Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881903
    Anonym
    Host

    Kačko, jsem z Prahy, barvu ještě nevím … bude muset taky přítel říct, co by chtěl. Na první pohled se mu kočárek líbil, ale barvu jsme ještě neřešili. Líbí se mi jich hodně 🙂 …stone, atlantic, laguna i další… fakt nevím, který vybrat 🙂 ..potřebovala bych je všechny vedle sebe Uvidím, třeba se zamiluju do některého v obchodě … ted jsem si vyhledala 3 krámy, které půjdu za chvíli obejít 🙂

    #881904
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Holky já myslím že nákup dobrého batohu ze kterého vás nebudou bolet záda a bude dost velkej byste neměli odkládat 🙂 Batoh je totiž naprosto geniální věc jak táhnout mrak věcí a mít volné ruce. No škoda že nejsme chobotnice se spoustou chapadýlek.

    #881905
    Anonym
    Host

    tý jo, co máte všichni s tím stonem? 😀 já byla nadšená, jaké mají krásné barvičky a manžel se na to koukl a vybere černo šedý*-) a teta taky… to jsou věci:) mně se líbí atlantic, ačkoliv je modrý, tak i pro kluka i pro holku mi připadá super, takový učesaný:) strašně by mě zajímalo, jak vypadá lilac-blue v reálu, nebo ten calipso. no máš to super, Leni, že máš tolik obchodů, kde ho mají, že třeba uvidíš víc kombinací – v Brně je jen v jednom obchodu a to v barvě olympic…a tu moc nemusím

    #881906
    Anonym
    Host

    Vcelko, já už to s tím batohem zjistila – mamka je ze mě celkem na nervy, že jiné holky nosí kabelky či tašky přes rameno a já furt s batohem. A v kauflandu jsem byla párkrát na větším nákupu i s turistickým batohem, co nosím na čundry, mám fakt výbornej, takže to by bylo:D

    #881907
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Kačko tak to si můj člověk, já když mám kabelku, tak jen na mobil a peněženku, každej se mě ptá co se mi do toho vejde, ale jinak batoh. Od pidi po velký a od tý doby co máme malou a chodíme občas bez kočárku tak si to s kabelkou neumím představit. Sláva batohům! A na dovolený? každej letí s kufrem my s krosnou 🙂

    #881908
    Anonym
    Host

    Já mám kabelku jen do divadla :). Dovolené máme z 90% na horách, takže kufr ani doma nemáme :). Poté, co jsem poznala přítele, jsem doplnila svou cestovní výbavu o pořádný batoh, aby se s ním dalo chodit po horách. Má 60l, víc jsem nechtěla, protože bych to stejně neunesla … takže dnes se umím bez problémů sbalit na minimum :).

    #881909
    Anonym
    Host

    Tak to ti, Leni, závidím, že to umíš. Já mám batoh 70tku a dokud se tam něco vleze, tak tam něco cpu a pak si nadávám, jak to mám hrozně těžký:P A nejhorší to bylo v thajsku-takových zbytečných hader jsem tam měla, když by stačily dvě tílka a dvoje kraťasy…No jsem poučená ale stejně se balit neumím a ještě horší to bude, až někam pojedem s děťátkem:D No nechme se překvapit..
    Jinak já teda mám kabelku větší, černou koženou UŽ rok a půl:D Usoudila jsem, že k některému oblečení si ten batoh prostě vzít nemůžu…No ale taky ji pěkně předimenzovávám – včera jsem v ní měla kromě mobilu a peněženky taky tepláky, bundu a flašku s pitím-to lidi koukají, co z toho všechno tahám. Předevčírem jsem ji nesla dom poloprázdnou, tak jsem tam v obchodě přihodila banány, jabka a rohlíky:) Prostě je to můj elegantní batoh:D

    #881910
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Jo do doby než se nám narodila malá jsem zvládla zabalit fakt malou tašku, teď? Plný auto FAKT NUTNÝCH věcí že se do něj sotva vejdem, se dvěma prckama budem asi radši ssedět doma 🙂

    #881911
    Anonym
    Host

    Já jsem také batohová. Dokonce už jsem vycvičila mamču, která sebou vozila na jednodenní výlety kabelku, ať si bere batoh – vejde se do něj sváča i mikina a ještě má člověk volné ruce, když se někde drápe v lese do kopce (i na takové výlety mamča vozila kabelku). Kabelek mám několik, spíš látkové k letním šatům, nevypadají na to, ale sváča se tam vejde také 😀 Minule jsem do jedné dala láhev vína, když jsme šli na návštěvu, až manžel obdivně zíral, jak se tam ta láhev mohla vejít. Kabelky spíš nosím, když jdeme někam na návštěvu, to potřebuji jen peněženku, doklady, balíček papírových kapesníků a klíče.
    Chtěla jsem vás upozornit na přetěžování kočárků velkými nákupy. Mám známého na ČOI a ten mi říkal, že se přes ně občas maminy snaží vyřídit reklamaci kočárků, kterou jim prodejce neuznal. Ale oni je dopředu varují, že než půjdou do soudního sporu, tak si musí být jisté, že kočárek nebyl přetěžovaný, protože to znalec pozná a pak mají smůlu. Budu ho citovat doslova: Ony (maminky) si myslí, že můžou do košíku pod kočárek narvat basu piv a že to ten kočárek musí vydržet. Já tedy budu jezdit na nákupy autem s miminkem v autosedačce (skořápce), dělám velký nákup jednou za týden a to bych rozhodně do kočárku nenarvala.
    Dneska mi zásilková služba dovezla objednanou tašku na kočárek a slunečník. Ta taška má spoustu přihrádek, má tam přebalovací podložku, termoobal na láhev, piditaštičku na dudlík 🙂 , sáček na použité plíny a bůhví co ještě. Už abych mohla s kočárkem drandit. Slunečník jsem pořizovala hlavně kvůli zahradě, kam budu mimíšo umísťovat, ale asi se užije i na výlety.
    Nad golfkama jsem zatím nepřemýšlela, pořizovali jsme kočárek spíš do terénu a tak bych ho chtěla využívat co to půjde. Auto máme tak velké, že by se nám do něj vešel i kočár na dvojčata, takže místo v kufru řešit nemusíme. U nás na vesnici se sníh sice odhrabuje, ale jen ze silnic, chodníky tu prakticky nejsou nebo jsou hodně úzké, takže bude lepší „závějový“ bytelný kočárek než golfky.

    #881912
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,ja už teda mrňouska mám,ale i tak dostavám stále nabídky na různé dětské věci. Tak proto Vám tady píšu. Známý vyprodává velkosklad s kočárky,tak by se Vám třeba mohl nějaký hodit. Jsou myslím za pěknou cenu.

    http://aukro.cz/bumbleride-indie-twin-vyprodej-skladu-i1572540313.html

    http://aukro.cz/jane-slalom-pro-mimoradna-akce-doprava-zdarma-i1572540325.html

    http://aukro.cz/peg-perego-gt3-completo-vyprodej-skladu-i1572540319.html

    #881913
    Anonym
    Host

    Kačko, tak Canu vypadá moc pěkně, v krámech jsem 2x viděla zřejmě velmi oblíbený zelenomodrý olimpic a pak grass. Konstrukce pěkná, i houpe, sportáček možná trochu menší, ale v podstatě bych do něj šla. Ještě mě upozornil, že barevnou verzi Laguna a Amber výrobce snad přestal úplně dělat. Prý ta barva, co je na stříšce, tak je vnitřek sporťáku … tady je to bílá, takže prý se to moc špiní a lidi to nechtěli. Říkal, že nejvíc lidé stojí právě o olimpic a stone, ten atlantic, který bych nejspíš taky chtěla já, tak ještě neviděl ten modrofilaový taky ne. Zatím prý všechny barvy dost věrně odpovídaly obrázkům.
    Na konci mi pak pán ukázal ještě jeden, prý že má podobné vlastnosti i cenově je jako hledám … s trochu větším sportákem a lepší řešeným košem a jde na něj Maxi cosi autosedačka, kterou chci. Byla to značka Izacoo … http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1266-kocarek_izacco_z3. Taky se mi moc líbil, měl na krámě celočernou verzi, hodně elegantní. Celý černý bych asi nechtěla, byl elegantní, ale působil smutně a ostatní barvy od Izacoo mě tolik nenadchnou. Jediný problém je, že Canu se mi líbil víc vzhledově, má lepší barvičky.
    Ještě jsem pak na jejich stránkách našla tento http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1228-i_coo_peak_air_2011, ale ten jsem neviděla ….

    #881914
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Koukám Roslenko že chodíš do stejného obchůdku jako my, chystám se tam pro autosedačku. Kupovali sme tam i kočárek a monitor a asi ještě něco ale už si to ani nepamatuju. Nám se u toho boldera líbilo že byl barevný, tehdá většina kočárků měla jen jednu barvu a převládali tmavý a černý a to já pro děti zrovna nemusím, děti maj vyrůstat v barvách ne v rakvičkách, že jo

    #881915
    Anonym
    Host

    No, souhlas :), rakvičky nebrat.
    V tomhle obchůdku se ke mě chovali moc pěkně …. snad 1,5h mi tam pán předváděl kočárky, říkal +/-. Bylo vidět, že má děti, tak mě upozorňoval, co je důležitý a tak. Je teda pravda, že je jeden z mála v Praze, kde to Canu měli.
    Já už tam mám dýl vybraný přebalovací pult, který se nám dobře vejde do koupelny… musí tam být, protože nemám pračku, kde by se dalo položit mrně po koupání. Líbí se mi od nich i postýlka, možná nakonec od nich vyberu i další věci. Dal mi katalog … bylo fajn, že nic nevnucoval

    #881916
    Anonym
    Host

    Tak jsem také koukla na ty kočárky Canu co máte vybrané, a barvy moc krásné, mě se líbí ta zelená a hned ten první zelenoúmodrý světly, ale já už mám objednáno 🙂

    #881917
    Anonym
    Host

    Jé, tak to jsi mě Leni potěšila, že se ti Canu líbil, mně ho paní předváděla poměrně neochotně a věděla jsem toho o tom kočáru víc jak ona…A ten zelenej byl jakej? Já jsem totiž poměrně magor do světlezelený barvy – prostě jaro mi leze na mozek a to v každém ročním období:D Ono je dost nahouby, že každej monitor je jinej, tak ty barvy se můžou lišit, ale pravda, že mám i katalog implastu, tak tam by to mohlo odpovídat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist