Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881933
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    doufám, že jste si užily pěkné Velikonoce…já jsem byla i párkát vyšupaná, abych byla zdravá a každý pak připil i na zdraví nenarozeného mrňouse, tak to budeme určitě oba v naprostém pořádku 🙂 .

    Jinak já zítra začínám 27. týden a když jsme včera byli na procházce v lese, tak mě šíleně začala bolet levá kyčel a dnes ráno zase levá v pohodě, ale bolí pravá…tak už se to tam dole asi pomalinku začíná roztahovat.
    Co vy? Zatím tyhle problémy nemáte? :S

    #881934
    Anonym
    Host

    Marky, my si dali v sobotu 20km výšlap a co mě pak bolelo nejvíc, tak třísla a stydká kost vepředu – tak jsem to taky přisuzovala nějakému „rozpadávání se“, ale přijde mi to celkem brzy zatím…
    Misho, já bych chtěla do děcáku koberec do žluta, stěny bílé a oranžový vodorovný pruh od země asi do 1m a přes něj samolepky na tento způsob:
    http://www.lepeeto.cz/cs/show/453-balicek-dekoraci-v-trave—nalepky-do-koupelny-zdarma
    A bílý nábytek se světlezelenými třeba šuplíky a doplňky. To je taková hrubá představa, jsem zvědavá, jak to dopadne, taky jestli nálepky koupím, nebo se pokusím vyrobit…

    #881935
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    To jsou hezký stránky, ty si určitě uložím…samolepky moc hezký 🙂 .

    Já mám zítra poradnu, tak jsem zvědavá, kolik ten náš prcek bude vážit, měřit…atd.
    Jaký už bude cvalík 😀

    #881936
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Markéto mě už kyčle bolí dost dlouho, prej je totím že čekám druhý že už sem prostě rozježděná těhotenstvíma. Mě už se to teda lepší ale byla doba kdy sem nemohla vstát ze židle, bolest jako kráva. A to sem dneska 24+0,teda myslím teď to letí tak rychle že ani nevím a za chvíli porodím. Ale koupila sem si novy tenisky se specialni podrážkou a hned je to lepší, bolej pak jiný časti 😀

    #881937
    Anonym
    Host

    U mě jen kyčle občas, není to tak hrozné. Horší je bolest v kříži, která střílí jakoby do páteře… není to moc často, ale pak už to stojí za to. Pro tenisky si jdu dnes odpo 🙂

    #881938
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Tak to já pořád nosím svoubežnou obuv a v kříži mě taky nebolí…je jsem asi včera tu procházku trošku přehnala 🙁 . No co naděláme…holt…už v podstatě jen 3 měsíce, to už vydržíme 😀

    #881939
    Anonym
    Host

    Já jezdím (řídím) autem skoro denně a to většinou delší vzdálenosti 35-70 km (a zpátky). Doktora mám 45 km daleko. Navíc je to tu samá zatáčka, prostě horské úzké silničky. Lidi tu hodně do zatáček vyjíždějí ve velké rychlosti do protisměru, takže pás bylo opravdu to první co jsem chtěla koupit. A také dole bezpečnostní pás trochu oddálí a ten pak vůbec netlačí.
    Letošní kolekce výrobce našeho kočárku byla černo-pistáciová a černo-kávová. Manželovi se ale ta pistáciová vůbec nelíbila, mě docela jo, ale protože jsem chtěla aby s kočárkem hodně jezdil 😀 tak jsem ho nechala vybrat tu kávovou, která se mi také moc líbí. Manžel miluje tmavěmodrou barvu, takže máme doma doplňky hlavně v téhle barvě. Naštěstí máme skoro 100% stejný vkus, takže doma žádné hádky nejsou. V budoucnu bych chtěla pro našeho synáčka do pokoje takový ten koberec se silnicema a baráčkama, hrozně moc se mi líbí. Všude máme dlažbu a chodíme doma často v botách (tady je to zvykem a já jsem si zvykla velmi rychle), takže jakýkoli světlý koberec do dětského pokoje by byla pohroma.

    #881940
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak kyčle zatím musím za%tuka, ale bolely tak 1-2x za celou dobu, ale přičítala jsem to spíš prochladnutí i když možná to mohlo mít souvislost s těhu, jinak já mám přesně už cca 5 dní po ránu tu bolest stydké kosti, ale jen ráno tak jsme nevědělat co to může být apod, ale dnes třeba OK, tak alespoň vím, že je to normální, já ítra začínám 25+0 a právě mě mrnousek šimrá. Já bych také do pokojčku chtěla koberec, ale jen malý k postýlce, určitě ne do celého pokoje, ale až dovezou nábytek tak budeme dolaďovat malbu apod. pokojík jsme vybírali poze na netu, nikdo v krámu ho nemají tak přesně nevím jaký to bude odstín, ale počítám, že by tak kolem 15.5. mohl již být v ČR. Jinak samolepky určitě použít chceme a na tu vymalovanou stěnu k postýlce asi dáme jen tu borduru. Jinka já mám uloženy tyto stránky na samolepky. http://www.i-dekorace.cz/samolepky-na-zed/detske-dekorace-80
    http://www.isamolepkynazed.cz/kategorie/detske-samolepky-na-zed/?&strana=1

    #881941
    Anonym
    Host

    Jsem si říkala, jak můžou být v tom prvním odkazu od Mishy tak velké nálepky tak levné – po rozkliknutí jsem pochopila:D že tak velké nejsou. V tom druhém odkazu mě zaujalo to počítání oveček nad postýlku natolik, že to zkusím navrhnout k nám do ložnice:D Ten můj chlap se ze mě zblázní, už to vidím:P Ale asi bych si na to udělala nějaké tiskátko…no asi to neprojde:S a taky se mi moc líbí „žabulinki“ na 11 stránce…tentokrát do děcáku:)

    #881942
    Anonym
    Host

    Taky mě v první chvíli zarazila ta ceny pak jsem koukal,že větší rozměry jsou dražší. Já tohle budu řešit až na konec jako dovyzdobení, až bude vše na svém místě a vymalováno, aby to nebylo moc přeplácané. Mě se zase pak nad dětský stůl moc líbí ty číslice a ta abeceda tu určitě pořídíme až bude mimčo větší a třeba ve školce . No motivů je hodně je n pak vybrat ten správný, přijde mi to lepší, když se to nebude líbit může se to sundat a vyměnit, aje to snažší jak přemalovávat celý byt. Tak mám v práci schváleno, že si veškerou dovolenou můžu vybrat před MD tak jsem si to rozvrhla a mám v záloze ještě 7 dní, tak když to dovyberu vše tak do práce už půjdu jen 28x 😛 <:o)

    #881943
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    No vidíš, tak to je fajn…já už mám taky napánovanou celou dovču a už budu muset do práce jen 15x 😀 . No není to báječné <:o)

    #881944
    Anonym
    Host

    Tak to jsi na tom lépe 🙂 , je to příjemné hlavně teď když tu nenám práci z toho sezení mě bolí záda a trochu se i nudím tak že ty zkácené týdny jak si dovču budu vybírat se určitě hoděj.

    #881945
    Anonym
    Host

    Holky, pardon, že zas otravuju s tím zeleným kočárem, ale teď mi došlo, že po něm musí strašně jít mušky:S Někde jsem četla, že na to někdo dával jakýsi repelent, nevíte, jestli to bylo v naší diskuzi? Jen to teda fakt musí být otrava, ach jo:( Proč musí mít všechno nějaké mouchy? a tady doslova?

    #881946
    Anonym
    Host

    Holky, co po Vás chtěli při prohlídce u obvodáka? Já tam dnes volala, že se potřebuju objednat na tehuprohlídku a ekg a oni mě nejdřív hned na zítra pozvali na odběry krve + mám mít moč a až budou výsledky, tak teprv ta těhu prohlídka. Já měla pocit, že to má být jen formalita … max. že mi změří tlak. Ale je pravda, že přecházím k novému doktorovi z Vlašimi do Prahy, tak možná proto ….

    Kačko, já myslím, že ta zelená bude v pohodě, není extra zářivá. Mušky mi šly vždycky spíš po všem, co bylo zářivě žluté.
    Do práce budu chodit ještě tak 2 měsíce, mám 2 rozdělané projekty, které ted po mě těžko někdo převezme :(…. než bych vysvětlila, co stím, tak to všechno dřív dokreslím :). Ale ono mi nic naštěstí není, tak aspon budou penízky….

    #881947
    Anonym
    Host

    Kačko já myslím, že to nemusel být až takový problém, myslím, že se vždy nějaká drobnost najde, já bych do té barvy šla, z mušek byh strach opravdu neměla, já na prohlídku k obvoďákovi nejdu jen na to EKG, ale žádné odběry apod. mě nečekají

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 796. až 810. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist