Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #882398
    Anonym
    Host

    Manžel vybral pro naše zlatíčko jméno Maxim, mě se také to jméno líbí a když už si manžel udělal kluka, tak ať si ho klidně pojmenuje 🙂
    Misho, já také manželovi hlásím narozeniny v jeho rodině. Dřív jsem si myslela, že ty řeči o chlapech a datumech jsou jen výmluvy a že jsou prostě líní si něco pamatovat, ale soužití s mým mužíčkem mě přesvědčilo o tom, že to fakt nedělá schválně. On si nepamatuje ani narozeniny svojí maminky a bráchy, ví jen přibližně měsíc 🙂 . S jistotou snad ví jen svoje narozky. Tahle debata mě přivedla na nápad, že bych mu mohla navrhnout, ať si datum narození našeho klučíka nechá vytetovat. Už toho má na těle několik. Naštěstí je natolik rozumný, že má všechna tetování schovaná pod tričkem. Nemá rád, když je tetování viditelné, nemá je kvůli vytahování, má je kvůli sobě. Všechna tetování si navrhoval sám, nebylo to tak, že by přišel do salonu a vybral si něco z katalogu. Proto mi jeho tetování vůbec nevadí, i když jsem dřív nebyla jejich příznivcem. Navíc si je všechna nechal udělat ještě před naším seznámením 🙂 Zkusím mu to navrhnout, až se vrátí ze služebky 🙂

    #882399
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Jo chlapy a datumy, to je kapitola sama pro sebe. Já jsem doma vedená jako diář, všechno se musí říct mě a pak se nic nezapomene. Narozeniny svátky a jiné doma vedu v patrnosti jen já, ale moje narozky a dceřiny si pamatuje(teda jeho mobil a PC si to pamatuje v upomínkách)
    Jo a s tím že si maminka děla prdelky že kluk bude v růžovým tak tohle sme měli u první dcery, moje matinka kupovala jen růžové a to šatičky jiné vyloženě unisex věc že jí pak všichni říkali že když to bude kluk tak to bude malinká buznička, tak přestala nakupovat 😀
    Radunko my byli spolu před svatbou docela krátce, protože sme leta byli nejkamarádi a pak se to nějak vyvinulo, takže přesně 1,5roku sme spolu byli když sme si řikali ano. Ale víme o sobě všechno možný takže sem vlastně věděla jaké „vady“ má a s tím sem do toho šla.
    Máňo já taky chtěla svatbu jen se svědky ale manžel je hodně pro rodinu tak je tam chtěl, no pak co předváděli tak sám řek že by to udělal taky tajně kdyby věděl co se bude dít. Proto taky byla naše svatba dost extravagantní aby když už maj kecy tak ať jdou na infakrt 🙂 no a pul rodiny s náma do ted nemluvi, coz je lepsí nez kdyby tu byli furt na navsteve

    #882400
    Anonym
    Host

    hmm, narozeniny … my jsme spolu s přítelem 4 roky a každé léto vždycky obrečím, že si na mě zase nevzpomněl :(. Nějaká výročí ani neřeším, ale ty narozky mě vžycky mrzí. Letos má pojistku, dárek mi věnoval už před vánocema .. ten nejkrásnější .. ted si hoví v bříšku .. termín je 14 ní po mých narozeninách 🙂

    #882401
    r radunkas
    Registrovaný uživatel

    Jééé Včelko: jak vypadá extravagantní svatba?:o)Ať mám nějaký tip:).
    Leni: já chtěla Elenku:)…, jinak ty podprdy měli v tom Lídlu, to už je ale dýl, viď?Já si totiž myslím, že jsem je tenkrát viděla v letáku, ale prošvihla jsem to:o(Oni mají pěkné, že nevypadají na účel ke keterému slouží na netu, ale odhadneme to…? Jinak můj přítel si narozeniny i svátky pamatuje, výročí si taky vzpomene, každý rok jsme ho slavili na místě, kde jsme se seznámili, takže toto se nedalo splést:) a letos ho oslavíme už s naším dárečkem:) Holky, hezkou dobrou noc, jestli se tomu tak dá teď říkat

    #882402
    Anonym
    Host

    Radu, podprdy v lidlu jsou už dýl. Já mám na lidl mamku, ta tam hrozně ráda nakupuje všechno možné (nářadí, šroubky, věci na mimi a tak), tak jsem měla avízo …
    Jméno Elena taky ještě visí ve vzduchu, bylo by to dost podobné i mému, dalo by se jí říkat Eli i Leni :). Podobně jsem měla vybrané pro kloučka Robin .. přítel se jmenuje Robert, ale bylo mi zamítnuto, ostatně jako všechna chlapecká jména, co jsem navrhla. Tak jsem se naštvala a řekla Robertovi, že to jméno vybere sám ….

    #882403
    Anonym
    Host

    Roslenko, já vím, že některé ženy to chápou jako potupu, když si musí říkat o blahopřání k narozeninám, ale mně to fakt nevadí. Pořád lepší se připomenout, než to obrečet. Já měla dobrou školu se svým exmanželem. Jednou jsem čekala, s čím v den mých narozenin přijde z práce. Když se nic nedělo, tak jsem se ho zeptala, jestli pro mě nachystal nějaké překvapení jako třeba návštěvu restaurace, tak se na mě rozkřikl, že o takové věci se má starat ten, kdo má narozeniny a má si to naplánovat. Byla to pěkně studená sprcha, ale on byl fakt divný :S A jeden bývalý přítel mi zase na narozeniny vůbec nepopřál, i když jsem na 100% věděla, že ví, kdy je mám. Tak jsem se samozřejmě rozbrečela a on byl celý překvapený, že k narozeninám se přece přeje až o den později, protože v předstihu to přináší smůlu. Tak to měli u nich v rodině. U nás se ale zase vždycky přálo v předvečer.
    Vcelko, je vidět, že jste vstupovali do manželství v bláhové naději, že se vám svatební den povede na jedničku. My s manželem po zkušenosti ze svých prvních svateb jsme to absolutně nechtěli opakovat. Moje největší zážitky z první svatby: většina manželových příbuzných nedorazila na dohodnuté místo srazu a sešli se někde jinde, takže jsme je museli hledat (tehdy mobily ještě nebyly tak běžné), inkontinentní tchýně promočila sedačku v luxusním salonku, kde jsme měli oběd, přestože jsem prosila obě švagrové, ať ohlídají, ať si vezme plíny (prý se moc starám a všechno se zařídí), manželům švagr si chtěl odnést kus dortu v látkovém ubrousku, který byl majetkem restaurace, číšníci nás na alkoholu pěkně okradli (načárkovali si jako za svatbu s 200 hosty), a vrcholem bylo, že jsme museli v noci jít hledat manželova svědka po hospodách, protože nám u dveří brečela jeho manželka, že se ještě nevrátil domů a že se mu určitě něco stalo. Fuj, to jsou ale vzpomínky 🙁 Na manželově svatbě se prý sice nic světoborného neudálo, ale čeští příbuzní se moc nebavili, protože nerozuměli jeho francouzským kamarádům, kterých tam byla převaha. Takže to bylo spíš o výčitkách, že si jich málo všímá a nevěnuje se jim.
    Pochlub se Vcelko, co se dělo u vás 🙂

    #882404
    Anonym
    Host

    My ted byli na svatbě horolezců. Samotná svatba byla pohoda, ale dostal mě únos nevěsty. Nevěsta byla unesena „zlým čarodejníkem“ do podkroví statku, kde byla oslava, a tak ženich musel splnit několik horolezeckých úkolů, aby získal 4 klíče, aby se k ní dostal. Samotné úkoly byly dost legrační, ale největší sranda byla, že zlý čarodejník vzal sebou nevěstě do podkroví láhev whisky a láhev ginu a podařilo se jim vypít za tu dobu co ženich plnil úkoly z každé láhve min. polovinu. S čarodejníkem to nic neudělalo, ale nevěsta to poněkud odnesla 🙂

    #882405
    Anonym
    Host

    Máno, on je problém, že přítel to třeba ještě týden před narozkama ví, ale pak stejně zapomene. A říkat mu to 3x, tak to už je pro mě fakt trochu nedůstojné. Zvlášt, když si to po 4 letech pořád neumí uložit ani do mobilu. Slzičku ale utrousím sama, když u toho není….

    #882406
    Anonym
    Host

    Ros.lenko, a to si myslíš, že já mu to připomenu jen jednou 14 dní předem? 😀 Loni jsem měla deprese z toho, že jsem 1.května neměla od něj ráno konvalinky (je to tu takový národní zvyk) a tak jsem ho letos do květinářství raději rovnou zavezla autem, abych o ně nepřišla 🙂 Loni jsem si je šla dopoledne koupit sama, prý mi je chtěl koupit až odpoledne, ale to já měla strach, že už nebudou. Za to mi ale občas při cestě z práce nebo odněkud jinud přiveze kytičku natrhaného lučního kvítí. Třeba jen pár kvítků, které zahlédl z auta. To je fakt moc milé.
    My to máme ale navzájem vůbec s dárky těžké – ani jeden k narozeninám vlastně nic nepotřebujeme, takže si dárky vybíráme třeba až 1-2 měsíce po 🙂 Co by asi za to jiné ženské daly, kdyby si mohly vybrat co chtějí, ale já si kupuji věci až když je potřebuji – oblečení, boty, kabelky, kosmetiku. Největší radost mi udělá knížka z antikvariátu za pár korun. A ani nemluvím o dárcích k svátku. Manžel si letos k svátku nevybral nic a k narozeninám jsem mu tak dlouho vnucovala katalog s nářadím, až si nakonec vybral nějakou vrtačku, kterou potřebuje, ale nějak ho nenapadlo si jí kupovat. V obchodech s elektronikou třeba okukujeme LCD televize, ale ani nás nenapadne si jí koupit, i když peníze na ní jsou. Těšíme se, že si jí koupíme tak za 10 let, až nám odejde TV co máme 🙂 Je super žít s tak skromným chlapem. Když se ho ptám, co by chtěl za dárek, tak vždycky říká, že nic, že má mě a to mu stačí 😀

    #882407
    Anonym
    Host

    Jo kytička, tu si taky koupím sama nebo natrhám u mamky na zahradě. Máme doma takové malé květinářství, takže přítele ani nenapadne domu přinést kytku :).
    Ale my dárky taky moc neřešíme, taky kupujeme věci, když jsou potřeba nebo když nám padnou do oka. Od přítele mě potěšily o Vánocích krásné náušnice .. a vůbec nebyly ze zlata, byly to obyčejné plíšky se smaltovanou úpravou .. nosím je nejraději ze všech

    #882408
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahojky
    koukám že tu řešíte chlapy jak zapomínají na svátky a narozeniny.
    No u nás už se taky zapomíná zhruba tak rok a půlnemám 😛 na můj svátek se zapomělo na narozeniny na výročí den matek ani nemluvě nebo svátek zamilovaných.
    Dřív mě potěšil vždy nějakou maličkostí a teď??? Letos o 15 výročí svatby na mě hleděl když přišla kámoška a ptala se co jsem dostala no a já na to kočárek ten den nám zrovna došel. No a tak už to neřešil ani kytkou nebo večeří bral to jako uzavřené. Teď jsem měla narozky a ty taky zapoměl šel ze sousedem na pivo a já udělala poháry dala je dětem a pak jsem si sama sedla v obyváku zapálila svíčku popřála jsem si a cpala se pohárem bez cukru 😀 no večer si vzpoměl když se přihlásil na facebook a viděl tam jak mě všichni posílali přání 😀 a neměl nic pro mě podal jen ruku. No jo asi stárne a paměť mu neslouží ale nějak jsem to neřešila měla jsem teď radost z drobečka a těch věcí co se kupovalo pro mimi … jen jsem mu řekla že fajn tak jsme teda zrušili naše svátky narozky apod. a budem slavit jen dětí.( to ale zařizuji nákup dárků a oslavu JÁ on nic )
    Tak jsem zvědavá jak to veme když bude mít v zimě narozky a já mu taky večer podám jen ruku?

    #882409
    Anonym
    Host

    Tak jak tak čtu je to všude stejné…. Já to radši také připomínám pravidelně a to 4 dny před narozkama máme výročí a přítel za 14 dní po mě narozky tak že by si to trochu mohl pamatovat. Minulý rok zapoměl, naposledy jsem mu to řekla ráno a večer přišel domu a řekl ahoj du do hospody, tenkrát jsme sním týden nemluvila a celý večer probrečela. U nás je to prostě nastavený tak, že já vybírám jak se pojede, kam si zajít na večeři apod. přítel rád jde zaplatí to, ale na přípavy organizovaání a vymýšlení opravdu není, několikrát jsme mu to vyčetla, ale teď vím, že se překvapení typu hele našel jsem …. tak vyrazíme toho se nedočkám. Ale můžou být i horší věci než toto. Tak jsme si udělali výlet na Ještěd v době kdy zrovna nepršelo a nahoře jsme si neviděla an ina špičku nosu, tak jsme dali pití a zase jeli dolu, tam udělali hodinkovou procházku a zase zpět do hotelu. No zítra se vracíme zpět do Prahy tak předpokládám, že se počasí vybere a budeme podnikat něco v Praze…. tohle deštivo a zataženo je akorát tak na spaní.

    #882410
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Tak to u nás si vždycky vzpomene, po čase když rovnám účtenky tak zjišťuju že ty naušnice co mi koupil k narozkám koupil cestou domu z práce v den narozenin, takže zas taková makačka na vybírání to není. Nejvíc sem oplakala a fakt dlouho mě to mrzelo když nás s dcerou přivezl domu z porodnice a já tu čekala kytku. Doma naklizeno jako nikdy, navařeno, dokonce vyprané záclony a závěsy, které i vyžehlil, nově povlečená postel, všechno načančané takže si fakt máknul ale ta kytička to bylo fakt jediné co jsem chtěla, ani nevím proč, možná protože že je nedostávám, nějak na to nejsem.
    Máňo koukám že sis první svatbu taky užila :S , já ani tak nešla naivně do toho že to bude všechno úžasný, jen sem se modlila aby nebyla nakonec katastrofa. Už sem byla na dvou svatbách mého bratra tak vím jaký můžou bejt „hezký“svatby, ale zas sem si řekla že když už to má být katastrofa tak ať si to každej pamatuje <:o) u manžela chtěli svatbu v kostele, no já už dva měsíce v tom, takže kostel ani náhodou ani nejsem věřící, takže sem si nechala ušít rudé šaty na míru, mám velká prsa která byla nepřehlédnutelná 😀 , manžel si nechal udělat velmi rudé číro a koupil si ve stejné barvě boty. U obřadu jsem chvíli napínala jestli řeknu ANO, pak sme měli polibek dost dloooouuuhej, což bylo pro tchýni velmi pobuřující. No vůbec byl zázrak že dorazili, protože týden před svatbou přišli s tím že pozvali ještě x lidí, aniž by se zeptali, tak sem jim řekla že buď bude oběd JEN pro úzkou rodinu nebo nebude nic, že my si to užijem i bez nich 🙂 no tak se prababičky urazili a málem nešly a pak se rychle odebraly pryč. No pul rodiny s náma nemluví, sláva!Manželova rodina se v restauraci odebrala na druhou stranu aby se mnou nemuseli mluvit a mě to nevadilo, my si trsali a bavili se a dražba podvazku je strašně nadvedla, že to je hrůůza no tak to ještě nevěděli že mi ho muž musel sundat zubama 😀 No udělali sme si takovou anarchii natruc tchýni a spol a byl to mazec 🙂 Vřele doporučuju neřešit rodinu a řešit to jak se to bude líbit vám. Jo a dary jsme měli výbavičku pro mimi a oni to věděli max 3týdny což bylo taky strašný, oni totiž doufali že se nevemem a já pujdu na potrat……..

    #882411
    Anonym
    Host

    Myslím, že s věkem člověk pozná, co je v životě důležité a tak ty datumy narozenin a výročí neřeším 🙂 Mám s mým manželem také ještě jeden zážitek s kytkou. To jsme spolu ještě chodili a já za ním letěla do jižní Ameriky, kde byl tehdy pracovně. Čekal mě na letišti, ale bez kytky. Já jsem čekala romantiku jak z filmu, byla to moje první cesta za ním. Tak jsem mu to asi po hodině řekla, že jsem čekala kytku. Kdybyste viděli, jak se chudák tvářil. Chtěl koupit kytku až na letišti, ale ten den měli zrovna zavřený obchůdek :S Bylo vidět, že ho to fakt mrzí. Příště když jsem za ním letěla tak mě čekal s obrovskou kyticí tropický květin, kterou raději koupil ve městě. A kdykoli během mého pobytu zahlédl podél cesty nějakou fakt pěknou kytku, tak zastavil, vylezl a mačetou mi jí usekl. Tam to rostlo jako plevel, kytky za které se platí několik stovek korun v českém květinářství tam rostly divoce a byly daleko větší a krásnější. Teď se sice musím spokojit s menšími, třeba lučním mákem, ale dělá mi to stejnou radost jako tehdy. A když jsem za ním přijela podruhé, tak to bylo na vánoce, já mu dovezla několik dárků, on mi vyrobil z tropického dřeva náhrdelník, náramek a naušnice, ale byl hrozně špatný z toho, že mi dal vlastně jen jednu věc a já pro něj měla tolik balíčků. Tak mě potom donutil, abych s ním jela do parfuremie a vybrala si parfém. Mě udělají jeho ručně vyrobené šperky (kombinace kovu a dřeva) vždycky hroznou radost, navíc jsou originální a vím, že na nich musel dlouho pracovat. Na drahé šperky si nepotrpím, dávám přednost unikátům, takže mám už od manžela hezkou sbírku. Z jižní Ameriky jsem si přivezla dva náhrdelníky, které domorodci vyrábí z velkých brouků a dodnes lituji, že jsem si jich nekoupila víc. Jsou dost extravagantní a jsem ráda, že se moc lidí nepídí z čeho jsou, protože se většině zvedne žaludek 🙂

    Při mé první svatbě jsme nechtěli moc utrácet (všechno jsme si museli platit sami), manželových příbuzných bylo jako psů, tak jsem navrhla, že by se to mohlo udělat menší, bez dětí. Na to se švagrová šprajcla, že bez svých tří dětí (skoro dospělých) nikam nepůjde. Tak tam nakonec byli všichni. Stejně se mládež hned po obědě sebrala a jela domů hrát videohry :S
    Raduš, to je teda dost drsný, že to manžel nedohnal ani dodatečně. Držím ti palce, abys byla dostatečně silná a ty jeho narozky také bojkotovala.

    #882412
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Máňo to je pěkné z těma šperkama od manžela co ti vyrobí sám 🙂
    Jinak k těm narozkám apod. vím že má manžel teď moc práce ve svojí nové firmě a taky mu tam chodím pomáhát a proto to mrzí, ale po 15 letech nemá opravdu cenu mu něco vyčítat, brečet a nebo se s ním týden nebavit tak prostě při jeho narozkách se zachovám jako on teď a třeba si to sám uvědomí. Jo jo prostě pro něj je na prvním místě práce a jak vydělat peníze.
    Pro mě jsou tu na prvním místě zase děti a zdraví nás všech. 🙂 Jsou přece horší chlapy co znám tak si nestěžuji, ale přece každou ženu potěší když si vzpomene a koupí nějakou maličkost nebo nás pozve na večeři 🙂
    Zitra jdeme do kina na Transformers 3(3D) tak to snad ještě v pohodě zvládnu děti to dostali za vysvědčení 🙂
    Včera večer jsem si měřila bříško míra byla 110cm a dnes ráno 105 cm tak docela rozdíl 😀 váha je o 10kg nahoře zatím a první termín podle UTZ 27.7 se blíží 😀 joj, ale uteklo to.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,261. až 1,275. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist