KVĚTŇÁTKA 2011

  • Toto téma neobsahuje zatím 10žádnou odpověď. Do diskuze (19 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 100)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872374
    Anonym
    Neaktivní

    Ahojík všem 🙂
    Založila jsem tuto diskuzi, aby se tu sešly těhulinky, které čekají miminko v květnu 2011.
    Já mám termín 7.5.2011. Jsem teprve v 10.týdnu.
    Budu moc ráda, když tu poznám nové těhulinky a budeme spolu zdílet radosti i starosti. Taky doufám, že tu najdu spoustu nových kamarádek…
    Moc se na všechny těším<:o)

    #872375
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahoj tak já se přidám,já jsem v 7 týdnu termín mi vychází na 17.května bude to moje druhé mimi.První mám dcerku Anitku a v březnu ji budou 4 roky.

    #872376
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, to jsem ráda, že je tu nová diskuze pro květnové dětičky:-) já mám termín 5.5. ale ještě jsem nebyla na tom velkém ultrazvuku, takže se mi možná termín porodu ještě změní. A jak se cítíte? Jak Vám je? Mě je často špatně od žaludku, doufám, že už to brzo zmizí…
    Mějte se hezky.

    #872377
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahojky tak to mě je zle pořád jen se kouknu na jídlo tak jdu,když se vaří tak to se nedá musím jít pryč jinak bych se +o( .Holky já bych jedla až bych brečela ale prostě to nejde:( .O náladách ani nemluvě sem pořád protivná vzteklá a nejvíc to odnáší přítel.Kdy jdete na nějaký vyšetření?Já jdu až 27října,tak se zatím mějte a opatrujte se papa

    #872378
    z zuziiiiik
    Registrovaný uživatel

    Ahojík…. no upřímně řečeno, je mi pořád líp a to je super…. na druhou stranu si říkám, kdyby mi ta nechuť ještě vydržela, abych neměla na konci těhu metrák:O 🙂
    Jinak jsem moc ráda, že se nám to tu pomaličku schází…
    Na mě včera poprvé přišla taková nějaká úzkost, že mě nikdo nemá rád :'( no jestli to tak půjde dál, tak chudák přítel…..:P
    Zítra jdu na druhý utz… jsem 9+3…. a doufám, že bude všechno v pořádku, když ty první tři měsíce jsou kritický… tak snad… já mám pořád nějaký obavy, aby miminko bylo v pořádku…… tak se zatím mějte krásně a pohlaďte bříška

    #872379
    v vacik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky, přidávám se do květňátek, jsem teprve na začátku 6. týdne, dnes jsem byla na 1. ultrazvuku a paní doktorka mi všechno hned popsala, je to krásnej pocit., ještě není srdeční akce, ale prý je to ještě brzy. Jinak já mám taky hrozný obavy o miminko a jsem přecitlivělá, furt bych brečela a ani nevim proč :-), na další ultrazvuk jdu až za tři týdny, to je za hrozně dlouhou dobu.

    #872380
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky tak jsem včera probrečela celý den,jen na mě někdo zvýšil hlas tak jsem spustila.Navíc sem už několik dni do sebe nedostala ani sousto,přemýšlím že dojdu k doktorovy protože mi to nepřipadá normální.Tak mám kuli tomu strach o mufika,co myslíte?Když jsem čekala malou tak sem byla uplně v pohodě,akorát ve 4 měsíci sem málem potratila a pak sem málem ve 34tt předčasně porodila ale aby sem byla takhle vztekla a lítostivá to ne a navíc sem jedla tak už nevím mějte se a opatrujte bříška

    #872381
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    já jdu na vyšetření v moooc pěknej datum 20.10.2010 takže se už těším a doufám, že to všechno dobře dopadne, taky mám pořád obavy, aby vše bylo tak jak má:-) jsem teďka asi v (to kdybych přesně věděla) 8+6, stále nevím, jak se to přesně počítá, PM jsem měla naposledy 29.7. takže počítám to správně?
    Jinak jsem taky strašně nedočkavá, abych ty první 3 tolik nejisté měsíce už měla za sebou.
    Sooni ty sis teda taky při prvním miminku teda užila…ale třeba to teď bude uplně jiné:-)
    Tak papa a pomalu na kutě, ať si odpočinete:-)

    #872382
    v vojtik_2007
    Registrovaný uživatel

    Ahojky.Jmenuji se Zuzka,bude mi v listopadu 27 let.Mám 3letého syna Vojtíka.V lednu 2010 jsme si řekli,že by Vojtík potřeboval sourozence.Sice to podle těch nových zákonů ohledně rodičáku budeme přežívat od výplaty do výplaty bez jakéhokoli zbytečného utrácení,ale já do 30 let chci stihnout 2 děti.Tak v lednu 2010 jsme to začali zkoušet a začátkem dubna se naám to povedlo,ale bylo to špatné a já musela v 9.tt na potrat.Termín porodu jsme měli 30.12.2010.Po potratu nám doporučili počkat 3 menstruační cykly,ale já byla prostě nedočkavá a podle ultrazvuku jsem měla dělohu v pořádku.Poslední menses 4.srpna 2010 a povedlo se nám to podle vypočátání ovulace na poprvé.Nyní jsem v 9.tt a mimi žije a roste.Mám centimetový hematom a semtam špiním.Prý se buď vstřebá nebo to postupně vyšpiním.Termín porodu máme 11.5.2011.Moc se na miminko těšíme a byla bych ráda kdby to byla holčička,když už máme kluka,ale nebráním se ani chlapečkovi,protože už zkušenosti se zlobivým čertíkem mám.Mějte se hezky a přeji všem těhulkám hodně štěstí.

    #872383
    Anonym
    Host

    Vendy, zkus si počítat ten týden na: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php

    #872384
    Anonym
    Host

    Evi díky moc, tam je to uplně krásně vysvětlený a popsaný:-)) parádní web.

    #872385
    s embrijko
    Registrovaný uživatel
    #872386
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Skuste se kouknout na tuhle adresu

    #872387
    p petra mrzenová
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,také se přidávám.Můj termín porodu by měl být kolem 22 května.Je to moje první těhotenství.Jsem v 8 TT.Zrovinka zítra jdu na první náběry k lékaři a pro těhotenskou průkazku:-))Moc se na miminko těšíme.Začala jsem chodit na těhotenskou jógu a není to vůbec špatné..Nevolnosti mám průběžně po celý den,vždy chvilku po jídle,ale večer je to nejhorší.Už bych chtěla mít první trimestr za sebou,snad se to zlepší:-))

    #872388
    Anonym
    Host

    Ahoj holky taky se k Vám ráda přidám.Já už mám do mam doma skoro 8 letou holčinu a další přírustek čekáme 13.5 2011:D 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 100)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist