Leden 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel p provaznikova a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 46. až 54. (z celkem 54)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844862
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Toni, skvělé, že Ti to zatím všechno dobře vychází! Já momentálně žádné novinky nemám. Bříško mi pomalu roste. Je ještě docela malé, tak můžu vlastně dělat všechno bez omezení. Už mi není špatně a taky méně spím. Jsem docela spokojená i s váhou. Daří se mi přibírat podle knížek v normě. Zatím mám 2 kg nahoře. Podařilo se mi koupit krásné vlněné šaty s dlouhým rukávem na chladnější dny. Už vlastně nenosím nic, co jsem mohla před těhotenstvím. Nesnáším ze srdce krtečkovské kalhoty (s laclem). To bych raději chodila nahá 🙂 Přijde mi to strašně asexuální. Shodli jsme se s partnerem, že kvůli těhotenství nevzdám svou zálibu v módě. A co u Vás, holky, jak jste na tom s váhou a oblečením*-)

    #844863
    l Dupinka
    Registrovaný uživatel

    Prosím není tu také nějaká nastávající maminka nejlépe z Doks u Kladna ? Nikoho krom svého manžela tu ještě neznám, bydlím tu poměrně krátce a rodinu i přátelé mám daleko.. tak by bylo fajn poznat odsud z Doks nějakou také těhulku pro různé společné aktivity atd. ,
    děkuju za případné komentíky ,-)

    Těhulka Laurrinka

    #844864
    Anonym
    Host

    ahojky holky loučim se s vama a preju vam krasny a bezproblemovy tehu.To moje včera skončilo umelym ukončenim pro vyvojovou vadu:S dnes uz sem z nemocnice doma a musim se dat dohromady.Mejte se.

    #844865
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Toni, je mi to strašně moc líto! Před třemi lety jsem musela také absolvovat ve 20. týdnu umělé přerušení. Vím, jaký je to stres a jak to bolí! Kdybys potřebovala popovídání, budu tady pro Tebe. Přeju Ti zatím rychlé uzdravení hlavně to duševní. Olča.

    #844866
    m Monička
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky, tak čekám už třetí týden na výsledky plodové vody, protože mi vyšel špatně triple test na downův syndrom, prý mám zvýšené riziko, poslali mě na odběr plodové vody, tak jen doufám, že to bude v pořádku…. Co nevolnosti? U mě je to o dost lepší, teď jsem ve 20.týdnu a cítím se fajn, ikdyž mě trochu dneska bolí hlava, jde to 🙂 Jinak si sem tam dám nohy nahoru a snažím se trošku odpočívat, ale jinak je to fajn, na druhou stranu, těším se, až se přehoupne prosinec a leden 🙂

    #844867
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Moni a holky, jestli čekáš už třetí týden a nemám odpověď, tak je to na dobré cestě. Mně řekli, že když se nebudou ozývat, tak výsledky jsou u doktora s dobrými výsledky. Pokud se ozvou, tak co nejdříve, ale se špatnými zprávami. Jsem v 17. týdnu a je mi dobře. Už nevolnosti vůbec nemám a bříško mi roste pomalu. Zatím mám nahoře jen 3 kila. Taky hodně odpočívám. Teď mě trochu vadí, že po odběru plodovky nemůžu nějaký čas do bazénu. Ráda bych trochu posílila záda, protože mě často bolí. Už se mi uvolňuje pánev :O Jak jste na to vy?

    #844868
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky-těhulky.Trochu vám závidím,že ještě nosíte zlatíčka v bříšku.Já tohle dobou jsem byla asi ve 30tt.Něco bych vám chtěla nabídnout na prodej.Kamarádka prodává lehátko za 800kč http://www.babyhit.cz/lehatko-fisher-price/d-71006/ ,a já nabízím monitor dechu za 800kč, pás pro těhotný do auta za 500kč,podpůrný pás http://www.spuntik.cz/carriwell-tehotensky-podpurny-pas-pod-brisko/ za 150kč a těhotenský pás s nožičkami http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14207698&tab=1 za 80kč.A kdo bude látkovat tak tu mám troje látkovky(popolinku vše v jednom,kapsovku a flaušovku) a šestery vkládačky vše za 500kč-nám už stačí pár,poněvadž jedem i bezplenkovou metodu.Kdybyste někdo měl zájem tak mi napište na email Luda.HDI@seznam.cz
    Jo a užívejte těhulkování,protože to tak rychle uteče a budete mít cvrčka v náruči.Já mám nyní 9a půl měsíčního chlapečka a dává mi zabrat ikdyž je to sluníčko,ale už týden si capká sám

    #844869
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, byla jsem na plodovce a teď už jen čekám na výsledky, ještě k plodovce mě objednali na UZ ve 20tt. , bude to obyč. UZ nebo ten 3D je to prý k rozeznání těch vývojových vad konkrétně rozštěpu, nikde jsem se nedočetla, jestli je to ten normální nebo ne 🙂 díky za případné odpovědi 🙂 Klára

    #844870
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Kláro, já byla také na plodovce a na ultrazuk jsem šla potom už jen ke svému doktorovi. Byl to obyčejný UTZ. Držím palce, aby výsledky vyšly dobře. Já jsem se je před týdnem dozvěděla a je vše vpořádku 🙂

    #844871
    p provaznikova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, už máte za sebou všechny glukózový test? Jak jste dopadly a jak vám bylo? U mě vše vpořádku. Čekala jsem to mnohem horší.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 46. až 54. (z celkem 54)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist