Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,491. až 2,505. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #883628
    Anonym
    Host

    Leni asi nastala nějaká změna u dětí. Mě nejí skoro vůbec dopoledne, přitom mlaská papa si ručičky, ale když ho přiložím přiseje se ale zace mě mlátit, škrábat a krouti se tak nevím zda je to břísko nebo něco jiného. Přito v noci a nad ránem úplně v pohodě. Tak jsem zvedavá kdy budeme dlabat, ted usnul v náruči tak to zkusím pak v polospánku.

    #883629
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Leni tak to moc dobře znám, taky si jí beru do postele k ránu, potřebuju mít prostor pro sebe na rozvalování. Já sice prso zandám ale podprdu nenandám a jen přetahuju tričko.
    Včera jsem domluvila Stázce od nového roku plavání, tak se těším, jen nevím jak to vyvedu s Viky, no snad se nám to v klubu podaří nějak nakombinovat.
    Ty bryndáčky co sou spíš na parádu máme taky.Nějak nevím na co jsou, u jídla budou na prd, na zvracení taky……

    #883630
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Já ty malé bryndáčky požívala jen jako slintáčky a hlavně na návštěvě aby hned neměli poslintané tričko a teď mám jen 5 kousků z tesca a stačí mi.
    Taky si chci stahnout nějaký mix písniček z netu a hodit to na cd no snad to bude brzo 😀 protože pořád je co na práci a ještě chci na vánoce babičkám a mojemu udělat ty fotoknihy.
    Taky mám změnu u malého už 3 den pěkně vyvádí prso nechce prdíky nemá jen chce spát ale né a né zabrat tak huláká no ani na rukách nechce usnout kope nožkama a škrábe mě buší do mě uklidnit ho mě dá zabrat vlasně se ani neuklidní a pak najednou jak když utne zavře oči a chrní… a právě bych mu mohla ty písničky pustit no musím si s tím pohnout. Dnes ráno mi vypil jedno prso po hodině se chtěl dopit tak jsem mu dala druhé ale nic moc nevypil no po půl hodinovém vztekání v 9,30 chrní a mě to druhé nevypité prso snad praskne a už pěkně bolí.

    #883631
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    :@ tak jdu chladit nebo umřu bolestí

    #883632
    Anonym
    Host

    Jo bryndáčky máme také, použvala sjem je ten první měsíc když pil z flačky nebo jsem ho krmila stříkačkou, ale jsou na prd, byly hned promočené, myslím, že na první mrkvičku bude ideální asi ten plastový. No já ho uspala na rukou a po 45 min ho přiložila, protože také furt spíme a o jídlo žádný zájem, ale druhé už nechtěl a pěkně ublinkáváme, ale to je i tou rýmou a zahleněním a to jsem mu nosánek zase odsála. Ted ho pozoruji na dečce jak bouchne do hračky a pak si hraje se sváma rukama ohmatává si je a prohlíží

    #883633
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Holky asi je to počasím, protože Viky vstávala až v půl osmý, normálně vstává o hodinu dřív někdy i dřív a teď po obědě vytuhla u první pohádky o Cipískovi, zato Stázka celej den probrekává, teda už od noci, teď sem jí dala na deku s hrazdičkou ať se zabaví sama protože já mám hlad a taky se potřebuju najíst a trochu vypustit.
    Od včerejška mám takovej divnej pocit jako že se něco stalo, nebo se něco mělo udělat a neudělalo, znáte to, takovej divnej pocit v žaludku ale nepřišla sem na nic co se mělo nebo nemělo udělat
    Asi sem magor

    #883634
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Jo Včelko ten pocit dobře znám…taky se mě stane že přijdu do místnosti a najednou jen tak stojím a říkám si co že jsem to vlastně chtěla??? …kolikrát si ani nevzpomenu :@ no jo mléko mám asi aji v hlavě 😀

    #883635
    Anonym
    Host

    Nevíte někdo, jak to škvrně přesvědčit, že v noci se spinká a že už by mohlo v noci přejít na delší interval než 2-3h? Poslední týden pořád v noci krmíme. Dneska se k tomu přidala nejdřív pročůraná plínka (asi jsem ji blbě nasadila), takže jsem šla převlékat malou i postýlku a pak bolavé bříško, takže jsem od 6 do 8h držela pokrčené nožičky, protože jinak vyváděla, že by vzbudila půl paneláku. Pak jsme teprv pořádně usnuly. Probrala jsem se v 10h a maličká vedle mě spinkala jak andílek. Probudila se krásně odpočatá v 11h s pusinkou od ucha k uchu :), jakoby chtěla říct .. mámo, to jsme se pěkně vychruply 🙂

    #883636
    Anonym
    Host

    Tak to nevím, Leni, tohle jsem zatím řešit nemusela… Zato ale máme den blbec – pokud malej nespí, nebo nemá prso v puse, tak řve:S Někdo nám toho spokojeného Radovánka vyměnil…

    #883637
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Leni taky nevím 😀 jak na delší spánek.
    Náš martínek měl dnes taky super den už 4 den byl takoví uplakanější ale dnes :S ráno vstával v 7h a v 10h né a né spát tak jsem po půl hodině řekla no nic nakojím a nachystáme se a pojedem na nákupy oblečení do Zlína. V autě teda hned nezabral půlku cesty 20min brebtal no a potom v obchodě byl za půl hoďky vzhůru a už zase nám nezabral takže jsme ho nosily na rukách a potom když zas poplákával tak jel můj s ním ven ho do klidu uspát v kočárku no ale spánek se nekonal nakonec řval už zas hlady tak jsem nakojila a pak jsme se šly v klidu najíst do číny…nákup pokračoval po přejetí do jiného nákup.centra ale náš prďolka se manželovi venku zas vzbudil a vřískal 8o| tak zas na rukách jsme rychle ještě udělali nákup ve špáru a honem domů po cestě usnul a po příjezdu domů se do 10min vzbudil po kojení a trochu hraní jsem ho dala do postýlky no a on vřískal a vřískal tak do koupání do půl 7 byl vzhůru a v půl osmé usnul u prsa ale to bylo vztekání u kojení. No už jsem dnes byla docela s toho plakání podrážděná a to spaní jeho nijaké snad bude zítřek lepší. Doma to tu vypadalo jak po válce tak jsem do teď uklízela 8o|

    #883638
    Anonym
    Host

    Našemu Maxíkovi také asi někdo poradil, že musí občas plakat, abychom se s ním tolik nevytahovali 😀 Dala jsem mu jíst v 19h, pak celkem rychle usnul a přesně v 21h probuzení a okamžitě hrozný zoufalý pláč (to se stává hlavně večer/ v noci, že se vzbudí s pláčem), takže chování, přebalování a krmení. Během krmení (vleže) se kroutil, pouštěl se, tak jsem zkoušela 2x odříhnutí, ale to byl brekot, nakonec si 2x krknul u prsa a začal blinkat, tak jsem kojení ukončila (s přestávkami 10 minut, ale mléko teklo dobře). Pak začal u manžela na klíně prdět o sto šest a uklidnil se.
    Ros.lenko, s tím úsměvem „to jsme se pěkně vychrupkaly“ jsi mi připomněla noc na úterý, kterou jsem skoro celou v sedě probděla a měla na sobě malého, kterého začala trápit rýma, v leže se kuckal a tím pádem brečel. Ráno v 6, když manžel vstával do práce, tak jsem mu řekla, ať mě vyfotí, jak na mě Maxík spí. Když jsem si ty fotky prohlížela dneska v PC, tak jsem usoudila, že tam vypadám příšerně a to mi přitom ráno nepřišlo, že bych byla až tak na smrt unavená, jak vypadám na fotce.

    #883639
    Anonym
    Host

    Hm, já abych něco nezakřikla – dnes se Radovánek budil po 3-4 hodinách, žádná delší pauza:^) No a v sedm starýho času jsem doufala, že ještě polenošíme v postýlce – no ani nápad, pěkně mě bav, mamko, pusa od ucha k uchu, no teď spolu koukáme na panorámu. Na Pradědu je kráásně:)
    Jsem viděla nějaké reklamy na hračky v rámci dětského programu a celkem jsem se zděsila – hmyzáci se šrotovačkou – rozmačkej je, rozmašíruj a použij znovu! – no snad nás něco takového nečeká:S Radši bych to směrovala k vrtulníku na dálkové ovládání, co tam byl:)
    Jinak koukám, že si s mimískama užíváme všechny, to sis Raduš, pěkně ponakupovala, co? No my zas včera předvedli manželovým rodičům, jak umíme neutišitelně ječet, což nám nechtěli věřit:P

    #883640
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Jo jo Máňo to jsem si skvěle ponakupovala :S hlavně se kupovalo dětem oblečení na zimu. Ráda nakupuji v C&A tam měli zase slevy i na celkový nákup. Můj už byl docela nervní oni celkově chlapy neradi nakupují a když do toho vříská mrně *-)
    Já teda taky nákupy moc nemusím a když jdeme celá rodina tak to mě taky moc nebaví děti už do toho kecají co se jim líbý co né. A naší dcerce při její postavě taky kde co nesedí a rozmlouvat ji že v tom vypadá opravdu otřesně je fakt děs když se vám pak urazí že jí se ale to zrovna líbí 8o|

    #883641
    Anonym
    Host

    Maxík se projevil zvukově už v 6.50 starého času, takže jsem nakonec musela vstát a kojila jsem v 7.35h. Večer nějak nechtěl zabrat, tak ho přesvědčilo až kojení v 23h. Kacko, s tím koukáním na Panoramu jsi mě pobavila, Maxík zase s manželem včera večer koukal na nějaký seriál (Legend of the seeker: Meč pravdy) a Maxík upřeně sledoval obrazovku. Něco na tom bude, že má televize na děti magickou moc (bez ohledu na to, že je ten seriál o čarodějích 🙂 ). Stejně tak na něj působí další manželův oblíbený seriál Star Gate. Já s ním koukám tak Hercula Poirota nebo Zoufalé manželky.
    Já už musela několikrát ukončit nákup dřív (a to nejsem nějaká vymetačka obchodů), protože Maxíkovi vždycky v obchodech vyhládne. Vždycky ho přepadne některá z následujících „nemocí“: plenkytýda nebo hladytýda, většinou obě najednou 😛

    #883642
    Anonym
    Host

    Tak my už zase noc na 2-3h a od 6ti už nespala. Ještě pár dní a polezu tu ve dne po čtyřech :). Ona je ve dne tak zlatá, že se na ní nejde zlobit. A v noci vlastně taky ne. Vyndám jí z postýlky a ona se směje na celé kolo, protože snad ví, že bude jídlo.
    Včera mě dostal její výraz…. Šla jsem na procházku. Že prozkoumám, kam vede cyklostezka. Chtěla jsem dojít k Libeňskému zámečku a pak domů, jenže jsem se nějak netrefila, minula ho a nakonec skončila na nádraží v holešovicích (asi 2,5km vzdušnou čarou jinde a v cestě vltava včetně slepého ramena v libni). Elli měla výraz, jakoby říkala … tak to jsem zvědavá, kam dojdeme a jestli se ještě někdy dostaneme domů :).

    Televize u nás taky funguje. Přítel říká, že je Elli na dálkové ovládání. Zapneme tv a ona otočí hlavu k televizi, vypneme tv a přestane jí to zajímat. U nás je naprosto jedno, co běží .. klidně titulky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,491. až 2,505. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist