Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881453
    Anonym
    Host

    Holky to se Vám tak zvětšily prsa, mě skoro vůbec (malinko), normálně je mám malé a teď mám normálně malé 🙂 , alepspoň nemusím řešit větší podprsenku ty já tak nerada nakupuji sedí mi snad jen jedna značka a nerada si je zkouším. No o víkend asi taky dojdu omrknout těhu kalhoty potřebuji džíny hlavně, tak snad budu úspěšná

    #881454
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Misho, já jsem si hned na začátku musela koupit o číslo větší podprsenku, teď mám košíčky C, ale od té doby se to ustálilo, už mě přestaly i tak bolet…ze začátku bolely šíleně…ale teď velikost řešit nemusím, takže jsem fakt ráda. 🙂

    #881455
    Anonym
    Host

    No mě se nepatrně zvětšily, ale ono když člověk nemá skoro nic tak pak jakýkoli malý nárůst je poznat, ale rozhodně to není v mém případě na novou podprsenku 🙂 . Měani tak moc nebolela, jen byla občas citlivější, ale třeba to přijde později. No pořád zápasím s kašlem tak tentokrát mám doporučeno od gynekologa používat mucosolvan sirup, ale koupila jsem ten junior A dospělý lékař a dětský mi řekli ať už nic neberu, že pokud záchvaty kašle nejsou tak silné, že by hrozil potrat tak to mám nechat být, tak mě docela vyděsili, že jsem asi tak vystrašená nastávající maminka, že jsme si právě koupila ten domácí ultrazvuk na poslouchání tlukotu srdce, pročetla jsem diskuse a jeden vybrala, asi jsme šílená, ale fakt mám hrozný strach, chrchlám již 3 týdny a někdy takovým způsobem, že z toho až zvracím a už mě pobolívá břicho, ale doktor na gyndě, když jsem mu dnes volala tak říkal, žeto bude OK prostě jak kdyby říkal, ale miminku to nevadí a neublíží mu to, ale já bych teď nejraději byla pořád na UTZ. No už mi asi začíná hrabat, ale nějak jsem si představovala jak si to budu více užívat, ale poslední měsíc je peklo.

    #881456
    Anonym
    Host

    Já jsem těhotenství poznala právě podle prsou, začla nabývat už v 1. měsíci. V tričku přímo na tělo si připadám, že mi nikdo nekouká jinam než na prsa. Problém je, že jsem štíhlá, takže mi z postavy ta prsa hrozně trčí. Takže chodím ve volných svetrech :). Přítel se může zbláznit, je jak puberťák. Musím říct, že sehnat podprdu 70E byla opravdu fuška.
    Dnes jsem byla okukovat v obchodech kalhoty, ale nic. Ani to C/A nepomohlo. Nakonec jsem si ted objednala jedny černé přes internet, zdá se, že podle uvedených mír by měly být dostatečně dlouhé, tak snad budou sedět. Naštěstí se dají vrátit, kdyby neseděly. Pak mám ještě od kamarádky slíbené 3/4 džíny, takže s tím snad vystačím ….

    Misho, držím palce, ať už to přejde.

    #881457
    Anonym
    Host

    Mě prsa zatím bolely jen párkrát a to hned po probuzení, když jsem asi ležela dlouho na jednom boku a pak jsem hned vstala. Ale nebylo to nic hrozného. Myslím, že se mi mohly zvětšit tak max o číslo, ale manžel si toho všimnul. Normálně je mám středně velká, takže ta změna není tak nápadná. Ale v těch dvojdílných plavkách to hodně vyniklo 😛 Jak tak čtu vaše příspěvky, tak mi přijde, že si všichni chlapi těhotenské změny užívají a žádný odpor vůči svým ženám – budoucím matkám necítí 🙂
    Vcelko, kdyby ses narodila o několik století dřív, tak by ses mohla živit jako kojná 🙂 Prý i teď se dá mléko prodávat. Ale někde jsem četla, že ho nemocnice vykupují za určitou částku, ale pak ho prodávají dalším maminkám asi 5x dráž. Prý se dá ale domluvit s konkrétní maminkou a cenu si pak stanoví pro obě výhodnou.

    #881458
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Jo Máňo, chlapi si v těhle změnách užívají, jen nemáte některá chlapa co by s váma prožíval takový to pseudotěhotenství? Známej přibral patnáct kilo když měl ženu tehotnou, a ten muj byl u prvního hrozně vtipnej, já žádný chutě a on sežral na posezeni večer u telky celou sklenici okurek, nikdy sme neměli takovou spotřebu kyselejch okurek.
    No já to mlíko v porodnici dávala pro ty nedonošeňátka, ty to potřebovali a jinak tehdy podolí vykupovalo mateřský mlíko asi za 70Kč litr a pak to prodávali za strašně draho, ale ta buzerace co jak máš a nemáš dělat, musela bych převažovat svý dítě, jestli ho dostatečně krmím, jestli náhodou si jen nechci přivydělat. Musela bych to tam vozit sama a ještě to vybírali jen v nějakou uplně blbou hodinu a muselo toho být snad 11litru týdně, jinak ne….Ted už je to snad jinak. Známá ta svý přebytky dávala sousedce která měla trojčata a na UM by neměla peníze
    No já jdu dnes v poledne na ten UTZ ke screningu tak sem blbě spala, sem nějaká nervozní a hlavně nás asi čeká oznámení to manželově rodině, no to nebude snadný den

    #881459
    Anonym
    Host

    Tý jo, 70E!:) Já jsem na tom podobně jak Misha, nové šprndy zatím nekupuju (taky se mi kupují strašně špatně), jen jsem musela vyřadit své oblíbené vyztužené, to už nevypadá hezky, ale čistě krajkové či bavlněné mi jsou v pohodě. Jo, manžel byl z těch prs taky okouzlen, jenže teďka je naprosto zastínilo břicho a tím pádem už ani moc větší nevypadají:P
    Jinak jsem chtěla, Misho, napsat, že ten obchod ani neznám, a pak jsem zjistila, že ho mám kousek za školou – jenže co tam nemají ve výprodeji, to je pro mě nemyslitelné – 800 a víc za triko z nové kolekce nedám. A ve výprodeji byly celkem probrané velikosti, i když číslování taky sranda – normálně kupuju 38, vlezla jsem se i do 36, nakonec jsem koupila tuniku 42, že ji budu mít spíš na později:D Dvě prima trika jsem koupila ve Vogele a jedno v Marks and Spencer… No a dneska to asi vyrazím zkompenzovat do sekáčů kouknout po nějaké sukni:) Taky mám jen jedny těhu gatě a mám na bříšku ještě dost rezervu, tak ty varhánky tam musím právě schovávat pod delší trika. Ale aspoň dýl vydrží, jen se budu modlit, abych moc nepřibrala přes boky, to bych do nich nevlezla…

    #881460
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Tak mi by měli těhu kalhoty dorazit dnes… též jsme si je objednala přes net, jelikož v obchodě buď měli hodně malý 34-36 nebo zase moc volký 40-44, takže jsem to vzdala a objednala si je. Dají se vrátit, tak jsem se toho nebála. Jinak já v pohodě nosím svoje kalhoty a podrprsenky. Teď teprve mi začíná být trochu vidět bříško a to jedem 14tt. Nejvíc je to znát večer, když sedíme na gauči u TV. No, prsa mě ze začátko docela dost boleli a zvětšily se max., tak o jedno číslo. Neměla jsem malý prsa, takže to není tak znát.
    Krásný slunečný den.

    #881461
    Anonym
    Host

    Peťuli, no já ještě celý 14tt v pohodě – to jsem pořád ležela, břicho pořád srovnaný, pořád stejné kalhoty. No a ve 14+1 jsem si po obědě řekla o procházku, hodinu jsme s mamkou couraly po lese a po příchodu jsem své břicho nepoznala:D A od tý doby je prostě veliký, od našich už jsem se dom vezla s rozepnutýma kalhotama:)

    #881462
    Anonym
    Host

    Kacko, máš pravdu je trochu dražší také tam nakupuji většinou když sjou slevy, v létě jsme tam pořídila 2 sukně, 3 trika a ještě něco snad za 1500,- Kč což bylo super, ale ty trika nebo košile co tam odtud mám jsou tak kolem 300- 400,- Kč. No možná o víkend také na něco pojedeme kouknout, dnes jsme to vyřešila legínama a šatama

    #881463
    Anonym
    Host

    Jo, sukně tam mají nádherný, úplně jsem slintala:) Tu tuniku jsem koupila za 400, takže to ujde…

    #881464
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    my jsme tento týden začali 16. týden a musím uznat, že bříško už se kulatí, hlavně večer je hezky vidět, ale dnes ráno jsem se vyděsila. Spím neustále na boku, jelikož na břiše díky bolavým psům nespím už začátku těhu.
    A dnes jsem spala víc na levém boku…když jsem se ráno vzbudila, ležela jsem na zádech a cítila jsem, že se mi chce strašně čůrat. Přejela jsem si rukou po břiše a zjistila jsem, že je ploché, jako každé ráno, ale na levé straně malinko pod pupíkem mám bouli o velikosti jako do dlaně. Tak jsem se lekla, hned jsem vzala ruku přítele, ať si taky sáhne…a začali jsme se smát, že to je asi prcek trošku nalitej nalevo, když jsem celou noc tíhla na levý bok 🙂 . Když jsem vstala, pomalu se to srovnalo 😀 . V podnělá jdu na UTZ, tak jsem zvědavá, co mi doktorka řekne a jestli už pozná pohlaví. Co myslíte? Je to brzy? V podělí budem 15+6 🙂 .

    #881465
    Anonym
    Host

    Marky, mně to dr. řekla poměrně sebevědomě teďka v pondělí ve 14+3. Ale říkala, že to samozřejmě není 100% 🙂

    #881466
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Fakt? No tak to koukám…tak se těším…těším…
    Děkuji Kačko 🙂

    #881467
    Anonym
    Host

    My jdeme na kontrolu a odběry příští čtvrtek, to budeme 15+5, tak taky zkusím přemluvit paní doktorku, ať zjistí, co to je :). Snad to nebude jen vážení a kontrola moči bez UTZ.
    Bouli na jedné straně břicha už jsem taky zažila, zrovna dnes ráno jsme to s přítelem zkoumali :).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist