Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881468
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ros.Lenko je to lehrační, viď? 🙂 Tak jsem ráda, že nejsem jediná boulatá 😀 . Tak jsem si tu bouličku pak tak láskyplně hladila, je to tak krásný pocit vědět, že tam roste človíček, co už si třeba i cucá prstík 😀 .

    #881469
    Anonym
    Host

    Pohlaví již vidět bude pokud bude prcek dobře natočený, nám to řekl když jsme byli naposledy a to bylo dle UTZ 13+2 a prstík si malej cumlal :-). Holky tak já tedy ploché břicho nemám ani kdybych si lehla na záda, jinak já spím na boku ale střídám to, na zádech je mi to nepohodlné. Tak Vám držím na kontrolách palce ať je vše OK

    #881470
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Tak včera mi dorazily ty těhu dříny… jsou naprosto super a jsem moc spokojena … sice v nich zatím vypadám hodně směšně, jelikož do toho pásu na břicho nemám co dát, ale ono to přijde 🙂 Ztahovani na pásu je na knofličky a je jak na břichu, tak i na zadech, takže to nebude plandat a pěkně si to nastavim dle potřeby. Jsou strečové, takže se pěkně vytvařují a někde netlačí. Já jsme malá, tak je mám ve zkrácené délce a jsou fakt super, takže je ani nebudu muset zkracovat 🙂

    #881471
    Anonym
    Host

    holky spíte někdo na břiše? mě už totiž prsa ani moc nebolí, navíc si pod sebe dávám skrčenou ruku na žebra mezi prsa a břicho, nebo se jinak trochu nadlehčuju, ale na břiše se mi spí nejlíp…

    #881472
    Anonym
    Host

    Kačko já spím na boku a muchlám si pod sebe trochu peřiny to je mi nejpohodlnější a mám pokrčené nohy a občas přes sebe

    #881473
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Kačko já už dlouho nespím na břichu jen na boku…. už mám i bříško a s pocitem, že ležím na tom mém pokladu bych asi neusnula 🙂

    #881474
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Přesně tak Raduš,
    já bych taky neusla s pocit, že tlačím na toho mrňouska, takže na břiše nespím.
    Jen na boku a hodně dobře se mi zatím spí na zádech, ale jak už jsem psala…na břiše nespím od té doby, co jsem těhotná, kvůli hodně citlivým prsou. I když teď už tak moc nebolí a zvykla jsem si na to, ale na to prcka si prostě nelehnu, i když břicho mám zatím jen večer 🙂

    #881475
    Anonym
    Host

    Jejda, tak co já jsem to za matku, že mi až tak neva, si na toho prcka lehnout? Jako pořád pod sebou mívám tu ruku, nebo pokrčenou nohu, takže jsem natočená malinko na bok… No snad ty svý problémy nemám z toho, jak spím…Ale na to se mě žádná doktorka neptala…

    #881476
    Anonym
    Host

    Kacko důležité je aby se ti spalo pohodlně. Tak mám za sebou tu registraci v porodnici, hodím info do odvětví registrace s aktuálním info. No ale jsme zaregistrovaný tak je to faja, a teď odpočívám už doma, nějak mě začalo zase poobolívat bříško

    #881477
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Kačko já spím dost podobně jako ty, nebo si mezi kolena narvu deku a lezim na boku/na břiše. U prvního těhu jsem měla až panickou hrůzu že bych si mohla lehnout na břicho a tím neco pokazit, ale pak jsem v knížkách pro těhule četla, že do doby než je mimi velký a ležení na břiše nepřekáží tak se to může, dr. mi tenkrát řek že mám spát jak se mi zlíbí že časem to nepujde tak at si to užívám. tak nevím, kdyby ti to vadilo tak tak ležet určo nebudeš

    #881478
    Anonym
    Host

    Kačko, já taky pořád spím na břiše. Nic tam netlačí, tak nemám pocit, že bych malému ubližovala. Většinou mám u toho pokrčenou nohu, což bříško stejně trochu zvedne. Časem to prý nepůjde, ale zatím….
    Registraci jsem dělala před týdnem v Podolí. Přišla jsem o hodinu dřív a byla jsem až 12tá a brali nás 12, takže to mám s obrovským štěstím za sebou. Když jsem přišla, tak tam byla plná hala lidí (určitě víc než 12), tak jsem se chtěla otočit a jít domů, ale přišla ke mě nějaká maminka, že prý si píšou seznam, jak kdo přišel, tak ať se zapíšu než přijde někdo další.

    #881479
    Anonym
    Host

    Tak to ti ta registrace vyšla super 🙂 tak další povinnost je za námi, nedoážu si představit, kdyby řekli bohužel máme plno, no některé ty těhulky co přišli tak 30 min řed začátkem docela koukali, že je před nimi mraky lidí a cedulka na den 10 rodiček

    #881480
    Anonym
    Host

    Já usínám nejraději na boku, jestli někdo víte jak vypadá stabilizovaná poloha pro lidi v bezvědomí, tak to jsem já 😀 Samo až na to bezvědomí 🙂 Jednu nohu (tu vrchní) mám trochu pokrčenou a jsem o ní opřená, ruku zastrčenou pod polštář. Na břiše jsem nikdy nedokázala spát, protože mě pak hrozně bolelo za krkem a ještě jsem se dusila polštářem 😀

    #881481
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Tak já též většinou spim též na boku ve stabilizované poloze 😀 A to jsem tak měla už i před těhu. Někdy na břiše (ještě nemám mooc bříško, tak mi to nevadí) a někdy i na zádech, ale nejvíce na boku, kdy mám též tu vrchní nohu pokrčenou a roh peřiny si cpu buď pod hlavu nebo prsa 🙂

    #881482
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    taky u vás tak sněží? U nás už cca od půlnoci a ještě nepřestalo 🙁 . Já už ten sníh letos moc v lásce nemám, už jsem se radovala z počasí v minulém týdnu a teď tohle. Ale co bych chtěla v únoru, že?
    Jinak já jsem si včera po obědě dala cca 0,2dl piva 🙂 . Měla jsem na něj takovou šílenou chuť…jen na uhašení žížně, ale fakt jsem si ho vychutnala. Co vy? Nemáte podobné chutě?
    Já třeba milovala kafe, teď ho nemůžu ani cítit…a pivo jsem si dala zase jen vyjímečně v horkém letní dni, ale jen jedno malé a stačilo mi…a včera..v zimě…v únoru…no je to divný, ale říkala jsem si, nekritičtější období máme za sebou, tak prckovi malá sklenička neublíží 🙂 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist