Červen 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 99 odpovědí. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 91. až 99. (z celkem 99)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845136
    Anonym
    Host

    to je mi líto, ale musíš to brát tak, že už tu byla dlouho, a třeba by se trápila. ten věk je obdivuhodný. věřím, že tě hrozně mrzí, že neuvidí druhé pravnoučátko, že ti moc chybí, ale musíš to přenést přes srdce. mysli na toho malého broučka, kterého máš pod srdíčkem. to ti věřím, že už je toho ažaž, četla jsem, že teď máte pěkná vedra. moc ti to nezávidím. tojo, nosíme, na procházkách je to daleko lepší, než kočár- teda když se jde jen na takovou krátkou. je mi to simpatičtější, protože mám Meta blíž u sebe. chudák Filípek, pono se říká, že jsou děti hrozně vnímavé…. ale musíš to brát tak, že pak už budeš jen s ním a s mimískem. on to zvládne, neboj. držím palce i pěsti. zvládni to!

    #845137
    Anonym
    Host

    Tak v sobotu 23.6. ve 4 odpoledne se nám narodil Mareček – 3,8 kg a 52 cm, dnes jsme se vrátlili z porodnice, byl to normální porod celkem v pohodě a rychlé. Napíšu víc, až se trochu adaptujeme 🙂

    #845138
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    wow, gratuluji! to je skvělé!!!! 😀 je vše v pořádku? přeji moc zrdraví a štěstí a ať vám dělá samou radost. Edith to je úplná bomba! myslela jsem na tebe, když ses tak dlouho neozvala. je to ale docela macík 🙂 teda v porovnání s Metem. gratuluju, fakt fakt moc. má stejné datum narození jako má kamarádka, tak si to budu určitě pamatovat. moc ho pozdravuj, i sebe. teď se mi úplně připomnělo, jak jsem držela poprvé Mikkyho, a jsem z toho úplně naměko. hrozně moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!

    #845139
    Anonym
    Host

    Ahoj Věruško, díky za gratulaci, doma je to teď celkem tóčo, protože Fíla je z toho přece jen rozhozenej, chce se hodně nosit a nechce papat a tak..Naštěstí Michal se mu plně věnuje, protože já v podstatě pořád kojím..Mareček vždycky chce víckrát a pak spí dýl, ale když papá, tak to je maraton. Má ještě zbytky žloutenky, tak možná má i proto žížeň, taky je vedro..Já se cítím docela dobře, protože nemám žádné velké poranění, tak se to nedá srovnat s tím porodem minule. Ta nastřižená hráz hodně bolí.. Ale nějak se mi v porodnici hůř zavinovala děloha, dělají se mi v ní nějaké sraženiny, takže ještě půjdeme na utz, ztratila jsem kvůli tomu asi ještě po porodu víc krve, tak mi klesl prý hodně hemoglobin, dokonce mi nabízeli transfuzi, ale zase tak zle se necítím, tak jsem ji odmítla..Beru teď železo a snažím se šetřit.
    Nějakých pár fotek jsem dala sem https://plus.google.com/u/0/photos/102496369275667438542/albums/5759080600299354529
    Měj se hezky a užijte si víkend 🙂

    #845140
    v věruška13
    Registrovaný uživatel

    páni, ten je roztomilej! to je brouček. tam v tom kočárku mu to hrozitananánsky sluší! ještě jednou moc gratuluji, nezlob se, dlouho jsem tu nebyla, ale také nevím kam dřív skočit. neboj, Filípek se brzy srovná, určitě se budou mít s Márou moc rádi, až bude Mareček trošku větší a bude s ním sranda 🙂 zatím žárlí, no, ale to já bych žárlila také, to je přirozené, tak si s tím nedělej velkou hlavu, za rok už budou táhnout za jeden provaz a spiknou se proti vám 😀 je bombomej, vážně. a jinak jsi v pořádku? už je ti líp? oba kluky moc pozdravuj, i Michala, přeji vám pevné nervy a malý spánkový deficit do začátku 😀

    #845141
    Anonym
    Host

    Ahoj Viky, nakonec jsem tenhle týden musela na vyčištění dělohy, pořád jsem krvácela a kvůli těm sraženinám se děloha nezavírala, navíc se tam udělal zánět. Ten zákrok byl maličký a hned hotový, ale i tak je takhle v tom šestinedělí a při kojení náročné. Marečka jsem mohla nakojit ještě před a pak zase po narkoze za 2 hodinky a pak už jsem mohla jít i domů. Pak mi doma ale vylítla teplota, asi i z té námahy a že jsem musela být nalačno a bez pití. Teď už je to celkem ok, už nekrvácím, tak se snad seberu a i ta anemie se mi zlepší. Ještě máme doma všichni až na Marečka kašel, ale spíš takovej povrchovej :), tak si to docela zatím užíváme..Snad u vás vše klape, to věřím, že toho máš taky hodně, je to taky všechno nové…Já si teď hlavně uvědomuju, jak strašně rychle to dítě roste, že je třeba si to užít, když vidím Fílu, jak už je obrovský a to ten rozdíl je tak malý..A když třeba Mareček pláče, tak taky vím, že to přejde tak brzo :). Tak si to užij!! Papa

    #845142
    Anonym
    Host

    ahoj 🙂 to je dobře, že už jste v pohodě. já te´d vážně nestíhám, nezlob se, ale asi si teď moc nepokecáme. Miky je úplně úžasný, akorát má furt zaražený prdíky, má nějaké špatné trávení, byli jsme už na spoustě vyšetření a ještě asi na spoustu půjdeme. zatím to v nejlepším případě vypadá na dietu, až bude větší. ale furt ho prdíci trápí, takže mu dávám fenyklový čajíček, masíruju bříško a dávám ty pecičky. promiň, teď se ozval, tak k němu letím. pozdravuj všechny doma, jsi úžasná, jak to zvládáš, držím Ti palce, ať už máte vše špatné za sebou.

    #845143
    Anonym
    Host

    Ahoj Viky, to je mi líto, že má Miky takový potíže se zažíváním, on tedy Mareček teď taky to mívá, ale ne nějak extrémně. Tak se držte a ať se to zlepší! A jakou dietu pak má mít? My teď jedeme nejmíň na měsíc na chatu, moc se těším, sice už skoro konec léta, ale pro nás teprve začátek práznin…bude fajn, když si Fíla poběhá venku a Mareček tam taky snad bude na vzduchu pěkně spinkat 🙂 Tak paa

    #845144
    Anonym
    Host

    super, tak se mějte krásně, ať máte pěkné počasí. klukům se tam bude určitě moc líbit. Mareček to sice asi moc vnímat nebude, ale miminka bývají spokojená, když jsou spokojení lidé kolem nich. no, až bude velký, nebude moct sladké věci- takové ty čokolády atd., bude muset dlabat vyváženou stravu a nebude moci těžké věci, takže třeba houby vůbec. a ono i ty luštěniny moc ne, jen málo. ale jsou i daleko horší věci. s tím polštářkem jsme to vychytali, vždycky když ho to zhlobí, tak hladíme bříško a dáváme pecičky. také se Miky hodně spravil, je to teď takový baculánek, a dost vytáhl. jo a jinak. my už máme první zub! já nevím jak je to možné, ale prý to některé děti mohou mít takhle brzy. máme ale KRÁSNEJ zub. a pěkně do maminky cumlá, když pije mlíčko. no nic, já se zase někdy ozvu, teď je to hektické. zatím je tu docela pěkně, tak chodíme hodně ven a užíváme si Londýna. jinak olympoška byla supert, sice všude spousty lidí, ale žádné problémy jsem nezaznamela, když jsem byla v centru. hezky zvládnuté a Anglii tleskám. jinak jsem ale fandila Čechům

    #845145
    Anonym
    Host

    Ahoj Verusko tak te zdravim,koukam ze tez nestihas jak vsichni s malymi detmi,ale vypada ze si to uzivas,mi se vratily po 3tydnech z Cz,maly se naucil prvni slovo koukej…oslavil rok…chystame se akorat s malym na bazen,de travime vetsinu casu,venkovni je otevreny do konce zari.Chystam se na zkousku ve skole v rijnu tak pak bude volneji opatruj se a pozdrav maly uzlicek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 91. až 99. (z celkem 99)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist