Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881003
    Anonym
    Host

    Maja: já bych řekla, že je nadstandardní pro pojišťovny, ovšem ne pro nás, kterých se týká. Zjišťovala jsem jaký je rozdíl mezi tímto testem a triple testy..a zjistila jsem, že triple testy mají mnohem větší % chybovosti – pozitivního nálezu, přestože je vše v pořádku. Přesto pojišťovny triple testy hradí, kdežto testy ve 12tém týdnu ne :(. Já se trošku výsledku triple testu obávám, prý ženám nad 30 vyjdou často pozitivně (čili něco špatně), a pak při odběru vody či chlorid. klků je vše ok..ale ty nervy :(. Každopádně doufám, že když jsme měli naprosto ok oskara na downův, edwardův i ..hm ten třetí, zrovna mmi vypadl :((( tak bude vše ok 🙂

    #881004
    s sakul26272
    Registrovaný uživatel

    děkuji moc za povzbuzení. Snad to dobře dopadne, když už se blížíme k půlce 🙂 . Na kontrolu jdu 11.2 tak uvidím co mi pan doktor řekne a do té doby se budu šetřit. Na druhý ultrazvuk jdu 23.2. tam se dozvím víc tak uvidíme, pak napíču jak jsme dopadli.
    Jo jsou to nervičky to těhotenství 😀

    #881005
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj zlatíčka.
    Moc děkuji za milé slova,je to pohlazení na duši,moc si toho vážím 🙂 Jste skvělé!!
    Teď mě to spíš tak trochu zamrzí,ale už nijak netruchlím,ani popravdě není čas.Jelikož jsem na ÚP,tak vyřizuji všemožné na nějaký sociální příspěvek,ale dá to teda zabrat,musím říct,navíc ne vždy jsou paní úřednice vstřícné a ochotné,což se dá pochopit,že jim tam chodí hodně lidí,ale přeci jen je to jejich práce,no tak lítám všude kam mě posílají…Elektrárny,plynárny,vodárny no maras!!!:'( Tak jsem zvědavá kolik peněz mi nakonec přidělí…
    Jinak se snažím prodat svůj zrekonstruovaný byteček,je útulný,nicméně malý a mám už domluvenou koupi nového většího od známých od rodičů,takže co nejdřív prodat můj,ať si můžu zaplnit hlavu zařizováním a vším příjemným 🙂
    zítra jedeme omrknout kočárek a jak předpokládám hned jej odvezeme,at mám tuhle milou starost z krku 🙂 Sice o proti ostatním těhulím brzo,ale raději dřív,než pozděeeee….A já se do toho kočárku fakt zamilovala,takže budu zase o něco štastnější,že budu vědět,že budu svoje miminečko vozit právě v něm:)
    Každopádně největší štěstí bylo včera po sdělení těch výsledků-že je jsme zdraví a genetika je v pořádku!!!!!JUpííííí JOOOUUU <:o) 🙂 🙂 😀 😀 :$
    Přeji všem taky stejné výsledky testíků,protože se nic nepřirovná k tomu pocitu štěstí,když se dozvíte,že Vše je tak,jak být má…Miluju to svoje miminko 😛

    #881006
    Anonym
    Host

    Peťulo a jaký kočárek sis nakonec vybrala? Já už mám předběžně taky vybráno (chci trojkombinaci) a vím i barvičky.. ulítávám na hnědé, zelené a celkově zemitých barvách. Moderní černá ani jiné „řvavé“ příšernosti u nás nepřipadají v úvahu. Jinak už máme košík na spinkání a pokud to bude holka tak 90% oblečků :). No uvidíme, furt si říkám, že máme moooře času :). Můžu se zeptat kolik dostáváš od sociálky a kolik ti spočetli že pak budeš mít rodičák? Vím že je to osobní, pokud nechceš samo nemusíš odpovědět :). A´t ti byteček i kočárek vyjde, teď jsou potřeba samé dobré zprávy 🙂

    #881007
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    zmínily jste občasné krvácení a špinění. Já jsem tím také trpěla první dva měsíce. Ale bylo to za tu dobu 3x. Pokaždé mi byl doporučen, žádná námaha, cvičení, uklízení, tak jsem celé svátky prakticky jen odpočívala a nic nedělala. Každopádně teď, když už jsme ve 2. trimestru, bych jakékoliv krvácení (pokud to třeba není po pohlavním styku) konzultovala s lékařem.
    Jinak také uvažuju o trojkombinaci s hlubokou korbou – máte nějaký tip?? Budu za něj ráda.

    Mějte se krásně a užívejte „teplý“ víkend.:)

    #881008
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak jsem sem zas zabrousila a ejhle, trošku se tu zmínil můj problém – ve 13+2 jsem teď začala krvácet a v pořádku to u mě moc není, našli mi poměrně velký hematom na placentě, ale prý je pozitivní, že se vyprazdňuje. Taky mám nakázaný klid na lůžku, na kontrolu jdu v pondělí. Takže s doktory takovéto stavy rozhodně konzultovat, ale pokud řeknou, že to vypadá v pořádku, tak bych jim věřila. Jen je asi blbá ta nejistota, že člověk neví, proč to teda tak je.
    No a z jiného soudku – pokud třeba máte odkazy na nějaké pěkné kočárky (chtěla bych taky 3kombinaci), tak určitě přihoďte, ráda bych se inspirovala..V miminkách srpen teď zas aktuálně holky dávaly seznamy věcí, co by se měly před příchodem miminka pořídit-nevim, jestli jste to tu třeba neprobíraly, každopádně každá inspirace dobrá:) Mějte se!

    #881009
    Anonym
    Host

    Ahoj Kačko,
    je mi líto, že se musíš potýkat s takovými problémy. Hlavně odpočívej!!! Určitě bude všechno v pořádku.
    Výbavičku jsme neprobíraly, ale na babywebu i na jiných stránkách najdeš spoustu odkazů – zadej do vyhledávače „výbava pro miminko“ a uvidíš, kolik krásně zpracovaných stránek najdeš.
    Já chci počkat na velký UTZ ve 20. týdnu a až se dozvíme, zda budeme mít holčičku nebo chlapečka, začnu pomalu nakupovat.
    Opatruj se, držím pěsti.:)

    #881010
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,
    kočárek už je u tety-aby nebyl doma 😀 .Mám taky trojkombinaci(korba,sporťák+autosedačka is nástavcem na „podvozek“).Dala bych Vám tu odkaz na inzerát,kde byly fotky,ale paní už ho nechala zrušit,ale typ je to Danny sport prestige(firma DorJan)-ted si nejsem jistá názvem firmy,ale na záručáku to je uvedeno,atk to píšu 😀
    Pep.e ráda bych ti odpověděla,ale zatím ještě nemám výpočet konečné dávky,ani nevím kdy dostanu nějaké rozhodnutí,je to fakt hrůza :@ …
    Kačko,držím ( semnou určitě ostatní těhulky tady)palečky,pěsti at jste s miminkem v pořádku.Kamarádka měla v děloze kousek od mimča nějakou modřinu,tak měla taky nařízený klid a už je vše v pořádku ,modřina zmizela,takže pozitivní mysl a hlavně klídek 🙂 .Lehce se to radí taky bych byla nesvá,ale to zvládneš ..Jinak já se svým doktorem konzultuju vše co mě napadne-pro jistotu.A když ne s ním,zeptám se sestřičky 😛
    Přeji krásný víkendík…a jen dobré zprávy….:)

    #881011
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsem v 16tt, brali mi krev na vyšetření, a taky jsem měla v moči krev, ale prý si z toho nemám dělat těžkou hlavu, tak snad to bude dobrý. Mimi se má k světu a krásně roste, na 90% to bude asi holčička :-))
    No zubaře už mám taky za sebou, ještě musím navštívit praktického lékaře.
    A zítra si konečně půjdu zacvičit a pokecat s těhulkama 🙂
    Jsem na nemoc. takže mě potěšily prémie z práce které mi poslali, každá kačka dobrá<:o)
    Už se moc těším na velký ultrazvuk ve 20tt, můj doktor nemá takový dobrý ultrazvuk, takže krásně uvidím toho našeho budulínka..
    Opatrujte se holky….

    #881012
    Anonym
    Host

    Ahojky, moc dík za podporu holky. Dnes na kontrole se dr. tvářila, že je vše v pořádku, až na to, že mám placentu posazenou stále dost nízko, takže nějaké krvácení je prý ještě klidně možné, takže klidový režim pokračuje, ale už nemusím jen ležet. Já to moc nechápu, proč to tak je, ale hlavně že to nevadí mimískovi, má se k světu a dokonce už dr. tipla, co si myslí, že je. Ale je to naše tajemství:) Na velký UTZ se taky těším, tam mi připadalo, že je vše jasně vidět, kdežto na tom klasickém si připadám divně, že nejsem schopná u svého děťátka rozlišit skoro nic, leda tak hlavičku a tělíčko:D Mějte se moc pěkně!

    #881013
    Anonym
    Host

    Teda, my jsme 19+4 a zatím vůbec netušíme co vlastně budeme mít :(. Za 14 dní jdeme na II.screening, tak snad už nám tam řeknou co to bude :). Jsem docela zvědavá, já mám pocit, že to bude holka, ale kdoví :). Každopádně jsem o víkendu v ikei nakoupila hromadu věciček (peřiny, polštář, povlečení, prostěradla, osušky, bryndáky, úložné boxy atd), ale stále nám toho hromada chybí. Třeba kočár, přebalovací podložka (ještě nevím jestli mi bude stačit jen podložka nebo chci celý pult (zase řeším prostor, máme ho málo). No to snad z těch základních a „velkých“věcí je všechno co chybí..pak už jen drobnosti. Postýlku nemáme, ale chci ji pořídit až kolem 4tého měsíce. Máme koš na kolečkách, a ten prckovi v prvních měsících stačí. Nějak mám pocit, že když už jsme v půlce bych snad pomaličku měla mít většinu věcí 😀

    #881014
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak my jsme 16+2 a dnes jsme byli na triple testech.. za týden bude výsledek, tak doufám, že bude vše ok, protože kombin. test ve 12. týdnu vyšel dobře.
    Já chci nakupovat po velkém UTZ, až se dozvíme pohlaví, i když už se poohlížím po přebalovací komodě, osuškách apod.
    Na mimibazaru mají tolik krásných věcí…
    Mějte se krásně…:) a opatrujte se.

    #881015
    e Stormy
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    Prosím vás ,nevíte některá jestli je možné,aby mi v 18.tt vytékalo občas mlezivo z prsů?Do poradny jdu až 17.2. a na internetu nemůžu nic najít.*-)
    Děkuju Eva

    #881016
    e Stormy
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    Prosím vás ,nevíte některá jestli je možné,aby mi v 18.tt vytékalo občas mlezivo z prsů?Do poradny jdu až 17.2. a na internetu nemůžu nic najít.*-)
    Děkuju Eva

    #881017
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Stromy, z toho si nic nedelej.. je to normalni 🙂 nemusis se bat 🙂 Evca

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist