Doplňky stravy pro ženy 40+

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Livka77 a poslední změna proběhla 11 měsíci, 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1138435
    H Hanusovaa
    Účastník

    Dobrý večer, napíšete jaké doplňky stravy jsou pro ženu ideální po čtyřicítce? Pleť ani kvalita vlasů už není to, co bývalo.

    #1138451
    B Bognerka
    Účastník

    Zdravím, výborný je v tomto věku kolagen. Já na něj nedám dopustit – užívám ho už 2 roky a změnu vidím na pleti, vlasech i nehtech. Navíc ten kolagen, co piju má skvělou chuť a každé ráno se na něj těším.

    #1138475
    H Hanusovaa
    Účastník

    To mě zajímá – děkuji za komentář 🙂 Napíšete jakou značku kolagenu kupujete a příp. kde ho objednat za dobrou cenu?

    #1138513
    B Bognerka
    Účastník

    Užívám Orcacollagen a jsem s ním moc spokojená. Pár značek jsem už před tím vyzkoušela, ale tento má výbornou chuť, takže se dobře pije a díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Takže nemusím nic řešit a ještě navíc se dostanu na nejnižší cenu na trhu za kolagen http://www.orcacollagen.cz

    #1138821
    Livka77
    Účastník

    Určitě je dobré brát i jiné vitamíny, věkem tělo ztrácí na minerálech a vitamínech které potřebuje. Já určitě doplňuji i hořčík, Cko a takovou jednu houbu Chaga, to je na imunitu a střeva. 🙂 Kupuji si od Vitaslife, přírodní a bez zbytečných chemikálií. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist