Červen 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 99 odpovědí. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 99)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845046
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj dámy, tak kolik nás čeká nové přírůstky v červnu? 🙂

    #845047
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Koooonečně máme forum 2012, hurá!
    Ahoj Arty, mam termín na konec května.

    #845048
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Taky jsem ráda 🙂 je to hned přehlednější 🙂
    Já jsem těsně červen – 2.6. 🙂

    #845049
    Anonym
    Host

    Ahoj, taky jsem ráda, že tu i tohle fórum je :). Termín mám 20. června a ten druhý podle utz 27., tak uvidíme, při minulém těhotenství jsem ten rozdíl měla dokonce 20 dní, takže tohle je proti tomu jak nic..A jak se cítíte? Co myslíte, že to bude, jestli to ještě nevíte…A co byste si přály? A kde budete rodit? Já mám doma desetiměsíčního chlapečka, takže bych docela ráda měla holčičku, ale mám nějak pocit, že to bude zase kluk :). Minule jsem byla v Praze Motole a teď jsem se tam registrovala taky, asi i proto, že to je takhle rychle a nemám moc čas řešit něco jiného, když už to tam alespoň známe..

    #845050
    l luvy
    Registrovaný uživatel

    Ahojky. Ja mam termín na prvni letní letní den tedy 21.6. Na miminko se moc tesime. Na pohlavi uz rezignuji. Ja chtěla holčičku a partner kluka a ted uz je mi to jedno, beztak to urcite bude kluk. Uz jen proto , ze bych raději to druhe:-). Hlavne, ze jsme se dočkali a snad to bude zdrave. A jak jste na tom s brisky? Me trosku mrzí, ze na me neni nic znát. Kamarádka ma fotku kdy byla ve stejném týdnu jako ja a ma pupik uz poradny. Uzijte si krásné svatky a hlavne klid, protoze to me moc nejde:-)

    #845051
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Předně krásný zbytek svátku!!
    Já i manžel bychom chtěli o něco víc kluka, ale hlavně že bude pulec zdravý!
    Rodit budu v Podolí.
    Chodíte, nebo chcete chodit na nějaké cvičení/plavání?
    Pohlaďte za mě bříška 🙂 (já tedy zatím žádné nemám, naopak jsem shodila, tedy ne že bych to nepotřebovala xD)

    Arty x)

    #845052
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    No výborně, konečně je tu rok 2012 🙂
    My máme termín 22.6. Těšíme se moc 🙂 Už jsem si snad i zvykla na to každodenní zvracení, které už trvá asi 2 měsíce… Teď začínáme 15. týden a furt se to nefzlepšuje, tak už jsem rezignovala a každý ráno po probuzení jdu poslušně na wc :)))
    Co Vy, jak Vám je?
    No a bříško už začíná být docela vidět 🙂

    #845053
    Anonym
    Host

    Ahojda, to je docela zajímavý, že máme všichni zatím termín takhle v tom červnu nebo těsně kolem :). Jinak minule jsem si trochu cvičila doma, ale měla jsem pak u porodu problém, že mi nešlo tlačit, takže bych potřebovala nějak se naučit, jak vůbec na to, protože ani teď nemám pocit, že bych to věděla..V tom Motole mi pak po porodu řekli, že tam na kurzu se to probírá..ale jinak předporodní kurz za sebou mám, byl spíš ale takovej metafyzickej :). S váhou jsem ztratila asi 3 kila, takže jsem docela hubená, je mi všechno oblečení, minule touhle dobou mi to už nebylo. Břicho asi trochu vidět je, hlavně v předklonu, ale taky vpodstatě to břicho je ještě z minula trochu vytahaný, tak to spíš vypadá, že se pomalu zaplňuje a nikdo by si toho asi nevšim..Zvracela jsem jen jedninkrát, bývám spíš nafouklá, pořád nemám tak nějak moc chuť na jídlo, i když už se to lepší. A máte na něco podezřelou chuť? :). Tak se mějte fajn, my jdeme ven..

    #845054
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Holky, kdy se chodí na preventivní prohlídku k praktickému lékaři a k zubaři? Mám ji v průkazce zatrženou, jako že na ni mám jít, ale jaksi jsem se nezeptala, do kdy. Možná stupidní dotaz, ale čekám první, tak jsem ze všeho tak trošku mimo :$
    Díky moc 🙂

    #845055
    Anonym
    Host

    Ahoj, minule jsem byla u prakticky doktorky asi v 6m a merila mi jen tlak a pak nejaky to EKG, to je pry jedno, kdy se tam jde..A na zubare ma tehotna narok 2x, po 3 mesicich, ja teda byla jen jednou a pak uz jsem mela termin a zubarka rikala, ze to staci..

    #845056
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj slecny!
    Tak jak jste si uzily svatky??!
    U nas to bylo dost akcni a to teprve ted zacne rekonstrukce a stehovani! x)
    Stalo se Vam nektere ze uz jste dostaly jako darek neco pro miminko?
    Mam 27.12. narozeniny a jsem presne ten pripad..a musim priznat ze jsem byla nejen potesena, ale i trosicku rozhozena! To uz nemam pravo na nejako malickost pro me? 🙂
    Mejte se co nejlepe a krasne vkroceni do noveho roku!
    Martina

    #845057
    Anonym
    Host

    Arty, to mas narozeniny skoro jako ja, ja mela 22.12. :), tak všechno nejlepší :). Loni jsem měla termín v únoru a dostala jsem k narozeninám i Vánocům nějaký hračky pro mimi, ale nějak mě to mrzelo, že to není přece jen pro mě, takže letos jsem dostala jen věci pro sebe..Mimi teda nedostalo zatím nic, jen olejíček na břicho je taky pro něj :). Jo a loni jsem si pak něco koupila ještě sama, abych se odškodnila :). No a svátky letos – manžel měl střevní chřipku, ale zase pro Filípka to byly první Vánoce, takže to bylo hezký, i když ne vše proběhlo, jak jsme měli naplánováno..Tak taky přeju hodně štěstí a zdraví do nového roku, bude to velká změna 🙂

    #845058
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Jee, tak to Tobe dodatecne taky vsechno nejlepsi k narozeninam!
    Doufam ze na priste se vsichni pouci 😀 i kdyz pro me je nejvetsim darkem to ze jsme vsichni tri zdravi a stastni x))

    #845059
    b Bery
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Salvaje!
    na ty prohlídky mi moje sestra řekla že můžu jít kdykoliv budu mít čas, je to úplně jedno. U obvoďáka už sem byla, chvíli před vánocema (teď jsem na zač. 5.měsíce), protože ordinuje přes ulici a tak jakmile u něj rozsvítilo, šla jsem, protože mi bylo jasný, že tam nebude fronta 🙂 . A u zubařky jsem byla úplně na zač. těhotenství, ale ještě sem neměla průkazku, tak mi udělala jen kontrolu (oproti plánovanému rtg) a navíc mě objednala na konec ledna na tu těhotenskou kontrolu kde mi orazej průkazku.
    Ahoj všichni!
    K vánocům jsem dostala věci pro sebe i věci na prcka. Některé v baličkách pro mně, jiné v balíčkách pro miminko 🙂 Byly nadepsané tak jak mu říkáme: Píďa nebo Elma. Manžel taky dostal pod stromeček dar „na mimino“, přáli jsme si totiž pár věcí konkrétně a některé sem dostala já, chůvičku on 😀 . Mrkal na drát!

    #845060
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky!!
    Predevsim, vitejte v roce 2012! Preju Vam hodne zdravi, stesti, lasky a radosti s prirustky!!
    Nechate si rict co cekate? Uz to nektera z Vas vi?
    My jdeme na UZ tenhle patek, nemuzu se dockat!!!!

    Pohladte briska!!

    Martina

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 99)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist