Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #882758
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Misho já myslím že člověk musí vybírat dobře, na tohle se vzpomíná celý život 🙂 a pokud máš možnost protekce tak vzhůru do toho. Nešlo to bez toho kdysi a nepůjde to ani teď. Já mám trochu výhodu v tom, že mám dr. co je kapacita a většina porodníků ho zná, tak se ke mě chovají vcelku dobře. V těch Neratovicích se na pana dr. všichni ptaj a vždycky že ho mám pozdravovat 🙂
    jo myslím že tak ve středu už budu dvojnásobná mamina………

    #882759
    Anonym
    Host

    Jo včelko v dnešní době to opravdu bez protekce občas nejde a hlavně ve zdravotnictví, jsem ráda, že budu mít švagrovou u porodu a vím že kdyby byl jakýkoli problém tak pomůže a zařídí co bude moc. Jéé tak to ti závidím, že už budeš mít malou u sebe, snad se v týdnu také dočkám. Poslední info bylo, že by mě neměli nechat déle jak do 14.8. tak uvidíme co a jak. No dneska je malý zatím zase až moc hodný ještě se snad neprobral spokojeně chrní

    #882760
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Máňo, to by bylo fajn, kdyby to špinění znamenalo, že by to třeba už o víkendu mohlo dopadnout 🙂 . Včera jsem to říkala mámě, a ona že když čekala mě, taky po prohlídce začala slabě krvácet a druhý den jsem se narodila…no tak uvidíme.

    Leni, já bych dnes asi možná taky zkusila horkou vannu, třeba to toho našeho lenocha nakopne 😛 .
    Přítel mu včera začal říkat lenochu, protože se mu nechce na svět 😀 . Tak jsem říkala, že by mu ten klid a pohoda mohla zůstat i po porodu, abychom měli hodného andílka 😛 .

    Nerada bych, aby mi porod v úterý vyvolávali (jak už je naplánovnáno), radši bych, aby to proběhlo spontálně, pomalu a samo…nejhorší je, že to člověk nemůže nijak ovlivnit a ani neví, jak to dole aktuálně vypadá…jestli se to „hejbe“ nebo ne 🙂 .

    #882761
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Misho, můj malý dnes taky jen občas protáhne nožku a chrní dál…:D . Třeba čerpá síly před velkým dnem 🙂

    #882762
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Asi načerpává prcíček síly na porod, i pro toho drobka je to náročný ať jde tak či jinak. Já zvládla včera 3monitory, dva v podolí, na jednom se vrtěla moc, to se jim nelíbilo, pak zas spala, to se jim taky nelíbilo, no a jak mám asi poručit dítku teď se zlato jen trošku vrť 😀
    Jinak u mě začlo i to dotazování “ Tak co, už?“

    #882763
    Anonym
    Host

    Taky si říkám, že to spinkání malého je podezřelé zda se na něco nepřipravuje a nečerpá sílu, ale bylo by to super. No horká vana je super nápad, zkusím večer navrhnout na dlouhou dobu by byla asi poslední 🙂 sice jsem jak hroch, ale ještě se tam ve dvou s přítelem vlezem. No půjdu vyběhnout koupit ingredience na večeři, dnes budou zapečené řízečky se sírem a šlehačkou, mnam

    #882764
    Anonym
    Host

    Otázka “ Tak co, už?“, případně smsky typu „Ještě celá?“ ….tak ty už mě začínají pěkně rozčilovat. A když jsem včera volala z krámu přítelovi, tak jsem ho strašně vyděsila, že rodím… protože mám volat, kdyby něco. No a já jen potřebovala vědět typ uzávěru na hlavici našeho koštěte :)…
    U nás dnes bude sexíkové popoštouchávání a asi i ta vana….

    #882765
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Leni, jo je to někdy na bednu, kdyby se něco dělo tak se to přece každej dozví,ne? Ale s tím vyděšením tatínka. Když sem čekala dceru -tu první- tak asi tři týdny před termínem nám vytekla myčka a něco se tam pokazilo a já volala manželovi abych zjistila co mám dělat že tam na mě všechno bliká a pípá no a když to zvedl tak mu říkám „Praskla nám voda co mám dělat“ bylo dlouhé ticho a pak-takže jako mám jet domů, nebo počkáme, nebo co? no mě vůbec nedošlo že chvíli před porodem se nesmí hlásit že praskla voda

    #882766
    Anonym
    Host

    Já radši nevolám píšu SMS typu volej něco potřebuji :-). Vcelko tak to je super příhoda… Tak at horké vany a sex zabere 🙂

    #882767
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Misho, já taky vypadám jako tuleň, ale do vanny se ještě oba vejdem, tak to dnes asi zkusíme.
    Právě mám docela silné poslíčky…teda jestli zůstane jen u poslíčků 😛 .

    Holky, já mám na monitor vždycky štěstí, že vyjde úplně ukázkově…prcek se vrtí tak akorát…nikdy mi nespal, nikdy jsme ho nemuseli budit…ale věřím, že je pak nepříjemné, když se jim nelíbí, že se hýbe malo, nebo moc či vůbec…jak to má chudák člověk ovlivnit :S .

    Otázky typu „Už“ mě pronáslefují od pondělka a už mi taky pomalu začínají lézt na nervy, stějně jako Tobě Leni. Jako bych z toho sama nebyla dost špatná a ještě pořád každému odpovídat, že ještě bohužel ne…. Ale dnes ráno jsem volala bráchovi, objednávala jsem totiž nový vysavač a potřebovala jsem, aby mi jej vyzvedl…no a on mi zvedl telefon s otázkou…“už jedete do porodnice? 😀

    No PSYCHO!!!!! 😀

    #882768
    Anonym
    Host

    No tyhle otázky jsou asi normální, mě táta volá 2x deně a ptá se zda je vše v pořádku, ale u něj to chápu jeho malá holčička bude maminkou. Před dvěma dny volala tchýně tak jsme dala telefon příteli, že fakt nemám náladu at to vyřídí, tak jí „kecal“ že jsme v krámu a něco si vybírám a zkouším :-). No já dovalila nákup jsem si toho dala do tažky až až ale zvládla jsem to, tak jdu zadělat na tvarohovou bábovku a udělat rybičkovou pomazánku tu zbožnuji 🙂 tedy obě věci.

    #882769
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Misho,

    já dnes peču taky bábovku…teda klasickou mramorovou . A přítel dostal chuť na guláš, takže jdu za chvíli na to…budu dělat pravý hovězí gulášek…ale s chlebem…my moc knedlíky nemusíme, i když občas dělám domácí 🙂 . No a udělám ho víc…kdybych o víkendu skončila v porodnici, tak ať tady má něco na zub…i když on vaří moc dobře a moc rád, takže hlady mi neumře 🙂 .

    #882770
    Anonym
    Host

    Hm mramorová, já mám ráda jakékoli, ale nejraději pškotovou bublaninu s jahodama, ale letos mi jí ještě nikdo neudělal, já se péct učím a tohle je bábovka která se vždy povede, tedy vždy se sní a je jednoduchá. Jo gulášek ten my měli nedávno také dělám hovězí pořádný, já knedlíky ráda, ale dáme si ho i s rýží nebo s pečivem. Já právě šlehám bílky a mrchy mi nějak nejdou a čekám až vychladne rozpuštěná rama 🙂 ale poprvé bábovku naleju do pekáčku a ne do bábovkové formy rozčiluje mě to vymazávání té formy to ten pekáček je jednoduší tak si to dnes ulechčím :-). Já vám pak dám recept na troubový guláš, který se dělá v troubě, žádné míchání a nic, jen se dělá přes 2 hodinky ale výsledek je nezapomenutelný

    #882771
    Anonym
    Host

    Jé, rybičkovou pomazánku jsme měli ve středu. Večer dáme špagety s omáčkou z kuřete, oliv, protlaku a bylinek. Je to rychlé a moc dobré. Ještě teda musím dojít nakoupit, ale času dost.

    Telefonátů, jestli UŽ, mám za týden hromadu, úplně mi uniklo, že táta od pondělka nevolal. No a včera večer, jsem se dozvěděla, že je od úterý v nemocnici :(. Že se mu udělalo špatně, moc podrobností nevím, něco se ztenčenou stěnou žaludku. Teprv včera mi to řekla mamka, ani ona to do včera nevěděla. Táta to řekl jen bráchovi a nechtěli nás děsit, abych neporodila :(. Dnes by ho měli pustit, tak snad to bude dobrý.

    Jinak díky těm SMSkam se dokážou šířit pěkné poplašné zprávy. V úterý jsem s mamkou mluvila 2x, tak jsme ve středu ani jedna druhé nevolaly. Jenže večer moje teta mámu vyblba, že jsem se celý den neozvala, tak at mi zavolá. Mamce se nechtělo, že stejně pokud rodím, tak mobil nezvednu. Nakonec napsala smsku. Jenže já na ni hned neodpověděla, takže teta začla plašit a obvolávat lidi, že už možná rodím. Pak jsem po půl hodině odpověděla, takže teta obvolávala, že nerodím. No blázinec …. všichni se jí smáli

    #882772
    Anonym
    Host

    Ten gulášek z trouby znám, je moc dobrý. Rozpouštět ramu mě nikdy nebavilo, takže to vždycky vezmu šlehačem a mám to bez čekání. Tu tvarohovku jsem podle tvého receptu dělala. Jsem zvyklá na malinko jinou bábovku (takovou lehčí, péřovku … dělám recept ze šlehajdy, osvědčený, snad ani nejde zkazit, stejně jako ta tvarohová), na druhou stranu ta tvoje byla výborná druhý den. To na ni žádná nemá, zůstala krásně vláčná.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist