Otázky a postřehy k 13.-21.tt

  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e eveline a poslední změna proběhla 13 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 114)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842022
    Anonym
    Host

    Ahoj Eveline:) Jak dlouho budeš chodit ještě do práce? Neměla by sis taky užívat poslední volné měsíce, které máš jen pro sebe? 🙂 Nebo máš pohodovou práci? Já jsem dneska konečně zase vyspávala dle libosti, pak jsem jela na nákup a už plánuju, jak si to doma budu každý den vylepšovat a uklízet to, co jsem normálně přes týden nestíhala.Strašně se z toho raduju, jak to teď všechno bude fajn.
    Tak Tobě bude teprve 20 tento týden? :-)A miminko bylo plánované? Promiň, že se tak ptám, ale já jsem loni ve svých 23 byla pro všechny raritkou,že čekám miminko.Všichni si mysleli, že je to nechtěně a je pravda, že já sama znám jen jednu maminku, která ve 24 má už dva chlapečky:-) Ale já to říkám pořád, že ty přestárlé matky kolem 35 už budou vidět čím dál míň.Ze zdravotního hlediska se brzo dočkáme toho, že třicítky budou brzo neplodné.Je to strašná doba, v mém okolí tolik holek nemůže otěhotnět..Kdyby s tím začly třeba kolem 25 tak by měly daleko větší šanci ,ale dneska se každej honí za prachama, který stejně nikdy nebudou:-)
    No, kam jsem se to dostala?:) Mi zas nějak vyhládlo, tak běžím něco ukuchtit a pak vyrážíme do obchoďáku, manžel potřebuje větší džíny:-)) A já budu koukat po dětských hadříkách:-D To mě baví:-D Tak hezký zbytek dne a brzo zas tady pa

    #842023
    Anonym
    Host

    😀 To je taky vtipné, těhotná jsem já a větší džíny potřebuje manžel:P

    #842024
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Delam 12tky v baru,ale je to velice pohodova prace protoze tam chodi jen duchodci takze clovek vetsinu smeny prosedi… takze je to parada 🙂 v nedeli slavim 20tiny a miminko bylo neplanovane pres prasky… ale vse je v poradku a ja si rozhodla tu moji fazolku nechat… s otcem jsme se rozesli a ne v dvakrat dobrem,ale muzu rict,ze sjem ted mnohem vic spokojena bez nej.. bylo to z me strany… a lepsi vec jsem udelat nemohla 🙂 ja si jdu zas pro zmenu lehnout… byla jsem dnes v praci a navic jsem sse moc prejedla k veceri tak uz na me jde spinkani..
    Tak doufam,ze jsi neco vykoumala hezkeho za oblecky a chtela sjem se zeptat kdy mas termin podle PM??

    #842025
    Anonym
    Host

    No, tak tomu říkám odvaha.Tak držím pěsti,a´t vše zvládneš,musíš mít asi zázemí doma, jinak to budeš mít sama s miminkem hodně těžké:( Zatím mám termín 22.července, ale to mi Dr.počítal v 9.týdnu, tak čekám, že se to ještě změní…Taky jdu do hajan,spaní je to, co mě te´d baví nejvíc:-)) Tak hezké sny o miminku a pa

    #842026
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    to je zvlastni 🙂 ja podle PM mam termin na 27.cervence.. jaky jsi mela cyklus menstruce.. ja 28 dni… protoze jsem pred tebou… dneska jsem 14+3 a zitra me cekaji odbery krve a za 14dni poradna 🙂

    #842027
    Anonym
    Host

    🙂 Tak je možný, že se Tvůj, nebo můj doktor prostě sekl:-) Já mám 30 denní cyklus. Tak si zadej na internetu kalkulačku na výpočet porodu podle pM a stejně Ti vyjede jiné datum, než Ti dal doktor:-) Na tom mi nezáleží, protože stejně budu určitě přenášet jako prvorodička, navíc mamka mě přenášela taky asi 10 dní, takže nevěřím tomu, že zrovnáa já to budu mít načas:-) Tak hodně štěstí při odběrech a brzo pá

    #842028
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    vyslo mi to stejne,ale ted me tak napada ze mam termin asi o tyden driv… ted nevim od kdyz to pocital.. jestli od posledniho dne a nebo od prvniho.. ale asi od posledniho.. uvidime co nam rekne UZ.. protoze ten mi posunul o par dni takze asi fakt o tyden driv,ale vzdyt je to jedno ze? 🙂 presne tak.. budeme prenaset 😀 děkuji mockrát už letim do hajan za chvilku abych ráno vstala :S snad me to nepolozi 😛 papapa

    #842029
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    no prosim.. vyslo mi to na 19.7.2011 tak uvidime,ale taky si myslim,ze budu prenaset tazke se budu priklanet k 27. 🙂

    #842030
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Tak ranni testy byly celkem v poradku, az na preplnenou cekarnu duchodcu a penzistu… musim rict,ze mi brali snad nejvic krve co mi kdy brali… 5 ampulek… tak sand az za tyden budu volat o testy tak bude vse v naprostem poradku… budu se modlit.. a kdy jdes ty Terez na testy?

    #842031
    Anonym
    Host

    Tak já už mám tyhle odběry za sebou:-) Pokud jsou to odběry na krevní skupinu,žloutenku,hiv,krevní obraz atd., tak to mi nabírali hned poprve co jsem tam byla někdy v 6.týdnu. A 8.2. mám ty odběry na vývojové vady.Ach jo, už abych tak byla ve 20.týdnu a věděla, jestli je fakt v pořádku a je velký tak, jak má být:-) A taky co to bude, ikdyž mě už je fakt úplně úplně jedno,hlavně ať je zdravý a ať není postižený, protože já bych to fakt nezvládla.Kdybych se těď dozvěděla, že je tam nějaká vývojová vada, tak nad tím nepřemýšlím a prostě jdu na potrat,ale když se Ti to narodí a už jej máš v náručí,tak pochybuju, že se najde matka,která ho dá pryč.To bych nedokázala.Pane Bože já mám strach:-( Nesmím tolik číst, nebo mi z toho hrábne.Ale je to na každým rohu:-) Články o těhotenství a mateřství:-)

    #842032
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    neboj utece nam to jako voda 🙂 nemej z toho zas tak velky strach 😛 vsechno bude v poradku.. je jasne,ze dokud nebude kopat ( a to ze to mame za par tydnu 🙂 ) jsi nebudeme jiste,ze je vse v poradku… ja jsem natesena,jak mala holka, uz by nmohlo byt 1.2.2011 to jdu na gyndu do poradny a necham si udelat fotecky… taky se modlim aby bylo vse v poradku… neboj to zvládneme a budem jak my tak ty naše stesticka pod srdickem v poradku 🙂 ver mi!!! 🙂

    #842033
    Anonym
    Host

    🙂 okok:) Věřím:) Včera mě píchalo střídavě vpravo a vlevo, tak jsem propadala hysterii a bála se jít na záchod, ale samozřejmě jsem to zaspala a dnes jsem naprosto fit:-)) No já už příští týden musím zavolat nebo zajet do Podolí, asi se přihlásím na porod tam.Slyšela jsem samé dobré reference maminek:) A odkud jsi Ty? Tady v Praze je to s těmi porodnicemi takový náročný, že se musíš zaregistrovat.Vím, že na Moravě nic takového není..

    #842034
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    no vidis me roste brisko snad kazdou minutou a uz je to hodne videt 🙂 nabrala jsem dve kila 🙂 a furt me boli brisko.. a je mi moc skvele 🙂 ja jsem z ceskych budejovic.. takze rodit budu v cb.. na porodnici jsou dobre reference a personal je spickovy 😛 jdem haji prisla jsem z prace a mam toho dost 🙂

    #842035
    Anonym
    Host

    Ahoj Eveline:O Tak jsem si dneska koupila knížku Deník nastávající maminky.Myslím si, že mi pod ruku nemohlo přijít nic lepšího.Je tam psáno jak od autorky, tak od maminky a je tam spusta fotek během celého těhotenství i několik měsíců po..Všechny otázky kolem porodu, výběru porodnice, kočárků a taky rady kolem kojení atd…prostě všechno pro prvorodičky.Tak jsem se začetla, že jsem za půlkou:) Ještě by si to mohl přečíst ten můj chlap, aby trošku pochopil, co se se mnou te´d děje.Neskutečně mě vytáčí různýma kravinama a úplně zbytečně se hádáme kvůli kravinám.Jo,klidný těhotenství, to já mít asi nebudu:-) Tak zatím pá, letím do hajan.

    #842036
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    tak jsem dens zdarne bez ujmy a o detskych spuntech oslavila svoji 2Ocitku a muzu jit spokojena spat s tim na fouklim briskem 🙂 taky uz jsem cetla jednu knizecku… mela jsem ji sfouklou behem asi 2 nebo 3 dnu a taky moc zajimave a velice dobre rady pro prvorodicky 🙂 ale rekla jsem ze uz nebudu cist knizky a uvidime jak to vse pujde 🙂 jinak se musim pochlubit krasnym polstarkem do postylky s motivem vecernicka od budoucich prarodicu 🙂 a jeden znamy mi vybral postylku kterou mi chce koupit a je naadherna 🙂 tak dobrou my jdeme taky 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 114)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist