Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881273
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Misho, tak to mě mrzí, že jste taky podlehli těm ošlkivým bacilům. Já jsem byla nemocná hned po zjištění těhotenství v cca 6.-7. týdnu a taky jediné co jsem brala byl Stodal a hoooodně ovoce, klidu, tepla a čajíčku. A mě zabral, za 3dny jsem byla fit, tak jsem ho pak ještě jeden den brala preventivně…ale přestože mi ho lékařka i lékarnice doporučila, neměla jsem z toho dobrý pocit.
    Teď ale vím, že je cipísek v pořádku a neublížilo mu to.
    Tak přeju brzké uzdravení a pokud možno hezký víkend.
    Markét

    #881274
    Anonym
    Host

    ahoj markét, stodal je prý pro těhotné „vhodný“ není tam nic co by mimču mohlo ublížit je to na přírodní bázi a mohou ho i malé děti, jsem ráda, že už s tím má někod zkušenosti no mě ho táta doveze snad večer, ovoce dlabu a čajík s medem. Tak to snad bude vše v pořádku

    #881275
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    O mě se ta nějaká začínající viroza též pokoušela, ale hned jsem nasadila zázvor. Na ten já nedám dopustit. Sice mi to moc nechutná, ale s medem se to dá a stojí to pár korun. Vždy ho kousek nastrouhám a svařim. Nejlepší ho je pít hned teplý a s trochou medu. Je to přírodní a opravdu to pomahá. Tak to vyzkoušejte a držim pěsti, abyste byly brzy fit.

    #881276
    Anonym
    Host

    Teď ty virozy pěkně řáděj, no piju hodně čaje s medem a prokládám to tím situpem. Zázvor vím, že se doporučuje, ale já ho bohužel fakt nemusím 🙁 tak se s tím snad co nejrychleji poperem. Při nejhorším navštívím lékaře jen mám strach aby mi ten kašel neslezl na průdušky a nenapáchal tam více škody, ale doufám, že je tam mimísek v bezpečí a nic ho neohrozí naštěstí nemám teploty 😀 . No už máme doma budoucího taťku z Francie a dovezl moc dobré sýry tak si pochutnáváme

    #881277
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Tak co už řešíte těhu módu? Dnes je velká výhoda, že normálně nosí dlouhá trička a tuniky. Pár těchto kousků vlastnim, které normálně nosím do práce a většinou jsou z poddajneho materiálu, tak vršet moc neřešim. Jedené po čem se musim kouknout jsou rifle. Nejlépe strečového materiálu, aby byly poddajné a s vysoký náplatem přes bříško. Jedny jsem teď našla u bonprixu a stojí 649 Kč, což si myslim, že je za nové kalhoty super cena a vyberete si barvu a velikost přesně podle vás a né podle toho, co ostatní nabízejí na aukru a tak. Ještě se chytám vyrazit podívat do HM, ale myslim si, že jsem někde četla, že tam se tyto ryfle pohybují okolo 800-900 Kč, ne!? A co takové CA nevíte?

    #881278
    Anonym
    Host

    Ahoj, já zatím neřeším, jak píšeš trička, tuniky apod. mám volné tak to nějakou dobu ještě vydržím a kalhoty nosím s hodně nízkým sedem tedy zatím je to OK a doufám, že to dlouho vydrží. Pořád mám pocit, že sice výběr těhu věcí celkem je, ale přijde mi to „nevkusné“ nebo někdy přehnaně drahé. Vím,že jsem s kamarádkou když byla těhu navštívila HM, kalhoty byly hezké ale dost drahé na to, že je budeme nosit pár měsíců, já jsem zvyklá když je lepší počasí nosit legíny a přes to různé šaty či tuniky to můžu i do práce tak to snad vyřeším tímto, ale uvidím jak moc budu „kynout“ 😀 . Pěkný výběr je i zde http://www.tehotne.cz/

    #881279
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy můžu se k vám přidat my mame termin konec srpna ale uz ted se pekne hlasi k svetu…

    #881280
    Anonym
    Host

    Ahoj Lenko, jasně že se přidej k nám, vítám tě

    #881281
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Leni, to víš, že ano…vítám Tě mezi námi.

    Já holky taky začnu řešit oblečení, ale jak už bylo řečeno, aktuální (letošní) móda přála tunikám a volným střihům, takže taky vršek zatím neřeším, ale začínají mě tlačit kalhoty v pase…už jsem vyřadila pásky, ty už mi vadily a o víkendu jsem nedopla první džíny, takže zatím nosím jiné, mám ještě troje taky s nízkým pasem, takže neškrtí a když ano, protože mám sedavé zaměstnání, tak si pod stolem rozepnu knoflík, abych prcka netlačila, ale už jsem si taky na zítřek naplánovala návštěvu HM. Koukala jsem už ve třech CA, ale tam jsem žádnou těhu módu nenašla.

    A souhlasím s Mishou, taky mi občas ta těhu móda přijde nevkusná až hnusná…jsou to někdy hadry co bych na sebe nevzala…takže už aby bylo teplo a šatičky a tuniky mohla kombinovat s legínami.
    Ale určtě si chci koupit nějaké těhu kalhoty s pásem na bříško, když je pak větší, tak ho ten pás hezky podepře.

    #881282
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Marketo, v CA maj tehu veci hned vedle tech XXL a docela pozvolna jim to tam přechází takže nevíš jestli je to ještě pro tebe nebo pro ty „větší“ a výběr moc nemaj. Mě teď manžel říkal že pěkný těhu věci maj v Marks a Spencer, no trochu mě šokoval, že ví kde maj takový věci. Já sem zatím v klidu jsem doma tak to jistěj pohodlný tepláky, ale džíny budu muset nějaký vymyslet. Po předchodím těhu mám jedny džíny ale ty sou až na velkej pupik. No holt sem „blbě“ otěhotněla, předtím začátek v létě konec v zimě, takže se mi to pěkně prohodilo, tak toho moc nepoužiju 🙁 Ale pupík mi vylít podstatně dřív než u prvního těhu

    #881283
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahojík děvčata,tak já mám těhu oblečení vyřešené. Kamarádka rodila na konci srpna a nějaké oblečení mi teď dala jen rifle měla pujčené tak ty musela vrátit a ségra má teď na konci ledna termín tak mi to oblečení taky dá. Jen si asi koupí tričko s otiskem nožiček moc se mě líbilo dala jsem odkaz v diskuzi květinky tak taky přidávám
    http://www.originalnitehotenskamoda.cz/tehotenska-tricka-s-potiskem/
    Včelko já jsem vlastně těhu už po čtvrté ( v létě to nevyšlo 🙁 ) a bříško mi pěkně vyskočilo a to jsem zatím dvě kila přibrala na to že jsem 13+4tt 🙂 rifle dám už jen jedny ty jsou dost bokové tak to za pár týdnů budu už muset řešit těhu kalhotama 😛

    #881284
    Anonym
    Host

    Ahoj těhulky jsem dnes 8+5 týdnů.Ajsem moc ráda,že se můžu s někým podělit o mé pocity.Čekám své druhé mimčo s odstupem 13 let a tak je to pro mě stejné jako poprvé.Mám zasebou dvě nevydařená těhotenství.Tak mám obrovskou radost,že se to podařilo znovu,mám ale obrovský strach aby bylo vše ok.Nemám žádné těhotenské příznaky,dokonce mě nebolí ani prsa,docela závidím těm co nějaké příznaky mají.Ve středu jdu na kontrolu a už teť se klepu strachy:(

    #881285
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Mončo výtám tě mezi nás 🙂
    Rozumím ti, že máš teď strach vím čím si procházíš já jsme měla taky jedno nevydařené těhu v létě.
    Držím palečky a drž se uvidíš teď bude všechno jen dobré a kolik máš roků jestli můžu já mám 35.

    #881286
    Anonym
    Host

    Ahoj Raduš mám 38 let a oto je to horší. Mimčo je z umělého oplození a už poslední pokus.Jinak díky za podporu:D

    #881287
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Holky dávám sem odkaz na moc krásné video u maminky v bříšku 9 měsíců 🙂
    http://www.youtube.com/watch?v=6dhkdbKy40o

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist