Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881018
    Anonym
    Host

    Ahoj Stormy,
    přidávám se k Evči – je to normální, byla jsem na tuto možnou „situaci“ upozorněna gynekoložkou.
    Když si zadáš do googlu „mlezivo v těhotenství“, najdeš nějaké odkazy.:)

    #881019
    e Stormy
    Registrovaný uživatel

    Děkuju 🙂

    #881020
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,
    nevím jestli blbne můj pc,nebo tady stránky:( Měla jsem napsaný vzkaz pro Vás a najednou byl celý pryč 😐 ..takže znova 🙂
    Příští úterý jdu na další UTZ a už bysme měli začínat 20tt,tak doufám,se ukáže jestli čekám holčičku nebo chlapečka..Mě osobně je to celkem jedno,záleží mi,aby maličké bylo zdravé,pohlaví je drobnost,ale musím přiznat,že jména mám zatím vymyšlená jen pro chlapečka.No…:D
    Chtěla jsem se zeptat Vás nevdaných,svobocných,dáváte jméno po sobě,nebo po tatínkovi???
    Jinak jak píšete,že jsme už v půlce,abych se přiznala,já kromě pár oblečků,kočárku a postýlky nemám nic 😀 :O ,tak nevím jestli být nervozní o proti vám 😀 ..Ale si myslím,že to doženu raz dva…
    Včera jsem v avízu našla krásný přebalovací pult,poměrně i levný,ale právě taky zvažuju prostor,ptž byteček ještě není prodaný a jen ten nahoře ví,jestli se stihne prodat a já přestěhovat než se mimi narodí,(doufám,že joooooooo :S )
    Občas už cítím pohyby a když jsem minulý týden cvičila podle dvd pro těhule,tak se pár cviků mimišku nelíbily,musela jsem přestat,když jsem přestala dostala jsem 4 kopanečky 🙂 🙂 🙂 ,asi abych to tolik „nežrala“,ale já byla z těch kopanců toooolik moc nadšená jéééje …:)
    jinak se cítím dobře,mimi dodává neuvěřitelnou sílu a chuť do života a já ho neskutečně miluju 🙂 .
    Opatrujte sebe i fazolky (dá se tomu tak ještě vlastně říkat? 😀 ) a písejte…AHOOOOJ 🙂

    #881021
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    tak já pořád čekám na výsledky krve. Snad to bude ok.
    Já nejsem vdaná, ale jméno dávám po tatínkovi, doufám že si mě jednou vezme. On se totiž do svatby nehrne. Co nadělám.
    A ještě nemám koupenou ani jednu věcičku do výbavičky, říkám si až po tom 20tt na to vlítnu 😀
    A ještě mi do toho onemocněl pejsek, dost vážně takže mám pořád slzy na krajíčku, každý mi říká ať si to hlavně neberu, ať nebrečim, ať si neublížím, že bych mohla potratit, ale lehko se to říká , když je to váš mazlíček, už 13 let vedle vás spí, je to člen rodiny. Já vím že je to jenom pes:'(
    Opatrujte se holky…

    #881022
    2 25zuzana
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky já jsem dnes 19+3 a příští úterý začínám 20 tt to jdu ke svému doktorovi do poradny tak jsem zvědavá jestli my prozradí pohlaví nebo jestli to nechá až na další týden to jedu v pondělí na UTZ do Brna na 2.screening tak jsem zvědavá,doufám že bude vše ok.Už se nemůžu dočkat až mimi zase uvidím na ultrazvuku.Tripple test my vyšel dobře tak doufám ,že se nic špatného nedovíme.Je to moje druhé těhotenství mám doma skoro 4 letého chlapečka tak teď by holčička určitě potěšila ale je jasné ,že ani za kluka se zlobit nebudeme.Já a manžel by jsme braly radši holčičku ale náš malý ten chce brášku tak někomu to prostě vyjde.Pohyby už cítím skoro 2 týdny a říkam si že přes den minimálně ale večer to začíná být divočina tak doufám že to tak miminku nezůstane – noční režim.Holky mějte se a přeju všem jen samé pozitivní zprávičky o miminkách:)

    #881023
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    tak se přídávám jsme ve 20tt termín máme 11.7., taky dávám příjmení po tatínkovi…

    #881024
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahojík těhulky,
    tak dneska jsem obdržela první balení plenek,podložky na přebalování,pár brindáčků,takže výbavička se aspoň malinko rozrostla-ale to taky ještě příjde,ještě čas 🙂
    Zapoměla jsem připsat,že mám taky nějaké chytré knížky,které jsem byla obdarována od maminky,tak si v nich listuju a myslím,že jednou za ně budu děkovat 😀
    MAJO,soucítím s Tebou,já mám fenku,letos jí budou 4roky a jen při představě na něco špatného mi to vhání slzy do očí,tak strašně moc držím pěsti,palečky,packy,aby to s pejskem dpbře dopadlo a ještě si užil spolu s Váma miminko…..:) Okolí radí dobře,at se nenervuješ,ale jde to těžko,já vím…
    Zítra jdu na UTZ kooonečně,nemůžu se dočkat,tak snad nám fazol předvede co z něj bude,jestli holka,nebo kluk 😀 …Pak jedu na pohovor na brigádu do kosmetického centra,tak snad to nebude žádné dealreství,to se na místě otočím a odcházím 😀 😀 …
    Krásný zbytek dne těhulky a maminky 🙂

    #881025
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,
    včera jsem už nestihla napsat,ale žádný nový příspěvek tu není,tak se nic neděje 😀
    miminko i já jsme zdraví,mimčo už je velké,na ultrazvuku jsem viděla jak mu krásně bije srdíčko,páteř,hrudníček…Ale za chvíli už nebudeme tisknout fotečky,ptž na nich nic nepůjde poznat,jak je velký bobiš…A na 95% to bude kluk…Tudíž tak jak jsem si myslela 😀 🙂 😀 🙂
    No co,je to jedno,hlavně,že je zdravé 🙂
    Příští týden jdeme na kardiologii poslechnout si srdíčko,to se těším 🙂 🙂
    Do výbyvičky nám přibylo něco málo kosmetiky,pár brindáčků…
    Pohyby cítíme čím dál víc,je to úžasné…iTeď zrovna mi nadělilo kopanec až jsem poskočila 😀
    Jdeme se na chvilinku natáhnout a odpočívat jsme od rána na nohou…
    Opatrujte se 🙂

    #881026
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky, koukam nic noveho,tak vas aspon napisu ceho je chlap schopny a verte mi,ze si momentalne nevim ani drobet rady.. :@
    dneska mi muj ex rekkl,ze momentalne nema zadny prijem,tak mu nemaji z ceho vypocitat alimenty,tak je proste platit nebude.. a najednou vyplavalo napovrch,ze jsem rikala, ze ho nenapisu jako otce… takze odkud vitr opet vane a ja jsem ta nejhorsi na svete… ty lidi to umi tlumocit skveele.. a to navrch jsem se dozveddela od me sousedky,ze ji vcera psal a vyptaval se na me.. :@ to ja proste nesnasim :@ a pak dneska mi to zaprel,ze tto neni pravda a dalsi vec.. dnes jsem take zjistila,ze sel do karaoke clubu kam chodim posedet a ejhle pan si stezoval,jakej chce byt otec a jak ho to mrzi atd asi pred 2 tydny.. a dnes mi rekne,ze nebude platit alimenty..?? ja mu ukazu.. pokud si to nerozmysli tak muze cekat kazdou chvili soud a bude mi platit ode vseho pulku co nakoupim, vyzivne na me po dobu dvou let a navrch alimenty… uz toho mam plny kecky hlavne tech lidi kolem co se do toho serou a nevi o tom ani hovno…:@ nejprve si hraje na velkyho otce a ted dela,ze to mimco neni jeho… nejde mi o me,ale nehodlam pak diteti vysvetlovat,ze o nej otec nemel zajem,ze nehodlal platit alimenty apod… uz me fakt sere.. :@ ted si troufnu rict,ze moje nenavist k nemu je giganticka a nesnášim ho.. nejradeji bych ho do papírů nenapsala,ale zase nechci prijit o penize…:'( uz takhle jich moc nebude a ja se nechci spolehat na sve rodice a blizke uz toho mam plny zuby.. vseho :@

    #881027
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    jen pro upresneni.. vyplavalo na povchr to co jsem samozrejme nerekla… a vyklada to muj ex na svoji udajnou obranu.. :@

    #881028
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Milá Ev,
    moc mě mrzí co prožíváš,ale snad tě trochu uklidním…
    Já jak jsem psala,že se s přítelem rozcházíme,tak jsme se rozešli,za 5 dnů to bude měsíc,přesně…Rozešli jsme se,ptž jsem zjistila,že mi lhal v mnoha věcech-které jsou dost důležité,nedělám z komára velblouda,to není můj styl…No a ted nekomunikuje,telefony nebere.
    Už mu ani nezkouším psát sms,ne,že by na mě a malé kašlal,ale nemá kredit a nemá kde na něj vzít,ptž jeho práce byla výmysl,jako já nevím co všechno!!!Byt budu kupovat sama,ptž prodávám svůj,on žádný ani nemá,jak mi tvrdil…Takže jsem taky zvědavá z čeho mi bude jednou platit alimenty :S …Upřímně mi nejde ani o prachy,ale o to,že chci aby dítě tátu mělo a když už nebude žít s náma,aby si ho bral a staral se o něj,ale ke všemu je dnes potřeba peněz…
    Zatím to nehrotím,čkám,ale jak přeteče i tento pohár mojí trpělivosti,bude zle…
    Jen doufám,že k soudu to nedojde (ovšem bude li to nutné,tak samozř.ano),jenže já mám se soudy v tomhle směru špatnou zkušenost,můj biologický otec taky nikdy neplatil,dodnes dluží výživné ve výši asi 20 000,- (což je i tak za X let směšná částka).Nikdy nezohlednili to,že nepřišel na žádné moje narozeniny,že se nezajímal a mamka,ta měla vždy 2 práce aby jsme mohly žít na úrovni-né luxusně,ale normálně.
    Tak doufám,že nedopadnu taky tak,nejde o dvě práce to vůbec,jde o vztah otce a dítěte…
    Jednou určitě potkám někoho kdo mimču bude otec,ale přítel pro mě znamenal hodně,byl starší o 13 let,to mi imponovalo,navíc už děti má,takže vím,že je dobrý otec,tak doufám,že bude i malému,když ne,zvládnu to všechno „zatím“ sama…
    Jinak jsem se rozhodla,že mimi bude mít příjmení po mě,dá se to popř kdykoliv změnit,ale když se nezajímá ted,kdo ví jak to bude jednou…:|
    Jinak se ti nedivím,že máš nervy,ten můj to naštěstí nikde neřeší,ale i kdyby to dělal,dokázal by jen svou ubohost,tak se nerozčiluj 🙂 ..Já vím,že to nejde,že vztek a nervy pracujou když se to dozvídáš,ale všem je po Vás prd,tak at si hledí svého…Navíc se vždycky najde člověk,který se bude starat víc o jiné,než o sebe,takových chudáku je všude dost…Ale oni jen závidí,že nemají žádný soukromý život,takže se s nima ani nezahazuj nic řešit….
    Soustřed se jen na sebe a mimi!!!!Užívej si každý den,Všechno budé dobré,uvidíš!!!!!
    Jsem s tebou!!!!:-) Sice jinde a jinak,ale dost podobně…<:o) To zvládnema "chlapci" budou litovat…:)

    #881029
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    No…když to po sobě čtu…kašle na nás,ptž by mohl přijít a vše vysvětli…ale to hold chlapská hrdost nebo co nedovolí 🙁 ….Tak uvidím,snad více času víc zmůže no….
    Zatím radši řeším příjemnější věci…

    #881030
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Peťulo 🙂
    jak tak koukám a čtu, tak to rozhodně taky nemáš jednoduché.. 🙁 jsme na tom velice podobne :S ale reknu ti jedno, my jsme silné a když to zvládli jiné,tak my určitě taky 😛 jen tak se nedáme 🙂 ty chlapi akorat tak ukazali svou slabost a to,jak moc ti miminka chteli,tak o ne ted nemaji zajem a nejlepe se nestarat a uz vubec,ze by meli davat penize, poradim ti jednu vec… odevseho si schovavej uctenky.. od vseho na miminko, oblecky,kosmetiku,kocar,postylku,deky,pleny,prakticke veci apod… kdyz bude nejhur,tak mas u soudu narok, pokud dolozis uctenky a paragony na to aby Ti pulku proplatil ( tu zakladni vybavu ) a pak + alimenty. muzou mu z platu vzit az jednu tretinu a pokud nema prijem,tak mu to bud vypocitaji z prumerneho republikoveho a nebo z platu co pobiral v poslednim zmestnani na alimenty, jinak kdyz nebude platit tak nad 5 ticis uz je to trestny cin, pak soud a vezeni a pokud to zajde az tak daleko, tak mas i po dobu dvou let narok na vyzivne na sebe! o ktere si zazadas u soudu i s alimenty, takze ti zaplati pulku vybavy a kazdy mesic alimenty na prcka a vyzivne na tebe. o tom vyzivnem na matku se moc nevi,ale existuje to, moje kamardka bere tri tisice alimenty a dva tisice vyzivne na sebe po dobu tech dvou let, takze k materske ma jeste dalsich pet tisic a i ona je na 4letce a male bude 6 mesicu,takze za ctvrt roku bude pobirat jen 3800.. ale tech pet k tomu a s tim uz se da vyzit… tady i jen davam rady,ktere by se ti mohli hodit a ja je treba vsechny uplatnovat budu… drzi palce aby se to mezi vami urovnalo pokud to tak chces.. jinak drzim palce aby jsi to zvladla stejne jako ja a treba se postestilo najit jineho nahradniho „tatinka“ 🙂

    #881031
    m MAJA
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    no jak tady čtu, tak ty moje starosti s tím že se přítel nechce ženit, jsou oproti těm vašim malý detail. Je mi to moc líto, když vidím že to těhotenství s váma neprožívá váš nejbližší 🙁 a ještě dělají problémy.
    Včera jsem byla na kontrole, vše OK, všechny testy v pořádku, tak jsem moc ráda, ale to bříško mi pořád nějak neroste 🙂
    A včera sice dobré zprávy o mimi, ale taky jsem přišla o mojeho milovaného pejska 🙁
    Je mi tak strašně smutno, byla jsem zvyklá, že kolem mě pořád pobíhal..a teď jsem sama, doma je ticho. Ach jo 🙁 strašně bych chtěla nového, ale přítel nechce ani slyšet…tak uvidíme, budu ho přemlouvat 🙂
    Tak se holky opatrujte a ti správní chlapi na vás určitě někde čekají….a užívejte se těhulkování..

    #881032
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    je mi moc moc líto, že v tak krásném stavu jako je těhotenství se musíte potýkat s takovými problémy. Věřím ale, že když už nemáte podporu v otcích svých miminek, máte ji v rodině a přátelích – to je moc důležité. Přeju hodně síly, pevné nervy a hlavně klid.

    Máji, já jsem byla na kontrole před týdnem, všechny výsledky ok a bříško už mi také nějak vyskočilo. Tak hlavně, ať jsme zdravé my i miminka.:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist