Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #880943
    Anonym
    Host

    Ahoj brenditko,
    vítám tě mezi námi:)
    A gratuluji k miminku!!! Mě také čeká koncem ledna toto vyšetření a také mám strach, ale věřím, že všechno bude v pořádku.
    Nestrachuj se a těš se z miminka – dopadne to dobře!!
    Držím pěsti.
    Mějte se krásně, holky.

    #880944
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj brenditko taky te vitam a musim rict,ze ja mam termin den po tobe 🙂

    #880945
    Anonym
    Host

    ahoj holky,
    tak to já mám první termín podle UTZ 30.7., ale to je prý ještě může po genetice změnit, tak uvidíme:)

    #880946
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    TAk jsme dneska byli na kontrole.. vazim furt stejne ( coz se pani sestricka celkem divila,ale pak usoudila,ze to bude lepsi nabirat postupne ), tlak mam na me dost nizky… „konecne“ mi bylo vyvraceno vicecetne tehotenstvi, mela jsem podezreni na dvojcata.. tak mam v brisku jen jednu fazolku,ktera odpovida podle UZ 12+4 a mame 6cm a je aktivni,starsne moc.. behem vykladu UZ se 3 pohla a dokonce to vypadalo,jako by nam zamavala 🙂 a srdicko krasne bije 🙂 20.ledna mame posledni odber triple testy… snad dopadne vse,tak jak ma 🙂

    A jak jste na tom vy holky??

    #880947
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    A chtela jsem zeptat jestli nektera z Vas neni z Českých Budějovic??

    #880948
    w wojis
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky, přidávám se také mezi Vás, termín porodu mám 8.7.2011, bude to moje první miminko a už teď se šíleně těším. Kdyby mi lékař nepotvrdil těhotenství, tak bych to snad ani nevěděla, žádné nevolnosti nic. Trochu mi to přišlo divné, bála jsem se, jestli je vše v pořádku, tak doufám, že jo.

    #880949
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Wojis 🙂 ja ma taky cele tehu bez nevolnosti o to vic si to uzivej,ze nemusis denne objimat misu 🙂

    #880950
    w wojis
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Eveline, tak alespoň v něčem to máme o něco jednodušší:) Já jsem musela nastoupit rizikové těhotenství, před 3 lety jsem měla cytomegalovira a od té doby mi zůstal, tak doufám, že vše půjde dobře a miminko bude v pořádku.

    #880951
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Milá wojis 🙂
    Věř tomu,že vše bude v pořádku.. držim tobě i miminku palce a přeju jen to nejlepší a hodně zdravíčka. Já musim uznat,že se mi moje bolesti hlavy celkem zhorsili… jsou intenzivejsi,ale mam to asi jeste jako dovetek zanetu dutin… ale muzu vam rict,ze mam pocit,jak by se mi mela hlava rozletet 🙁 ale jinak je vse v poradku 🙂 drzim palce holky

    #880952
    2 25zuzana
    Registrovaný uživatel

    ahojky těhulky chci se k vám přidat mám termín 5.7.11 a jsem z Hodonína 🙂

    #880953
    b Borůvka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak se k vám taky přidávám:-) Termínek máme 9.7.2011 a jsme z Prahy…kousek za Černým Mostem,takže estli dobře čtu,tak někde poblíž od jassonky:-)
    Fazolku mám podle UZ mrňavou,ale pupik pěknej:P 😛 😛 😛 Holky,nic si nedělejte z toho,že máte malinkou fazolku…u prvního dítka mi říkali,že budu mít moc mrňavý dítko,nakonec sice malinký,ale už podle tabulek už v normálu (51cm a 2990g) a musim říct,že jsem vůůůbec nezáviděla maminám ty čtyřkiláčky:-DDD
    Jinač my si pohlaví říct nenecháme…už u prvního jsme to nechalii jako překvapení a není nic krásnějšího,než když Ti štastnej partner na porodním sále hlásí „máme synka,máme Filípka“…teď je Filípkovi 13 měsíců a my vybíráme jména pro další překvapení:-)))
    Co se týče nevolností,ty občas mám….ale spíš se mi pořád motá hlava…a to tak,že dost….

    #880954
    Anonym
    Host

    Tohle je naše druhé těhotenství máme doma malého rošťáka Deniska.V dubnu bude mít 4 roky a začátkem července bude druhé mimi /TERMÍN 5.7/..My jsme si pohlaví nechaly říct už u něj a teď už se těšíme jak se dozvíme pohlaví u druhého mimi.Náš malý by chtěl brášku ale my by jsme tentokrát braly holčičku.Tak uvidíme co nám bude souzeno. Důležité je aby bylo vše v pořádku.Dnes jsem 14+5 na UZ jsem byla ve 14 týdnu to vypadalo vše dobře a teď půjdu v 16 týdnu na triple test to je 18. ledna a v 17 na UZ.A k velikosti miminek mě v den porodu v nemocnici dělaly UZ řekly že bude mít malý maximálně 2700 gramů to bylo 3 týdny před termínem praskla mi voda narodil se nám zdravý,krásný chlapeček 50 cm a 3150 gramů tak nezoufejte měření z UZ není přesné.Mějte se hezky přeju hezký večer.:D

    #880955
    2 25zuzana
    Registrovaný uživatel

    Tohle je naše druhé těhotenství máme doma malého rošťáka Deniska.V dubnu bude mít 4 roky a začátkem července bude druhé mimi /TERMÍN 5.7/..My jsme si pohlaví nechaly říct už u něj a teď už se těšíme jak se dozvíme pohlaví u druhého mimi.Náš malý by chtěl brášku ale my by jsme tentokrát braly holčičku.Tak uvidíme co nám bude souzeno. Důležité je aby bylo vše v pořádku.Dnes jsem 14+5 na UZ jsem byla ve 14 týdnu to vypadalo vše dobře a teď půjdu v 16 týdnu na triple test to je 18. ledna a v 17 na UZ.A k velikosti miminek mě v den porodu v nemocnici dělaly UZ řekly že bude mít malý maximálně 2700 gramů to bylo 3 týdny před termínem praskla mi voda narodil se nám zdravý,krásný chlapeček 50 cm a 3150 gramů tak nezoufejte měření z UZ není přesné.Mějte se hezky přeju hezký večer.:D

    #880956
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky a maminky 🙂
    všechny Vás moc zdravím a nové těhulky i s fazolkami vítám mezi námi!!!
    Díky Ev,Kačce a ostatním co odpověděli na moje otázky 😀 Jsem ráda,že o tom mám s kým diskutovat,a dozvědět se tak,něco nového:)
    My zítřejším dnem startujeme 15tt a příští úterý jdeme na genetické testy-co se tím genetické vlastně myslí?a ty tripple testy jsou co?Možná je to zase něco,co jsem již absolvovala,ale podobným výrazem doktor nic nenazval a to mám doktora víc než skvělého,vše mi vysvětlí,zodpoví…Jen jsem se na ten sex zeptala dřív Vás,takže tohle téma jej mine 😛 ..Jinak jsem teda zvědavá jak fazolka porostla…Je asi fakt,že podle UTZ se nejde řídit na 100%,tak já svoje obavy házím za hlavu 🙂 ..Nicméně asi je fakt na konci mít menší mimčo než ty čtyřkiláčky a více,ale i to jsou dětičky,nic proti nim 🙂
    A Vám těhulkám,které máte jakékoliv obavy držím pěstičky at máte pohodové těhu a hlavně zdravé dětičky!!Hlavně se nestresujte a myslete jen na příznivé věci,vše pak jde o trochu líp.
    My se dneska jdeme s přítelem podívat na byt,momentálně bydlíme totiž v mém malinkém,takže už pomalinku hledáme větší a je třeba si pospíšit,čas uteče jako voda a budeme tři 😀 takže ted držte pěstičky mě 😀
    Jinak se ještě vrátím k tématu říct či neříct pohlaví…já osobně bych asi samou zvědavostí nevydržela 😀 🙂 😀 a taky chci kupovat výbavičku nejen v neutrálních barvách,takže já si to řícvt nechám,ale třeba u dalšího se už budu chtít nechat překvapit,kdo ví..Každopádně Vám i miminkům přeji(a nezlobte se,že se opakuji)jen a jen ZDRAVÍČKO 🙂 🙂 ať už se Vám narodí cokoliv…
    opatrujte se těhulky 🙂
    😀 😀 😀 😀 😀 🙂

    #880957
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Peťulo 🙂 jsem taky ráda,že jsi se nám ozvala 🙂
    Já jdu na triple testy 20.ledna, http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/prohlidky-vysetreni/biochemicky-screening.html to je krevní vešetření na některé pohlavní choroby ( HIV a syfilis ), na vývojové vady ( hlavne podle tech hormonu,ktere se vysetruji se tomu rika triple testy ) a pak krevní skupina a Rh faktor.. to vše se spojí v prními odběry co jsi postoupila a z toho doktor vyvodí závěr,ale nelekni pokud ty vývojové vady vyšli pozitivně nejsou rozhodně stoprocentní a spousta maminek to tak měla a bylo vše během týdne v pořádku,tak ti budu držet palce… já z nich mám na jednu stranu malinko strach :S
    Jinak držim palce při výběru bytu 😛 ať tam máte útulno,ale prostorno pro vás i fazolku 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist