Červen 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 99 odpovědí. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 99)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845106
    Anonym
    Host

    Ahoj holky pohodove porody Vam preji ja rodila loni 28.6 3dny po terminu takze presne vim o cem mluvite chci jen pozdravit Verusku 13 ja poslala par mailu a vse se mi vratilo,tak ti pisi rovnou mobil at dame v Londyne kavco…07949511803 bydlis prakticky par stanic metrema ja sem Loughton… jak pak si se zabydlela porody se vam priblizuji opatrujte briska a brzy tu bude vas zazrak muj mi tu smejdi a leze jak vojak….leti to jak voda uzivejte posledni tydny i kdyz pak to cekani je nekonecne..

    #845107
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    ahoj Bibo, píšu z porodnice, protože už to mám za sebou…. prostě jsem s manželem seděla u snídaně a udělalo se mi špatně. měla jsem hrozný bolesti, tak mě Dave hodil do porodnice. tam mi řekli, že se miminko dusí, nebo já nevim, moc jsem je nevnímala, byla jsem hrozně rozrušená a moc jsem nerozuměla- ta doktorka hrozně drmolila 🙂 a šla jsem rovnou na sál. jakékoliv přípravy byly úplně zbytečné 🙂 malej přišel na svět 7.5. v 8:53. měřil 33cm, vážil 2,2 kg. je ták prťavoučkej!!! nechali si nás tady, ale je to tu bombový, dávají mi Mikyho téměř kdykoli chci. i přes ty nervy a úlek to teda nakonec dobře dopadlo a já i malej Michael Matthew jsme v pořádku. snad 🙂

    Bibo, zvládni to, držím ti palce. to s Fílou se určitě nějak vyřeší. třeba žárlit vůbec nebude. nějak to zvládnete, určitě. netrap se, je zbytečné mít stres už teď, třeba bude všechno jinak. anebo si budete muset koupit větší postel, abyste se tam vlezli všichni 😀 anebo každýho kluka z jedný strany a manžela vystěhovat na gauč.

    moc všem děkuju za rady, některé se mi hodily, jiné v závěru ne 🙂 držím palečky a zase se brzy ozvu! jo a joga, určitě zajdem až mě pustí, už se těším, až tě poznám 🙂

    #845108
    Anonym
    Host

    Moc gratuluji Verusce13…
    a kde jsi v nemocnici ja byla v Harlow…tak to jsi to mela akorat si doletela a malej je na svete ja jsem mela nake tuseni,ze asi porodis drive…kdybys potrebovala neco dokoupit tak nej je to pres internet http://www.mothercare.co.uk maji tam uplne vsecko..a dovezou i do 24h dom!!
    napis mi kdykoli sms ty jsou rychlejsi ted budete mit srumec az vas pusti dumu….
    povime si vse ustne opatrujse a zazrak
    nevim jak si na tom s kojenim,ale v Uk te moc netlaci kdyz to nejde tak se tim moc
    neztresuj spokojena maminka,spokojene miminko ja kojila 4dny a spoustu mych znamych
    vubec,3-4mesicu tady sou vykon
    jo holky s kg navic si nedelejte strach ja mela 14kg a do 3mesicu sem byla na sve vaze…
    opatrujte briska uz se to vsem blizi

    #845109
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, Věruško moc gratuluju, no to byl teda fofr, tak malého asi vyndali císařem? No ale buďte rádi, že je na světě a nakonec to dobře dopadlo, když to byl takovej nervák..Ten je ale maličkej, fakt poloviční jak Fíla :), ale on to doroste a dožene :). Já měla dneska kontrolu a i monitor a vše je ok, ale doktorka říkala, že už to taky celkem může být kdykoli, protože s druhým dítětem to je rychlejší..Mám už asi megabřicho, lidi na mě docela koukaj..asi že jsem jinak hubená a takovej balon na břiše :). Fíla spal na zkoušku u našich a šlo to dobře, vůbec beze mě nebrečel..Ale já doma brečela, bylo tam tak bez něj ticho a nic se nedělo..
    Tak se držte, držím palce, ať vše dobře jde!! Těším se, až zase napíšeš, papa

    #845110
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    áno, jizva se prý hojí rychle, ale ještě to trošku bolí, třeba když kýchnu, tak mám pocit, že jsem si to břicho roztrhla 🙂 mám skoro strach, když ho mám u sebe, abych mu něco neudělala, je táááák roztomiloučkej, ale malinkatej. já zatím mléko nemám, včera Miky celý den brečal hlady. daly mi pro něj nějaký roztok ve stříkačce a já jsem nevěděla, jak mu to mám dát. říkala jsem si, že kdybych mu to tam stříkla, že se mi třeba udusí… tak jsem mu ji strčila do pusinky a on moje dilema vyřešil. udělal SLUCK a bylo myvalováno. normálně to vycuc a řval hlady dál…. prostě sací reflex má výbornej 🙂

    Bibo, uvidíš, všechno bude fajn. i kdyby třeba jednu noc plakal, malý děti jsou hrozně přizpůsobivý. odpočinula sis alespoň? věřím, že ti bylo smutno… sice nevíš kam dřív skočit, ale potom máš hrozně času, že? držím ti palce ať ti také všechno dobře dopadne. lidí si nevšímej, prostě se usmívej 🙂 pozdravuj ode mě Filípka. těší se na sourozence?

    #845111
    Anonym
    Host

    Věruško, to krmení stříkačkou se dělá tak, že mu strčíš do pusinky malíček a dráždíš mu to patro, on začne sát a pak se tam dá druhou rukou ta stříkačka a stříká se mlíko. Nás to učili v porodnici, než se mlíko spustí a taky Fíla ho musel dostávat, protože byl prej moc velkej a byl by to pro něj šok, že najednou po tom věčným jídle v břiše nemá nic..To zkoušení malíčkem se dělá i abys poznala, jestli má už zase hlad, zrovna jsem koukala na fotky malýho Fíly, jakej byl hned po narození a tam to bylo. S tím kojením jsem neměla problémy, prostě jsem ho přikládala a taky jsem si dala kojící čaj a to je myslím dobrá věc. Tak držím palce 🙂
    Jinak Fíla byl v tu noc hodnej a je tu u našich vůbec hodnej, jak je tu víc lidí, tak nebrečí skoro nikdy a povídá i nějaký nový slova, třeba TAM. Včera mi hladil břicho, tak já myslím, že něco tuší :).
    Za chvíli jdeme na obídek s manželem a pak nás odveze zase domů a příští týden zase jeden den si ho máma vezme a bude s ním spát a já sem pak dojedu na ten monitor.
    Tak přeju, ať se to dobře hojí a vše se zdárně vyvíjí, papa z Prahy, kde je zase hic..

    #845112
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    ahojík, já jsem psala už včera, ale pak se mi vybil noťas a já to nestihla poslat…. děkuju, už se mi mlíko začíná dělat. naštěstí, ještě to nejsou žádné „hektolitry“, ale dneska už Miky cucal 🙂 docela jsem se nasmála. prý asi něco tuší! 😀 dokonalé… moc ho pozdravuj, máš kouzelné děcko. znova jsem koukala na ta fota. úžo, prostě bomba 🙂 neboj, to zvládneš. všechno bude fajnové. teď už asi takové hice nemáte, ne? jinak malej má poporodní žloutenku, takže si nás tu asi ještě nechají. ale je to tu docela hezké, když třeba sestřičky zjistí, že nerozumím, snaží se mi to vysvětlit pomalu a srozumitelněji- třeba jinými slovy. nebudu ti nic nalhávat, prostě stále čekám češtinu a na příval anglických slov nejsem moc připravená 🙂

    Mikyho si všichni oblíbily, říkají mu „zlatíčko nemocnice“ je vážně děsně malinkatej. moc ti přeju, aby bylo vše v pořádku. bude, uvidíš. vyšetření máš na jedničku a kdyby přišel trošku dřív, tak se také nic nestane. nejsme ve středověku, dneska se dá vyřešit téměř všechno. tak pa, a ať je ti o něco lípěji.

    #845113
    Anonym
    Host

    Ahojky Verusko,sem rada ze se ti dari a maleho si uzivas…a mate
    nake nastevy z Cech co maji prijet uz v poradniku se na maly zazrak prijet podivat.
    Pisi kratsi vety,ty konce nejdou cist.
    Ty zacatky s malym uzlickem jsou uzasne,ten muj uz smejdi v zakazanem uzemi
    a rehta se na cele kole.jiank tu hlasi dest do konce kvetna tak snad v cervnu
    si uzijem slunce a ja vyrazim na otevreny bazen s malym zatim Aji

    #845114
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    já myslela, že je to chyba na mém počítači…
    s Mikym jde všechno skvěle, je to zlatíčko,
    ale ne, návštěvy zatím žádné ohlášené nejsou,
    zůstáváme v nemocnici, tak by to bylo
    takové rozpačité, moc bychom se neužily.
    zatím jsme se domluvily, že naši přijedou až
    nás propustí, a budou u nás tak 14 dní, aby si malého užily.
    ale táta i mamka už se na malého moc těší.
    nedělám si iluze, jen co Miky trošku povyroste, určitě
    bude řádit jako černá ruka 🙂
    pozdravuj svého broučka, až bude trošku víc času, určitě
    se někdy sejdeme a popovídáme si naživo.

    #845115
    Anonym
    Host

    Ahojky na bbaby we jim to obcas blbne tak kratsi radky jsou super,
    a v ktere si nemocnici?Ja byla v Harlow koukam ze uz jsi v nemocnici
    pres tyden,oni to tu maji pod kontrolou o male uzlicky se opravdu staraji,
    chodi pak i domu,mne mamka a braskove prijeli po sestinedeli,ale ja byla
    v nemocnici jen 2vecery,maly zloutenku nemel a porod byl na termin,
    ja mu koupila tokouvou tu sedacku z mother care bouncle sedel na ni
    do 7mesice byla sem mesic v Cz mezi jeho 6-7mesicem a po navratu sem
    se mi v 7,5mesici postavil sedel az v 9mesici stabilne ale od 8mesice stoji,ten
    pul rok zezacatku je super,kam je posadis tam sou…ja jedu do Prahy 19.7na
    3tydny a pak zase v lednu na mesic!!!!Jo jo urcite se pak sejdem v rijnu mi
    konci skoal takze budu mit pak more casu,do prace chodim jen 2*tydne.pozdrav
    a pohlad tve slunicko obcas sem pisni a az se zabydlite doma tak muzes psat pak
    na muj mobil sms ja s malym sem pak zezactku na pocitac moc nemohla ale na
    mobil to bylo super pri prochazkach …..opatruj se

    #845116
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    já telefon věčně někde zapomínám, nosím u sebe
    tablet a píšu maily 🙂 takže to mám naopak. já ti tak
    závidím, že jedeš do Prahy… také bych chtěla… zatím čau

    #845117
    Anonym
    Host

    tak pis z ceho to mas nejlip…vsak jedu az za 2mesice!!!vsak taky urcite pojedes
    na nastevu az se z uzlikem zabydlite,ja jela do Prahy prvne az v jeho 6mesicich!!
    Sem tu uz dlouho tak mi Praha zase tak nechybi ale zacatky byli tezke to ano.
    Ja jezdim 2*rocne to je az nad hlavu,ale jezdim na mesic takze si nemuzu ztezovat.
    Navic je to letadlem jen hodku a pul jedna kocka jezdi s prckem kazde 2mesice
    na 10dni takze moznosti sou,uzivej slunicko a pis kdy muzes…..

    #845118
    Anonym
    Host

    Ahojky, dneska jsem byla na monitoru a malej tam pěkně řádil, takže to teda nakonec moc spojitý graf nedalo :). Už teď tam tak jezdí nožkama, že to vypadá jak lochneska, je to fakt hodně vidět. Michalovi se už taky zdá bříško hodně velký, pošťák mi včera říkal, že jsem spolkla meloun :). Tu žloutenku měl Fíla taky, ale vlastně po jedný noci v tom „solárku“ to bylo dobrý. A už vás pustili? Já taky už chtěla domů, pustili mě teda za 3 dny, ale ten nemocniční řád už mě štval. Teď si ale říkám, že si tam možná odpočnu, ale nevím..To je fajn, že přijedou vaši, máma mi minule po porodu vařila, to jsem nějak vůbec nestíhala..Tak držím palce, ať přejezd domů dobře zvládnete. papa

    #845119
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    ahoj, tak jak se cítíš? jak ti je? co malej, zlobí? lochneska?
    teda, kdyby tě slyšelo! 😀
    my jsme už konečně doma, malej se z toho už vylízal 🙂
    už jsou u nás naši, moje mamka je úplně úžasná, mám nějaké komplikace,
    ale ona mi se vším pomáhá. musím říct, že jsem si Mikkyho ještě moc
    neužila 🙂 sice pořád pláče, ale neustále je u něj někdo jiný. všichni mi
    ohromně pomáhají, nevím, co budu dělatm, až tu nebudou 🙂
    tak ať vše dobře dopadne, držím palečky!

    #845120
    Anonym
    Host

    Verusko drz se,mit tu mamku je super na jak dlouho tu sou,ale je to
    velka zmena,kdyz
    pak odjedou,mi chodime na open bazen s malym jak tu byli vedra,
    ale dnes mi 5*zvracel,s detmi jsou radosti ale i starosti,az se das do
    kupy uzivej uzlika a ozvi se az vam bude lepe drzim pesti…..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 99)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist