Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881993
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Misho,

    tak to mě mrzí, že Tě prcek v noci tak zlobí. Já spím pořád dobře…nejlépe se mi stále spí na zádech…to už musí být, že sebou v noci prcek tak mele, že se okolo 2-3h vzbudím a většinou musím běžet čůrat. Připadá mi, že jak mám plný močák, tak tam má míň místa a tak mi dá najevo, abych mu „uvolnila“ pole 😀 ….drzoun jeden 🙂 .

    Já teda doufám, že ten náš ďábel se hlavičku dolů nakonec otočí, abychom císařem nemuseli…ale i tak by mi to nevadilo.

    #881994
    Anonym
    Host

    Misho, ještě mě teď napadlo, že kamoška má předpovězeno 4,5kg malej je otočenej pěkně hlavičkou, tak se chystá na přirozený porod – ale ona už předtím porodila 4kg holčičku…A zvládla to:) Market, ty jsi mi teda nasadila brouka do hlavy – váhám s tím 3D… Kdyby to aspoň nebylo tak drahý, když teď potřebujem každou kačku – si teď říkám, že se bez toho obejdu, jenže zas abych pak nelitovala:S Nevím, ale asi to vydržím:(

    #881995
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Kačko…já jsem za ten 3D platila 1099Kč…není to málo, ale není to moc, když vím, jaký to byl zážitek a jak hezké fotky a památku budeme mít. Já vím, je to finančně náročné období, ale já přesto těch peněz nelituji. Ale záleží na Vás…to je jasný 🙂 .

    Ros.lenko, tak pak dej vědět, jaké pohlaví Vám nakonec MUDr. potvrdila – my čekáme chlapečka a taky nám každý říká, že mám bříško na holčičku, takže podle toho bych se skutečně neřídila 🙂 .

    #881996
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    kačko z mé zkušenosti u syna nemám ani jednu fotku z utz a u dcery dvě a jen obyčejné utz a vůbec mě to nemrzí … a myslím, že to vynahradí to mimčo samo a jak bude na světě tak budete mít tolik foteček
    tak jestli teď není penízků nazbyt tak to neřeš. 🙂 hlavně že je drobek v pořádku a zdraví to je to nejdůležitější.

    #881997
    Anonym
    Host

    díky za podporu, vím, že se dá bez problému porodit i 4 Kg dítko, ale asi na to nemám postavu, podle toho co naznačil doktor, tak že pokud mi dají na výběr asi to bude znít divně, ale rozhodla bych se pro císaře, nějak nejsem typ, který by to chtěl zkusit nejdřív přirozeně, ale uvidíme, ještě máme 3 ěsíce času a uvidíme jak porosteme, no asi tak řádí protože je velký, má sílu a relativně tam má ještě dost místa tak si užívá. No já na zádeh spát už nemůžu to se mi leží špatně a drobek kope problém je že se mi cpe na jednu nebo druhou stranu a tak nemůžu využít ani bok, takže jsme v noci dost zápasili a navíc mě někdy pěkně bolí břicho tedy asi vevnitř jak se to napíná a roste, jako když máte po cvičení namožené břicho tak musím ležet se skrčenýma nohama, ale snad zase brzo nějakou polohu najdeme. Tak asi pracovní název z uzlíka přeměníme na obříka 😀 . Holky ty 3D fotky jsou super, já je mám pořád, dnes jsme dostali vytištěné 4 a zbylé dojdou mailikem, také je schovávám a pak dám do albumu i s DVD

    #881998
    Anonym
    Host

    Misho, tak to souhlasím, trápit se přirozeným porodem a skončit u císaře mi taky zrovna nepřijde ten nejlepší způsob …
    My máme pracovně Pepinu :). Jestli mi nepotvrdí holčičku, tak to bude docela legrace, už ted jsem zvyklá na oslovování „ona“

    #881999
    Anonym
    Host

    Tak ještě že v tomto my máme jasno,ale jméno pořád ne a ne vybrat. Ale matriku máme zařízenou 🙂 .

    #882000
    Anonym
    Host

    Jo, tak finální jméno nemáme ani náhodou….rýsuje se nám trochu holčička, ale kluk bude asi bez jména 🙂

    #882001
    Anonym
    Host

    Tak u nás byla holčička hned jasná, ale čekáme kluka a také máme problém, no snad se do vybírání zase pustíme, začínám na výběr opět dostávat zálusk, ale minule jsem příteli říkala ať si vezme knížku se jmény a něco nadhodí, kromě těch dvou co máme že třeba mu tam něco ještě padne do oka

    #882002
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    …tak u holky taky nebyl problém 😀 ale bude to kluk…dnes jsme zrovna řešili jméno a asi Martin i když děti chtějí Tomáška, ale v okolí jich je tolik, že to moc nechci :S

    #882003
    Anonym
    Host

    Mě se jméno Tomáš také líbí, ale byl to můj bývalý tak jsme to ani nenavrhovala 🙂 . Někdy mi přijde, že to mo řeším, ale spíš aby mi v 18 neřekl tak ti pěkně děkuji za tak děsné jméno a chtěli bychom aby se tomu dalo „hezky“ říkat když to bude mimčo a i v dospělosti bylo normální, ale zase co je normální pro jedny není pro druhé tak uvidíme. Můj táta by rád Adama já také, ale doma mi to neprošlo, mámě se líbí Tadeáš to mě moc ne máme variantu Tobiase, ale pořád si tím nejsem tak moc jistá a nejsem příznivcem dávat jména co jsou v rodině

    #882004
    Anonym
    Host

    Raduš, díky, tohle jsem potřebovala. Jó, kdyby byly výdaje jen na výbavičku pro miminko, tak do toho jdu, ale jaksi se nám do toho připletla ta minipoložka „byt“, takže si s fotečkama z malých UTZ nějak vystačím:) A pravda, že určitě pak fotek mimča bude…

    #882005
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    Kačko já na tom 3D byla v pondělí a váhala sem, jestli jít protože sem měla strach že zase nic neuvidíme, ale chtěla sem už mít nějakou jistotu co to teda bude. Nakonec to dopadlo dobře, madam nám to ukazovala dostatečně 🙂 Chtěli sme jít taky protože doposud se nám ani jednou neukázala nějak líp, furt jen zádíčka. Tak jestli máš pár fotek hezkých tak asi není úplně třeba.
    Leni, s tím bříškem u první dcery jsem měla typické holčičí břicho otékala sem takže i krásu(ten zbytek ) mi brala a teď mám břicho do předu úplně špičaté a naprosto jíné těhu a zas to bude holka, takže tím bych se moc neřídila.
    Misho k tomu porodu císařem, pokud to bereš už teď že by bylo možná lepší do toho takhle jít, tak se na to zaměř. Já se celé minulé těhu snažila najet na vlnu „to zvládnu“ a pak týden před porodem když mi řekli že císař tak mě to pěkně rozhodilo. Hormony se mnou cloumaly a do toho jsem si začla připadat jako že sem to já nezvládla, taková souhra všech možných nemožných myšlenek. Jen se připrav na menší či větší nepohodlí.
    A s ty jména. Jsem ráda že to bude holka, protože vybírat pro kluka mi připadá děsně težký, pro holku máme zatím 3jména ze kterých se rozhodnem možná až na sále 🙂 a doma sme se shodli že je řikat nebudem, stačila studená reakce tchýně na další holku, nepotřebujem poslouchat ještě řeči o jméně.

    #882006
    Anonym
    Host

    Tak máme pozitivní test na těhu cukrovku tak proto je mimčo tak velké ach jo 🙁 , tak uvidíme jak to bude probíhat dál a ovlivňovat prcka no dám dietku

    #882007
    Anonym
    Host

    Misho, dietou to spravíš, to bude dobrý. U sebe si ji teda vůbec nedovedu představit, mám ted pořád chut na sladké…, takže držím palce.

    K těm pověrám o bříšku a kráse … tak to budu extra výjimkový případ. Bříško mám špičaté, pleť čisťounkou jak nikdy … možná se to dá srovnat s obdobím, kdy jsem pojídala antikoncepci. Ten dlouhý rok, kdy jsme se snažili otěhotnět, jsem byla flekatá až hrůza a to samé před antikoncepcí. Řada lidí mi říká, jak mi to sluší, a že to teda bude kluk 🙂

    Předvybrané jméno pro naši holčičku ví jen moje mamka. Ostatním to říkat nechci, na předchozí verze byla taková hromadu keců, které to vždycky dokázaly zkazit.., takže už radši říkám, že ještě nevíme, což je vlastně pravda 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist