Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872049
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Doufám,že jste si užily krásné Velikonoce a že vás chlapi aspoň trochu vyšvihali,aby jste neuschly 🙂
    Nakonec i to pondělní počasí bylo super!
    Doma jsem si to užila,mamka pomáhala,tak jsem měla trochu volno. V neděli jsme se byli koupat v čestlicích a byla to naprostá paráda.
    Autosedačka se holky osvědčila,můžu jen doporučit. Jak to má ten pultík místo pásů,malej tam nevisí,je krásně zapřený a spokojený. Bezpečnost je samozřejmostí.Navíc už žádnou jinou nebudeme potřebovat. Až bude malej větší,pultík se odendá a zůstanou jen pásy. nakonec zbyde jen ten boban pod zadek. A opravdu nejsem prodejce těchto autosedaček 😀
    Koukám holky,jak pilně cvičíte. Já stíhám bohužel jen 1x týdně,ale začínám se zlobit,že nedokážu chodit víckrát. bohužel s tím hlídáním je to potíž 🙁
    Jogo – bazénky jsou za dveřmi 🙂
    Na léto plánujeme Itálii Dolomiti. Takže tůry,kluci chtějí slézt nějaká ferata, no a my se budeme držet pěkně na zemi. Pak ještě jižní čechy pod stan, pěkně u řeky a u pískoven. no a to by na léto určitě stačilo.
    A novinka – už jsem konečně zdravá,doufám,že Joga už taky.
    Leni,u nás to spaní taky za nic nestojí,když čtu,jakýho má Joga spáče,můžu jen tiše závidět…
    Holky,opatrujte se,ať nám svítí sluníčko 🙂

    #872050
    Anonym
    Host

    Ahojky super Skubino ze aspon nake hlidani,ja dnes bazenek,yoga maly byl po delsi dobe 1,5v jeslich,kazdy cvrtek chodime do knihovny na pisnicky 20minut ale pak si tam maly leze maji tam koberce a spoustu prostoru.Jo kasel sem mela skoro 3tydny ale tez hlasim zdrava.
    Mi v lete budem 3tydny v Cz z toho 10dni na chate zbytek v Praze mozna do Hradce na vykend.Na leden uz mame zamluvene krkonose jsme zase vepredu jak vzdy,ale more urcite pristi rok,ta skola mi dava zabrat ze vcecko se neda stihnout.Maly zatim spinka obcas se budi na dudlika,ale ted ma zase vzbudi se v 4.00na mlicko a pak spinka do 8.00no holky spani zatim parada,ale je to asi i tim,ze kdyz je manzel na nocni tak sem s malym ve stejnem pokoji a beru si ho k sobe.Manzel chodi rano v 7.00dom nekdy v 6.00a ja mam maleho u sebe aby se mohl vyspat po praci.Co Leniku co cviceni co prochazky jak se mas.skubino co skola,ja mam dalsi cely vykend za14dni prijde mi to jak nekonecne,dnes vecer jdu precvicovat to bude zabava bezim maly spinka nespal dopoledne tak do ted dospava opatrujte slunicka

    #872051
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    jsem ráda, že jste už zdravé. Sláva 😀 .

    Jogo, chodím cvičit, jak mi manžel vyjde vstříc s hlídáním. V pondělí večer jsme byla na alpiningu (byl super), pilates bych chtěla mít 2x týdně, k tomu spinning nebo step AE. Blahopřeji k dobré váze 🙂

    Škubino, jsem ráda, že máš ze sedačky radost . A malý také 🙂

    N. se teď budí v noci po 2 hodinách. Před chvílí se asi hodinu stěhoval po postýlce, vzala jsem ho i k nám do postele, ale vůbec jsem nemohla spát, jak byl aktivní. Ach jo. Asi se mu zdálo o jeho denních dobrodružstvích 🙂

    Přes den neustále vše zkoumá – stoupá si, leze co možná nejvýše a často padá… Tak musím být pořád u něj. Doma je v bezpečí jedině v krmící židličce nebo své postýlce. Je to náročné. Používám už také pokračovací autosedačku. N. je v ní poslední 2 dny spokojený. Dnes jsem zkoušela i sportovní sedačku místo korbičky – tady se změnou ještě váhám…

    Velikonoce jsme měli super, jeli jsme i ke známým, bylo u nás spoustu koledníků. Ale potřebovala bych den volna, abych se ze všeho vzpamatovala. Včera jsme měli třídní schůzky 3 najednou. Šel se mnou manžel, rozdělili se do tříd a vše zvládli 🙂 Odpoledne jsem šla ke kadeřnici jen na mytí a foukání vlasů a bylo to super! Asi bych k ní takto měla chodit častěji. Byla jsem po velikonocích tak hotová, že jsem ani na schůzky nechtěla jít. Ale odpočinek u kadeřnice mne tak „dobil“, že jsem jsem je nakonec zvládla 🙂

    Mějte se hezky.

    #872052
    Anonym
    Host

    Ahoj Leniku doufam ze se brzy vyspis..koukala sem ze si psaal brzy rano,ja jdu zitra vecer do prace,a vcera yoga super byla sem nadsena pedcvicovala sem prvne mela sem 15lidi.Svicka uprostred,relax lidi byli spokojeni to potesi.
    Jiank leniku to znam u nas to same maly vsude leze tuhle po ranu se chtel stavet u topeni,ktere ho ale palilo,samo nemohl pochopit ze tam se stavat nebudu,ale jiank je sikovny uz se postavi a umi se sam dat do sedu,ale samo,ze nekdy to nezvladne,ale pada opravdu vyjmecne,skoro vubec mne se totiz postavil uz v unoru a to padal satle to sem musela hlidat a sledovat i ted musim z choditka vyleza,mame tu ted nastevu z Cech na tyden at je malo modrin vice spanku a vice casu na cviceni ale jsou to slunicka opatrujte se

    #872053
    Anonym
    Host

    Ahoj Jogo,

    tak to gratuluji k první hodině, tolika lidem ve skupince a dobrému výkonu . Návštěva z Čech je super – doufám, že ti malého pohlídá 🙂 Horké topení na na oporu zajímavé. Doufám, že už tolik netopíte nebo si to J. rozmyslel 🙂

    N. je v stoji dobrý. Spíše padá, protože vyleze na balené vody, pak mu podjede ruka a nejtěžší hlava jde první. Nebo vyleze na 6. schod a pak podklouzne jedna nožka (jsou dřevěné) a jel by po bříšku dolů nebo vleze na dřevěnou lištu, co máme pod stolem (je příjemná nakládání nohou). A tak dlouho tam „hospodaří“ a natahuje se přes ni, až letí po kebulce. Naštěstí ho znám a hlídám. Zvlášť když je už unavený. Je to takový malý horolozec 🙂

    Dnes tu mám paní na úklid. Je to úžasné. Venku prší, tak dal N. rekord ve spaní přes den 2 hodiny v kuse a já 1,5 s ním. Dofám, že to tak bude pokračovat 🙂 Zatím spí pořád 2x denně. Co spánek u vás, holky?

    Jogo, hezký den v práci 🙂

    Lenka

    #872054
    Anonym
    Host

    ahojky tady to same prsi a prsi skocim na pisnicky do knihovny,manzel uz je s nastevou 2h venku tak prijdou mokry,maly ma nastesti na kocar plastenku,nasteva prijela na opravy domu a na zabavky.Ale je to kutil tak to se hodi!!!!!!!!!
    Nateanek je sikovny az na 6schod maly horolozec,u nas mame koberec na schodech a zatim po nich neleze.Spanek maly usnul v 20.00zbudil se o pulnoci na mlicko,pak v 4.00pak v 7.00rano a usnul do 11.00spala sem sice s nim,ale sem jak palickou rano sem ale kecala s nastevou v 7.00rano to sem nermalne v luzku………….
    pak sem spinakla s malym,ale nic moc,maly myva casto ze spi celou noc,ale strida se to,
    mi budem tento tyden delat okno na pude,skola az pristi tyden,ale nak je toho porad dost,kord kdyz se musi behat za horolezcema opatrujte zazraky

    #872055
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Jogo,gratuluju k hodině jogy,jsi šikovná!
    malýmu konečně prolezla dvojka nahoře a další tři jsou na cestě. Bohužel se to neobešlo bez teplot. Podle toho taky vypadají noci. Jí sice jen jednou za noc,ale vzhůru s kňouráním je snad každou hodinu. Já podle toho vypadám taky 🙁 Ale ve středu jdu ke kadeřnici,tak budu zase krásná .-)
    Leni,malej spí taky ještě 2x denně. Ale myslím,že je to hlavně kvůli tomu,že se v noci nevyspí. Jakmile bude noc lepší ( což už si ostatně říkáme od porodu ),bude mu stačit jen jednou. Už aby to bylo! 🙂
    Sehnali jsme starší sportovní kočárek – golfky od Peg-Pérega a jezdíme víceméně s ním. Je to pohodička.
    Jogo,užívej si návštěvu a jogu a Leni mi si budeme držet pěsti,ať už ty naši cvrčci konečně začnou v noci spát 😀
    Tak holky,přeju krásný víkend,ahoooj

    #872056
    Anonym
    Host

    ahojky tak nasteva je po muzeich..Leniku British museum doporucuji kdybys nekdy letela do Uk
    ja vcera v praci pohoda,ale prisla sem unavco maly dal zase mlicko o pulnoci pak dudlika v noci a pak mlicko v 6.30a pak usnul zase za hodinu byt vzhuru od 6.30tak nic moc…holky at se vam to spani zlepci,ja taky obcas stavam na dudliky ale kazdou hodinu to se zlepci,ale zase maly sou jen jednou….laskony
    ja jdu s malym na prochazku…je to zima snad 8stupnu!!
    j ated byla v praci parr cvrku vecer,ale prejdu na patky ty sou casove lepci 11-16.00vecer se muzu ucit,ci se venovat po praci malemu,kdyz jdu do prace na vecer tak cely den clovek blbne s malym,pak jdu spat az o pulnoci a jeste ze smudla rano spi!!!Jiank si muzu nechat o praci jen vzdat ja se vlastne mohla vratit brzy jen proto ze byl spac.N aty nedele sem se vratila uz v 2mesicich maleho coz sem nai nechtela ale zavolali mi tenkrta at udelam jednu za zaskok na dovce,a mne se to zalibilo,od unora delam 2dny a do budoucna bych se chtela venovat prave tomu predcvicovani yogu,ale jen par hodin,nebudem se honit,ze pekne uzivat zazraky!!
    Mi stale jen 2zuby dole ale nosi vrsky 1-2 mame uz skoro 80cm!!!holky spoustu spanku krasny vykend a opatrujte se

    #872057
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, šikovná návštěva je také dobrá 🙂 Ať vám jde přestavby pěkně od ruky. Vidím, že J. je opět ve spaní nejlepší 🙂

    Škubino, blahopřeji k dalším zoubkům. Ať vás moc nepotrápí… A také gratuluji ke kočárku 🙂 To jsi mne rozesmála – že si od porodu říkáme, že „spaní bude lepší“. Už to trvá skoro 10 měsíců, co? Přeji příjemnou návštěvu u kadeřnice 🙂

    U nás dnes 1/2 dne svítilo sluníčko. Nedávno jsem si objednala slunečník ke kočárku. Tak jsem ho dnes mohla prvně vyzkoušel 🙂 Natánka jsem posadila do sporťáku a jeli jsme se projet – bylo to super, konečně jsem měla sluníčko pod kontrolou 🙂 Když je N. vyspalý vozím ho ve sporťáku, když chci, aby spal, naložím ho do korbičky – zatím neprotestuje…

    Autosedačku jsem asi definitivně vyměnila za tu pokračovací. Vozím ji vzadu – mám mentální problém dát ji na místo spolujezdce… Koupila jsem si zpětné zrcátko na děti, ale přes opěrku na N. stejně pořádně nevidím. N. je teď spokojenější, ale když chtěl minule usnout, začal mi v autě zas brečet. Ach jo. Jednou stačilo, aby manžel více zabrzdil, N. se probudil a rozplakal – od té doby se bojí v autě spát…

    N. se stále budí po 2 hodinách v noci. Asi bych s tím měla něco udělat… Spí od cca 20.30/21.00 do cca 7/8 hodin. Přes den usne kolem 9. a 14. hodiny. Tak přeji, ať se co nejvíc a nejlépe vyspíte!

    A díky za tip na muzeum 🙂

    Krásný víkend.

    #872058
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    dnes jedu s N. na kontrolu v 10 měsících. Doufala jsem, že jako obvykle, usne kolem 9. hodiny a já si vše připravím… Je 10.30 a vesele tu kolem mne leze…

    Jak se daří vám?

    #872059
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni,ať vám dopadne kontrola na jedničku a očkování ať se obejde bez horeček 🙂
    Dnes je asi nějaký akční den,mně se podařilo uspat malýho až teď. Včera odpoledne nespal vůbec,tak to vypadá,že najíždí na spaní pouze 1x denně.
    Když to dopomůže lepšímu spánku v noci – beru všemi deseti! 😀
    Krásný den při sluníčku 🙂
    Joga je asi v knihách…

    #872060
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,v knihach nelezim,ale mela bych.
    Byla jsem dnes cvicit jogu,bazen,stam room,zitra to same!!Dnes hlidal manzel,zitra jeslicky hodku apul.Maly je vykoupany,hraje si tu vedle mne spani vecer je mezi 19.00-20.00,pres den mi jeste spi ale hodiny meni.Hodne usina kolem 14.00,rano stava kolem 7.00nekdy jeste usne,tak to vyuzivam,ale spanku neni nikdy dost ze.
    Skoda ze nejde koupit!!!
    A to ja mam space,ale spanek je proste spanek….
    Co prohlidka Leniku?
    Skubino golfky take hodne vyuziji,ale pouzivam zatim i sportak ten mi vydrzi tak do 2let…a pak jen golfky asi.Ale ten sportak je super byl od narozeni jen skorbickou a ted je ta korbicka jak sportak.
    O vykendu mam skolu takze to zase bude zazitek,lae uz se tesim,zkouzky sou v kvetnu tak budu se muset v tech knizkach asi vykoupat ha ha otevrene bazenky za dvermi maly vola papapappapa

    #872061
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    na kontrolu jsem přijela o 1,5 hodiny později. Čekala jsem, až se N. vyspí… Ale paní doktorka má pochopení. Ví, že jezdím zdaleka. N. se už naposledy vešel do „měřícího boxu“. Příště si bude muset stoupnout ke zdi (má 76 cm a box měří do 75 cm).

    S kamarádkou a jejím o 2 hodiny starším chlapečkem jsme pak šli na panini a latté. Bylo to úžasné 🙂

    Cestou domů N. poprvé usnul v autosedačce po několika týdnech. Sláva! Mohla jsem s ním jezdit v autě, jen když byl vyspalý. Ode dneška už to zas, doufám, bude vpořádku…

    Když jsem skládala do kufru sportovní kočárek (Muru od Maxi Cosi). Dnes to bylo poprvé. Řekla jsem si, že by to chtělo ještě golfky. Sedačka a podvozek se skládají zvlášť a zaberou celý kufr – a to ho máme velký. Uf.

    Jogo, je dobře, že o sebe tak hezky pečuješ 🙂 Ať ti jde dobře učení!

    Škubino, vidím, že měníte rytmus spánku. Ať je to jen k lepšímu. Určitě se brzy vyspíme do sytosti 🙂

    Mějte se hezky.

    #872062
    Anonym
    Host

    ahoj Leniku kontroal super,mi mame 80cm merim ho doma..
    jinak ockovani bude az v roce akorat mesic pred Cz!!!
    Ja sportak do kufru nedavam to jedine golfky,ale ja s malym zase tolik autem nejezdim..ten sportak vyuziji hlavne na nakupu,zatim nakupuji do kosiku,ale uz to zacina byt tezsi,obcas vezmu auto,ale malokdy na nakup.
    Mne tu navalili ukol,svaly tak zas onak,vubec nevim co stim akorat mne to zdrzuje a motam se v tom,o vykendu musim oslovit ucitelku anatomie at mi k tomu neco rekne,ta anatomie mi dava zabrat.
    Ted duben mam volnejsi,ale v kvetnu to mam 5ukolu,takze jak pise Skubian cely mesic k knizkach.Duben byl pohodicka.Nasteva z Cz dnes nabudovala na schody zabradli,takze maly nespadne dolu,ja stale vice mrstnejsi!!!!
    Opatrujte slunicka a peknou nerusenou noc!!!

    #872063
    Anonym
    Host

    Jogu sem rano dala ale sotva sem se tam doplazila ta moje laskona se vzbudila v 2.oorano na mlicko a neusnul az do 5.30 takova noc tu dlouho nebyla rano sem myslela ze mi hlava odpadne.Zitra vecer do prace
    Z kalhot roste at mame vice spanku opatrujte se a pekny vykend ja budu v centru ve skole cely tento vykend!1

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist