Červen 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 99 odpovědí. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 99)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845076
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Dekuju 🙂
    Ja si myslim, ze kdyby to bylo spatne, tak by si telo reklo.. Jen jsem se chtela ujistit..
    Je to moje prvni mimi a je mi cerstvych 21, takze jsem jeste nedavno resila kde je ta nejlepsi party x))
    Taky uz citim pohyby, ale ne pravidelne a zatim jen kdyz lezim.
    Mej se krasne a pozdravuj oba prcky!

    #845077
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak jsem byla na kontrole a je vše OK, i ten triple, což jsem ráda, že nemusím třeba zvažovat ten odběr plodové vody nebo tak něco. Protože jsem pořád pod svou váhou, tak mi radila brát těhotenské vitamíny, v minulém těhotenství jsem je nebrala, jen nějak ke konci, kdy už jsem měla pocit, že mi dochází síly a Fíla měl přes 4 kg. No ale asi je aspoň nepravidelně brát budu, abych nebyla úplně vyjedená..Jinak jsem se ptala, jestli není vidět, co by to mohlo být a prý to vypadá zase na kluka, no tak asi už to tak bude :). Taky už mi břicho je docela vidět, mám z minula nějaký těhu věci na zimu, ale teď to bude chtít spiš něco letního. Tak se mějte fajn a zdravím 🙂 Pa

    #845078
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    Tak to je fajn slyset, ze je vse v poradku. Ja se pred chvili vratila z UZ ve 21.tydnu a jsme zdravi a mame potvrzeneho klucika :-*
    Ty jo, pod vahou, jo? Ja byla ze zacatku a ted mi do moji vahy pred tehu chybi jeste kilco.. A vitaminky beru od zacatku.
    Bricho uz se taky zacina klubat..
    Jaj, jsem z toho vseho tak nadsena <3
    Mej se co nejlip a pozdravuj prcky x))

    #845079
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    holky podpořte nás ikdyž jste z jinýho kraje.Hlasovat lze každou hodinu a anketa
    trvá do 5.března.Přítel mi tvrdí,že to nepřekonáme,tak už jsme se pohádali a vládne tu tichá domácnost,ale jako mamky chceme,aby zrovna to naše dítko vyhrálo.Jestli nám chcete pomoc tak si někam uložte adresu a hlasujte.Budu moc ráda MAXIM KOVÁŘ

    http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    #845080
    Anonym
    Host

    Ahoj, párkrát jsem taky dala hlas, tak snad to nějak pomůže..
    Dneska jsem byla na ultrazvuku a vše je ok a je to jisotjistě chlapeček :), normálně to v Motole říkají za peníze, ale dneska tam byli medici, tak jim na tom paní doktorka ukazovala, jak se to dá splíst 🙂 a kluk je teda tutovka. Jinak už mi je vidět břicho každopádně, musím nosit těhotenský oblečení a mám pořád hlad..Moje váha je pořád tak nic až kilo navíc. S Fílou jsem touhle dobou měla nahoře 5 kg. Podle všech těch měr je tenhle maličko menší, to by ale nakonec nebylo naškodu, protože Fíla měl 4,1 kg a teď mu bude rok a má kolem 10,5, takže celkem stejně jako děti s menší porodní váhou.
    A jak se cítíte? Arty :)?
    Mějte se fajn. papa

    #845081
    m Arty
    Registrovaný uživatel

    Ahoj, gratuluju ke zdravymu klucinovi!!
    Zrovna dneska uz jsem si sla koupit tehu kalhoty a BOZE! to je tak neco pohodlnyho..uz bylo asi nacase, porat jsem to tak nejak odkladala.
    Vcera jsem byla na testech na tehu cukrovku a vsechno ok..nastesti..
    Akorat jsem na posledni poradne mela zvyseny tlak, tak ted chodim denne k prakticky na premerovani..a vypada to ok, asi to bylo jen neco chvilkoveho.
    Citim se dobre..jen jsem zjistila, ze treba prevlect postele, vyluxovat a utrit prach mi zacina delat krapet problem..docela jsem se u toho zadychala 😀
    A jak se jinak citis Ty?
    Mej se krasne a pohlad klucinu!
    Mimochodem, uz mas vymyslene nejake jmeno?? Jsem zvedavka 🙂

    #845082
    Anonym
    Host

    Arty, jo jo, ty kalhoty jsou fajn, pak v jedny fazi me tlacila guma toho pasu pres bricho do zaludku, tak jsem si koupila jeste laclovy, ale v tech jsem teda docela plavala, jsou ale taky pohodlny. Mam ale mansetrovy hrozne teply, tak ted je asi nepouziju, to bych se upekla..S tim tlakem jsem to mivala minule tak nejak porad nahrane 130/70 a ten prvni byl vzdycky uz skoro 140, tak mi pak rekla, at se merim doma v klidu, pujcila jsem si od dedy ten tonometr a doma jsem mela sotva 120/60, jsou to nervy, kdyz na to clovek mysli a treba do ty poradny nejak specha..Ted mam furt nizkej, i se mi pomotava nekdy hlava, mozna je to tou mensi vahou..
    Taky se zacinam zadychavat, prebalit Filipka je nekdy boj, protoze on utika a ja za nim lezu po zemi s plinou a ubrouskama a uz nejsem tak mrstna, abych ho hned chytla. Taky chozeni do kopce s kocarem a noseni Fily po schodech je docela problem, chodim uz pomalejc, rychle mi to nejde, ani nevim proc, kdyz mam stejne kilo jako normalne. Trochu se bojim, jak to pujde dal, jestli s tim vetsim brichem ho budu moct vubec jeste nosit..Sice beha, ale obcas ho musim nekam prenyst, dat do zidlicky, do kocarku, do vany..
    Ale jinak se citim na to, ze jsem tehotna, docela normalne :).
    A chodis na nejake to cviceni?
    Nad jmenem jsem si udelala seznam, jedno jmeno jsme meli pro Filu jako nahradni, ale to mi nejak prislo nevhodny mu davat, kdyz ho Fila nakonec nedostal, takze jsme vybrali jiny, aby mel original, takze bude Marek 🙂
    No o vikendu ma Filipek narozeniny, leti to hrozne 🙂
    Tak se mej fajn, papa

    #845083
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Bibo díky busu ráda když ještě budete dál s hlasama přispívat.Postupujem a já se doma snažím kupovat novina a sbírat kupony ať to máme pojištěné i na obouch frontách.Oni totiž udělají pořadí z hlasování na internetu a z kuponů a to sečtou.Takže třeba na netu budem 5 a v kuponech 1 a dohromady je to 6 takže ten první co má hrozně moc hlasů nemusí mít žádný hlas a má číslo 13 takže hlasujte dál.Holky na jiných diskuzích si tu adresu uložili a posílaj.

    A s jménem to u nás bylo asi tak.Mě se strašně líbilo jméno pro kluka Mikuláš(Miky,Mikeš,Mikšík),ale k přítelovýmu příjmení to nejde MikulአKováŘ ŠŘ no a taky,že by to měl hned za narozeninama.Tak jsem vybírala jméno,aby nebylo obvyklé,aby kdybych zavolala na hřiště třeba Honzíku a otočily by se půlka hřiště.No a Max či Alex mě padlo do noty.
    Pro holčičku jsme měli připravený jméno Adinka také neobvyklé.Nejdříve přítel nad Maximem nesouhlasil,že si bude muset zvyknout(ale já taky,vždyť bych si musela zvyknout ikdyby to byl Jan,protože najednou budeme 4) a teď si nedovade představit,že by se měl jmenovat jak chtěl on Jaroslav :S
    A každé jméno je hezké,ale stejně za nějakých pár let mi Max(jako každé dítě rodičům) vynadá co jsem mu to dala za jméno jako já mámě zazlívám proč mi dala jméno Petra

    #845084
    p Peťula
    Registrovaný uživatel
    #845085
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Arty já sice kočárek x-lander nemám a ani ho nechtěla.Mě se nelíboli to,že se sporťák nedá dát proti směru jízdy.Jde jen po směru.A mám dvě kamarádky kterým dítě řvalo,že nevidělo na mámu tak museli kupovat jiný,aby na ni viděli.
    Já mám Danny Dorjan a jsem s ním spokojená-projedu všemi dveřmi,poněvadž nemá tak širký kola jako ten X-lander.Ale nebudu ti vnucovat to svoje,každýmu se líbí něco jiného.

    #845086
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, porodnice.cz má perfektní novou službu. Je to kalendář, který vám přesně říká co vás čeká, můžete nahrávat fotky, psát poznámky je to super. Jukněte na to.

    #845087
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    ahoj, teď jsem se přihlásila, takže ještě moc neví, jak to tu chodí, ale chtěla bych pokecat s ostatníma nastávajícíma, ale i skušenýma maminama, abych se tak nějak dozvěděla co je normální a tak, znáte to 🙂

    #845088
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    bože, mně to leze na mozek, udělala jsem překlep a obr hrubku 🙂 myslela jsem zkušenýma :)))

    #845089
    Anonym
    Host

    Ahoj Věruško, a kdy máš termín? Já jsem podruhé těhotná, mám teď třináctiměsíčního chlapečka a termín mám 27. června, takže to bude s těma dvěma asi docela zabíračka na začátku, ale snad to dopadne :). Jsem z Prahy. Jinak na tohle fórum nikdo moc nechodí, já si ještě někdy píšu s holkama, co mas děťátka jako je synek, tak sem někdy juknu, když vidím, že se tu něco přihodilo..

    #845090
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    ahoj, to je roztomilý! 🙂 a už víš, jestli budete mít páreček? no, já mám termín 18. 6., docela bych se chtěla trefit 🙂 mám z toho strach, rodit budu poprvé. před tímhle broučkem jsem o to přišla a snažím se nic nezanedbávat, šetřit se 🙂
    taky jsem se ještě nerozhodla kde budu rodit. teď s manželem- je to angličan- probíráme, jestli je lepší rodit tady nebo v UK. žili jsme tam totiž asi 3 roky, ale teď jsme už přes rok tady, a já na tom nechci zatím nic měnit. Dave má jiný názor, říká, že bychom se v Anglii měli líp, ale já bych radši rodila tady, ale hlavně aby bylo vše v pořádku….

    chtěla bych se ještě zeptat, co říkáte na domácí porody. já bych do toho asi nešla. pořád si říkám, že kdyby se něco stalo, nikdy bych si to nepřestala vyčítat. přeci jen, nemocnice je nemocnice ve srovnání s asistentkou…

    taky se u vás v těhotenství oběvily nějaké problémy? nemyslím jen otékání nohou, padání vlasů… mně se třeba rozjela lupénka. mám jí plnou hlavu a hrozně to bolí. taky na nohách ji mám… potřebovala bych slyšet, že nejsem sama 🙂 chápejte, nejsem z těch, co se bojí, aby jim děťátko nezničilo figuru, ale mrzí mě to. ty šupinky jsou ošklivý…

    tak zatím, hodně štěstí, neboj se, určitě to zvládneš! pozdravuj ode mě oba broučky 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 99)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist