Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,266. až 2,280. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #883403
    Anonym
    Host

    Dobré ráno, maminky:) Tak tu kapsu vepředu taky vyzkouším – Radovánkovi se totiž moc nelíbí, jak to s ní, utahuju, celkem se vzpírá, ale jak je hotovo a já se rozejdu, tak už je moc spokojenej. Ty naušničky závidím, malá musí být princeznička:)
    My dnes měli nic moc noc – jsem malýmu rozhodila režim:S Šli jsme včera totiž do kina na osm a tchyně s tchánem přišli hlídat. Kojení mi během dne vycházelo krásně po třech hodinách: v 6, 9, 12, 15 – a pak jsem si uvědomila, že další bude v 18 a pak se bude dožadovat možná ve 21, kdy budem v kině a nebo v těch 18 naskočí na „velký spánek“ z kterého já větší část prolítám venku, tak jsem to chtěla nějak skoulet, aby mi kojení vyšlo těsně před kino – dostal teda v 17:15, vzbudila jsem ho na 19:30. Hlídačům to krásně prospinkal, ale pak jsem kojila v 0:15, 4, 7 – takže téměř neopustil tříhodinový režim, chjo, doufám, že se to znova nahodí… Mimochodem byli jsme na Alois Nebel, úplně jsem zírala, jak je to zpracovaný

    #883404
    Anonym
    Host

    Tak u nás se dostavil asi bojkot jednoho prsa, v noci nechtěl z něho pít a teď ráno také ne vztekal se tak jsem musela dát druhéhé, ach jo

    #883405
    Anonym
    Host

    Kačko, já mám úplně tu obyč., takovou tu pístovou, z lékárny stála asi 150,-Kč, jednou jsem to zkusila, ale vzdala jsem to…hmm to jedině půjčit třeba na týden a naodsávat dśi do zásoby, do mrazáku, pokud to tak jde…
    Misho, Ty máš trápení, ach jo…a ź toho druhého normálńě pije?To je divný, nejsou na to nějaký fígle?
    Jéé vysvitlo sluníčko, brr až přijde zima to naše kočárky budou řádně sněhem otestované:P

    #883406
    Anonym
    Host

    No já doufám, že ho to přejde až bude pořádný hlad, krmia jsem v 6 ráno a chtěla mu dát v 9, ale vztekla se, ale je pravda, že i z toho druhého si jen cucnul tak možná nebyl hlad a večer prostě zlobil. Partner přišel před 1 v noci z hospy a malý se akorát probudil tak ho šel přebalovat a blbli spolu tk že pak ho nakrmt byl boj a já sním byla vzhru hodinu a půl fakt mě potěšil :@ . No u nás to opravdu nemůže být bez problémů

    #883407
    Anonym
    Host

    Teda vy jste ranní ptáčata. My vstávaly až v půl 11. A to jsme měly celkem běžnou noc. Večer sice plakala, nakonec jsem zjistila, že se nechce chovat, ale že má hlad jako vlk. Pak asi v 9 usnula. Další jídlo až ve 3, půl 7 a půl 10 ráno, no a pak jsme ještě dospávaly :).
    Sluníčko hurá, tenhle týden jsme ani pořádně nebyly venku.

    Misho, hned další krmení mu ho zkus dát. On si ho zase určitě vezme.

    Radunko, tak to nevím, jestli jde naodsávat větší množství do zásoby. Mám dost blbé zkušenosti z úterý. Když mám k běžnému dennímu krmení z prsou navíc vytáhnout jednu extra dávku, tak pak další den to stojí za to. Večer mě pěkně štípalo v prsou, jak krmil místo mě přítel z lahve. Poslední kojení bylo v 5 odpo a pak až ve 2 ráno, to jsem myslela , že prasknou. Zřejmě se v nich dokonce tvořilo ještě víc mlíka než normálně. Musela jsem odkrmit z obou. Já budu dělat zásoby asi postupně, max nějaké 3-4 kelímky jako rezervu. Nakonec asi ještě pořád ručně, v úterý jsem našla časový systém jak odstříkat a docela to teklo a i Elli měla dost. Předtím se mi nedařilo normálně kojit + odstříkat. Bud jsem neměla do lahvičky nebo měla málo Elli z prsa.

    #883408
    Anonym
    Host

    Prso si vzal,ale nevím co to sním je, ale dnes mi pije jen 50 ml což je tedy extra málo, ale prostě nechce zavře pusinku a otočí se. Tak doufám, že je to jen dneska…tímhle jeho tempem bych za chvilku mléko neměla

    #883409
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Misho on to dožene mě malý taky jeden den chtěl pořád sem si musela vařit laktační čaj jak jsem byla vypitá a večer měl nafouklé břicho div mu neprasklo a druhý den zas papinal málo a já prsa jak balony 😀
    Asi by ani tak nevadilo že jeden den jí míň a druhý den víc jen ty prsa v tom mají zmatek 😛

    #883410
    Anonym
    Host

    Je spokojený tak že to přesně řeším z hlediska prsou aby bylo dost mlíka, na rozdávání ho nemám a on jednou pije 100 a pak zase 50 a já koj čaj piju pořád… tak pak mám pocit, že se mi ho tolik nedělá, hlavně ty malé dávky dává jen z jednoho a z druhého ty větší, tak nevím co vymyslet aby i v pravém toho bylo dost ono tam tedy je, ale nějak to nevysosá… švagrová mi říkal, žeto také může být po tom očkování, že je takto rozhozený, ale spokojeně si hraje pak si zdřímne a zase se napije

    #883411
    Anonym
    Host

    Misho, třeba je to počasím :). Já mám malou dneska taky krásně spokojenou a každé krmení od těch půl 10 ráno a vlastně i ta předtím v noci, mi přišlo, že si jen cucla. Ted už skoro 4,5h nechtěla, krásně spinkala na procházce a ted dospává v předsíni. Tak jsem zvědavá, kolik si pak vezme.

    #883412
    Anonym
    Host

    Je to možné, že to je jednou tak a podruhé tak, no Seb také dnes moc zájem o jídlo nemá, tak počítám plenky jak trouba a ještě vážím 🙂 zda je hodně počůraná, ale na 6 se dostaneme. Já jsme prostě jen pořád taková nesvá když vím, že tomu jídlu moc nedává, u mě ten klid nastane až s příkrmem kdy uvidím jak papá. No za chvilku nám dorazí tatka z práce, tak se půjdu naložit do vany. Malý si u posledního kojení tak říhnul, že jsme to měla až za krkem 🙂 byl šikula a to jsme tam měla plenu. NO my na procházku zítra už také vyrazíme s tou teplotkou jsme ho nechávala doma a o víkendu ho pořádně provětráme a vyndáme tedy už do kočárku zimní fusak. Tak sjem Sebovi objednala pár kousků oblečků z Anglie a ještě nějaké z vyprodeje letní na příští rok tak jsme zvědavá co dorazí a co už nebude. Ty slevy jsou tam super, je to vždy 50% dolu, tak jsem objednala sandálky za 3,5 libry a katata a soupravu. Jinak ppár pyžámek na noc a rukavičky ted na zimu máme jen jedny

    #883413
    Anonym
    Host

    Misho, misho, jestli ty bys nakonec nebyla spokojenější na UM, věděla bys kolik vypil :). Klid, to bude dobrý, fakt to neřeš. Naše dnes skoro nepila a ted se po prsu vrhla jak tygřice.
    My máme zimní fusak na poště :), ale zítra to pro něj nestíhám, tak až v pondělí. Jsem naštvaná, protože nám nejdou zvonky, ta se na mě pošták nedozvonil. A to jsem byla celý týden doma :(. Ted pro to budu muset sama a bojím se, že to bude ve velké krabici a s kočárkem to nepoberu. Ani pro to nemůžu poslat přítele, protože je to na mě.
    Misho, obdivuju, jak umíš nakupovat. Já vím, že mám hadříky ještě tak na 1-2 měsíce, kromě pyžámek .. ty mi chybí. Jenže jak nakupovat dál moc nevím. Na příští rok si už vůbec netroufám. Dnes jsem byla v mothercaru, teda věcičky krásné, jen poněkud drahé a velikosti podivné. Asi by Elli byly ted v pohodě pořád newborn, s rezervou 0-3. Tak asi ještě měsíc počkám než budu nakupovat dál. Ale 1 věc jsem jí koupila .. růžové šatičky s kytičkama, jemnounký manšestr + k tomu bílé bodíko … ale velikost 6-9 (až bude lézt) … jsem cvok, prostě se mi líbily :).

    #883414
    Anonym
    Host

    Já občas okouknu v Nextu vzhled a velikosti a pak objednám. Teď nám ještě jsou věci na 1 měsíc,ale už na spaní dávám na 3 měsíce a to nám bude ještě dlouho, máme rezervu a moc rychle nerosteme, máme jen 56 cm, tka podle toho odvozuji i ostatní věci, stačí když se trefím do ročního období aby se to unosilo, ale nekupuji toho hodně jen 3 pyžámka na teď a 3 větší a pár drobností. Jo mothercare je pěkné, ale ty ceny také, tam je to super když je výprodej, ale to moc nezlevňují, šatičky musí být super. no malý má teď povídavou a směje se, přítel je sním na dece a trnují bříško a já mám v troubě večeři. Jen mám pocit, že na mě něco leze, bolí mě břicho a mám zimnici tak snad to bude OK. Tak si balíček nech novu doručit a at ti zavolají až budou dole před barákem, mě kolikrát volají zda jsem doma. Také jsme to měla na poště a nechávala jsem si to znovu doručit

    #883415
    Anonym
    Host

    jojo, šatky super .. byly výprodejové, ale i tak dost drahé :). Měli tam krásné bundičky s kapuckou, takové tu měkounké. Přemýšlím, že bych taky vzala větší .. na jaro, je „teplá“, ale až bude sedět ve sportáku a nebude už ve fusaku, tak by se mohla hodit. Ale je fakt drahá. Ješt okouknu tedy jiné krámy. Mě se v tom mothercare líbí, že mají ty věcičky jednoduché barevně. Možná to navrhnu mamče jako dárek pro malou k vánocům … v listopadu jdeme spolu do divadla, tak bych ji vzala do krámu :).

    #883416
    Anonym
    Host

    Já právě na jaro do sportáku koupila tu v CA s tím slevovým kuponem, je hezká, stejně si myslím, že pokud bude velká zima tak koupím pak kombinézu, ale zatím jsme prckové tak nám snad kočárek vydrží až do jara a pak už to nebude potřeba.
    Tak sice jsme včera přes den nedlabali, ale za to večer hezky po 3 hodinkách, tak že spánek nic moc. Krmila jsme po půl 7 ráno a vzala jsem ho kám do postele že tak do 9 budeme spolu hajat a ta maá potvůrka prostě breptala a plácala rukama a neusnul, tak jsme před chvilkou vstali já ho oblékla dala nadečku a hned usnul, přece nenechá mamku vyspat. Tak se alepson nasnídám a pak bude krmení až se probudí
    Leni a v nextu si nekoukala tam amjí také krásné věcičky a myslím, že i o něco levnější. Mě se líbí i dětská móda v Zara a HM to je asi nejlevnější, malému jsem tam koupila tepláčky dvoje a ke každému triko, jedno tmavě modré s mikimausem a druhé šedivé se šmoulou

    #883417
    Anonym
    Host

    Lenko poslala jsem ti mail tak koukni, je to odkaz na členství v obchodě se značkovým oblečení a teď j tam dětská nabídka na pěkné kousky a dost slevy, tak třeba by se ti tam pro Elli líbila nějaká bundička nebo šatičky. Nevím z jakého ti to dorazí mailu asi z (myska@cbox.cz). Jinak je to obchod bigbrands, nemusíš se bát mám to už hodněkrát odzkoušeno a nakupuji tam 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,266. až 2,280. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist