že za měsíc máme doma hotovýho chodce. Je to sranda.
    A co Velikonoce,co holky plánujete?
    Mějte se krásně,opatrujte se a doufejme,že předpověď počasí jim nevyjde a že bude nakonec pěkně.
    Ahoooj

    #872045
    Anonym
    Host

    tak se hlasim stale s bacily Skubino taky si nepamatuji byt takhle dlouho nomocna,mam stale kasel no taky hruza,ale spani ok,tak nemuzu mit vsechno ze uz normalne funguji dnes na yoga,bazenek mame tu zimu jak v Rusku ale nesnezi!!
    Leniku si sikovna s cvicenim ja davam malemu hodne cerste ovoce banan,mango,jablko,jogurty ale moc nevarim vymluva nemam mixer,no mela bych malemu taky neco domaciho zpravit,vy holky jen varite ci kupujete i hotovky???
    test s anatomie za mesic uz aby to bylo za mnou,na velikonoce se nic nekona v nedeli sem v praci,manzel tez dela jen v sobotu jdu na obed s mou yoga ucitelkou,ma narozky musim ale vzit maleho ,ale on je zlaticko tak snad nezklame,vzit ho obcas na kavicky neni uz tak jednoduche ale stale se to da.Manzela segra ma rocni a ta uz kavicky vzdala.Mi mame stale 2zuby,plazime se jak vojaci a laskou bych ho snedla.Jo uz mam letenky na silvestra ha ha budete se mi smat a palnujete nekam na dovcu s detmi??Mi letos jen v lete Cz cahta a V Praze 3tydny more az ten rok na to,letos mi ta skola zabrala vsechny vecery a celkove do rijan mam co delat.Co ty Skubino co skola?
    Leniku klidne spani a pekne velikonoce

    #872046
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, máš doma malého šikulu, že ti tak běhá 🙂 Kamarádka si koupila golfky od stejné značky. Nevěděla jsem, že autesedačky nemá pásy, ale pultík – to fakt zajímavé 🙂 Jak se v ní malému líbí?

    Jogo, ať jsi brzy úplně zdravá. Dnes se tu také ochladilo – je jen 5 stupňů. Pořád kupuji skleničky od hippa. Občas dám N. něco vařeného. Dnes jsem si dělala oběd v páře – dala jsem N. celou mrkev a brambory. Ale moc ho to nenadchlo…

    Dopoledne jsem měla pilates, pak 1,5 hodiny procházku s kočárkem v lese. Je zima, chvíle prší, ale N. udělal rekord ve spaní. Místo obvyklé necelé hodinky, spal 3 hodiny – nejprve v lese, pak na terase.

    Měli jsme jet pryč, ale nakonec zůstaneme doma. Děti jsou do So u babičky, tak sbírám síly a cvičím 🙂

    Dnes mi přišel slunečník na kočárek, tak jestli jsem jím nepřivolala ty mraky 🙂

    Jogo a Škubino, přeji vám krásné Velikonoce.

    #872047
    Anonym
    Host

    Mma po praci tak vam take krasne velikonoce bezim si lehnout…
    jinak sem rada ze nejsem jedina kdo nevari taky kupuji hotovky malemu nevarim zatim…maly mi rano zase spi do 10.00tak vyuzivam co to da protoze uz mel obdobi kdy neusnul po 8.00bezim maly se to sije a ja bezim do koupelny a do hajan

    #872048
    Anonym
    Host

    tak sem vecer nakrmila maleho kolem pulnoci vstal na mlicko 6.33a pak usnul a nechal spat mamku do 10.00zlaticko,pak prochazka ted tu na mne z postylky ve stoje kouka,pujdu na bazen a manzel bude hlidat,zitra jdu do prace.
    Jo Leniku pilatte super jak casto chodis??Ja byla pilatte zatim jen jednou je hodne plno,ja chodim 2*tydne na tu yogu a holky mam o 3,5kg mene nezli pred tehu to sama koukam,ale musi to byt ze opravdu pravidelne plavu a cvicim driv taky,ale ne tolik.
    Skola v plnem proudu snazim se tomu venovat co to da.V utery mam velky den,premiaru budu precvicovat yogu v sport centru tak sem na to zvedava,je to kousek od baraku takze super a hlidani potrebuji jen 2h manzel bude hlidat jako vzdy!!!babicka bude az v Praze v lete opatrujte slunicka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,411. až 1,425. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist