Od poloviny těhotenství k začátku III. trimestru (21.-30.tt)

  • Toto téma neobsahuje zatím 4žádnou odpověď. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 31. až 40. (z celkem 40)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842151
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Terezko nepolemizuj.. nejsme nejak extra bohata rodina.. kocarek jsem sehnala za par kacek… na netu.. protoze jsem chtela nejaky ojety kocar (ale musim uznat,ze vypada jako novy, clovek to nepozna,kdyz to nevi), jelikoz mi prijde kravina kupovat novy nebo kombinaci… takze mam kocarek skoro zadarmo a sportak mam uz vybrany od x-landeru za asi 6 tisic 🙂 a kupovat samotny kocar za 20 tisic?? to bych bal magor a nevim kde bych na to vzala 😀

    #842152
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Terezko nepolemizuj.. nejsme nejak extra bohata rodina.. kocarek jsem sehnala za par kacek… na netu.. protoze jsem chtela nejaky ojety kocar (ale musim uznat,ze vypada jako novy, clovek to nepozna,kdyz to nevi), jelikoz mi prijde kravina kupovat novy nebo kombinaci… takze mam kocarek skoro zadarmo a sportak mam uz vybrany od x-landeru za asi 6 tisic 🙂 a kupovat samotny kocar za 20 tisic?? to bych bal magor a nevim kde bych na to vzala 😀

    #842153
    Anonym
    Host

    ja mam Eveline kocar za 8000kc byl zlevneny z 12000kc a ma i sedacku do auta,da se pouzivat do 3let,ale stejne pak koupim naky skladnejsi…
    jinak ja letela v 8tydnu,a pak v 18tydnu ale let byl jen 1,5takze to se da!!!
    A Terezko ten workoholik to mam byt ja,ja delala ale jen 2-3dny v tydnu max,jen na polovicni uvazek…
    ale workoholik jsem byla pred tehu,to urcite,ted je pro mne zazrak nejdulezitejsi a prace jde stranou.Mam priority usporadane.Zitra na krev v praci koncim pristi cvrtek.opatrujte zazraky

    #842154
    Anonym
    Host

    Joga:No jasně, že jsem tou workoholičkou myslela Tebe:) My s Eveline už si válíme šunky jak dlouho..:)
    Ev, trojkombinace není takový nesmysl, když vezmeš, že za cenu Tvých dvou kočárů už se dá sehnat právě ta trojkombinace, kde máš navíc ještě autosedačku….Ale asi ji nepotřebuješ, tak máš jiný priority než já:) No já jsem z těch kočárků dost nešťastná, tak uvidím,co seženu.Moc jsem chtěla novej, když už v tom má prcek být tři roky, ale ve finále možná skončím taky na bazárku, protože ty nový, co se mi líbí se za tu cenu fakt nedají a těm extrémně levným zas nevěřím…
    Ani nepíšete, jak se máte a kdy máte další nějaká vyšetření? Tak se mějte a pohlaďte bříška:)

    #842155
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    prosim te kvuli tomu ,ze reknu ze se mi zda zbytecny kupovat kombinaci protoze mam spousty kamaradek co si je koupili a pak stejne kupovali jinou karu neznamena,ze to odsuzuju… a to,ze nekupuju kombinaci taky neznamena,ze nemam autosedacku,ze to neni moje priorita!!!.. nechapu,jak te tohle mohlo napadnout a docela me to urazilo,tak radsi priste nejprve premyslej nez neco napises… a je fakt,ze ji nepotrebuju protoze ji uz mam.. jo a kdyz spocitam cenu kocaru a sporatku dohromady,tak me to vyjde o dost levneji nez nejaka lepsi kombinace..

    #842156
    Anonym
    Host

    tak ja dnes na krvi,vzali mi 3zkumavky,normalne jen jednu,ale delali dve ruzna vysetreni.Vykend posledni v praci,a v cvrtek posledni den.
    V utery mam poslech srdicka,a v stredu jedu do nemocnice na injekci Anti D,protoze jsem Rh-negativni
    Ted mam poslech srdicka kazde 2-3tydny,zitra sem 28t,utika to.
    Holky s kocarkama to neni zadna sranda tady taky byli hity za 15000kc no hruza,takze z toho meho z 12000kc na slevu 8000kc jsem nadsena!!!
    A kamoska mi nabidla golfky po ni za 1200kc tak se na ne pujdu podivat.A urcite budu kupovat jeste naky skladnejsi kocarek,protoze letam casto letadlem,a tam by mi ho roztriskali.!!
    ona to neni sranda,vse koupit pro male,ono to vsecko stoji!!!A nekdo ma pomoc velkou i od rodicu!!Ono zalezi,kazde je v jine situaci.Ale nejlepci jsou ti co narikaji,ze namaji penize a pak koupi kocarek za buhvi kolik.!!
    Holky opatrujte briska!!!

    #842157
    Anonym
    Host

    Víš Ty co, Eveline? Nebudu přemýšlet, čím Tě urazím a čím ne, píšu co mě napadá a píšu to upřímně:) Tak si to přeber jak chceš, možná bude lepší když na sebe nebudeme reagovat nějakou chvíli vůbec:P Každej máme vlastní názor a napadat ten druhej je fakt dost diivný, nezdá se Ti? Prosím Tě, hlavně mě tady nepoučuj,jo? Na to jsi moc mladá žabka:) Zatím se měj a třeba zas někdy u nějakýho tématu, kdy se shodnem pa:)
    Jogo hodně štěstí, ať vše probíhá jak má, na chvíli se loučím:) Je mi jasný, že Eveline se bude chtít dohadovat jako moje 18 letá sestřenice a na to fakt nemám náladu:) Mějte se tu obě fajn

    #842158
    Anonym
    Host

    Mohlo by vás zajímat? http://www.facebook.com/tvorimesdetmi

    #842159
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    nikdo tvuj nazor nenapadá.. já taky píšu upřímně co si myslím a taky rikam jen svuj nazor jde o to,jak to kdo pochopí,což ty si asi nepochopila… nevadí.. a je mi líto tvojí sestřenice nebo spíš tebe když máš potřebu s ní lidi srovnávat 😀 😀

    #842160
    8 Marť
    Registrovaný uživatel

    Tak ještě pracujete nebo si užíváte volna? 🙂

    #842161
    Anonym
    Host

    Prosím, poraďte, kam na 3D ultrazvuk nejblíže Nymburku (mimo Kolína) za rozumnou cenu… (stačí pouze fotky, cca 500,- Kč celkem)
    Lucie H.:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 31. až 40. (z celkem 40)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist