Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881438
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Tak se škytavkou taky zatím zkušenosti nemám…. ale určo to není nic špatného… hlavně, že je Ti dobře 🙂
    Děkuji za typy, tak bude pak muset vyrazit někam do nákupního centra a okouknout to 🙂
    Jinak všeobecně já mám zatím celkem pohodové těhu 🙂 ranní nevolnosti byli jen 3 x, ale možná jsem to měla z přejedení a přepití domácího džusu 😛 a jen ze začátku trochu únava, že jsem se musela, když jsem přišla z práce na hoďku natáhnout, ale jinak se cítim skvěle. Kdyby se mi večer neukázal ten pupík, tak ani nevím, že jsem těhule 😀

    #881439
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Já škytám často, je jedno jestli sem těhu nebo netěhu. Když to trvá chvíli a už mi to vadí tak mi kdysi někdo poradil že se mám napít obyčejný vody a to tak, že si 7xloknu, blbost co? no nevěřila sem a funguje mi to….
    Já se těším taky na nákupy, včera mi dcerka vyházela v nestřežené chvíli skříň tak sem rovnou dávala nastranu věci co už nenosím, nebo už teď mi nebude, tak mám ve skříni místo na nové hadříky 🙂

    #881440
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Já už jsem si letos taky trošku udělala vítr ve skříni – věci co už dlouho nenosím, jsem dala na charitu, aby se to zbytečně nevyhazovalo a taky pomalinku nakupuju jarní a letní hadříky 🙂 .

    #881441
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Já věci co už nenosím vozím ke své kadeřnici, má sousedku a ty mají osm nebo kolik dětí, no nechápu, a samo nemaj prachy, tak to tam dám oni sou šťastný a já se aspoň s věcma líp loučím.
    No když si vemu osm dětí, to je nářez, ještě šestkrát bych měla podstupovat ty brutální nevolnosti a únavu kdy vím že si nemůžu odpočinout, no ještě že nejsem věřící a nemám bláznivýho muže…..

    #881442
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Jo a holky, včera jsem našla docela hezký SecondHandy s dětskými věcičkami:
    http://www.mazlik-secondhand.cz/
    http://www.kulihrasek.cz/
    http://www.eskymacek.cz/bazarek-obleceni/50-56/

    #881443
    Anonym
    Host

    Také jsme před 14 dni udělala průvan ve skříni a vyřadila věci které už dlouho nenosím a asi už nosit nubudu a odvezli jsme je do charity, tak mám také místečko, ale moc toho nakupovat nechci, nerada bych něco koupila a za 2 měsíce zjistila že je to zase malé :O . Jinak já mám bříško už docela velké až si říkám, že vybec nevipadám na začátek 4 měsíce ale tak o měsíc napřed, hrozně se mi za posledních 14 dní vyvalilo, ale jinak ani kilo na hoře a jsem pořád štíhlá jen mám ve předu náklad 🙂

    #881444
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Jo Misho, to mi povidej, ja sice nejsem žádna hubenice, nějakej špíček by se našel ale ten pupík je už nezaměnitelnej. Manžel na mě tuhle koukal až sem se lekla, prej že mam obrovský to břicho, ale taky jsem nepřibrala dokonce něco málo shodila jak mi bylo blbě ( teda furt je) Dokonce i moje máma se ptala jestli to nebudou dvojčata, no ještě toho trochu.

    #881445
    Anonym
    Host

    Je to zajímavé, jak někdo má bříško velké a někdo vůbec žádné, teď jsem měla v práci na konzultaci jednu pani která má 4 měsíční mimčo a ta prý těhu oznamovala v práci v 6 měsíci protože to na ní nebylo znát a ani bříško moc neměla tak jsem jí „ukázala to svoje“ jak je velké po 3 měsících tak se docela divila, ale prý to občas štíhlé holky mají, že nikde nepřibírají, ale hodně jim vyskočí bříško

    #881446
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Tak ten průvan ve skříni bych taky potřebovala udělat, ale nějak se k tomu pořád nemůžu dokopat :S Hlavně mám ještě dost věcí doma u našich. Na to prostě musí být ta správná nálada 🙂
    Já jsem to v práci taky oznamovala až včera. Stále na mě nic není vidět, ale říkala jsme si, že už by to asi chtělo, kdy už jedem 14 tt 😛
    Já jsem zase našla tento bazárek http://www.brumla.cz/

    #881447
    Anonym
    Host

    No tak mě bříško vyhnalo do obchodů, musím koupit nějaké ty tuniky a tak…Jenže jak na to nejsem zvyklá, neumím to na sebe vybírat, potřebovala bych k sobě někoho zběhlého.. Když už jsem našla něco, co se mi celkem líbilo na věšáku, tak se mi to vůbec nelíbilo na mě…Prošla jsem CA, Takko, Newyorker, Bershka, Timeout 🙁 V tom posledním jsem si aspoň koupila krásný tílko, ale to teď moc neunosím:^) No odpoledne dám druhé kolo s mamčou…snad něco najdem..

    #881448
    Anonym
    Host

    Kačko tak to znám, neumím moc nakupovat sama, potřebuji vždy k sobě někoho kdo řekne buď jo nebo ne, tak to semnou povětšinou musí absolvat přítel, ale ten nesnáší nakupování, tak musím vždy vytipovat tak 5 krámů kde je velká šance, že toho hodně pořídím najdenou tak to zvládne, nejhorší jsou pro něj krámy kde není pánské oddělení 🙂 s mamkou vždy nakoupím mraky věcí a pak vlastně doma zjistím, že se mi ani moc nelíbí 🙂 , ale nějak mě to nakupování také moc nebaví, nejhorší je když potřebuji konkrétní věc mám představu a nikde nic není. Zkus kouknout do krámu CAMAIEU tam já pořídím vždy dobrá trika, mají takové ty volné s 3/4 rukávem (jak netopír) a dole jsou do široké gumy a jsou dost volné přes břicho apod. jsou super jak k džínám, sukni tak k legínám

    #881449
    Anonym
    Host

    Já mám zatím jen dvoje těhukalhoty. Jedno jsou džíny, které nosím skoro pořád, občas si vezmu ještě moje původní bokovky, ale když dlouho řídím v autě, tak mě začínají tlačit. Ještě mám jedny plátěné na trochu větší břicho. Ještě nedávno ze mě padaly, ale teď v neděli jsem je vyzkoušela a už docela ujdou. Přes boky jsou pořád ještě větší, ale ten pás mi úplně nahoře sedí dobře, tak je začnu také nosit. Oboje si ale musím trochu stahovat dolů, abych nevypadala že čekám velkou vodu 🙂 Ale prdím na to, snad mi budou až do jara, kdy přejdu na sukně a šaty. Také chci vyrazit na nákupy nějakých vršků, ale samotnou mě to neba, tak se mamča obětuje a půjde se mnou.
    Včera jsem si řekla, že prubnu tričko na tělo, ale nikdo neměl žádný komentář, tak asi vypadám jako bych byla normálně tlustá 🙂 Je ale pravda, že jsem většinu času proseděla. No a nebo jsou všichni džentlmeni a džentlwomenky a nechtěli moje břicho komentovat 😀
    O víkendu jsme si vyzkoušela všechny svoje plavky teda kromě tangových, to bych si připadala jako úchyl 😛 Dost jsem se u toho bavila. V celkových jsem měla fakt pecku a přitom jsou to plavky na závodní plavání, takže super střih. No a když jsem si vzala dvojdílné, tak už jsem se smíchy řezala – vršek jako Pamela Anderson, prsa mi lezly všude po stranách a panděro jako starej fotr. Nějak to břicho v těch plavkách vypadalo obří. Ještě jsem prubla jeden plavkový top + kalhotky a asi zvítězila tahle varianta. Až seberu trochu odvahy, tak se předvedu manželovi 🙂 Ale jak ho znám, tak se mu ta vyvalená prsa budou určitě líbit 😀 Bříško nekomentuje a večer ho vždycky s láskou hladí.

    #881450
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    no já dneska oblíkla džíny, co jsem měla v těhu s dcerou, no úplná elegance to není, ale nešrtěj, jsou teda ještě trochu volnější přes zadek, ale to se podá, a ta látka na pupíku je ještě dost volná, ale pod trikem to není videt. Jo prsa ty mám teď taky pěkný, normálně je mám velký ale v těhu a pak při kojení jsou řekla bych mega, moc chlapu se mnou pak nemluví do očí. pamatuju si jak přišel tenkrat manžel do porodnice, když se mi spustilo mlíko, ten jeho první pohled nezapomenu, jak puberták 🙂

    #881451
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Včelko s těma prsama to máš pravdu já mám normálně dvojky a když jsem měla odjíždět z porodnice po druhém porodu tak jsem manželovi volala ať mi přiveze druhé šaty, že do těch co jsem v nich přijela rodit nevlezu a on na to že šak břicho už skoro nemáš…no já že nevlezu do šatů přes prsa jek je mám velké 🙂 no když přijel tak nechápal taky hleděl jako… já nalété čtyřky nebo snad pětky no ale na pomuchlání to pro něj nebylo to pěkně bolelo 😛 trošku mi prsa zůstali popraskané tak teď už pořádně mažu:) Jo a já tam tenkrát pořád odstříkavala už jsem říkala sestřičkám že bych potřebovala ještě jedno mimčo na kojení kolik jsem měla mléka 😀

    #881452
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    no přesně Raduš, já kojila svého žrouta a ještě jsem odstříkala dvě dávky po každém kojení pro mimča z jipek, takže trojčata bych nakrmila s přehledem, no a pak sem stejně měla mastitidu, prej velký prsa k tomu mají předpoklady. no nevím, možná jsem měla odstříkavat tři dávky 🙂 no jsem na to zvědavá jak to bude tentokrát, akorát po odstavení se ty prsa docela zhoršily.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist