Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881169
    h HAKUBI
    Registrovaný uživatel

    Bejbino, ty už se chystáš skoro rodit 😀 , že vstupuješ do 3 trimestru nikoliv měsíce?
    Všechny ale chápeme jak jsi to myslela rozhodně 🙂 Takže dámy, všem přeji pěkný vstup a hlavně bez komplikací a nevolností!
    Já si jdu dnes užívat narozeninové oslavy mojí babušky, která má 11.1.2011 kráááááásných 90 let, čipera jedna. Mimochodem si jdu také vyslechnout gratulace k budoucímu rodičovství neboť v rodině někdo neudržel jazyk za zuby ač jsem si to přála vzhledem k mým komplikacím, které jsem měla. Chtěla jsem to do širšího okruhu předat až na konci 3 měsíce, smůla.:(

    #881170
    Anonym
    Host

    Hakubi, to jsou teda hajdaláci, u nás v rodině to ví jen rodičovstvo a švagr se švagrovou. Jinak jsem chtěla taky oznamovat nejdřív po třetím měsíci..A možná to půjde i později, protože věřím, že naši neceknou a nejbližší větší rodinné setkání bude až na začátku března. To už budu mít asi celkem pupek, jestli to půjde dál tak, jak poslední 3dny – to furt nic, nic a najednou jsem jeden večer vypadala aspoň jak pátej měsíc:D

    Já si holky nějak pořád neumím poradit s tím stravováním. Přijde mi, že mám pořád hlad, tak bych jedla, jenže mám hned pocit sytosti, za 5min zas hlad. Tuhle mi kilo na váze přibyde, tak se leknu, že přibírám moc rychle, teď jsem zas spadla o kilo dolů.. (a vážím se pořád za stejných podmínek) No ale věřím, že když má někdo nevolnosti, tak to musí být ještě mnohem horší…

    #881171
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahoj já jsem v diskuzi květinky těhulky termín mám 1.srpna podle BW a podle Dr.3.srpna.
    Holky já s tím jídlem taky bojuji sladké vůbec je mi po něm pěkně špatně dokonce i čaj s cukrem mi děla zle. Tak piju jen džus. Jeden večer jsem měla pořád na něco chu,ť ale na co jsem se podívala tak se mi dělalo nevolno tak nakonec jsem baštila jen suchý chleba. Váhu neřeším přibrala jsem už 2kg. U předešlích těhu jsem přibrala 18 kg a žádné strie jen trošinku na zadku a to co jsem přibrala tak jsem všechno zase shodila, ale musela jsem cvičit stačilo 2- 3 měsíce a byla jsem spokojená. Tak teď váhu neřešte a hlavně aby mimi bylo v pořádku to je to nejdůležitější. 🙂

    #881172
    Anonym
    Host

    Tak to já moc nemám chutě nebo nechutě…Eee, akorát jsem včera od tchýně dostala slepici – no aspoň mi ji dala opracovanou (dát mi ji s hlavou a pařátkama, tak asi blinkám hned, no holt su městská holka), stejně mi nebylo moc dobře, když jsem ji rvala do papiňáku a vůbec nemám chuť, až z toho bude slepice na paprice. Nevím, jestli kvůli tomu, že mi vadí vidět zvíře, který jím, vcelku, nebo kvůli té smetanové omáčce s knedlíkem…No tak na to mám dnes vyloženě nechuť..:S

    Jo a přibírat se nebojím, spíš mi vadí takovýhle hop sem, hop tam. Když by to bylo postupně, bude to pro mě v pořádku, ale když je to skokově, spojuje se mi to se špatným způsobem stravování.. Jak já vlastně dělám výzkum s těhulkama, tak se zajímám právě i o příbytek hmotnosti během těhu. Nejmíň jsem zatím měla 6,5kg, z čehož bylo 4kg miminko! A vše bylo v pořádku. Nejvíc bylo 20kg s dvojčaty a 24kg s jednou holčičkou – a přitom maminka normálně drobula, je to tuším 3měsíce a už má zase 20kg dolů:)

    #881173
    Anonym
    Host

    Docela jste mě uklidnily holky, že jak která jídlu holdujete/neholdujete. Musím se přiznat, že já s jídlem bojuji. Přijde mi, že ten drobeček nemá někdy ani šanci si ze mě něco vzít 🙁 Mám maximálně kg nahoře. Bojuji i s pitným režimem.

    #881174
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    závidím těm co můžou jíst, já mám permanentní chuť na pomeranče nebo mandarinky, když si dám, tak spolehlivě běžím blinkat. No u dcery jsem nejdřív kvůli blinkání zhubla, pak přibírala postupně no a ve finále mi přestaly stíhat ledviny tak jsem se zavodnila, měla otoky jak blázen a během týdne přibrala 7kg, teda to byla voda, no a pár dní před porodem sem měla 18kg navrch, po šestinedělí sem neměla ani deka…..No teď mám namožený svaly jak furt lítám na WC tam mám břicho nafouklí jak balon a gatě mi dělaj problém.

    #881175
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak koukám, že s jídlem jsme na tom všechny podobně. Já mám taky pocit hladu téměř neustále, ale sotva něco sním, už si připadám plná a nemůžu dojíst ani malou porci a za chvíli mám zase hlad.
    Je mi ale taky od 31.12. permanentně špatně…v pátek mi bylo tak zle, že jsem nešla ani do práce a celý den jsem jen spala. Ve 2 hodinovoých intervalech jsem pila, čůrala a spala. Občas jsem strčila hlavu do záchodové mísy…a zase pořád dokola. V sobotu už to bylo lepší, v neděli jsem o nevoslnosti ani nevěděla, ale za to mě začala šíleně bolet prsa a dnes mi není úplně nejlíp…ale nemám na nic chuť tak se pořád přemlouvám něco sníst, abych tomu drobkovi něco dala a věřím, že to v sobě udžím. No je to děs. Ale je to asi pro každou z nás. Snad to brzy přeje.
    Já mám jeden den břicho tvrdé a nafouklé a mám 1kg nahože a za 2 dny mám 1kg dole a břicho propadlý….závisí to fakt na tom, zda mi je zrovna dobře, nebo zle…
    Prostě si to užíváme se vším všudy…koukám…

    #881176
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak já zatím s jídlem žádný problém nemám jím stejně jako před těhu, i když teď toho sním méně, ale zato dlabu častěji, jen dostávám hlad tak po 21 až 22 hod a ráno se budím s kručícím břichem, ale zatím pohoda, ani stravu jsem nějak nezměnila i když jsou jídla, která mi dobře nedělají a občas je na něco větší chuť. Já mám ráno bříško normální jako kdyby žádné těhu nebylo, zato odpoledne se bříško zvětšuje a večer jsem jak balón a břicho mám dost velký a ráno zase nic tak nevím čím to je. Já zatím asi taky nepřibrala, dle váhy se mi to také pohybuje +-1 Kg nahoře – dole. Jediné co pořád přetrvává je děsná únava, ráno vstanu a zívám jak kdybych nespala celou noc a to jsem kolikrát v 9 večer tuhá a chrním

    #881177
    Anonym
    Host

    M.Laskovska, myslím, že v Těhulkách-snažilkách je snad jen jedna nebo dvě v pokročilejších termínech. Líbila se jim naše diskuze, tak se přidaly. Jinak jsme tam všechny srpňandy 🙂

    #881178
    Anonym
    Host

    Máni, já už to sem psala, jsem si říkala, že je škoda, že se holky nechtěly přidat a bylo by fajn to spojit, na druhou stranu, aspoň toho máme víc, kam se koukat a povídat:) a ve snažilkách se pak zase můžeme potkat s bondíkem, miruš a ostatníma, kterým určitě všechny moc fandíme:)

    Misho, s tím břichem jsem na tom úplně stejně, ale to bylo i před těhu, že jsem se ráno nakrucovala jakej jsem hubeňour a večer jsem radši před zrcadlo nepáchla:D prostě to přes den povoluje a vyvaluje se to:)

    #881179
    Anonym
    Host

    🙂 já to před těhu neměla, mám kamarádku v 18 tt a večer si připadám jak ona s břichem je to fakt dost znatelný rozdíl jak se mi pupek dokáže vyvalit, jsem štíhlá o to víc to na sobě pozoruji, no ale už ty bříška pomalu začnou přeci jen se blížíme pomalu ke konci 3 měsice tak teď nám bříška pořádně začnou růst, mám doma knížku nevím jak se jmenuje a tam je u každého týdne jak je mimísek asi velký a co zrovna teď mu roste apod. je to zajímavé tak koukám, překvapilo mě, že ve 13 tt začínají být vidět „pohlavní orgány“, že buď sestupují varlata nebo se tvoří tuším, že tam bylo vaječníky tak jsme zvědavá zda něco na UTZ bude poznat v té době nebo zda budeme čekat

    #881180
    Anonym
    Host

    Ahoj,já mám termín 1.8.2011<:o)

    #881181
    Anonym
    Host

    Ahoj Peti, tak vítej, to je sranda, kolik se nás tu zatím trefilo do prvních dvou srpnových dnů s termínem:) I když nechodila jsi ty do července? Že by ti to podle utz přesunuli k nám?

    Misho, právě čekám, že se něco dozvím na té genetice, kam jdu 13+0:)

    #881139
    Anonym
    Host

    Aha, tak Peťuli jsem viděla ve snažilkách, takže předpokládám, že tady to bude jen shoda jmen:)

    #881182
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Peťulko, tak Tě tady vítám…taky se mi líbí, jak se schodujeme v termínech, 1.8. a 2.8. :-). Je to fajn.
    S tím nafukování bříška během dne jsem na tom holky úplně stejně. Asi to tak má být :-), ale co nevidět nám začne růst a já už se na to docela těším. Já jdu na genetiku zítra, taky bych byla ráda, kdyby aspoň trošku bylo poznat co to vlasntě čekáme, ale myslím, že ještě bude bzry 🙂 .
    Škoda….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist