Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881558
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ros.lenko kamarádka ho má je s ním spokojená vozí v něm už druhé dítko bez závady žádná reklamace a barvy nevybledlé má 2008 sporťák a teď si koupila na dceru korbu malinovou 2010 já nad ním taky přemýšlím, ale asi bych koupila jen novou sportovní verzy a korbičku použitou. Když by to byla holčička tak bych si koupila tu korbu od té kámošky. Dávám odkaz jaký mám vybraný 🙂
    http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2903926

    #881559
    Anonym
    Host

    jj, ten je parádní :), tak se mi moc líbí.

    #881560
    Anonym
    Host

    Nějak mi uteklo, že už je i verze 2011, i ta ametystová verze mi včera nenaskočila. Já se zakoukala do modré a do arkticu, ten ametyst je vážně super. Já přemýšlela o kompetu sporták, hluboká korbička a i s autosedačkou ….

    #881561
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    No právě ty některé nové sportovní verze 2011 nemají v té barvě korbičky tak se to musí nakombinovat tak taška by se k tomu koupila šedá ta je neutrální i k hluboké korbě jiné barvy… ten slunečník kámoška měla a nevyužila takže k ničemu.Ještě ta barva desert je pěkna jen to oranžové držadlo mi tam moc nesedí :^)

    #881562
    Anonym
    Host

    Tak ten kočárek je moc hezký i v té barvě, mě zaujala ta do zelena jako kiwi, kamarádka má také X-lander a je sním spokojená jen nevím jaký má model.

    #881563
    Anonym
    Host

    Slunečník mě spíš rozesmál :). Já jsem to včera procházela cenově (tedy tu verzi 2010), když se to kupuje po kusech, vyjde to dost rozdílně, než když se vezme celá sada.
    Misho, nejsi náhodou z Vysočan? Měla jsem ten pocit, že jsem to tu někde zahlédla. Že by jsme se poznávali podle kočárku v parku nebo na cyklostezce :), mám ji hned za barákem.

    #881564
    Anonym
    Host

    Jo jo jsem z vysočan mám ji také za barákem, bydlíme v projektu Nová Harfa od Finepu možná budeš vědět pokud nejsme sousedi 🙂 , pak by se společník na procházky hodil

    #881565
    Anonym
    Host

    :), já jsem kousek od vás – z Tulipy Rokytky … u Autocentra Kelly

    #881566
    Anonym
    Host

    Jo jo vím, když jsme šli na procházku do parku podvinný tak jsme to okukovali, když jsme tenkrát kupovala byt, tak jsem koukala i na tento projekt, nejvíce se mi teda líbily co jsou vedle nás od Lexusu ten rokytka park, ale nakonec cena rozhodovala a má představa musela stranou ono rozdíl skoro 600 tis byl značný, ale jsme tady spokojený jsme tady 1,5 i když sjem byt koupila cca před 4 roky ale to nebylo kopnuto do země. A kde budeš rodit? Tak pak když budeš chtít tak můžeme v létě na nějakou procházku s kočárky, já tady parťáka nemám 🙂 ze známých co tady jsou jsem těhu jediná

    #881567
    Anonym
    Host

    Mě se nejvíc líbily právě byty v projektech Tulipy a Nové Rokytky, kterou jsi myslela, obojí pěkné dispozice, žádné pokoje ve tvaru nudle 5x2m. Asi jsem ujetá, ale navrhuju lidem domy, tak jsem chtěla byt, kde se mi dispozice bude líbit. Víc by se mi asi líbil vlastní domek, ale nechtěla jsem z Prahy, ani nikam na okraj. U nás pak vyhrála blízkost metra, i když jsem se strašně bála té oblasti. Před koupí to tam vypadalo děsivě, pak už mi vadila jen ta hala Autocentra, ale my máme okna na druhou stranu, směrem k potoku a do parku, tak to nakonec neva.
    Zaregistrovaná jsem do Podolí na 6.8. Já mám jen jednu kamarádku, ta ted porodila, tak naštěstí můžu chodit přes chodbu na rady. Parták na procházky se bude určitě hodit, nikoho jiného kolem sebe už pak nemám a už ted se děsím, že až vypadnu na tak dlouho z práce a budu jen s miminkem, tak zblbnu. Ráda uvidím nové tváře :).

    #881568
    Anonym
    Host

    Mě se právě nejvícelíbily dispozite bytů té rokytky, vždy se mi líbilo chodba pak obývák a z obáváků další chodba a pak pokoje a koupelna s tím že další WC bylo u vstupu do bytu, říkala jsme si že je to ideální, že ti pak všichni nemusí corat po bytě, ale nakonec cena byla silnější, měla jsme na větší část bytu peníze tak hypo není tak extrímní jako když si někdo musí brát na celý byt, tak jsem si alespoň udělali radost v tom směru, že ho máme poměrně luxusně zařízený… my to máme s výhledem blbý koukáme na spofu na barvy laky do toho areálů ale lepší jak vnitroblok, dole jsou zahrádky a v létě je tam dost hluk, ale všude je něco. Tak to se pak určitě můžeme sejít s kočárky a udělat procházku moc to tady prolezlé nemám jen trochu. Ale myslím, že se nám tady ta obast bude jen zlepšovat a že to byla dobrá investice.

    #881569
    Anonym
    Host

    JJ, souhlas, pokoje máme pěkně oddělené od případných hostů. Já teda hypo taky nemám moc vysokou, ale byt máme stále téměř prázdný :). Vyřešila jsem komplet kuchynský kout se stolem, úložné prostory v předsíni, sedačku v obývací části a novou postel. Pracovnu mám provizorní v budoucím dětském pokoji, knihovna stále nikde. Ted už s tím musím během jara pohnout, už mám všechno ostatní (knihovna, pracovna, obývací stěna) krom dětského pokoje vymyšlené, tak jen to zadat truhláři … s miminkem se bude dozařizovat hůř. Finance ještě jsou, ale doted jsem byla spíš jen pohodlná, to co jsme zařídili, tak nám bohatě stačilo…
    Tak už se těším na procházku 🙂

    #881570
    Anonym
    Host

    Super také se těším 🙂 , my naštěstí máme komplet zařízeno, jen takové ty dodělávky jako doplňky apod. dětský pokoj je už skoro vyklizený, ale znovu popraskali zdi tak se musí nechat opravit a pak už jen zařídit pokojít, jediné co ještě chci je dřevěné desky na balkon a na zábratlí ten ratan nebo co to je, aby tam pak mimčo mělo zázemí, máme velký balkon tak se tam toho dá dát dost. Ale mám už pokojík vymyšlený a vybraný a teď šetříme co nejvíce aby byla větší rezerva na další léta 😀

    #881571
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Holky, já už se tak strašně moc těšim na ty pohyby 🙂 Alespoň člověk bude vědět, že tam toho malého prdolu má 🙂 Já jsem dnes 14+4tt, takže to je ještě asi opravdu mooc brzy 🙁 Ale i teď se na to mooc těšim. Já ani ještě nemám moc bříško a v pohodě nosim svoje kalhoty. Tak to je dobrý, ale jen jsem musela odstranit pásek :S , což mi docela vadí, jelikož jsem na něj byla zvyklá a nosila ho pořád.
    My máme kompletně zařízenou ložnici, koupelnu a kuchyň s obývákem, takže tak nějak ten základ máme. Teď na jaře musíme vyklidit dětský pokoj, jelikož tam máme starý nábytek, který jsem postupně přesouvali, jak jsme přistavovali. Je to všechno dost finančně náročné, takže ho asi budem vybavovat postupně a rovnou prakticky, aby ho mohl používat i školák. Teď když budu na mateřské, tak se těch peněz moc neušetší, tak uvidíme, jak to všechno půjde, ale tak nějak to nejdůležitejší máme, tak je to v pohodě 🙂

    #881572
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky po delsi dobe sem vas prisla navstivit jak se mate ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist