Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,471. až 1,485. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872094
    Anonym
    Host

    Ahojky Leniku
    super ze si uzivas a konecne se vyspis..v kolik ti maly chodi spat??
    mne se maly vzbudil v 5.45 nic moc sice zase usnul..ale jak mi neni dobre tak nic moc,ale unavena nejsem,jen ta ryma blba v praci sem to pretrpela kazdou chvili kapesnik nastesti to tam rychle uteklo,horsi bude zitra ve skole to neni totiz jen sezeni ve skole a posloucahni vyuky cvicime tam dost intenzivne nekdy i 6h denne a to mne ceka zitra..no at uz je to za mnou v v nedeli je pak dopo zase cviceni mne asi klepne a pak odpo v nedeli test dulezity a jen sezeni a poslouchani takze nedele odpo v poho
    maly je zlaticko taky kasle ale jinak je v pohode ozvu se v pondeli jak probehl vykend!!
    uzij si zumbu a Skubino co bacily taky te prudi jako mne achjo

    #872095
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, tak ať to vše zvládneš! To máš o víkendu co dělat 🙂 Pak napiš, jak dopadl test!

    Zumba dnes byla super. Šlo mi to trochu lépe, jak jsem šla podruhé… Vzala jsem sebou i E. cvičila se mnou 🙂 Pak mi řekla, že všechny paní měly pěkné šunky („zadeček“) a já mám taky šuny… Ty děti jsou někdy opravdu upřímné 🙂

    Vyrábění v knihovně bylo super. Babička mi docela pomohla. A zítra mne čeká tchýně…

    Ta slibovaná bouřka zatím nedorazila 🙂

    Krásný víkend!

    #872096
    Anonym
    Host

    Ahojky
    jo deti jsou nekdy hlavne vtipne
    jak sem byla tehotna tak se mne zeptal 5lety kluk ty mas v brisku miminko a ja rikam tady ma hlavu a on a proc tam lezi obracene!!!!To uz sem byla tak v 8mesici a maly byl pripraveny ven,ted dnes vecer tu mlel a mlel i mama ma ale da da ad da je dokola,mamku vola jak je ouvej!!
    Napis co tchyne uzijte si vykend a tady stale cekame na jaro..ale uz se to priblizuje jak dodelam skolu tak sedam na internet a planuji dovcu radi by jsme presne za rok v kvetnu na Canary..
    no nic zpet do reality hura do skoly a bacily pryc opatrujte se!!!

    #872097
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    nějak nestíhám,navíc mi není pořád moc dobře,hlavu mám jak střep a začíná se ozývat ucho, ach jo 🙁
    Jogo,víkend jsi snad zvládla,mělas toho teda naplánováno až až!
    Leni,co tchýně,nedorazila i s bouřkou? 😀
    Holky,od té doby,co jsem se vrátila,je malej protivnej až hrůza. myslíte,že to pendlování může mít na něj špatný vliv? Když jsme v Praze,je vždy jak sluníčko. Možná taky proto,že tam má dědu a babičku,kteří se mu dost věnují…tak nevím…snad ho to brzo přejde.
    Noci se trochu zlepšily,ale i tak vstávám několikrát za noc. Až já se jednou vyspím,asi se z toho zblázním 🙂
    Holky,opatrujte se,ať jste zdraví. Jdu uložit toho malýho drákulu. Ahoooj

    #872098
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, ať vybereš super dovolenou 🙂 Malý je určitě rozkošný 🙂

    Škubino, to jsi mne rozesmála s tím „že se z toho zblázníš, až se jednou vyspíš celou noc“. Ať je brzy lépe… Jednou se vyspíme do syta… Co tvé ucho? Po mé chřipce mi strašlivě zalehly uši – měla jsem to několik týdnů… Tak snad to nemáš také… Je zajímavé, že je malý spokojený více u Prahy… A kde se cítíš lépe ty? Napadá mne, jestli i tvé pocity v tom nehrají nějakou roli…

    Tak návštěvu tchýně mám za sebou. Než přišla,tak jsem si šla lehnout s N. a natáhla si budík… Asi tušíte, co se stalo… Budík mne nevzbudil. Přišla jsem dolů, až když tu tchýně už 30 minut seděla v kuchyni.

    Měla jsem úplně červené oči a oteklý obličej… A dole byl nepořádek (samo se to neuklidilo)… Tchýně zrovna nemá pochopení pro to, že si potřebuji přes den lehnout, mám 4 děti a tak nestíhám na jeji návštěvu vše připravit tak, jak by si představovala (no, měla sedět na terase, ale než přišla, tak se přehnala bouřka, bylo mokro a hlavně chladno). Ale tím, že ze mne byla rozladěná, si povídala hlavně s manželem. Vždy vyžaduje strašně moc speciální pozornosti, ale ty její řeči jsou neposlouchatelné. Po každé její návštěvě jsem úplně vysátá a pak několik dnů naštvaná, že jsem neragovala na některé její jedovaté poznámky… Tak to tentokrát nenastalo… Děti to s ní také nebavilo, tak odešly pryč… Tím jsme ji všichni naštvala… Po mém příchodu asi za 30 minut odešla a ty horory jsem neposlouchala – začala jsem uklízet kuchyň a dávat nádobí do myčky, aby to tam trochu lépe vypadalo. Pak jsem holky nechala dělat enkastiku – to jí také popudilo, že si s ní holky nepovídají u stolu, ale cosi vyráběji. Nakonec si ale nějaké obrázky odnesla. Ta technika je hodně efektní a snadno se udělají úžasné výtvory. Tak to mám za sebou 🙂

    Přeji krásný týden a hlavně ať jste všechny zdravé!

    #872099
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    včera jsem začala řešit pasy pro děti… Když jsem si přečetla různé články o kolapsu systému… Dnes v 6. hodin se mi povedlo objednat přes internet na 13.6. Ale na různé časy… Od 8.30 do 11. hodin. Dnes jsem se na úřad šla také osobně podívat, jestli náhodou nebude místečko už dnes… Že bych udělala pas N. a s ostatními by zaskočil manžel… No nebylo.

    Přeji hezký den.

    #872100
    Anonym
    Host

    Ahojky tak kde zacit
    Leniku koukam ze nastevu tchyne nemate asi casto.jak casto vlastne?a kdyz prijde zadny zazrak..to jsou tedy pomocnici
    Skubino pentlovani vadi tak na pul,ale asi to bude i v tech babickach a dedeckach tam mas pomoc na par dnu,malemu se vsichni venuji a pak si na to sama a to ti asi moc nepridava…skoda ze si nemohla prozit materskou v Praze vypada ze si tam vica spokojena..
    ja te chapu ja tady mela zacatky tezke..ale sem tu 16let mam tu pratele,praci,otevrene bazenky ha ha,sem tu spokojena..a do Prahy letam ted 2*rocne na mesic coz je pro babicku ideani.
    Ryma mne stale opruzuje sem rada ze mam vykend za sebou,test budu muset urcite opakovat ty otazky to byl zase zazitek,cvicila sem jen na pul,cviky hlavou dolu sem vynechavala,litala sem s kapesnikem jak hlupa..no nic relativne je mi lepe,ale ta ryma uz je tyden..tak snad se to zlepci
    maly je zlaticko,spi krasne dnes spal po dloude dobe celou noc 20.00-7.00to se tedy nestalo ani nepamatuji.O vykendu se budil kolem pulnoci n amlicko a pak v 6.00sobotu rano,nedeli rani 7.00rychle to poslu maly tu smejdi a uz mi kolikrat radky vymazal

    #872101
    Anonym
    Host

    v sobotu byla ucitelka Ceska sikovna cvicila i vyucovala dychani v yoga a pater sou to opravdu zajimave temata jak v joge relaxujem a pouzivame sve telo,svaly,dychaci system,nervovy system..no nic holky mne tu lezi 4*ukoly co musim do konce kvetna poslat..jeden mi prisel ukol na email ani sem to radsi neotevrela protoze to je ukol co bude zase tezky a ja se tu v papirech topim,vsede lezi bud knizky,papiry ci hracky takze u nas poradek nehrozi….mame co potrebujem ted skocim do samosky s laskonou tatka je tez nemocny takze jsme tu hromadka silencu opatrujte se a pozdravte zazraky
    muj stale 2zuby dole,ale do pusy strka absolutne vsecko,papiry vyborna snidane

    #872102
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, vidím, že nemoc u vás zatím vítězí. Ať ji od vás brzy vyženete… Napiš, až budeš mít výsledky. Třeba to dobře dopadne! Noc jste měli super 🙂

    Včera jsem měla spinning. Je od 20.00 – málem jsem při něm usnula… S manželem chodíme pozdě spát. musîme to změnit… Dnes step AE – mám pocit, že se mi pomalu vrací kondice…

    Tchýně přijede tak 2-4x do roka. Chce, aby se kolem ní vše točilo. Klasika…

    Kamarádka mi chce dát lístek na zumba maraton. Ale asi bych to ještě nedala. A také přes den dost kojím…

    Mějte se hezky!

    #872103
    Anonym
    Host

    Koukam ze tchyne chce toceni opacnym smerem,spise by mela tocit s vnoucaty..
    uzivej si cviceni ja mam vstup do centra jen na dopoa odpo..vecery nechodim nastesti pres den hlida manzel ci jesle..
    tento tyden sem opet zrusila yogu i bazen,vykend v Londyne mne uplne stacil musim zbrzdit,dnes sem manzelovo hlidani vyuzila k spanku,ale ryma se tu stale hnizdi,asi se ji u nas moc libi,se nedivim ze nechce bydlet venku mame tu jen 11C a prsi,ted sice sviti,ale to dlouho nevydrzi predpoved kveten zima dest,mozna 16C pristi tyden,takze bych kveten vymazala z kalendare a cekam na cerven ha ha
    maly spinka slunicko musim do knihovny ofotit ukol,poslat vypracovat dalsi se nedivim ze mi preskakuje v hlave,zrovna dneska jsme se s manzelem bavily ze i on necekal kolik hlidani bude vyzadovat ten kkurz a to je to 1*mesicne jenze vychazim v 9.00rano a vracim se 19.30 no jsem v pulce takze jak rikam pak zamlouvam Canary posadim se na palmu,ale chci sehnat holiday kde jsou i jesle aby jsme si s manzelem trochu odpocinuly to tu hodne byva vsimla sem si toho rodice u bazenu a deti si hraji..no to urcite zaridim…nekdo jezdi s babickama,ale to u nas nehrozi..no holky ta ryma je trapna co Skubino jak se mas co delas????
    Leniku pekne si cvic a snad v cervenci dame kavco na tom Chodove ci kde to melo byt minule???

    #872104
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    U mě stále vítězí nemoc. Zítra už se konečně dostanu snad k doktorce. bolí mě uši,hlava,no prostě na nic!
    Jogo,držím palce,ať ten test dopadne dobře,abys nemusela opakovat.
    Leni,návštěva tchýně zní dost hrozně 🙁 nakonec buď ráda,že ji tam máte jen tak málo, i to určitě stačí.
    S tím pendlováním holky nevím,je pravda,že tam má malej víc prostoru a celkově víc pečovatelů,tak je to možná tím. Dnes jsem byla s malým u doktorky a ta mi řekla,že mu asi rostou stoličky,tak je možná protivný taky z toho. Byla by to ta lepší alternativa,protože teď budu jezdit domů častěji. Onemocněla mi mamka,tak ji musím pomoct. Ani nevím,jestli dodělám školu,ale to je teď vedlejší.
    Holky,krásně sportujete,to je super já se k tomu snad taky někdy dostanu. Leni,napiš prosím,jakou sedačku na kolo máte. Vím,že už jsi to psala,ale nemůžu to najít.
    Tak holky,opatrujte se,bacily fuč fuč a pohodu. Ahoooj

    #872105
    Anonym
    Host

    Ahojky tak u nas dnes padali kroupy bile koralky no parada,je tu ztezi 10C
    ale to neni podstatne
    Skubino super,ze si se ozvala doufam,ze to neni s mamkou nic vazneho…..
    a kdy razis zase k Praze ja letim 19.7 ze skolou te chapu,ja sem taky uvazovala to ukoncit chci se venovat maximalne malemu a nehonit se takze i kdybych test opakovala nastesti trva jen 45minut a je pisemny,ustne jsme zkouseni v rijnu to je zaverecna zkouska,pak si davam pauzu asnad nakou dovcu bez nemoci.Ja nebyla cvicit z 14dni,ale to dozenu Skubino tak hura na bacily ja zacla s nemoci 2tyden,tak snad ten zaverecny co Leniku co ty ?

    #872106
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jsem ráda, že jsi se ozvala. Jen mne mrzí, že ti stále není dobře… S maminkou to je smutné… Jakou má diagnózu? A do toho ještě stoličky u malého… Ach jo. Sedačku máme Hamax Sleepy. Někdo mi říkal, že teď je i Hamax Siesta.

    Tak se drž, ať je brzy lépe na všech frontách…

    Jogo, ta tvá škola je opravdu náročná… Ale určitě to všechno zvládneš a budeš báječná cvičitelka 🙂 Sraz na Chodově je super. Kroupy jsou opravdu vtipné…

    Tchýně by k nám mohla jezdit tak 1x za 2 roky. To by bylo ideální. Alespoň bych měla dost času vzpamatovat se z její poslední návštěvy 🙂

    N. mi při spaní přes den pofňukával. Budil se s pláčem po 20 minutách a chtěl ještě spát. Vždy se nacucal mlíčka a hned usnul. Při kojení mne kouše… Asi se nám také proklubávají nějaké zoubky. Ach jo…

    Mějte se co nejlépe. Ať jste rychle zdravé!

    #872107
    Anonym
    Host

    tak sem koukla do diare mela sem 3tydny kasel pak 4tydny ok a ted uz 14ryma…
    Joe mel taky rymu pred tydnem,takze si to tu prenasime byla sem vzdy nemocna 1*za rok,ale takto tedy ne,hlavne tomu nepomaha ze tu mame jen 12C!!!!!!!!!!
    No nic v patek a v nedeli jdu do prace to se aspon odreaguji,na cviceni sem nebyla 14dni maly ted spinka,ale jela sem se s nim projet autem nak mi uz doma ty steny kolem vadi no bodet ne uz 5tydnu nemocna od konce brezna to je tedy opruz…
    doufam ze vam brzy napisi z jineho soudku ten s tou rymou uz mne totalne odrovnal ppapap opatrujte zlaticka napisi az mi bude lepe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #872108
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Ještě vás zdravím s bacilama. Doktorka mi doporučila nějaké vitamíny na posílení imunity a prý hodně spánku. To mě rozesmála 😀
    Ku Praze se řítím asi už v pátek a zůstanu zřejmě do středy,to už bude mamka po operaci. Pak budu pendlovat co se dá a snažit se pomoct. Leni,diagnóza bohužel rakovina prsu 🙁 no,nic moc,musíme bojovat!
    Dneska jsem vyřídila malýmu občanský průkaz,místo pasu. Je to sranda,ještě jim není ani rok a můžou mít už občanku. Pas by mi udělali jen v Praze a to teď nestihnu,tak když jsem se dozvěděla o téhle “ skvělé “ novince, nebylo co řešit. A může tam mít napsáno svobodný 😀
    Jogo,úplně chápu tvoje rozpoložení,mně už doma taky hrabe. Sice jsem každý den venku,ale bez toho sportu je to opravdu na nic.
    Leni,děkuju za tu sedačku,hned se na ni mrknu….
    Holky,opatrujte se a zatím ahooooj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,471. až 1,485. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist