Červen 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 99 odpovědí. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 99)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845061
    Anonym
    Host

    Ahojte, taky přeju krásný rok 2012, bude to velká změna, ale je to hezký, tak ať to všechny dobře zvládneme a miminka jsou zdravá.
    Arty, já si to říct nechám, minule jsem si to taky nechala říct a asi bych to zvědavostí nevydržela, mám ten další ultrazvuk, kdy se to říká, ale až v půlce února, to máš už teď? Moje doktorka mi to ztaky klidně řekne, ale ten její ultrazvuk není tak přesný..No, kupovala jsem teď nějaké oblečky pro Filípka a měli tam velké slevy, tak jsem koupila něco dopředu i na miminko a něco vyloženě na holčičku, protože klučičích věcí mám celkem dost, no tak to pak případně někomu dám :), protože všichni mi říkají, že to bude zase kluk, že vypadám tak podobně jako minule…Už mi trochu je přece jen vidět břicho, ale pořád nepřibírám..Ve středu mám ty odběry krve nalačno, tak snad mi nebude nějak blbě, ono když má Filip špatnou noc, tak jsem ráno pěkně vyřízená..Tak se mějte pěkně, pa

    #845062
    Anonym
    Host

    Ahoj holky.
    Jsem tu nová, ale přírůstek čekáme na začátek června, tak snad jsem se trefila do správného fóra:)
    Jinak všem přeji krásný rok 2012<:o)

    #845063
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Pajo!
    Trefila jsi se urcite! Kdy mas termin? ja 2.6. 🙂
    A kolikaty prcek to bude? Nechate si rict pohlavi, nebo uz vite?
    Jmena uz mate vybrana?
    Tobe taky co nejkrasnejsi rok! Pohlad brisko!

    #845064
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, nemá některá z Vás zkušenosti s kočárky X-Lander?
    Ať už vlastní, nebo z doslechu..
    Konkrétně X-Lander XQ 2011.
    Děkuju a pohlaďte bříška!!! 🙂

    #845065
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, včera jsem byla na kontrole a vše je v pořádku, jen chtěli z Motola, aby mi udělali taky triple test. Doktorka se tomu divila, proč..když je vše v pořádku..tak asi to vypadá, že to je proto, aby měli pro studijní účely kompletní výsledky..No, doufám, že s tím ještě nebudou nějaký potíže..Ten X-Lander osobně nemám, ale slyšela jsem na něj spíš chválu, že se s ním dobře jezdí, není těžký, dá se na něj nasadit autosedačka vajíčko Maxi Cosi, jen snad má docela malou korbičku..O té korbičce teď vůbec přemýšlím, protože Filip z té naší, která je docela velká, vyrostl v půl roce a to bude pro tohle mimi kolem Vánoc, navíc s fusakem to bude asi ještě horší, ale ono zase ten sporťák se dá taky polohovat do lehu, není tam ale přece jen tak chráněný..No my teď budeme muset asi sehnat tandemový kočár, protože Fíla ještě bude na skejtík moc malý, ale nějak domyšlený to ještě nemám..Tak se mějte dobře, pa

    #845066
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj!
    Ja se chystam na kontrolu za hodinku! Nemuzu se dockat x))
    Kocarek jsem uz objednala, nakonec jsem na nem nenasla nic extra zleho.
    S tou korbickou mas pravdu, ale to je skoro stejne u vsech.. Uvidime jak prcek poroste, on se ten sportak da sklopit do lehu, tak snad ok.
    Dekuju za komentar a opatrujte se!

    #845067
    Anonym
    Host

    Ahoj, tak Arty, jak to dopadlo? už to víte :)? Jinak s kočárem jseš teda rychlík 🙂

    #845068
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Tak to ani nevím jestli ano 🙂 představovala jsem si to rychlejší 🙂
    Nejdřív jsme seděli dvě noci u počítače a pak jsme strávili nějakou tu hodinu v prodejně a všechno tam zkoušeli a montovali a demontovali x))
    A když jsem potom nenašla v žádné diskuzi nic co by mi řeklo „dej ruce pryč“ tak jsme se rozhodli pro objednávku 🙂
    Než přijdou další kočárky a celé to začne nanovo 🙂

    Jinak kontrola super – pulec spolupracoval a s radostí můžu oznámit že to je Daniel :-*

    #845069
    Anonym
    Host

    Arty, tak gratuluju ke klučinovi :)!! Je vlastně pravda, že těch kočárů budou zase nové kolekce, tak je to lepší už to mít, ale pak už na to nekoukat.. No já už mám to břicho pomalu vidět, brzo asi budou cítit pohyby, protože podruhé to je dřív. Už něco cítíte? Mějte se dobře, hezký týden!

    #845070
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Citila jsem maleho parkrat..bylo to kdyz jsem lezela na brise u uceni..
    Jinak nic moc..tesim se az se bude Daniel ozyvat pravidelne.
    Taky uz jsem 20tt.
    Tobe taky prijemny start do noveho tydne!

    #845071
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, taky Vám všem přeju krásný rok 2012.
    My jsme teprve 17 tt a první prcek, takže pohyby ještě necítím. Pohlaví zjistíme (snad) v únoru. Už se nemůžem dočkat 🙂
    Máme za sebou první testy a vyšly nám v pořádku. Zítra mám jít ještě na tripple test, ale moc se mi nechce…
    Břicho už mám vidět docela dost teda a kalhoty už nezapnu – jistí mě opasek 😀
    Jinak děkuju moc za odpovědi a rady.
    Mějte se krásně a užívejte si 🙂

    #845072
    e enny
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky!
    nechcete se nějaká přihlásit do předporodního kurzu? Šumperk MC Komínkov od 2.2.2012. Je skvělý, je tam vše o porodu a také hodně věcí o kojení a péči o miminko.

    #845073
    Anonym
    Host

    Ahojte holky, no moc se tu nediskutuje teda…Taky jsem v 17 tt, minule jsem to kopání cítila v 19, tak jsem ted zvedava, ale ono pak ke konci to jsou uz poradny rany, Filip me kopal do zeber a mela jsem je pak jeste po sestinedeli uplne vytazeny dopredu jakoby..Ani nevim, jestli jsou ted v puvodnim stavu..Jo, vzpomnela jsem si, ze jsem se v minulym tehu zaregistrovala s prukazkou v DM a dostala jsem slevovou knizku, byly tam treba slevy na nejaky potreby do porodnice, ale i na pliny a nejakou kosmetiku na mimi. Pak jsou tam slevove knizky i na miminka, asi tak po pul roce..
    Mejte se fajn.pa

    #845074
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, chtela bych se Vas zeptat jak to mate se spanim..
    Konkretne na to v jake poloze spite a co Vam k tomu rikal doktor 🙂
    Me se stale nejlip spi na brise, hruza, ale doktor rikal ze pokud to neboli, nebo neni neprijemne tak at tak klidne spim, ze prckum to neublizi, ze jsou pevne chraneni.
    Co si o tom myslite? A je neco pravdy na tom, ze by se od 20.tydne nemelo spat na zadech?
    Jsem z toho trosku.. 😮 ..zmatena x))

    Jinak dekuju moc za tip na slevy v DMku!! :))
    Pohladte briska a mejte se co krasne!

    #845075
    Anonym
    Host

    Ahoj Arty :), jestli Ti to doktor dovolil, tak je to asi dobý, ale ke konci to stejně asi už nepůjde :). Já bych to asi ani teď už nemohla a normálně na břiše spávám, ale teď mě to tlačí. Skutečně ke konci je nepříjemný ležet na zádech, nějak se dělá mdlo, když děloha stlačí nějakou tepnu. Doporučuje se myslím spát na pravém boku, ale spala jsem na obou, jinak bych byla úplně zkroucená ..Doktorky jsem se ani neptala..
    Už cítím pohyby, od 17+0, takže fakt skoro 2 týdny dřív než minule a jsou docela razantní vrtění :).
    Mám teď potíže se suchou kůží, zvlášť na zádech a na hřbetech rukou, ale možná je to tím, že je teď zima a v zimě mívám kůži tak vůbec sušší..Takže to svědí a pořád se musím mazat..
    No, jdu asi uspávat malýho. Mějte se dobře :)..Pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 99)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist