KVĚTŇÁTKA 2011

  • Toto téma neobsahuje zatím 10žádnou odpověď. Do diskuze (19 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 100)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872404
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, dekuju Bambulce za radu na Bioparox, uz je mi lepe, dva dny jsem byla doma a dobry.
    At je vam vsem dobre:)

    #872405
    v Klotylda
    Registrovaný uživatel

    Holky, je možný, že bych už v 8 týdnu měla břicho? U první si to už nepamatuju, ale teď mám pocit, že už normálně začlo pěkně vyčuhovat… :O

    #872406
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky cítím se celkem dobře v úterý jdu konečně na kontrolu nemůžu se dočkat.Klotyldo stým pupkem je to možné já byla hubena 48 kg a mam pupek jako když sem byla poprvé těhotná a byla ve 4 měsíci koukni na moje foto zatím papa 😀

    #872407
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já jsem ve 12 týdnu a bříško už mám teda pěkně vidět, přitom jsem přibrala jen 1,5 kg. Ale 2 dny zpátky jsem byla u kamarádky, a když mě viděl její manžel, tak říkal, že mám bříško jako ona v 7 měsíci:-) Kamarádka teda přibrala jen 7kilo,ale i tak mě to pobavilo, že je to už na mě tak vidět. Takže můžete být v klidu,asi je to normální. A co fotečky? máte už nějaké? Já zatím ne, ale příští týden jdu na další kontrolu,tak si o ní asi rovnou řeknu.Mějte a pěkný víkend a pěkně odpočívejte:-)

    #872408
    v Klotylda
    Registrovaný uživatel

    Pane jo, 48 kilo!!!!!! Holky, já z vás budu mít depky! 😐 startuju na 70kg! 😀

    #872409
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, já měla 49kg než jsem otěhotněla, nyní mám 52kg a jsem v 10tt. Bříško už mi taky mírně vystouplo. A co říkáte na to, že nám vezmou porodné, já už teď přemýšlím, jak je obelstít, 13000 na malé mimi není moc, ale zase na cestě to nenajdem a jelikož jsem v práci dostala pár týdnu před těhu padáka:'( , tak začínám šetřit, kde se dá… Držím všem palečky, ať vše probíhá pohodově…

    #872410
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahojky tak to mindrák mít nemusíš při mojí výšku 151 cm je 48kg akorát.Dneska mi bylo zase trochu šoufl ale už dobrý nevím jak sem vložit tu fotku s pupkem mam to akorát ve fotoalbu a to asi nevidíte,pozdravujte pupíky a zatím ahoj

    #872411
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahojky tak to mindrák mít nemusíš při mojí výšku 151 cm je 48kg akorát.Dneska mi bylo zase trochu šoufl ale už dobrý nevím jak sem vložit tu fotku s pupkem mam to akorát ve fotoalbu a to asi nevidíte,pozdravujte pupíky a zatím ahoj

    #872412
    p pindr
    Registrovaný uživatel

    Ahojte těhulky,
    též se přidávám k řadě čekatelek na květen 2011. Ve čtvrtek končím 12.tt a za pár dní mě čeká další kontrola, tak už se nemůžu dočkat další fotečky a poznatků tady od Vás. Lenka

    #872413
    r Rony
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhule květňule, jsem ráda, že se nás sešlo tolik. Tak se jdu taky přidat. Termín máme předběžně 28/5/2011. Je to moje první mimi a už teď se bojím, jak to zvládnu, i když už je mi 28 a prý je to ideální věk. S přítelem jsme děti plánovali nejdříve příští rok, ale příroda si to zařídila jinak, a to i přes antikoncepci. Jsem ale ráda, plánování mi totiž moc nesedí 😀 Budu ráda, když tady budeme komunikovat. Připadám si v poslední době jako blázen a jak tak vidím podle diskuzí, jsme na tom všechny stejně. Tak, mamči čekatelky, pište a držte se. Hodně zdraví a radosti všem.

    #872414
    z zuziiiiik
    Registrovaný uživatel

    Ahojík všem… Dlouho jsem tu nebyla… Začala jsem akorát 13. týden. Docela mi to utíká 😀
    V pátek jdu do nemocnice na screening, tak mi držte holky palečky, ať ten náš broučínek je v pořádku. Přítel jde se mnou, tak jsem moc zvědavá, jaký budou reakce, až poprvé na vlastní oči uvidí toho našeho mimíska….:)

    #872415
    p pindr
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky,
    tak mám dneska za sebou další kontrolu a je vše OK. Máme už 56,3mm a jsme čile se pohybující plod:D
    Zvažovala jsem, zda se mám nechat objednat na prvotrimestrální screening na genetiku, ale když mě můj doktor ujistil, že je vše v pohodě, tak na to nepůjdu. Půjdu až na ten klasický v 16tt.

    Lenka

    #872416
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já už mám za sebou ten velký UZ a jsem moc ráda, že je vše v pořádku. Hrozně mě překvapilo to naše malý „žíďátko“, jak sebou v tom bříšku mele.Ptala jsem se doktora,jestli se fakt takhle moc hýbe, nebo jestli to hýbe on tou „hlavicí“ ultrazvukovou…tak mě ujistil, že je to mimčo:-)
    Dneska je volno, tak jsem ráda, že si zase budu moct po obědě zdřímnout a ne to dohánět večer po práci:-(
    Mějte se hezky, užívejte volného dne, čauky Vendy

    #872417
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já už mám za sebou ten velký UZ a jsem moc ráda, že je vše v pořádku. Hrozně mě překvapilo to naše malý „žíďátko“, jak sebou v tom bříšku mele.Ptala jsem se doktora,jestli se fakt takhle moc hýbe, nebo jestli to hýbe on tou „hlavicí“ ultrazvukovou…tak mě ujistil, že je to mimčo:-)
    Dneska je volno, tak jsem ráda, že si zase budu moct po obědě zdřímnout a ne to dohánět večer po práci:-(
    Mějte se hezky, užívejte volného dne, čauky Vendy

    #872418
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, zdravím všechny, já končím 12tt. a zítra mě čeká 1. screening, tak mám trošičku strach, ale snad všechno dobře dopadne jak ultrazvuk, tak vyšetření krve… Přítel jde taky se mnou, jako v případě zuziiiiika, tak jsem moc zvědavá, jak se bude tvářit až prcka uvidí skoro živě 😀 . Mějte se všechny moc krásně…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 100)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist