Červenec 2013:)

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 31. až 34. (z celkem 34)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845024
    m Motejlka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    další těhulka 😀 ,jsem asi 12 týden a termín máme 5.7. Čekám druhé,prvnímu budou v lednu 2 roky.

    #845025
    k kotrlka17
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky a tehulky,
    tak i ja konecne po sesti letech snazeni se radim mezi tehotne,.<:o)
    V pondeli budemem zhruba v 11tt, a konecne dostaneme prukazku akzdy dne dekuji bohu a modlim se za mimi aby bylo zdrave a v poradku maminka Šárka:D

    #845026
    k kotrlka17
    Registrovaný uživatel

    je tu nakak maminka z brna?ja jsme presneji z modric:)

    #845027
    w wilczaz
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Šárko, ja jsem z Brna, ale ze Starého Brna,ale v lete za tebou muzu jezdit na bruslich po stezce 🙂 🙂 ja jsem terpve 7.tyden a prijde mi,ze to vuuuubec neutika 🙂 2.ledna jdu na dalsi kontorolu a pro prukazku 🙂 tebe ted ceka ten vetsi utz,ze? Pujdes na Veveri? Zuzka

    #845028
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky, tak po jednom mimoděložnim těhotenství a dvouletém marném snažení s radostí v srdci oznamuju, že se přidávám do klubu červenec 2013:) , žádné ranní nevolnosti a co je nejdůležitější :miminko na správném místě

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 31. až 34. (z celkem 34)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist