Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,401. až 2,415. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #883538
    Anonym
    Host

    Lani Palladium se dnes nekonalo snad zítra. Protože naše milované mimi si usmyslelo, že když si cuclo v 6,30 tak se nemusí papat, tak že se nám ho podařilo nakrmit (tedy mě) až po 11 hod to jsme do něj nacpala 145 ml a pak se mi poblinkal, ale letělo to obloukem 🙁 no a tak jsem ho chtěla kolem půl 3 opět nakrmit, ale zase hysterák, že on papat nebude, pak už měl hlad, ale byl tak protivný, že se nepřisál. No po 15 min zabralo jít nakojit v leže, tak jsme ho chvilku nechala pak mu to vytáhla a dokojila jsme normálně v sedě, v leže je to naprd, mimčo usíná a přijde mi že to tak neteče jak člověk leží na tom prsu. No nacpala jsme do něj 120 před 30 min a poslala je ven na procházku a já si oddechnu. Tak že palladium až zítra snad, dnes se spalo až do půl 10 a ve 2 tam začínají ty programy tak chci dopolčo, ale hlavně kvůli tomu DM, nějak tam nechci courat po krámech ještě do sportisima, máme synovci koupit lezecké kalhoty. Tak držím palečky ať pořídíš, já si vždy nějakou budnu přivezu z hor když jedeme tam mají pak velké slevy tak že třeba sleva o 3 tis., mám takhle svítivou zeleno/žlutou a černou s výšivkou :-).
    Holky je možné, že by měl Seb malý žaludek a proto mu stačí tak malinko kolem té 100 ml a když dá více tak pak blinká? Zkusím se na to zeptat i MUDr. v úterý. Tak že zatím u nás v noci proběhli 3 krmení a teď zatím 2 tak snad do půlnoci 2 zvládneme ještě by to chtělo alespon 2×100 ml

    #883539
    Anonym
    Host

    Jo ještě k jednorázovému nutrilonu, poslala jsem přítele na nákup na černák do Globusu a dala i seznam do lékárny co má pořídit a přivezl tedy 10 Ks jednorázového nutrilonu, ale pozor normálně v lékárně stojí 10-11 Kč a tady ty zmetci za jeden chtěli 18 Kč :-(. No mám zásobu koju čajů a homeopatik, ale prsa teď OK jak malý prostě nechce jíst po 3 hod, má to otočené přes den intrval a v noci je jak budík

    #883540
    Anonym
    Host

    Já potřebuju bundu na podzim + přechod do zimy. Už jí chci asi 3 roky a vždy to odložím. Podzim odchodím ve svetrech a fleeskách a pak přejdu rovnou na zimní kabátek. Jenže tohle letos nejde, když člověk chodí na 2 hodky na procházku, tak ty svetry ted nestačí a v zimním je mi vedro. Na internetu se mi jich z Alpiny líbilo několik (podzimní, zimní, softshellky, kabáty), i cena ušla, tak je musím okouknout. Teda moc se mi líbila jedna novinka, u té cena nebyla a je v kategorii zimní, tak nevím jak moc bude teplá … http://new.alpinepro.cz/alpine-pro/glishorn/18728/

    #883541
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Misho, některé děti jedí míň nez jiné, důležité je to jestli pravidelně přibírá, váha nesmí stagnovat. Rozhodně by to chtělo vymyslet něco aby si se přestala stresovat protože to s mlíkem udělá hodně. Nemohl by si vzít někdo pár dní volna aby byl s tebou a ty si nemusela se o vše starat, trochu si oddychla a načerpala síly. Možná se jen hodně stresuješ a malej potřebuje mámu v pohodě pak bude i on v pohodě a bude mu víc chutnat. Jinak se na to vyprdni a přejdi na UM určitě nebudeš méněcenná máma pro synáčka.

    #883542
    Anonym
    Host

    Leni ta bunda je hezká, já mám tedy převážně ty softshelové i přítel má na ven tyto. Jsou hezké jak do města tak právě na dovču na hory apod. já sjem na ně ulítlá. Musím říct, že se mi hodně takovéto oblečení líbí od Nord blanc, např. v Letnanech tam mám právě bundu i kalhoty takové na hory jak tůry tak do města a vezmu si je i tady na procházku s kočárkem. Teď sme jednu hodně za dobré korunky koupili v autletu ve štěrboholech v hannahu.
    Vcelko nejhorší je, že vím, že to mlíčko je, ale Seb buď pije po troškách kolem 70 ml, nebo ho napucnu hodně a to pak chce až po 4-5 hod. Spíš mi přijde, že máme ted období bojkotu kojení. Vzteká se přesně stejně jak top opisuje laktční poradkyně apod. Uvidíme, jak budeme pokračovat, mě se na tu UM nechce když vím, že mlíko je, ale když pak celý den dělá scény, že jídlo jo, za minutu vlastně že ještě ne tak je to na hlavu, a pak se mrška směje jako by nic :-).
    No dneska to konečně vidí i přítel jak to probíhá 🙂 tak snad je to jen období, jen mi připadá, že já si vybírám opravdu všechyn nešvary co mohou být 🙂

    #883543
    Anonym
    Host

    Misho, mám na to stejný názor, jak Včelka! A ještě si navíc myslím, že ten váhový přírustek, jak jsi uváděla je úplně v normě!A taky myslím, že pokud by nebyl spokojený, nesmál by se. Zeptej se na to MUDr.,ohledně toho žaludku, to fakt nevím, jen vím, že někteří lidé toho sní míň a druzí víc, může to být tak u dětí – nevím, ani jsem na netu k tomu nicnenašla – jen tady diskuze o tom, když mimi málo pije http://www.emimino.cz/diskuse/miminko-malo-pije-37215/
    A už si nic nemyslím:) , jen říkám, zamysli se, jestli nebude pro Tvou pohodu opravdu leší přejít na UM, i když mlíčko máš…Víš, že si to mateřství daleko víc užiješ – místo vážení, přemlouvání, odstříkávání … a nebudeš se stresovat..
    Leni:to s Elli je sranda:o)my dnes opět máme bodíčko na vyhození:S

    #883544
    Anonym
    Host

    Misho, já jsem na tůry a lezení docela slušně vybavená… bohužel většinou jsou ty věci v řádivě červené, navíc bundu mám sice super nepromokavou … dá se v tom být celý den v lijáku a člověk je suchý), ale je tenká, zimu řeším vrstvením a navíc na horách se víc pohybuju. Právě hledám něco, co jde víc do města a je trochu teplejší, abych nemusela mít 3 vrstvy pod. Ty softshelky mě vždy lákaly, ale zatím jsem si ji nikdy nekoupila .. něco mezi fleeskou a bundou … v té alpině mají taky pěknou, docela decent i do města (modrou, bílou, černou, zelenou), tak uvidím …to víš, ladit s kočárkem je důležité 🙂
    http://new.alpinepro.cz/alpine-pro/sunset/18168/?varianta=53490

    Nord blanc jsem okoukla, jsou hezké, jen už dost drahé. Chtěla jsem se vejít do 2tis. Ještě juknu na hanah. 🙂

    #883545
    Anonym
    Host

    Leni hannah je také drahý, ale v autletu super ta přítelova byla zlevněna z 3500 na cca 1600. Nord blanc je sice drahy, ale dost často mají velké slevy a výprodeje chce to vychytat. Jinak ta bunda je pěkná co jsi dávala odkaz a v té modré bude super… okoukneš to a uvidíš. Tak přítel byl s malým 1,5 hod venku a malý měl totálně zmrzlé ručičky, nedalaj jsem jim rukavice a on spal s rukama vedle halvičky, ale jinak teplé spící miminko přivezl. A já se ted nedostanu do parku po cyklostezce, zase před mostíkem něco dělají a je to zavřené…tak budu muset na druhou stranu chodit, protože po rušné smradlavé havní silnici se mi nechce… no a malý z venku měl vyhládnuto tak se napapal 🙂 tak ještě jedno dlabání před spaním a budeme na tom stejně jak včera. Tak že dlabeme 3x v noci od 00-7 a pak 4x přes dne už 3 den je to stejné.
    Jo doktorky se n to zeptám jak to s bříškem je a uvidím co mi řekne. zítra bude zase koupání tak ho zvážím, jak jsem si tento týden vedli.
    Jo jinak Sebovi se podařilo ublinknout si tak šikovně, že sjem to vyndavala z ucha 🙂

    #883546
    Anonym
    Host
    #883547
    Anonym
    Host

    Tak ta softshellka moc pěkná, bílá i modrá, ale tenká :(. I tak zvažuju, že jí koupím, protože se bude hodit od jara do podzimu. Jinak tam toho moc pro mě použtelného vystaveného neměli, měli 1 pěknou černofialovou zimnopodzimní, ale ta se mi nehodí barevně :).

    Ten altisport je cenově hodně dobrý, i to envy. Dík :). Jsou tam podobné bundy jako u té alpiny :). Jen to budu muset nejdřív někde ozkoušet a pak třeba objednat přes internet. Nemám odhad na velikost.

    Jo, to blinkání je vtipný. My dneska už podruhé slušně srandily, že jsem tentokrát musela měnit bodíko i dupačky. Dneska bych teda přírůstek vážit nechtěla, odhaduju, že má tak o 200g mín než včera. A rukavičky? Ráno jsem je nasadila, dojela na půl cesty k metru a musela je sundat. Byla vzteklá, že si nemůže cumlat ručičky. To nevím, co budeme dělat až bude fakt zima.

    #883548
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Misho a když bys zkusila zas občas jen odstříkat a dát do stříkačky nebo lahvičky aby se teda pro tvůj klid fakt nadlábnul, ale myslím že bude zakopanej pes jen v tom že má rád menší porce, protože jak sama říkáš když spucuje toho hodně tak blinká. Já musím Stázce brát prso dřív než se ona sama pustí jinak vrhá obloukové šavle, takhle „jen“ ublinkává. Ale jak sama říkáš mléko máš, tak neřeš UM a když to nejde tak odsaj a dej své, zkus pokud nemáš si pujčit dobrou el.odsovačku ať u toho netrávíš většinu času. A fakt zkus někoho ukecat, třeba kámošku ať nějakej den nejsi sama, a trochu si odfrkni musíš z toho být hotová. Já u Viky byla úplně vyřízená že nejedla, nepřibírala, furt sem jen odstříkavala, krmila, přebalovala a nespala ale pak mi pomohl hodně manžel. Musíš se dostat do pohody a fakt odpočinout

    #883549
    Anonym
    Host

    Holky díky za podporu. Tento týden bude snad lepší v úterý má přítel dovču a pak v pátek je už volno a jedeme na chatu tak snad to bude ok a odfrknu si.
    Leni mě je dobře i v té tenké jen si pod ní vezmu teplejší mikču a triko s dlouhým a je to OK, důležité je že neprofouknout a do deště také OK ale ne velkého slejváku. To envy je také v outletu ve štěrboholech a v holšovické tržnici a pak v hostivaři nic blíž k nám. Vcelko elektrickou odsavačku mám, vždyť ten první měsíc jsme tak musela krmit :-), ale včera neměl zájem prostě mu to stačilo, No když stihne do půlnoci ještě jedno dlabání tak to bude Ok…
    Holky tady něco na ukázku pro ty vaše princezny
    http://aukro.cz/pmp-cely-novy-set-12-ks-holcicka-6-9-12-mes-i1872346166.html
    http://aukro.cz/pmp-cely-novy-setik-12ks-holcicka-6-9-12m-i1818533605.html
    http://aukro.cz/pmp-cely-novy-setik-12ks-holcicka-6-9-12-m-i1862778065.html
    http://aukro.cz/pmp-cely-novy-setik-12ks-holcicka-6-9-12-m-i1862778076.html

    #883550
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak se kochám bundičkama, které sem házíte, pěkné:) Jen ty dva odkazy, co jsi, Misho, dávala naposledy, mají asi společné sklady, protože nabízí stejné velikosti těch bund nordblanc a zrovna ty, co se mi nejvíc líbí, tak mrňavý:P Jinak se mi včera povedlo na bazárku objevit ten didymos, co mám v pětce, tak v šestce, tak jsem si ho objednala a pětku prodám – jsem si udělala radost, že se mi s ním teď bude vázat pohodlněji a nebudu manželovi brát vatanai (teda asi stejně budu, když se mi bude barevně víc hodit):) To s tím nedostatkem mlíčka byla u nás asi jen dvoudenní krize, teď už to vypadá, že se prsa nalívají, i Radovánkovi stačí z jednoho prsa, tak jsem si oddechla…
    Jen se chci holky zeptat, v kolik tak chodíváte spát? My si včera sedli k filmu a od osmi mi normálně padala hlava, jsem prostě úplně hotová, fakt bych chodila spát třeba o půl devátý a přitom mi připadá, že moc nemám z čeho být tak hotová. Pokud něco dělám, musím vyvíjet aktivitu, tak vydržím dýl – předevčírem u nás byli kamarádi a něco jsme vymýšleli, najednou bylo jedenáct a já čilá, ale jakmile se začali bavit o androidu do mobilu, což jde naprosto mimo mě, tak jsem okamžitě vytuhla:D

    #883551
    Anonym
    Host

    Kacko je to možné, že je to stejné u těch bund. No já pořád kojím z obou a asi už budu napořád, tedy pokud neusne a nestihne jen jedno, jen tak mám šanci ho pořádně napucnout 🙂
    No u nás po dlouhé době jen 2 krmení, dlabal ve 22,30 a pak ve 2,30 a 7,20 což se dlouho nestalo.
    S tím spaním, já mám někdy den kdy jdu s malým třeba v 9, záleží jak je to s jídlem, když dlabe kolem té 9 hod tak jdu také pak spát, ptotože vím ž po půlnoci bude jíst a to bych nevydržela a když jde spát brzo s tím, že se probudí mezi 22-23 hod tak vydržím, i když si občas klimbnu u TV.

    #883552
    Anonym
    Host

    Tak Palladium jsem zvládli, ale takto vybrakované DM hlavně dětskou výživu skleničky jsem snad neviděla. Kašiček a mlíček mraky, ale příkrmy od babylove a alnatury skoro žádné. No máme tedy na zkoušku mrkvičku 2x a pak jablíčko a hrušku a mrkev s brambůrkem od hami. Ještě jsem vzala od babylove to jejich pití 0,5 fenyklový čaj s jablečnou štávou. Teď jsme vykoupali (byl poblinkanej) a dle váhy máme 5440g tak snad jsme zvážili dobře a teď chrupkáme

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,401. až 2,415. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist