Nejlepší kousky vašich dětí? Sdílejte své příběhy!

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 11 roky.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 1 (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #844321

  Anonymní uživatel

  Děti umí překvapit scénkami, které by leckdy nevymyslel ani ten nejtalentovanější hollywoodský scénárista. Díky tomu je život mnohem zábavnější, než nejlepší filmová komedie. Škoda jen, že většina těchto příběhů se nikdy na filmová plátna nedostane. Teď se ale můžou dostat alespoň na Babyweb. Také vás vyvedlo vás vaše dítě z míry nějakým netradičním kouskem, který vás rozesmál? Napište nám o tom! Nejlepší příspěvky zveřejníme a oceníme malým dárkem!

  Srdečně vás zdraví
  Jana Mihovičová
  šéfredaktorka

  #844322

  Anonymní uživatel

  Naše dcera, když začala mluvit, velmi si oblíbila variace slova sere. Předělávala si ho pomocí přípon a předpon tak důmyslně a v takových situacích, že to bylo kolikrát opravdu k popukání :). V krámě například velice často vykládala prodavačce, jak na maminku taťka sere, až se z toho posere :)))). Jedinou útěchou mi bylo, že jí zpočátku nebylo moc rozumět, ovšem dceruška byla brunátná, když se někdo dožadoval překladu. To mu neváhala hned vpálit do obličeje, že jí sere taky. Samozřejmě, že je to naše chyba, protože jsme si v kritickém období nedávali s mužem pozor na pusu…Nedávno mě také překvapila – když jsem šla do jejího pokojíčku, šlápla jsem do „čehosi“ mokrého. Zahájila jsem pátrací akci jejíž výsledkem bylo, že mi dcerka suše oznámila, že se na zem vyčůrala a se zájmem sledovala jak budu reagovat. Jelikož jí je 3 a půl roku a bez plen je kompletně od dvou let, lehce mě to znervóznilo. Přesto jsem zachovala dekórum a té malé provokatérce suše sdělila, že bude-li se to opakovat, dostane plínu a místo do školky jí přihlásím do jesliček, kde jsou samá mimina. Evidentně to na ní zapůsobilo, neboť se sama nabídla, že ten svinčík uklidí. Cukaly mi koutky, ale zvládla jsem udržet vážnou tvář. Čím v poslední době překvapilo vaše mládě?

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 1 (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist