Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881783
    Anonym
    Host

    Ahojky, no já se byla dnes podívat v obchodě na implast canu, přečetla si jednu celou debatu o tomto kočáru na modrym konikovi a asi bych do něj šla…Možná by byl rozumnější volbou dorjan, má větší sporťák, jenže zas o 2kg těžší a není tak kráásnej:) Asi bych se už pomalu potřebovala rozhodnout, neb mi z těch kočárků začíná hrabat-připadám si na ulici jak úchyl, když se za každým kočárkem otáčím:P

    #881784
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Kačko, tak to jsem na tom stejně, taky čumim po ulici na každý kočárek co vidim 😀 Přítel už je z toho neštastnej…
    Víkedn byl naprosto luxusní a taky jsem si ho pěkně užili na slníčko a zahradě 🙂
    Za to teď trpim jako blázen… :'( Jelikož jsem to pohodové těhu zakřikla :S Horečka a bolení zad dole na ledvinách, takže nás dnes čeká návštěva dr….jen doufám, že to neovlivní prcka +o(

    #881785
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Kacko většinou to dopadne s kočárkem tak že se asi po různém vybírání vrátíme k tomu prvnímu 🙂
    Známa si vybrala potom se jí tam něco nelíbylo a tak se dívala na jiné no a teď kupuje ten první 😀
    Já dopadla podobně vybrala jsem si jané nomad, ale bohužel se už nevyrábí 8o| tak jsem se vrátila k prvnímu výběru 😛 a asi je rozhodnuto. Kdo vybírá tak často přebere.

    Jinak se vám tu holky musím omluvit že jsem tu dlouho nepsala měla jsem teď náročné období psala jsem to jen holkám v diskuzi květinky těhulky- nej kamarád si vzal život a bylo to pro nás hodně těžké…V jediném okamžiku se nám zbortil celý svět, teď už je jen na nás, jak budeme bojovat se samotou uvnitř sebe… naše milovaná osoba se už nevrátí, ale život jde dál… :'(

    Hodně teď kamarádce pomáhám zůstala tu sama s dvěma dětmi 3 roky a 7 měsíců a ještě chodím mojemu pomáhat do kanclu místo toho kamaráda 🙁

    #881786
    Anonym
    Host

    Raduš, a který že to je, ten tvůj první výběr?:) 😀

    Peťul, ať se brzy uzdravíš!!!

    #881787
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    😀 Kačko ten první byl concord fusion pak jsem koukala na x lander a taky canu 🙂

    #881788
    r Raduš
    Registrovaný uživatel
    #881789
    Anonym
    Host

    Raduš, je moc pěkný. Co to má za kolečka?
    Já pořád nevím, stála jsem o X-lander, zvlášt ta fialová verze (pro moji holčičku super 🙂 ), ale přijde mi hodně malá korba. Nechci se sice vázat na názory starší generace, že je potřeba mít co nejprostornější kočár, ale ten X-lander mi přišel fakt malý.
    Ted mi dokonce radili, že kvůli záruce je dobré nemít kombinaci, ale zvlášt hluboký a zvlášt sporták. Že se hluboký po těch 7 měsících prodá, v podstatě ještě v záruce a navíc nebude překážet nikde ve sklepě. Jinak prý doma čeká samostatná korbička až se odloží sporták a jde to prodat jen najednou. Jenže samostatně to zase vychází většinou dráž ….

    #881790
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Roslenko kolečka jsou buď jen plastová a nebo můžou být zadní nafukovací jsou i kombinované se stříbrnou nemusí být celé černé. U 2011 jsou zase jiné kolečka http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1721879
    Jinak já budu kupovat nový sporťák a na to si koupím korbičku samostatně – použitou dá se sehnat za super cenu a konečná cena bude levnější
    … u tohoto kočárku je možné použít korbu i od jané. 🙂

    Jinak X lander má kamarádka a taky měla sporťák zelený a korbu koupila zvlášť červenou. Malá se narodila v srpnu a v korbičce byla přesně 6měsíců což úplně stačí.

    #881791
    Anonym
    Host

    No :), však já se toho X-landra pořád nechci vzdát 🙂

    #881792
    Anonym
    Host

    Kamarádka má X-lender a je spokojená, malá se jí narodila v lednu na začátku léta tam ještě mohla být. Koukni na tento odkaz, mají tam celé sady v AKCI ale jen některé barvy a na některé modely, nevím zda je to výhodné nebo ne http://www.malvik.cz/Kocarky/

    #881793
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Nastěstí nemám žádný zánět, ale jen podrážděné močové cesty… tak mám být v klidu, v teple a pít sušené brusinky. Horečka teď už prckovi neublíží a po kontrole u dr. je v naprostém pořádku, což pro mě bylo nejdůležitejší. Tak poctivě ležim a popijim. Dnes je lépe, ale dnešní noc docela mazec… sráželi jsem studenými zábaly horečku 39.
    Nemáte někdo zkušenost s rakouskou firmou HOCO vyrábějící kočárky?

    #881794
    Anonym
    Host

    Holky, nevíte kdy se chodí na test cukrovky? Posledně jsem na poradně dostala žádanku, adresu, kam mám dojít a pokyn, že si tam mám jít ve 24tt. Musí být ten týden ukončený nebo má akorát probíhat? I když to možná moc řeším. Původně jsem si myslela, že mám jít příští týden, kdy mi bude akorát probíhat 24tt a hned následující pondělí mám poradnu, tak jen abych tam nedostala vynadáno, že jsem šla moc brzo a nebo naopak, že nemám sebou výsledky.

    #881795
    r radunkas
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky,
    tak mi je líp, včera jsem ještě polehávala, byla jsem strašně unavená, v pátek zajdu k MUDr., jen aby mě poslechl, ať mám klid…Petuldo, ať Ti je taky líp, ta teplota to je na prd:o(,zkoušela jsi i Paralen?Jak se to tak stane, že se podráždí močové cesty?
    Radus, mrzí mě, co Vás potkalo, tohle by nemělo být:o(ať Ti čas pomůže, co nejdřív…a hlavně, ať má dostatek síly Vaše kamarádka vše zvládnout.
    Tak jsme si prohlídla všechny kočárky, co máte v merku.Já ještě žádný neviděla naživo v obchodě, a taky čučím na kočárky kolem mě. Nějaký se mi líbí, snažím se zapamatovat název a vždy to dopadne tak, že když na něj chci pak mrknout na netu, tak už zas nevím,jak se jmenoval!:S Takže začnu nosit diář a propisku a budu si dělat poznámky:o))Ros.lenka-já dostala žádanku min. týden 28.3 (byla jsem v 21tt) a řekli mi, že tam mám jít nejpozději týden před další kontrolou, tedy 28.4, takže si myslím, že to není napevno daný. Jinak fialová je super, taky jsem si říkala, že by to bylo pěkný ji mít v barvičce,ale co když bude druhý kluk?Myslím si, že ten kočárek použiji pro „další mímo“.
    Mějte pěkný večer

    #881796
    Anonym
    Host

    Radus, já takhle koukám taky a dělám si poznámky do mobilu :). Naposled jsem tam napsala viper 3s, moc se mi líbil v metru, taková decentní kapučínová barcička, ale chtěla bych 4 kolečkový a ten už se mi tolik na obrázku nelíbil, ale určo na něj kouknu i v obchodě.

    #881797
    Anonym
    Host

    Radunkas to je dobře, že je ti již lépe. S cukrovkou nevím, mě to teprve čeká, jdu zítra na prohlídku tak se snad něco dozvím, jediné co vím, že nikam nebudu muset jít, dělá se u doktora.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist