Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881498
    Anonym
    Host

    Jé pardon za ty překlepy teď na to koukám :O

    #881499
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    tak švagrová i má kamarádka mají výbornou zkušenost s chůvičkami od Philipsu – Avent. Ty jsou fakt super.

    #881500
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    A já si ji budu kupovat taky. 🙂

    #881501
    Anonym
    Host

    Díky za radu, kouknu na ně, včera jsem koukala po těch lehátkách to je takový výbě že mi z toho šla hlava kolem, buď je nlehátko nebo je to i jako houpačka či kolébka fakt velký výběr a to jsem koukala jen na značku fisher price

    #881502
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Misho, ty houpačky a takový ty hodně funkční kolíbky jsou sice hrozně hezký a na chvíli možná i dobrý ale je to jen fakt pro mimi, švagrová měla houpačku za šílený peníze a malej v tom byl párkrát protože nejsou tak úplně stabilní a čím víc funkcí to má tím je to náchylnější na rozbití, myslím že bohatě stačí lehátko s vibracema, ale to je asi na každým co se komu líbí. A je fakt že oproti našim mamkám máme z čeho vybírat, někdy bych řekla až přebrat 🙂

    #881503
    Anonym
    Host

    Máš pravdu výběr máme opravdu velký někdy je to výhoda, ale u některých věcí bych uvítala „omezenou“ nabídku bylo by to snažší. Mě dnes děsně bolí v kříži vůbec nevím z čeho to mám, občas jsem to měla, ale když jsme prochladla což teď se fakt stát nemohlo, ach jo je to děsný ani se neohnu a sezení také není OK 🙁

    #881504
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Holky, tak dnes jedu okouknout kočárky, abych je taky viděla na živo, ty co jsem si vybrala. A při té příležitosti okouknu ty lehátka, chůvičky,… No, zkrátka jedu si udělat představu, kdy všechno okouknu a pak se budu rozhodovat dál.
    Příští týden mě čeká prohlídka u praktického doktora a EKG. Další už konečně genetické odběry a pak taky UZT. Pak ještě zubařka a budu to mít zase na chvilku oběhané.
    Venku se to počásko pokazilo, a to jsem se už těšila na jaro.

    #881505
    Anonym
    Host

    Také jsme byli okouknout kočárek v reálu a potvrdila jsem si, že mám vybráno 🙂 i partnerovi se moc líbil. Tak pak dej info co jsi načerpala za inspirace. Já mám zubaře na konci a EKG nechám na později, včera jsme sice u praktického lékaře byla ale nějak se mi nechtělo tak to zfouknu později, naštěstí neuvádějí jak moc to chtějí straé tak je to asi jedno

    #881506
    Anonym
    Host

    Misho, nechceš sem ještě jednou hodit ten odkázek na kočárek? Jsem stráášně líná to hledat:$

    #881507
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Holky vybíráte ty kočárky i podle velikosti korbičky? Já jen že bych chtěla mimi vozit v korbě celou zimu asi do konce února tak aby tam prcek vlezl.
    Ty jsi Misho měla myslím vybraný Maxi cosi mura jak je tam ta korbička velká.

    #881508
    Anonym
    Host

    Odkaz na kočárek, korbička je tam právě velká, myslím, že nebude problém tam mimčo dát i v únoru pokud někdo nebude mít mimčo dlouhána 🙂 . Tady je odkaz http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Maxi-Cosi-Mura-4-2011-trojkombinace máme vybrané přesně tento hnědý 4 kolku, rozměry budou asi na jejich ofiko stránkách http://www.maxi-cosi.cz/mura-4.php

    #881509
    Anonym
    Host

    Tak to je super:) To je totiž zatím jedinej kočárek, který se mi kdy líbil v bazárku:) Jen teda starší model (http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39784049&tab=1)

    #881510
    Anonym
    Host

    Kačko 😀 , byl hezký, ale ty nové mi přijdou asi větší ta korbička. Jediná nevýhoda daného kočárku je váha, tudíž nedoporučuji pro maminku, která ho často bude vláčet do MHD protože má asi 17 Kg

    #881511
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    No právě já musím řešit tu váhu kočárku budu docela jezdit pouličkou nebo autem bydlím na okraji města. Jinak ten tvůj kočárek misho je super moc se mi líbí já jsem koukala docela na takové s většímy koly, ale ty dost váží. Takže budu muset něco jako je x lander koupit tenhle mě taky zaujal tak holky koukněte
    http://www.imperia.com.cz/website/mainmenu/odkazy-web/canu/canu

    #881512
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Čau holky, tak já kočárek mám po malý, v korbičce byla tři měsíce pak musela do sportáku, protože chtěla vidět a taky tenkrát bylo léto.Jen autosedačku koupím, mám jednu vybranou co má super atesty, od stejný značky máme i pro dceru velkou.
    Jinak sem koukala že tu někdo píše už o tom EKG, vás tam poslal doktor? Já totiž při prvním těhu jsem to chtěla mít z krku a tak jsem tam šla v 27tt, praktickej to udělal, napsal zprávu a pak sem v porodnici dostala takovou čočku, prej to má být max měsíc před porodem. Zkuste se na to někde zeptat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist