Leden 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel p provaznikova a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 54)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844817
    Anonym
    Neaktivní

    Ahojky tak se divam ze na leden tu ještě nic neni atak budu prvni 🙂 zatim tu neni žadna budouci maminka ktera by chtěla sdílet své těhu?ja vím ještě je brzo ale založit to tu můžu a věřím že se brzy najdete maminky s terminem v lednu jako já když vše bude probihat jak má:)

    #844818
    Anonym
    Host

    ahoj 🙂 já si psala s nastávajícíma maminkama v prosinci, původně jsem měla termín na prosinec, ale podle utz mi vychází na leden. ty čekáš první mimčo?

    #844819
    Anonym
    Host

    Ahojky vitam tě 😀 bohužel to neni moje prvni těhu:( a miminko zatim nemam.Kdysi sem byla v diskuzi na jiny termin ale ten sem záhy opustila.Teď to zkoušime znovu tak uvidime:| mezi blizkymi to nikdo nevi aby se mě pořad neptali jak sem na tom a měla sem klid tak sem napsala aspon sem:) a ty jsi na tom jak prvni druhe těhu?

    #844820
    Anonym
    Host

    to je mi líto, ale teď se to určitě povede. já jsem těhotná poprvé, je mi 20 let, studuji VŠ, a těhotná jsem proto, že mi selhala antikoncepce. můj přítel mi řekl, že to dítě nechce, tak jsem se rozhodla, že si jej nechám a budu další v řadě svobodných matek 🙂 naši za mnou nejprve nestáli, ale teď se s tím už asi smířili, řekla bych, že už se na to malé docela těší. je to sice ještě brzy, ale ono to nějak dopadne 🙂
    neboj, teď to určitě klapne. těšíš se? já si to ještě úplně nedokážu představit, ale věřím, že to zvládnu. v prosincové diskusi je takových zkušených maminek! páni! já mám nejvíc strach z toho, že to nezvládnu ekonomicky. na svůj věk jsem docela rozumná, takže to mi jako problém nepřipadá, i když takhle brzy jsem mimčo nechtěla. ale jsem moc pyšná na to, abych poprosila rodiče o peníze, o otci dítěte ani nemluvím. a do půjček se nechci zaplést, protože je to jeden velký podvod. ty jsi vdaná? co bys chtěla raději? chlapečka? holčičku? jsem ráda, že jsi taky „nezkušená“, měla jsem docela nervy z těch maminek se dvěma, třema a asi osmi dětmi 😀

    #844821
    Anonym
    Host

    Ahojky 😀 doufam že to dopadne dobře ale uvidime radej se moc netěšim a nepřemyýšlim co bych raděj za pohlavi hlavně aby bylo zdrave. Jestli se rodiče už zžili s tvoji situaci tak se neboj hlady tě nenechaji a miminko nahé chodit taky nebude a kočarek kupuje dědeček tak třeba to táta ví:) a koupi ti ho aniž bys musela žadat o něj.Jo a biologickeho otce dej k soudu na určeni otcovstvi aby ti pak platil alimenty na mimi. Než bude mět mimi 18 let budeš se muset o něj postarat a to mimo jine hlavně finančně a to neni brnkačka tak at ti na něj přispivá!!!! Pročitala sem si prosincovou diskuzi a tam je to teda sama těžce zkušená mamina:^) a narazila sem i na tve prispěvky. mej se dobře 😀

    #844822
    Anonym
    Host

    no to bych řekla 🙂 těžce mě to děsí :))) ba ne, je to pěkné, když na to mají prostředky… já nějaké peníze našetřené mám, jednak mi něco zbylo ze studií, jednak mi před nedávnem doběhlo nějaké spoření, či co.

    víš, ono je to trošku složitější. přesně toto udělat nechci. myslím, že kdybych teď měla začít běhat po soudech, že bych mohla mít z dítka nerváka 🙂 já doufám, že ho to trkne, že by mohl poslílat nějaké peníze. když ne, nevadí, nic od něho nechci. tak trošku doufám, že dostanu k narozeninám (mám je za 3 týdny) kočárek na to malé, res. peníze- alespoň příspěvek…promiň, už musím, napíšu brzy, měj se, paa

    #844823
    i iva.obr
    Registrovaný uživatel

    My to čekáme 1.1.2013 😀 první těhotenství..

    #844824
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    malé boubelátko v bříšku 🙂 Zdravím všechny ledňáčky! Ještě nemám potvrzený tento měsíc, ale podle mých výpočtů by se mělo ukázat na konci ledna. Četla jsem ve vaší korespondenci, že se bojíte starších mamin s dětmi. Já jsem sice už trochu starší (30), čekám už podruhé, ale snad budu už konečně poprvé rodit 🙂 Takže mě se bát nikdo nemusí! Těším se na naše povídání. Pa, Olča.

    #844825
    Anonym
    Host

    ahoj Oli, to si trošku nepochopila, mě děsí maminky co mají třeba dětí šest. teda ani né tak ony, jako to, že se to dá zvládnout a co u toho je námahy. jinak ti moc gratuluji Oli, i Ivče. to mě mrzí, že se to jednou nepovedlo, ae teď to bude určitě dobré. už se těším, jak to na konci ledna začne vykukovat na svět a my to sem budeme psát. wow- to ty hormony 😀 napište, holky, něco o sobě, pa Lori

    #844826
    Anonym
    Host

    Teda, to je super, že reaguješ na mou zprávičku tak rychle! Já se už předem omlouvám, že tak rychlá nebudu. Do konce června budu na netu cca. od dvou do pěti. Potom už neustále, protože budu mít prázdniny 😀 Jsem ráda, že jsem našla lidičky s podobnými nápady (jak těhotnět….). Odkud jste holky? Já bydlím v Jičíně. Jsme od sebe daleko?

    #844827
    Anonym
    Host

    Ahojky zdravim nove budouci maminky 🙂 jak už psala Lori nebojime se staršich mamin vzdyt me tez bude 30(desive čislo:) :O ) ale toho počtu těch děti myslim že dvě jsou akorat! Ale každej asi jak se citi:) ve čtvrtek jdu na kontrolu tak snad bude vše oukej držte mi palce please 🙂

    #844828
    Anonym
    Host

    ahoj 🙂 Oli, to je jen náhoda, že jsem odepsala tak rychle, ale na počítači bývám často, tak se snažím 🙂 já bydlím v Praze. no, upřímně, můj nápad to úplně nebyl, spíš nějaká hrátka osudu.
    čau Toni, neboj, palce budu držet, až mi zmodrají. neboj, bude to v pořádku. prosímtě, děláš, jak kdyby bylo 30 nějaké šílené číslo! toto říkej až ti bude 50. 🙂 mám mindrák, že jsem tu nejmladší, ale zase je mi líp, když vím, že jsme všechny „nezkušené“. no, já jsem vždycky chtěla velkou rodinu, což pro mě znamenalo max. 3 děti. ale člověk míní a osud mění. asi před 2 měsíci se mi to rozpadlo 🙁 mám strach, že to nezvládnu! ach jo, holky, já vám tak závidím partnery, na mě doma nikdo nečeká…..

    #844829
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, Toni, taky držím palce, aby bylo všechno vpořádku. Loraine, já vím, už jsem to v předchozím povídání pochopila, že je miminko neplánované. Upřímně, nedokážu si takovou situaci ani představit. Bude to pro Tebe určitě moc těžké. Doufám, že máš fajn rodiče, kteří Ti pomůžou hlavně v prvním roce po narození. Myslím, že ten je právě nejtěžší. Já partnera mám, ale taky si to nemaluju narůžovo. Z práce chodí večer po šesté, takže bude stíhat maximálně koupání a uspávání. Loraine, ve Tvém krásném věku je ještě hodně chlapů volných. Využij toho!!! Vím, o čem mluvím. Moje kamarádka, když opustila vysokou školu, nenašla od té doby nikoho volného. Hlavu vzhůru a s úsměvem:D

    #844830
    Anonym
    Host

    Ahojky tak na kontrole celkem v pohodě. Mimi se nam nechtelo moc tak dr. chvili hledala ale našla (uf) i krasně bijici srdičko bylo vidět:D na dalši kontrolu ted až za měsic. Ale ted mě čekaji neprijemne vyšetřeni na genetice během měsice tak nervozita neopadava:S s tim věkem je to pravda ve dvaceti a dal se budou chlapi hledat lepe nez ve třiceti a dal mam spoustu kamaradek a dost je jich svobodnych protoze v tomhle věku už jsou chlapi rozebrani nebo divni:) tak jsem rada za toho sveho jsme spolu už jedenactym rokem 😀 :O rozmazlujte miminka a ja si jdu dat zmrzku:)

    #844831
    Anonym
    Host

    upss uteklo mi jedno sluvko a to v druhe vete melo tam byt že se Nam mimi moc nechtělo ukazat 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 54)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist