Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881573
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    ros.lenko my jsme se taky shodli na jméně pro chlapečka – Daniel – přítel chtěl buď Davida, nebo Daniela…mě se líbí obě, ale víc jsme se shodli na Daielovi…a nasštěstí žádného ve svém okolí nemáme 🙂 .

    Jinak kočárek X-Lander má švagrová a je s ním naprosto spokojená, zanedlouho v něm odvozí své druhé mimčo…má taky trojkombinaci, takže dodnes bez reklamace a závady 🙂 .
    Můžu tedy doporučit.
    A Benediktovi, můžete klidně říkat třeba Bene, nebo Beníku. Je to krátké a hezké. 🙂

    #881574
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Jooo a víte,co jsem dostala o víkendu od svého bráchy? Naše první Pampers plíny – New Born pro miminka od 3kg…ty jsou tak malinkaté a úžasné 🙂

    #881575
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    co se děje…nikdo nic nepíše… 🙁

    #881576
    Anonym
    Host

    Asi nejsou žádné novinky, u mě vše OK prohlídka je až 1.3. tak to potom budou zážitky 🙂 . Břicho mám večer vyvalený jak kdybych měla za týden rodit. Jo vlastně u mě jedna novinka, v 16 tt mám nahoře své první kilo 😀 . Ty plínky musí být úžasné, mě dnes přišel na mimčo kabátek a tepláčky a k tomu také něco jako kabátek a zítra snad dorazí dalších 5 kousků co jsem pořídila přes aukro, ale ty věci jsou jak nové. Začínám asi pomalu něco nakupovat a scháňět kde co koupíme, nějak to hrozně utíká, když si vezmu že budu končit 4 měsíc

    #881577
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahojík, tak já jsem byla dnes na kontrole na velkém ultrazvuku, protože mi nevyšli triple testy přitom screening ve 12tt byl v pořádku. Tak dneska mě Dr. uklidnila všechno je dobré a nechápe proč nás maminky stresují s těma triple testama když jsou zastaralé a nepřesné – přesnější je ten screning v 1.trimestru. Už taky víme co budeme mít 😀 bude to chlapeček.

    #881578
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Raduš, tak to moc gratuluju, že je všechno v pořádku a taky k tomu chlapečkovi…to budou v létě porodnice půné kluků 🙂 . Jsem zvědavá, která bude mít tu holčičku 🙂 .

    Já jsem se vážila včera…právě nám běží 18. týden a máme už nahoře 2kg a to ještě před týdnem to bylo 1kg 😀 . Ale zatím mi jen roste kulička, jak říká přítel…nejde mi to ani do zadku, ani do nohou…jen prsa a bříško. Tak si myslím, že na to, že už jsme téměř v polovině těhu, tak 2kg je úplně super.

    Misho, ty věcičky…já jsem si taky pár kousků objednala…s angického secondhandu a taky jsou jako nové…ani nejsou cítit sekáčekm, jako to dří bývalo. Naopak věcičky přišly navoněné a skutečně jako nové. Tak jsem byla překvapená.

    Včera mi do práce přinesl kolega hračky po jejich miminku…no ono už je to 18měsíční slečna, tak mi donesl ať si vyberu, že už je nepotřebují. Ty hračky jsou jako nové, tak jsem si vybrala jen pár hraček pro ty nejmelší…chrastítka, něco na kočárek a tak. Ale stejnak ještě něco koupíme a hodně toho dostanem, tak jsem to nechtěla přehánět…jen symbolicky jsem si něco vybrala 🙂 . Tak se nám to doma taky pomalu začíná sbírat 😀

    #881579
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    u mě nic nového. Čekám na výsledek Tripple testů, zatím nikdo nevolal, tak ještě aby to vydrželo týden a pak už můžu být klidná….
    Váha pořád stále na 0, ani kilo nahoře, proti minulému týdu ještě hubnu 🙁 a začínám být nervozní. Ale je pravda, že mám moc moc práce, kterou za mě nikdo neudělá a nepočká. Ale už mi vyskočilo bříško, i když jsem stále v původních kalhotách.
    Ještě stále se držím a věci pro mimi nesháním, říkala jsem si, že začnu až po 20tt, po genetickém UTZ. Ale zítra mám konečně volno, tak asi dojdu okouknout vybraný kočárek.
    L.

    #881580
    Anonym
    Host

    Mě naštěstí také roste jen bříško, do zadku, nohou a pod. zatím nic, já vždy kouknu na něco na aukro a když je tam něco hezkého a skoro jako nové tak přihodím a čekám 🙂 , ale hodně si vybírám, takže žádné velké nákupy, já něco pak budu objednávat z nextu z Anglie a něco dostanu, ale pomalu začínám, aby toho potom nebylo hodně, ale jen tyto drobnosti nic velkého

    #881581
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Přesně tak, všichni buď čekáme na testy nebo na výsledky testů, tak není čím se chlubit.
    Já jsem si včera odbyla obvodního a EKG. V pondělí mě čekají genetické odběry a návštěva v poradně. Už se na to moc těšim až zase uvidim toho prcka, jak pěkně povyrostl a jak už se více podobá mimču. Ten měsíc mi přijde jako věčnost.
    Dnes jsem 15+2 tt a zatím jen 1 kg a stále v původních kalhotech. Večer si teda připadám jako v 6 měsíci. I když ono to docela utíká, ještě měsíc a budem mít půlku za sebou.
    S nákupa to taky nepřehánim. Krabici s věcma do 1 roku jsem odkoupila od kamarádky, a když jsem to doma ukazovala, tak jsme se nad tím všichni rozplývali a vůbec si nedovedu představit, jak budu takový malý věci oblíkat. Kočárek jsem už byla okouknout a myslím si, že u prvotního výběru zůstanu. A přitom jsem koupila vaničku, teploměr, hřebínek, dudlíka s držákem proti ztrátě a dvě malé hračky.
    Koukám, že všechny si to tu necháváte říct. Já bych se chtěla nechat překvapit, ale přítel by to rád věděl, tak uvidíme jak to nakonec bude.

    #881582
    z zanetka1001
    Registrovaný uživatel

    ahoj,tak jsem tady,termín mám 16.8. a ráda se tu s vámi budu setkávat a povídat o společných radostech i starostech

    #881583
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Vítám tě Žaneto,

    máš stejnej termín jako já 🙂
    Napíšeš nám něco o sobě, odkud si, kolikátý mimi čekáš a tak?

    #881584
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Žanet vítám Tě 🙂
    Též mám termín 16.8., takže už jsme tři 😀

    #881585
    Anonym
    Host

    Byla jsem okouknout předvybraný kočárek, tak X-lander to asi nebude :(. Byl sice moc pěkný, ale korbička je strašně malinká … nechápu číslo 85cm, které uvádí internet (asi vnějšek). Rozhodně pochybuju, že někdy v únoru by se mi do ní vešlo mrně i s fusakem a do sportáku, to nevím, jestli už půjde dát ….
    Tak ještě je dost času, budu koukat asi po jiném ….

    #881586
    Anonym
    Host

    Ale tak on se ten sporťák dá sklopit úplně naležato, ne? Nestraš, Leni, x-lander je jeden z mých favoritů, ačkoliv jsem se ještě nebyla dívat. Obávám se, že stejně moc větší korbičky nebudou…

    #881587
    Anonym
    Host

    Sporták se mi moc líbil. Sklopit naležato úplně nejde, ale to by zase v 5ti měsících nemělo tolik vadit. Jen to dítě nesmí být obr, jinak bude problém už o Vánocích. Fakt je malinká v nožičkách se navíc zužuje do špičky. Větší mi paní ukazovala, jednu zastaralou klasiku (marita) a pak jeden, co celkem ušel ALU Neo (V-MAX), výrobce Vydeko …. ale celkově se mi tolik nelíbily jako X-lander.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist