Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881183
    Anonym
    Host

    Tak ať Vám testíky dopadnou dobře, vidět to prý je nejdříve od 12-13tt, ale málokdy doktor něco pozná, ale já jsme také zvědavá co čekáme i když je mi pohlaví jedno. Já jdu na testy (odběry) 18.1. ale ne na UTZ 🙁

    #881184
    Anonym
    Host

    Ahojky, tak co vyšetření, Marky? Bylo něco vidět? Nám dnes (11+1) naměřili 35mm a vidět je trochu obličejík, ručičky a nožičky ale pohlaví ani náhodou, na to je fakt čas:)

    #881185
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahoj
    Kačko já jsem dnes 11+0 jdu na tu genetiku za týden a taky si říkám, že asi nepujde vidět co tu bude… ale to není důležité jen, aby mě všechno vyšlo a mimi bylo v pořádku.

    #881186
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    omouvám se, že se vtírám, ale to víte 35tt a nemůžu spát, takže se občas zapojím do diskuze i jinde , tak snad vám to neva.
    držím vám všem palečky at vám vyjdou vyšetření dobře a jen připomínám, vy co chcete rodit v Praze – nezapomente na registraci porodu ve 14+0, když to nestihnete budete muset rodit bůh ví kde.
    tak držím palečky

    #881187
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    jen pro info…změnila jsem si přezdívku z původní M.Laskovská na Markéta :-).

    Jinak na těch testech jsem byla ve středu, to jsem měla být podle gynekoložky 11+2, ale tam mi prďolku změřili a prý byl zatím 10+4, takže ještě malinký na genetické testy, takže mi vzali znovu krev a jdeme znovu za týden.

    Ale holky, když jsem viděka mrňouska poprvé, byla to v podstatě jen tečka, které bilo srdíčko, ale ve středu…to už byl 4cm človíček, co tam býhal hlavičkou a házel ručičkama, nožičkama. No já měla slzy očích, úplně jsem se tam do něj zamilovala. Je to neskutečný, jak už byl mimísek aktivní, paní doktorka říkala, že je čiperný až až na to „stáří“ :-).
    Když jsem to říkala doma příteli, byl nadšený a říkal, že to bude určitě kluk . No a na určení pohlaví jsem se taky ptala, paní doktorka říkala, že se to dá nejlépe poznat až tak v 18. ještě lépe ve 20. týdnu. Takže si ještě počkáme 😀 .

    #881188
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    mě trochu mrzí, že mi doktorka podle té velikosti neřekne, jak je to mý zvířátko starý. Pořád počítá jen podle data MS. Do průkazky mi píše jen týden bez dalšího čísla, a to když jsem tam byla podle svých propočtů 11+1, což už by se asi mělo říkat jako 12. týden, tak mi tam napsala 11..Tak jsem z toho jelen. Navíc jestli jsi Marky se 40mm 10+4, tak já s 35mm budu možná i týden za tebou. Tak ještě že jdu na tu genetiku až za 14dní, s takovou by mě asi taky poslali dom:)
    Jinak moje mimi buď spalo, nebo je prostě lenoch po mamince:D

    #881189
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    já jsem ted 10+6 (podle MS) a o velikosti mimi nevím vůbec nic, měla jsem jen jeden UTZ v 6+5, v půlce prosince, kdy mělo cca 10mm, což paní doktorce přišlo trochu víc, ale prý se to takhle malé špatně měří. Viděla jsem fazolku a blikající srdíčko. A od té doby žádné vyšetření, ani včera na kontrole. Jen jsem dostala průkazku, zvážili mě (žádné kilo navíc), zeptali se na problémy (žádné), řekli at si vyberu porodnici kvůli registraci a poslali mě na odběry krve. Vzhledem k tomu, že mě vůbec nic není, tak ani nevím, jestli tam to mrně pořád je :). Paní doktorka mi řekla, že určitě je, že nemá důvod tam nebýt :). UTZ budu mít za 14 dní, tak jsem zvědavá ….

    #881190
    Anonym
    Host

    ahojky maminky… je tu ted někdo???

    #881191
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Kačko, tak podle té velikosti 35mm to skutečně odpovídá, že budeš cca týden za mnou. Já si myslím, že příští týden až půjdu znovu a znovu mi prďolku přeměří, tak mi pak i definitivně určí stáří a posunou i datum porodu.
    Paní doktorka říkala, že je to běžné, že se termín cca o týden až 14dní posouvá, protože nikdy se nedá přesně určit, kdy došlo k ovulaci a oplodnění vajíčka.
    Tak vám pak dám zase vědět, jak jsme dopadli.

    Leni neboj, doktoři ví, o dělají…ale asi by mě taky mrzelo, že jsem v ordinaci a mrňouska nevidím.
    Já jsem se teda asi měsíc v kuse cenně mohla ujistit v tom, že tam prcek je, protože mi bylo tak zle, že jeden den se to ani nedalo vydržet a nemohla jsem ani do práce. Dělala mi špatně i jízda autem, nebo v metru a už vůbec jsem nemohla cíti zapáchající lidi, nebo třeba u stánku grilované kuře. Dělalo se mi zle úplně ze všeho.
    Ale tento týden v úterý, jako mávnutím kouzelného proutku je nevolnost pryč a mě je už 5dní dobře. Tak snad to máme za sebou :-).

    Takže pokud je Ti dobře Leni, buď ráda a o prcka se neboj, pokud se Ti daří dobře, jemu se daří ještě lépe :-).

    Hezký víkend holky…u nás prší, tak odpočívám a večer slavíme přítelovy 33. narozeniny. Tak taky užívejte.
    Markét

    #881192
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já jsem dnes jak mrtvola nevím zda je něco s tlakem teď ho mám nízký, ale přežívám dnešek zatím v sedě s nohami nahoře, ale od žaludku je mi faj spíš jsem malátná tak snad to brzo přejde. Markét néé že bych ti chtěla brát radost, že nevolnosti uspoupili moc ti to přeji, ale cca před 14 dni jsem se také radovala jak už mi je 5 dní ok žádné nevolnosti a zvracení a pak to opět přišlo teď už je to cca pouze tak jednou za 3 dny což docela jde. Tak hezký víkend

    #881193
    h HAKUBI
    Registrovaný uživatel

    Děvčata, moc bych nám všem přála, aby naše chutě k jídlu byly jen příjemné a nechutenství ustoupilo. Moje sestřička je těhulka jen o dva měsíce dříve než já a jak tu bylo řečeno nechutenství se ji vrací i v pátem měsíci. Raději si tedy zatím nefandím, protože i mě se celkem ulevilo co se týká příjmu jídla. Můj nos je ale stále citlivý o 106. Minulý týden kolegyni přišel kandidát na pohovor a zdál se ji posilněn alkoholem. Byla jsem tam nenápadně povolána, abych skutečný stav kandidáta okomentovala :))))). Mě nyní opravdu vadí cokoliv, doma už manželovi tím začínám být „protivná“ … všechno se mi zdá zkažené.
    Optám se, vzala jste některá z vás už partnera, manžela na ultrazvuk? Já se to chystám 27.1., jsem zvědavá na reakci … 🙂
    Krásnou neděli všem!

    #881194
    Anonym
    Host

    Ahoj Hakubi, mě zatím vůně „smrady“ tolik nevadí až na cigaretový kouř po ránu na ulici to je děs. Já se chystám vzít partnera na UTZ 31.1. říkal, že samo půjde, když jsem mu řekla, že tam skoro všechny těhulky chodí s partnery tak prý, že jo nemá s tím problém a navíc už teď bude i něco vidět oproti tomu UTZ v 6tt kdy to byla jen „tečka“ to pak koukal doma na DVD

    #881195
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Misho,

    já vím, že s tím nechutenstvím a nevolností je na běh na dlouho trať a rádo se to vrací…taky jsem měla pauzu a pak se to vrátilo a trvalo to celý cca měsíc. Ale aspoň teď se raduju, že je mi dobře…ale nosánek, ten mám taky pořád citlivý, takže se Ti Hakubi ani nedivím, že máš pocit, že je všechno zkažené…mám taky ten pocit. Mě minulý víkend smrdělo i grilované kuře, co jsem dělala k obědu a normálně si tu vůni užívám 🙂 . Holt…lepší to teď asi nebude.

    A Misho…já jdu do poradny teď v úterý 18.1.2011, tak jde přítel taky poprvé se mnou…po těch nezdařených gen. testech jsem ho ujistila, že vidět už prcek půjde, tak jsem na jeho reakci zvědavá 🙂 .

    Pak vám poreferuji 🙂
    Hezkou neděli. Markét

    #881196
    Anonym
    Host

    Markét tak držím palečky, já jdu také 18.1. ale jen na ty odběry krve a moče apod. ani nevím co to vše obnáší, ale tam jdu sama a pak jdeme až toho 31.1. na UTZ a výsledky už se těším až zase mimíska uvidím po tak dlouhé době (poprvé a naposled v 6tt) a snad bude vše ok

    #881197
    Anonym
    Host

    Hakubi, se mnou byl manžel na obou UZ, které jsem zatím měla. Každý chlap ale reaguje jinak, tak se netěš na slzy štěstí, nabídky k sňatku apod. 🙂 Manžel chodí a bude chodit dobrovolně, žádné přemnouvání se nekonalo. Poprvé se ho nejvíc zaujalo, jak miminku rychle tluče srdíčko a podruhé ho nejvíc zaujalo, jak pan doktor musel UZ sondou šťouchat do břicha, aby se mimi otočilo 😀 Takže jeho reakce je hlavně to, že hned po UZ něco prohodí a pak už se o tom nebavíme. On všeobecně není ukecaný, takže vlastně žádné reakce nečekám 🙂 Vím, že tam se mnou chodí rád a to mi stačí. Tak hlavně žádná přehnaná očekávání, ať nejsi zklamaná.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist