Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,006. až 1,020. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #882143
    Anonym
    Host

    Hmm, to jste mi teda poradily :). Misho, o světlých barvách mi nemluv, já jsem ráda, že jsem si doma vybojovala, že to nebude černá rakvička.
    Potřebovala bych ty kočárky vidět, ale nikde v Praze nejsou :(. Teda kočár jsme si ošahali důkladně, ale v prodejně byla jen ta celočerná verze, líbila se nám i ta, ale je fakt moc pohřební.

    #882144
    Anonym
    Host

    Tak jsme koukala na ty kočárky Izacco, když pominu, že nejhezčí jsou ty barevné, tak mě se tedy líbí kombinace černo/bílá, ale nevím zda jsem koukala na model co chcete. Ta hnědá mě moc nezaujala, blbé je, že na tom internetu to může zkreslovat a ve skutečnosti to může být moc hezká barva

    #882145
    Anonym
    Host

    Přesně toho se bojím, že obrázky na internetu nemusí odpovídat realitě … Model je to Z5, ale odhaduju, žes koukala na něj … Nejlepší by bylo vidět všech asi 20 verzí vedle sebe, to by se to vybíralo :)….

    #882146
    Anonym
    Host

    Rozhodnutí se odkládá :), zkusím ještě s Robertem bojovat o některý z těch barevných :). I když černobílá verze se mi taky líbí, tady je jasné, že internet to nezkreslí. Máme krásnou červenou peřinku, to by byla paráda 🙂

    #882147
    Anonym
    Host

    Jo tak na ten jsem koukala, myslím, že ta černo-bílá je kompromis, mě se např. tmavě modrá pro holčičku nelíbí to ta světlá je super a u té hnědé bych se bála odstínu. Tak se Vám třeba zalíbí nová varianta, ale černý bych nepořizovala

    #882148
    Anonym
    Host

    Ahojky, Leni, vy čekáte myslím holčičku, že? Mně ten modrý(barva 47) přijde dost klučičí, do černobílého bych osobně nešla – ani se mi tolik nelíbí a ta bílá na tom nánožníku bude okamžitě špinavá (jako bílá na jakékoliv hraně), za mně ten hnědý(barva 223) 😀 I červená deka by k němu byla krásná…

    #882149
    Anonym
    Host
    #882150
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Mě se osobně líbí ten hnědý potkala jsem ted kočárek hnědé barvy a byl moc krásný. Ta bílá barva to se bude opravdu špinit já měla modro žlutý a ta žlutá taky trpěla tak jsem se musela o něj více strat a častěji umývat a prát.

    #882151
    Anonym
    Host

    Kačko, ta kapučínková 223 byl můj první favorit. Bojím se jen odstínu bez zkouknutí. Líbily se mi i ty různé červenošedé kombinace. Ale Robet vybral tu tmavě modrou, asi se na něj vyprdnu a vyberu si barvu podle sebe, když on vybral typ kočárku 🙂
    Světých barev se kvůli špíně taky bojím…

    #882152
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Lenko souhlasím když vybral typ kočárku tak by barvičku mohl nechat na tobě ať je to fér 🙂
    A jak teda s výběrem barvičky pokračujete zůstane hnědá nebo ?????

    #882153
    Anonym
    Host

    Dám vědět :), mám závazek se do neděle do večera rozhodnout :). Zatím vítězí kapučíno 🙂

    Zajímavé je, že u postýlky, povlečení to problém nebyl … viděla jsem všechno v krámě. Výbava do postýlky – smetanová s medvídkem, oživená troškou béžové mě okouzlila na první pohled, tak byl výběr jednoduchý. Zvolila jsem k tomu tmavší prostěradla v béžové barvě, co má míša na kalhotkách a odcházela jsem spokojená jak blecha :). I jsem si vybrala lehčí dečku ve smetanové, na léto… prý je dobrá i do kočárku na přehození mimi místo plenky. Takže kočárek dovyberu i podle toho.
    Přebalovací pult s podložkou je taky jednoduchý. Půjde do koupelny, která je bílá + šedá + černá. Takže to bude celé v bílé barvě a bílá podložka má na sobě žirafu.
    Jako kdyby ty barvy nebyly jedno :). Až tam bude ležet dítě, stejně barvičky nebudu vnímat.

    #882154
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsem včera po shlédnutí zpráv se šla jen tak podívat jaké že to máme lahvičky pro malou, když teda jsou všude ty bifenoly A a že sou jedovaty. a byla sem zděšená, na skoro všech máme tu značku „07 v trojuhelniku“ coz je značka že to může obsahovat. Všechny lahvičky sem kupovala v krámě, některý i v Německu, dávala sem pozor, nemám žádné neznačkové a stejně. Kromě dvou posledních co má Viki s krtkem jsou všechny špatný i od Chicca, co jsem kupovala ještě za prvního těhu. Nevím teda jak sou na tom od Aventu, ty dcera nikdy nechtěla a já je dostala tak je mám schovaný v ul.prostoru v posteli. Docela mě to šokovalo. Tak jdem koupit nějaký nový, teda pokud někde nějaký budou, včera říkali že se prodávají hlavně ty špatný a nikoho to nebere.

    #882155
    Anonym
    Host

    Také jsme včera tu reportáž viděla, já mám od Aventu, a doufám a věřím, že ty jsou OK…člověk aby furt něco sudoval, nechápu jak se tady může prodávat takového zboží které nevyhovuje požadavkům a hlavně u malých dětí

    #882156
    Anonym
    Host

    Ahoj prosim vas muzu vas poprosit o radu jakou mate velikost fundu?ja sem 28+3 a mam jen 22cm od posledni kontroli mi neporostlo ani o jeden cm doktor rikal ze mam male bricho a ze to neni moc dobre ale ze to jeste necha tak mam strach o mimi aby bylo v poradku jak jste s temi cm na tom vy???dekuju moc a omlouvam se za v trhnuti to rozdebatene diskuze o uplne o necem jinem ale opravdu nevim na koho se obratit…

    #882157
    Anonym
    Host

    Lenko, přesně nevím, ale takhle malinké určitě ne tuším že malej měl cca 28 cm. Kamarádka také měla malé břicho a mimčo jí ke konci nerostlo a zjistilo se ,že má málo plodové vody a její placenta už mimčo nevyživovala tak šla ve 38 tt rodit císařem. Doktor by tě určitě měl poslat na vyšetření zda tvá placenta dobře funguje, klidně se ho na to zeptejm, a váhu miminka víš?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,006. až 1,020. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist