Jak se zbavit stresu

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V  Verunkka a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 1 dnem.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
  • Autor
    K
    Koprovka
    Účastník

Dobrý den, nemáte prosím tip jak se zbavit stresu a nervozity? Nejlépe prosím o doporučení na něco nenávykového, nejlépe přírodního, děkuji.

V
    Verunkka
    Účastník

Zdravím, já používám sprej od lavycosmetics a je výborný. Je čistě přírodní, nenávykový a působí až 5 hodin. Zbavuje mě stresu, lépe se soustředím a nejsem v práci tak nervózní.

P
    Papulka
    Účastník

Sprej bych si taky pořídila, stačí prosím pouze vstříknout do pusy? Je při užívání nějaké omezení, nevíte?

V
    Verunkka
    Účastník

Omezení tam žádné není, stačí vstříknout do pusy. Tady se dozvíte více informací lavycosmetics.com/haevyl-3i-30-ml-346

K
    Koprovka
    Účastník

Moc děkuji, sprej jsem si hned objednala a těším se až ho vyzkouším.

B
    Bábika
    Účastník

Bachovky 😉

S
    Soňka S.
    Účastník

Dobrý den, děkuji za inspiraci 🙂 Už jsem o spreji od lavycosmetics slyšela, takže si ho taky objednám 🙂

V
    Verunkka
    Účastník

Budete určitě spokojená 🙂 Já si to už bez něj neumím ani představit 🙂 Doporučila jsem ho i kolegyním v práci a všechny jsou fakt spokojené.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist