Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #882788
    Anonym
    Host

    Misho, tak to je dobrý zlom, takhle najednou :). Držím moc moc palce.

    To my budeme muset čekat, u nás se stále nic neděje. Ranní monitor byl klidný, mimnko spinkalo, u mě žádné stahy. Takže nic. V pondělí znovu dio poradny :(.

    #882789
    Anonym
    Host

    Jo jo bylo tak trochu narychlo a překvapující, ale není na co čekat a proč dotoho nejít. Tak třeba se holčička zítra nebo v pondělí ozve a to že porodíš v týdnu je hodně pravděpodobné. Tak já si jdu ještě užít svou rybičkovou pomazánku a bábovku :-), jsme zvědavá zda vůbec budu v noci spát, ale snad mě ta procházka trochu unavila. Tak se tady opatrujte, přeji všem hladké a klidné porody a spokojená miminka. Na telefonu mám internet, ale nevejde se mi tam celá stránka tak vždy přečtu půlku věty tak budu v obraze tak na 50%

    #882790
    Anonym
    Host

    Tak koukám, že už chybím jen já a Markét. Už jen kvůli těm smskám „kdy už“ by ten mrnous mohl vylézt 🙂

    #882791
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂
    tak já dnes návrat domů z porodnice 😀
    V pondělí 1.8.2011, v 13.28h se nám narodil Martínek váha: 3650g, míra:52 cm
    Jak bude více čas tak napíšu průběh porodu a zážitky z pobytu v porodnici zatím Pá RADUŠ

    #882792
    Anonym
    Host

    Ahoj,Sebastian se narodil po poledni ma 49 cm a 3450g. Ja jsem na JIP do zitra. Cisar ok maly mel 2 x snuru kolem krku a ja uz zakalenou vodu tak jsem rada ze jsem se pro cisare rozhodla. Opatrujte se

    #882793
    Anonym
    Host

    Misho, Raduš moc gratulujeme k Martínkovi a Sebastianovi:o), jste šikulky, že jste to zvládly a brzo přijďte mězi nás a vše nám musíte povědět:) Moc Vám gratuluji a řeji Vám, ať jsou prďoláčci hlavně zdraví!

    #882794
    Anonym
    Host

    Misho, Raduš moc gratulujeme k Martínkovi a Sebastianovi:o), jste šikulky, že jste to zvládly a brzo přijďte mězi nás a vše nám musíte povědět:) Moc Vám gratuluji a řeji Vám, ať jsou prďoláčci hlavně zdraví!

    #882795
    Anonym
    Host

    Máňo, jak Vám jde papání a přibírání?My jsme měli v pátek ráno 2740 Kg a dnes ráno 2850 kg, nevím zda je to dobré či ne, každé dítko roste a baští jinak každopádně v úterý min. týden měla 2750 Kg, takže si myslím, že nic moc. Zítra radši zajdu za MUDr., nechám ji zvážit na té váze, co se vážila v to úterý a uvidíme, co mi řekne. Doufám, že nebudu muset příkrmy se stříkačkou (malé to mo nejde a nehce to tak). Včera nám pro změnu krvácel pupíček, a dens malá má divný den od odpoledne málo spí a bečí /jiank o ní celý den skoro nevím/, holky, teda řeknu Vám je to šichta, zlatý těhotenství:)

    #882796
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Misho, Raduš…přidávám se ke gratulacím 🙂 . Jsem ráda, že jste obě i s miminky v pořádku. Budem se těšit na podrobnosti o porodu, kojení a tak.

    No Leni, jsme teda poslední dvě…jelikož nás předběhly i holčiny, co měly termín až po nás…a našim zlatíčkům se nechce ven :S . Já jsem dnes 40+5…kolik jsi dnes Ty?
    JInak s monitorem jsem na tom podobně, já jsem byla dnes ráno….malý teda nespinkal (zatím nikdy nespinkal, na to máme štěstí 😛 ), ale ani jedna malinkatá kontrakce, prostě neskutečný klid, jako kdyby měl ještě týden čas a ne že už týden přetahuje 😀 . Takže jsem si teď dala horkou vannu…no…bříško mě pobolívá, ale není to nic hrozného a vždy to po pár vteřinách přejde. Tak uvidíme, jestli se to třeba během noci nebo zítřka nerozhýbe…a pokud ne, tak už jsem v nemocnici domluvená – v úterý do 10h ráno nástup do porodnice na vyvolání porodu. Mám si vzít tašku, natočí mi monitor, prohlédnou, zda se otevírám nebo ne…zda se bude vyvolávat nebo jen monitorovat a čekat…tak uvidíme no. Ale já bych byla nejradši, kdyby to přišlo samo přirozeně.

    A taky, abych už všem těm nedočkavcům mohla napsat a zavolat, že už ANO!!!! 🙂

    #882797
    Anonym
    Host

    Holky diky pisu z mobilu a nezobrazi se mi cele vety tak prectu jen zacatky tak vas doctu pak doma a napisu, ale u cisare neni moc co popisovat. Maleho mi nosi ale chrni vetsinou a prilozeni nam moc nejde. No maly je nadherny jako kazde mimco ale na JIP nuda jsme tu dve povidame ale cas neutika. Radus gratuluji. Holky pa jdou nam zase zapojit pristroje. jinak jsou tu hodny a prijemny

    #882798
    Anonym
    Host

    Jé, Misho, Raduš, vy se máte :). Moc gratuluju k mrnouskům.

    Markét, my jsme „teprv“ 40+1, nějaký čas asi ještě je. Já jdu zase zítra do poradny, uvidíme, co z pana doktora vypadne. Zatím mi nikdo nic neplánoval… nástup do porodnice nebo vyvolávání a tak… Podbřišek mě pobolívá taky, ale tak nějak vytrvale, nejsou to stahy. Akorát je holčička v bříšku dneska nějak moc klidná. Dokonce jsem odpoledne znervozněla, tak mi ji přítel budil zvonkem (mlátil lžící do ešusu 🙂 ), jako to dělají na monitorech. Jen aby byl klid, že je v pořádku.

    #882799
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Leni, tak to dej hned po poradně vědět, jak jste dopadli 🙂 . Je pravda, že náš malý byl včera taky podivně klidný, až jsem se začínala bát, jestli je v pořádku.
    Ale teď ráno už je to v pohodě, jsem už od 6h vzhůru, protože mě vzbudily docela silné bolesti v podbřišku a trvaly docela dlouho, takže jsem už nezabrala.

    Teď cítím spodek, ta bolest trochu vystřeluje i do nohou a kyčlí…a taky prsa. Mám pocit, že se i trošku nalila…takže něco se tam určitě chystá, otázkou je, jestli to bude stačit a rozjede se to samo, nebo mi zítra budou muset tu vyvolávačku dát 🙁 .

    Tak pak dej vědět…jsem zvědavá.
    Jinak já doma dnes trošku pofackuju menší úklid, hlavně si musím umýt hlavu, včera jsem to záměrně vynechala…a zítra tradá. Pokud ne dřív, ale už tomu nevěřím.

    #882800
    Anonym
    Host

    Markét, tak jsme dopadly jak sedláci u Chlumce. Pan doktor má dovolenou, zaskakovala za něj nějaká mladinká doktorka, která fungovala spíš jak sekretářka… „jak se cítíte?, všechno v pořádku?“ … z toho udělala zápis do průkazky a objednala mě na pátek na monitor a až na další pondělí na poradnu, kdy prý pan doktor rozhodne, co se mnou… Kdybych pak nebyla na monitoru, který vyšel tentokrát ukázkově, tak bych hodně přemýšlela, co dál. Přijde mi, že objednání až za týden, když je člověk po termínu, je hodně za dlouho…

    #882801
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Nazdar holky,
    gratuluju novopečeným maminkám ke klučíkům, ať se vám dobře daří.
    Tak já mám dneska za sebou prohlídku, pan primář moc příjemnej, no a ve čtvrtek už budu matkou dvou holčiček( teda pokud se tolikrát nesekly na UTZ) Mimi je moc velké, riziko prasknutí jizvy taky, tak není co řešit. Nabídl mi buď zítra nebo čtvrtek, ale na zítra pak zjistil že by nebyly všechny výsledky co potřebuje, takže rodím opět ve čtvrtek, moje děti budou mít tedy šťastný den čtvrtek.
    Víkend sem měla nějakej vystresovanej, ten čtvrtek tím popojížděním po špitálech mě nějak rozhodil, dneska už dobrý, vím na čem sem a datum na narozeni 11/8/11 je taky hezký ne?

    #882802
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Leni…no to je teda hodně dlouho…až po týdnu další poradna. Měla bych z toho teda taky špatný pocit, kdyby Ti nevyšel ten dnešní monitor dobře. Taky bych hodně přemýšlela 🙁 . Tak aspoň máš jistotu, že se prckovi ještě daří dobře, do pátku do dalšího monitoru to už nějak přečkáte…co vám taky zbývá, pokud se malý nerozhodne jinak…a v pátek se uvidí.
    Budu na Tebe myslet…pokud se nám zítra podaří vyvolání porodu a porodím ještě zítra, tak bychom už v pátek mohli jít domů…chci už to mít za sebou. Jsem ráda, že vím na čem jsem a co mě čeká, ale bojím se…bojím se i bolesti, takže pokud to nepůjde, nechám si dát i epidurál, dokud bude čas. Ale co mě trápí nejvíc je, že náš tatínek chytil docela silnou rýmu a bojím se, že ho k porodu nepustí a pak ani do nemocnice se na nás podívat…přece jen, mezi ty maminy a miminka bych se ani nedivila, kdyby ho tam s tím oteklým červeným frňákem nepustili 🙁 .

    Tak uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne. A snad budeme mít datum narození 9.8.2011 (a nebudu se trápit až do středy). To má zrovna zítra svátek můj brácha – Roman, tak by to kluci mohli slavit spolu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist