Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881033
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:)
    já věřim,že to zvládneme a když si to vezmu,že jsem sama už od 8tt cca a zitra zacinam 20tt,tak mi bez nej je i lip,ale hlavne moje adoptivni rodina 🙂 ( ve smyslu moji sousedky a jeji dcery se kteryma vyrstutam uz od malicka ) moje rodina a moje velmi dobra kamardka mi ho plne nahrazuji 😛 🙂 a to si nemuzu absolutne stezovat 🙂 jinak me ceka kontrola za, presne, tyden, tak uz se nemuzu dockat 😛 zatím se mějte fajn těhulky 🙂

    #881034
    Anonym
    Host

    zdravím všechny a přidávám se do skupiny 🙂
    Termín porodu 29.7.2011. čekám kluka, prošli jsme si už plno trablema, odběr choriových klků, nedostatek plodovky, tisíce odběrů,ale už je vše ok. A to je mě 26 let. Rodit jedem do Vrchlabí ..jede také někdo?<:o)

    #881035
    Anonym
    Host

    Ahoj Míšo,
    vítám tě u nás ve skupině. Mně je také 26, čekáme první mimi a termín porodu mám 24.7. Vše zatím vypadá dobře a na velký UTZ jdeme až 15.3., což už budeme ve 22 týdnu a tam se snad dozvíme pohlaví.
    Je mi moc líto, že sis musela projít takovými problémy. Doufám, že teď už bude všechno ok a že si těhotenství hezky a bez starostí užiješ.
    Já jsem ze zlínského kraje.

    #881036
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Lucka a Míša.. krásné termíny.. já ho mám 27.7. 😀 na UZ jdu v utery.. snad mi reknou pohlavi 😛 vcera jsem zacala 20tt. utika to,jako voda 🙂
    Opatrujte si briska a povidejte si s nima 🙂

    #881037
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Evelyne a ostatní těhulky :)))
    Vítám nové členky a všechny zdravím…
    Co se týče mě Ev,tak ohledně těch účtenek vím,ale dozvěděla jsem se to až když už jsem měla koupený kočárek a postýlku dostanu,takže snad to nebude potřeba…Navíc mi bylo sociální pracovnicí řečeno,že pokud „tatínek“ nemá práci těžko mu z něčeho něco vemou na výživné,natož pak na alimenty…Tak uvidím…Zatím je ještě čas,účty schovávat budu,ale upřímně doufám,že k soudům nedojde 🙁 Ale za tvé rady moc děkuji,moc si toho vážím 🙂
    Já jsem sama asi měsíc,snáším to už dobře,díky rodině a okolí…Ale ty první dny byly těžké,nepředstavitelné co bude dál…Naštěstí je to zamnou,i když hluboko uvnitř to ještě zabolí a zamrzí,člověk musí jít dál…
    Navíc když čekám nového človíčka,na kterého se těším a miluju ho…:)
    Maji pejska je mi moc líto,teď u sebe nemít toho svého,tak bych to asi nezvládala tak dobře,vím jak moc to bolí-dokážu tvrdit,že snad i víc než přijít o partnera(ted mám na mysli svou nebo tomu podobnou situaci)-pes ti nikdy nelhal atd 🙂
    Ale jak už zaznělo,jsme silné ženy,takže tohle zvládnem levou zadní,tudíž pak už cokoliv,navíc s miminkem už porazíme pak cokoliv….
    Příjemné zprávy jak od lékařů,tak soukromě a jen úsměv na rtech Vám všem!!!!! 🙂
    Ps-byla jsem na kardiologickém vyšetření,miminko je v pořádku,žádné srdeční vady nemá,tak jsem štastná.Už máme přes 25 cm,bříško taky roste-a těm co ne-jen se nebojte,to příjde 😀

    #881038
    Anonym
    Host

    Ahoj Ev,
    já mám termín 24.7. a jsem dnes přesně 18+4, takže nechápu, jak jsi mohla začínat už 20. týden??

    #881039
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    protoze muj termin 27.7. je podle posledni menstruace.. a muj gynekolog to pocita od posledniho dnes posledni menstruace.. a normalne se to pocita ao prvniho dne posledni mestruace.. takze tim padem muj termin podle UZ bude o tyden driv.. proto zacinam 20tt, dnes jsem 19+1 takze se mi termin bude menit na 19 nebo 20.7. 🙂 jednoduchý

    #881040
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    uz jsem tento problem resila s jednou budouci maminkou na jine diskuzi,jelikoz ona ma termin nejak 2 dny po me a pritom byla ve dnech napred a pak jsme zjistili,ze mi to gynekolog vypocital od toho posledniho dne.. proto se mi UZ lis presne o tyden 🙂 a myslim si,ze je to jedno tyden sem nebo tam… radeji proto interpretuji,ze mam termin v druhe pulce cervence 🙂

    #881041
    Anonym
    Host

    Aha,
    no někdo má uvedené v průkazce dva termíny – jeden podle UTZ a druhý podle PM a má si vybrat, který chce a od toho se mu pak bude počítat nástup na mateřskou – tak to má třeba moje kamarádka.:)
    Stejně se nám ty mimča narodí úplně jinak:D

    #881042
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    to je přesně ono.. dají ti termín a při troše štestí,to tak bude 🙂 hlavně když se narodíme v pořádku 🙂

    #881043
    2 25zuzana
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky po delší době přidávám taky nějaký příspěvek.V pondělí jsem byla 20+6 a byly jsme na velkém UTZ,který jsme si nechaly nahrát.Doktorka nám odhalila pohlaví našeho miminka – je to kluk u nás už druhý/náš pvní klučina byl nadšený celou dobu tvrdil že bude mít malého brášku /já s manželem jsme chtěly tentokrát spíš holčičku ale nevadí je důležité,že nám vyloučily daunův syndrom a jiné vývojové vady. Po cestě z UTZ jsme se stavily koupit postýlku a už si říkáme že začnou nějaké přípravy mooc se těšíme a všem přeju příjemné zprávičky od vašich lékařů 🙂

    #881044
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    tak co maminy,uz vite pohlavi svych mrnousku? 🙂

    #881045
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak už jsem v 19tt a za týden už se moc těším na 3D ultrazvuk, a konečně budu přesně vědět jestli je to ta naše holčička 😀 , ale samozřejmě že budu štastná když bude všechno v pořádku a pan dr. mi řekne že je to chlapeček:D
    Cítím se celkem dobře v rámci svých možnstí, sice mi je pořád smutno po mojem milovaném pejskovi, ale to ještě bude dlouho:'(
    No ale to hlavní co jsem chtěla napsat, je to že už týden cítím pohyby a musím říct, že prcek se tam teda pěkně vrtí:D ale je to paráda..

    #881046
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak my jsme na začátku 20. týdne a protože bychom si chtěli velký UTZ nechat nahrát, bylo nám doporučeno jít ve 22. týdnu, kdy má miminko už krásně napřímenou hlavičku.:)
    Takže jdeme 15.3. a už se moc těšíme.
    Za chvíli nás čeká čtyřhodinový kurz na téma „porod“, kam bereme i tatínky, tak jsem zvědavá, jak se na to budou chlapi tvářit.
    Opatrujte se a mějte se krásně.
    Pa.

    #881047
    w wojis
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak máme za sebou kontrolu ve 20tt, budeme mít holčičku, jen si malá zakryla na UTZ hlavičku, tak za 14 dní jdeme na kontrolu, aby pak doktor mohl vše zkontrolovat, tak doufám, že vše dobře dopadne. Trošku se bojím, manžel má rozštěp rtu, tak doufám, že malá ho mít nebude. Krevní testy dopadli dobře, jen nevím, jestli by se to z krve poznalo. A tím, že si malá zakryla hlavičku nic nešlo vidět. Nevíte někdo zda se to pozná z krve?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist