Listopad 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 18. (z celkem 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845237
    Anonym
    Host

    ahoj, ráda bych se k vám přidala… termín mám 18. 11…. gratuluji Migel… já jsem těhotná poprvé a jsem sama. můj přítel se totiž zabil před měsícem na motorce. prý se s tím mám s někým podělit, tak jsem se přihlásila sem. protože mě neznáte, jde to líp. je mi tak smutno! nedovedete si to představit. napadají mě nejčernější myšlenky. vůbec nevím, jestli tomu dítěti chci dát život, jestli chci nechat život sobě………….

    jinak gratuluju všem

    #845238
    Anonym
    Host

    Ahoj, Květinko, vítám tě tady. V jakém si tedy týdnu? A jak se citíš? Je mi moc líto tvého přítele, je to hrozný když si v tak krásným období na všechno sama, neumím si to ani představit…Snad ti miminko pomůže všechno překonat a bude ti útěchou.
    už ti roste bříško? Já jsem podle ultrazvuku v 17. týdnu a nic moc. Skoro na mě není poznat, že jsem těhotná, mám z toho trošku obavy :^)

    #845239
    Anonym
    Host

    já jsem v 16tt. snad. už jsem schopná něco dělat, předtím jsem jenom plakala. vůbec nevím jak to zvládnout. na miminko jsme se oba moc těšily, ale teď jeúplně jiná situace. neříkám že jej nechci, ale vůbec nevím co dál. je to hrozný pocit, když víš, že porodíš dítě, které jeho otec nikdy neuvidí a on neuvidí jeho.
    jsem od svých 9 let slepá. nezvládnu se o něho postarat.

    jak si užíváte bčíška? neboj, bude to dobré. také to na mně není poznat. teda prý, já se v zrcadle nevidím 🙂
    budu ráda, když zase něco napíšete, něco pěkného, abych to sváma mohla prožívat, jestli vám to nevadí… hodně zdaru a pohlaďte broučky

    #845240
    Anonym
    Host

    Květinko nechtěla bysis psát emaily? Je to pro mě rychlejší než chodit sem. Můžeme tam o všem pokecat a probírat ty naše mimásky 🙂 Můj email Blazey@seznam.cz

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 18. (z celkem 18)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist