Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,501. až 1,515. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #882638
    Anonym
    Host

    Tak to já mám od čtvrtka s poslíčkama klídek, tak jsem zvědavá kdy zase něco přijde. Markét tak ty už to máš opravdu za dveřmi, tak se opatruj. Mano s kojením v IKEE myslím, že je to oK mají tam ty koutky na to připravené a to že tam mimča pláčou je normální, ale kamarádka také občas kojila radši v autě.

    #882639
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Jojo Misho…v úterý mám termín, poslíčky denně a trošku zesilují, tak uvidím…co se bude dít. Dnes ráno přestože nemám moc silný výtok ze mě vyšlo najednou docela dost hlenu, tak jsem si říkala, jestli to není hlenová zátka….ale nemělo to žádnou barvu ani zápach, tak to asi na hlenovou zátku nevypadá. A do té doby už nic, tak nevím nevím 😛 .

    #882640
    Anonym
    Host

    Markét to asi nebude, ze mě také vychází bezbarvý hlen, hlenová zátka je zabarvená, správně by měla mít narůžovělou barvu, ale může to být i jiná. Jo poslíčky, včera večer jsme měla také tu čest, sice chvilku ale za to síla fakat stačila… V noci jsme nemohla skoro vstát na WC hrozně mi křupe spodek a dnes skoro nemůžu chodit jak to bolí tak nevím co tělo vyvádí. No odpoledne máme nějaké popojíždění a na večír ke švagrové tak mi koukne na břicho a probereme mé stavy nynější…

    #882641
    Anonym
    Host

    Market, přesně tohle já měla v pátek – taky po ránu vyšel takový jako kousek – ale také spíš do běla nebo bezbarva. No taky jsem to podezírala jako zátku, jenže od té doby nic, ani včera ráno, no dneska ráno něco podobného a pak zas sucho a jinak se taky nic moc neděje – až na to, že mě cca půl hodiny drželo vystřelování bolesti z kříže do jedné nohy, to byl děs. Ale to už taky dobrý. No tak dneska teda asi taky nic*-)

    #882642
    Anonym
    Host

    Tak u mě poslíči pořád nic, zesiluje mi tak maximálně kopání :). Jinak jsem naprosto v pohodě, jakoby se nic nechystalo ..

    #882643
    Anonym
    Host

    No musíme to brát tak, že se žádnému mimču nechce do toho ošklivého deštivého počasí. Tak třeba je u vás tzv. klid před bouří já mám ještě týden 🙂

    #882644
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Noooo, pokud se mrňouskům nechce do deštivého počasí, tak jsem právě četla, že se příští týden vrátí do ČR léto…tak třeba si to rozmyslí a se změnou počasí a tlaku se začnou dít věci 😀 .

    #882645
    Anonym
    Host

    že bychom pak porodily všechny najednou, je fakt že to počasí je hnus, ne že bych toužila po tropech v těhu stavu, ale 18 st je opravdu dost málo a chudáci děti. No já včera na rodinné kontrole u švagrové, tak zhodnotila, že mé břicho je giga, ale že nikde jinde nic, že ani zezadu to není poznat, že tam malý má málo místa už a že se mám ještě v porodnici zeptat kolik máme plodové vody, že ta už asi ubývá, jinak že bříško nízko nemám. Tak uvidíme už aby byla středa a věděla jsem více dle UTZ

    #882646
    Anonym
    Host

    Trochu jsem zakřikla svoje bříško, je sice mrnavé, ale včera mi naprosto najednou pěkně popraskalo :(. V poledne nic a večer když jsem vylezla ze sprchy, tak koukám, že vlevo od pupíku mám docela dost čevených jizviček. A to jsem docela poctivě mazala. Jenže ono se nejde divit, mám bříško malinké a pěkně nacpané mrnouskem a poslední týden v tom místě pořádně rejdí nožkou. Chjo, s tím už asi nejde nic dělat, co?
    Mě trochu děsí, že nemám z UTZ žádné měření, naposled když malá měla 1,5kg ve 30tt. Jestli tam narostlo větší mimi, pánev taky nikdo nekontroloval, tak aby vůbec prošla přirozeně ven …

    #882647
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahojik holky,

    mě včera po delší době viděla kamarádka (viděla mě naposledy v 6. měsíci) a včera taky můj pupík okomontovala tak, že na to že mám 2 dny do terrmínu porodu, tak ho mám docela malý a mám jen ten pupík vyšpulený dopředu…jinak nikde nic a že zezadu by vůbec nepoznala, že jsem těhotná. 😛

    Tak jsem ráda…to mě potěšilo…i když na váze mám +11kg, ale už asi 14dní…takže váha se zastavila.
    Mrňous možná roste, ale někde jsem četla, že ke konci těhu ubývá polodové vody, tak se to tím asi kompenzuje 🙂 .

    Leni, Ty jizvičky jsou nemilé…docela rychle to teda vyskočilo…ale většinou to v tom místě docela svědí, než se vůbec objeví jizvičky…nepozorovala jsi něco podobného…že by ses v tom místě na bříšku třeba víc škrábala? To svědění značí, že se pokožka nadměrně napíná, takže je zapotřebí hodně mazat a mazat…já teda díkybohu za celé těhu nemám na těle ani jednu jizvičku…ale koukám, že nikdy nemůžu říkat nikdy, když u Tebe to takhle vypuklo ze dne na den.
    Každopádně mazej, aby už se to moc nezhoršovalo, ale s těmi již viditelnými už nic neuděláš…jedině se pak dají odstranit v kosmetickém salónu laserem….ale je to trošku dražší…záleží i na tom, kolik jich je…jak velký je to zákrok.

    #882648
    Anonym
    Host

    Markét, svědění bylo u mě nahoře těsně pod hrudním košem, tam jsem mazala hoodně poctivě, ale jinak nic nesvědilo. Jizvičky se ojevily ale naprosto jinde. Přišlo to jako blesk.

    #882649
    Anonym
    Host

    Já se taky radovala, že mám jen malinké strie na prsou, jenže tak 3 týdny zpátky mi taky vyskočily kolem pupíku, a je to fakt ošklivý:( A to taky pořád mažu, je pravda, že bříško lechtá, ale víc pro to asi udělat nemůžu…Ale tak co, brzy už si kůže odpočine:)
    Marky, já mám 17kg nahoře a taky mi to připadá hlavně na bříšku-je to celkem neuvěřitelné, že? No jsem zvědavá, kolik toho nechám v porodnici a odkud to pak reálně budu shazovat:D Jo, jinak už jsem zjistila, že to, co ze mě vycházelo, opravdu nebyla hlenová zátka:$ :$ Takže nic…

    #882650
    Anonym
    Host

    Já se taky radovala, že mám jen malinké strie na prsou, jenže tak 3 týdny zpátky mi taky vyskočily kolem pupíku, a je to fakt ošklivý:( A to taky pořád mažu, je pravda, že bříško lechtá, ale víc pro to asi udělat nemůžu…Ale tak co, brzy už si kůže odpočine:)
    Marky, já mám 17kg nahoře a taky mi to připadá hlavně na bříšku-je to celkem neuvěřitelné, že? No jsem zvědavá, kolik toho nechám v porodnici a odkud to pak reálně budu shazovat:D Jo, jinak už jsem zjistila, že to, co ze mě vycházelo, opravdu nebyla hlenová zátka:$ :$ Takže nic…

    #882651
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Tak to je zvláštní, že Tě to svědilo jinde, než kde máš jizvičky… 🙁 . Ale Leni, mazej, mazej a mazej co jen to jde 🙂 .

    Mělo by se dokonce mazat i cca 3 měsíce po porodu. Moje kamarádka neměl za celé těhotenství ani jizvičku, ale když po porodu začala zpátky hubnout, udělaly se jí jizvy na stehnech….takže holky, mazejte i po porodu…vyplatí se to!!! 🙂

    #882652
    Anonym
    Host

    Leni jsem na tom stejně v sobotu večer z ničeho nic pod pupíkem asi 4 fleky červené, včera mi švagrová řekla že jsme popraskala, ale at dál pořádně mažu i po porodu ono se to trochu zlepší, ale taky cellou dobu mám radost že nic a ted toto těsně před koncem, a je pravda že to celkem svědí a svědělo před, ale mě vždy více svědila pokožka tak jsem to moc neřešila. Jo jinak polodovka ubývá ke konci, u někoho více a proto musí jít mimčo dříve ven. Jinak lenko na ten UTZ se zeptej, já si vlastně o něj řekla když sjem naznačovala vel. mimča a tím pádem doktorku napadlo i to změření pánve. Ale myslím, že se všude před těhu dělá UTZ, já tam kromě biometrie mám napsáno at udělají kontorlu průtoku v pupečníku apod.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,501. až 1,515. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist