Inkontinence

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1138820
    Livka77
    Účastník

    Ahoj holky/maminky, trápí mě taková intimní věc a to je inkontinence, po porodu už mám nějakou dobu a myslela jsem si že se to zlepší časem, bohužel nikoliv. Zkoušela jsem i kegelovy cviky a vše, bohužel budu muset na operaci, ale momentálně ještě nemohu, vložky již používat nechci, je mi to velmi nepohodlné, nemáte tip na nějaké kalhotky na tento problém?

    #1138899
    R Rozinka92
    Účastník

    To mě moc mrzí, vím moc dobře čím si procházíš. 🙁 Já jsem nemohla skoro nic a ten hrozný pocit nejistoty a nekonfortnosti je strašný. Určitě jsou lepší kalhotky, které můžeš používat opakovaně, já sama jsem používala od Repetky. 🙂 Jelikož jsem předtím používala klasické menstruační, tak jsem je měla již ozkoušené.

    #1138972
    A Andy64
    Účastník

    Ty jsou moc fajn. 🙂 Mě je doporučila dcera, používá je právě při menstruaci. A je teda pravda, že je to velmi pohodlné, vlastně máte jen kalhotky a nemusíte řešit žádní vložky, výměny a podobné. Za mě bezva nápad. 🙂

    #1139110
    Livka77
    Účastník

    A to jsou teda klasické kalhotky? Takže potom jen vyperu a můžu je znovu použít?

    #1139132
    R Rozinka92
    Účastník

    Ano přesně tak, vybereš si jak silné potřebuješ a můžeš si vybrat i materiál. 🙂 Osobně jsem měla raději s vyšším pasem, jsou velmi pohodlné a hlavně nemusíš nikde nic vyhazovat a nic tě neotravuje. Po použití opláchneš a dáš prát bez aviváže. Určitě si vem minimálně troje, abys je mohla střídat, případně u silnější si jich vem více. 🙂 Snad budeš spokojená.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist