Leden 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel p provaznikova a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 54)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844847
    Anonym
    Host

    Ahojky tak screening je o tom ze ti dusledne prohlednou mimi jestli ma vse jak ma byt a na pateři nebo spis nad pateri v zatylku mu změři prosviceni šije kde se hodnoti moznost down.syndromu a pak se taky odebira krev a dohromady se to vše zhodnocuje.Držim vam pěsti at jste všechny v poradku.Ale řika se že tyhle testy jsou dost nepřesne kolikrat vyjdou pozitivne a pritom mimi nic neni.Ivčo asi nikdo nejsme z Prahy to neni mozne že by ti nikdo neporadil. Ja osobne mam kalhoty tady od nas z obyčejneho kramku s dětskym oblecenim kde prodavali i těhu oblečeni a jsem spokojena.Věřim že v Praze mate spoustu obchodu a někde určo pokoupiš 🙂

    #844848
    Anonym
    Host

    Ahojky tak screening je o tom ze ti dusledne prohlednou mimi jestli ma vse jak ma byt a na pateři nebo spis nad pateri v zatylku mu změři prosviceni šije kde se hodnoti moznost down.syndromu a pak se taky odebira krev a dohromady se to vše zhodnocuje.Držim vam pěsti at jste všechny v poradku.Ale řika se že tyhle testy jsou dost nepřesne kolikrat vyjdou pozitivne a pritom mimi nic neni.Ivčo asi nikdo nejsme z Prahy to neni mozne že by ti nikdo neporadil. Ja osobne mam kalhoty tady od nas z obyčejneho kramku s dětskym oblecenim kde prodavali i těhu oblečeni a jsem spokojena.Věřim že v Praze mate spoustu obchodu a někde určo pokoupiš 🙂

    #844849
    Anonym
    Host

    jeeežiš nezlobte se holky nejdriv mi to nešlo odeslat a ted je to tu třikrat:@ :$

    #844850
    Anonym
    Host

    ahojte! jak se vám daří? jste ,doufám, v pohodě. Ivuš, já se byla pokouknout v obchodě Mammita, kamený obchod je na Praze 6, ale můžeš nakupovat i přes internet. rozklikni si webovku, uvidíš. já teď nosím hlavně šaty, jsem taková šatová, a mám jich doma asi 15- těch letních, do těch se zatím vejdu. koukám, že se to tu docela rozjelo 🙂 to je fajn. jinak já jsem byla na vyšetření, a zatím se vše v pořádku, mimi je akorát velké, prostě vše ok. já jsem měla narozky a dostala jsem peníze na kočárek od našich, od babičky a dědy jsem dostala úplně dokonalou autosedačku (vybírala jsem jí s nima) a starou postýlku ještě po mámě, ale brácha mi jí oškrábal a natřel, takže vypadá úplně jako nová. od tatínka mého mimča jsem dostala velkou kytku (v květináči, nemám ráda řezané) a omluvu, že se choval jako blbeček. slíbil, že mi bude posílat peníze, a že až budu něco potřebovat, mám říct. nechci ho moc využívat, ale až budu kupovat nějaké oblečky, myslím, že se ozvu 🙂 brácha mi s kamarády předělávají moji garsonku, rozhodli se, že mi vymalují. potom to upravíme, aby na jednom konci byl gauč se stolkem a s telkou, u stěny velký pracovní stůl s počítačem a elektronikou a na druhém konci postele. vedle budou skříně, je tam vestavěná na oblečení a chystám tam komodu na plenky a takové ty věci. ještě bych tam chtěla dřevěnou ohrádku, aby se mi nebatolil po pokoji, až bude větší, přeci jen je tam docela hodně ostrých hran. v koupelně pak bude další skříň, nahoru se dá dát vanička, místo jednoho šuplíku a pak se dá zase vyndat- už ji mám vyhlídnutou, je to docela šikovné. v kuchyni se bude předělávat linka a místo jedné židle u stolu bude taková ta dětská. takže já jsem docela spokojená, vidím to dobře. jak vy přizpůsobujete byt/dům na mimčo? mějte hezky, pozdravujte partnery a pohlaďte bříška. pa

    #844851
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky. Loraine, mám radost, že se Ti daří už lépe. Hlavně z té podpory, kterou máš ze všech stran! Já doma zatím nic nechystám. Dostala jsem pár oblečků a ještě budu mít hodně věcí od sestry, která má ročního synka. Začneme vybavovat v srpnu, až budu mít výsledky plodové vody. Potom budu klidná. Zatím mě trápí únava a večerní nevolnosti. Ráno mi je většinou fajn. Odpoledne to začne. Musím ležet, jinak mi je zle. Naštěstí nezvracím. Bříško už malinké mám. Je vidět večer 🙂 Navíc mě trochu bolí klouby. Hlavně kolena. Jak se cítíte vy? Olča.

    #844852
    Anonym
    Host

    Ahoj, je mi líto, že Ti není moc dobře. Mně je fajn. víš,asi je na to moc brzy, ale já bych byla strašně nervozní, kdybych tom neměla všechno připravené. Jak se Ti jinak daří? Těšíš se na přírůstek do rodiny?

    #844853
    g gabrielka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    jak se Vám všem daří? Jak přežíváte ty horké dny?
    Já docela dobře, špatně mi není vůbec, spím dobře a jídlo mi zatím chutná všechno:-)
    Zítra jdu prvně do poradny a příští pondělí na genetiku v 1. trim. Začínám být z obojího trochu nervozní. Doufám, že je všechno v pořádku…
    Tak jsem si tu chtěla takhle trochu ulevit…

    Všem přeju hezké dny a mějte se fajn Vy i Vaše zlatíčka:-)

    #844854
    Anonym
    Host

    Ahojky holky:D vidm ze už u nekterych zacina narustat nervozita pred prvnima testama a u me to neni jinak.V pondeli sem byla v Prenatalu meli mi udelat odber choriovych klku ale neudelali a presunuli to az na 23.července tak se mi ta nervozitazase prodlouzila a uz me to neustale čekani na dobre zpravy neba :S mam strasnou chut koupit mimiskovi neco do vybavicky ikdyz uz kabelu oblecku doma mam z minulych nepovedenych těhu:( ale musim vydrzet az bude po testech.Loraine je sice brzy na takovy chystani ale jak se rika stesti preje pripravenym tak si to uzivej:) už 5dni je mi taky nic moc nemuzu najit ten spravnej napoj kterym bych hasila zizen v tech silenych vedrech je mi ze vseho tak nejak divne co popijite vy?a taky se neobejdu bez pravidelnyho jidla pak je mi uplne na nic ale tak pro uspesne tehu cokoliv že:) uzivejte a drzim všem palecky at vyjdou testy jak nejlip to pujde:)

    #844855
    Anonym
    Host

    ahoj, testů se nebojte, určitě to bude všechno Ok! horko snáším celkem dobře, nijak zvlášť jsem to neprožívala. akorát že jsem neměla vůbec hlad ani na nic chuť, téměř nic jsem nejedla. te´d už je to lepší. já piju hlavně šťávu. nejraději mám Yo, tu s tím černým rybízem. ale ráda mám i Jupí, jahodu nebo lesní ovoce. je ale důležité množství. každý to má jinak, chce to vyzkoušet. nemám ráda úplně sladké, ale chci aby v nich byla cítit chuť ovoce. jinak když byla ta horka, tak jsem pila na střídačku šťávu, perlivou vodu a minerálku, doporučuje se ale té minerálky max. sklenička/ dvě denně. a nedoporučuje se absolutně pít káva a silnější čaje. také různé sladké limonády nezaženou žízeň. i když občas na zklidnění žaludku vypiju skleničku Coca Coly 😀

    #844856
    i iva.obr
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    já hasila žízeň melounem… v podstatě jsem jedla i pila pouze meloun 🙂

    #844857
    Anonym
    Host

    Ahojky tak sem zkusila ten meloun a bylo to fajn ted je v lednicce taky pro kazdej pripad 🙂 aji ten sirup Yo sem si koupila ale asi blbou prichut třešen:S meli sme kdysi jahodu a ta byla teda lepsi.jinak jsem rada ze se ochladilo docela mi to teplo v praci davalo zabrat kazdej den sem prisla domu jak po šichtě v nějakym dole:S taky sem vcera i dnes odpo spala tri hodky jak zabita tak nevim jak to zitra zase zvladnu celej den na nohach:(

    #844858
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, v úterý jsem byla v poradně. Vzali mi krev, zvážili, změřili tlak. Tlak mám nízký. 105 na 60. Ale dá se s tím žít docela dobře. Už jsem objednaná na odběr plodové vody (srpen) do Hradce. Výbavičku a zařizování pokoje začnu řešit tedy až po výsledcích z odběru. Vychází to asi na konec srpna. Tak si ještě docela počkám. Jinak taky hodně spím. Už nechodím do práce, tak to mám hodně ulehčené, ale stejně 12 hodin spánku u mě není nic vyjímečného 🙂 Taky se mi už udělalo lépe. Přispívá k tomu určitě chladnější počasí. Je to paráda. Na žízeň mi pomáhá minerálka s ledem. Ten led docela tlumí pocit na zvracení. Přeju vám všem klidné dny, ať těhu prožíváte s radostí 🙂 Olča.

    #844859
    Anonym
    Host

    Nazdarek dnes sem byla na kontrole a podle dr.mimi pekne vyrostlo<:o) aji hematom je skoro pryc tak doufam ze to tak budou videt i v pondeli v Prenatalu a udelaji mi ten odber choriovych klku.Ochlazeni vzduchu se mi moc zamlouva hned je mi lepe a funguju normalne celej den:) zitra prijede na prazdniny na tyden synovec z Vidne tak se tesim a hlavne do nej budu hustit češtinu aby mi časem dobře rozuměl jelikoz to moje sestra docela zanedbava a ja se obavam nejhorsiho a to že mi opravdu jednou nebude vubec rozumět:'( :@ asi bych mohla řict že je mu 27mesicu a je moooc sladkej 🙂

    #844860
    Anonym
    Host

    Zdravim vas těhulky ja se mate?Nějak nam to tu uvada:( doufam že jen nemate časek a že nemate starosti:) ja byla včera na odběru choriovych klku a plodove vody:| docela zahul atak ted lezim a dodržuji klid.režim. Ješte vecer mi volali že Dawnuv syndrom a jine syndromy vyloucili 🙂 ale ten nejdulezitejsi bude 14dni trvat:S co vy uz to mate taky za sebou?

    #844861
    Anonym
    Host

    Ahoj, nerada ruším, ale zkuste se podívat na naše stránky pro maminky http://www.facebook.com/pages/Mimi-e-shop/223089627710546

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 54)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist